Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Audi 80 B 3 nevar iedarbināt aukstā laikā.

Šauj, kad uzdod apgriezienus? Viss izklausās pēc izbeigušās tramblera Šitas ir mainīts? www.autodoc.lv/auto-dalas/aizdedzes_sadalitajs_atseviski_komponenti-10248/audi/80 bet jāliek tikai jauns, ne kkāds lietots

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

No 2005-10.g. Akordiem bija automātisko kārbu defekti, ASV bija atsaukšanas kampaņa. Avenši bija ar motora defektiem 2004-07. lkm/

Tēma: MADE IN CHINA! Auto un tehnoloģijas

Gaidam Changan Eiropā

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

www.ss.com/msg/lv/transport/cars/suzuki/vitara/eomgo.html

Tēma: Lietots Jaguar F-Pace

Var paskatīties kā Lapsa mocījās ar F-Pace

Tēma: Lietots Jaguar F-Pace

Mest līkumu visiem Jaguāriem

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

Ja tiešām viens īpašnieks un nobraukums paties, tad šis būs tuvu ideālam www.ss.com/msg/lv/transport/cars/subaru/forester/hfmdc.html

Tēma: Universālis zem 8 tukstošiem eiro?

Pirmkārt tu jau gribi savienot nesavienojamas lietas. Ja tu pērc dīzeli tad tu ekonomē tūlīt un tagad, bet tas arī nozīmē lielākus izdevumus servisā vēlāk. Otrkārt vācu autoražotāju vari izslēgt no lēta servisa apmeklējuma saraksta.

Tēma: Lietots Volvo XC60

Interesanta nianse par jauno Xc60 hibrīdu. Volvo tagad ir vispasaules akcija, ja līdz 30.junijam pērc hibridu(var uzlādēt no rozetes) tad vienu gadu Volvo tev apmaksa elektrību autiņa lādēšanai. Mūsu dileru lapas gan to nevar izlasīt

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Šodien pa 30K var Xtrailu 7 vietīgo iegādāties, ja jau Mazda pa mazu un gribas dīzeli www.skandimotors.lv/lv/riga/akcijas/nissan/black-friday-piedavajums-632

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kaškaja klase ir tas pats Ateca un Škoda Karogs.......................korejieši taisa analogus VW, identisks ar Tiguan

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

i30 jau nu točna tā neizliksies otrajā rindā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Korejiešiem tagad topā ir T-GDI motori - ātri, ekonomiski...................nav vajadzības pēc dīzeļa. Tuksonam ir mazs bagāžņieks, ja salīdzina ar Ceed vagonu, bet kur tad salonā tur ir mazums!? Tiesi tur ir padomats arī par otrajā rindā sēdošajiem.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Vispar jau ir daudzas interešu grupas feisītī u.c. Es kad Opeli šādi nesteidzīgi pārdevu, tad nemaz SS nereklamējos, ja kas. Tas arī rada lielāku uzticību, kad tu pardo/pērc no viena miesta. SS tak pilns ar plačiem, pārpircējiem

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Jap, 360 ir Seat Ateca. Atceros šie baigi lielījās ar to

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vari skatīties Hyundai Tucson. Man dotajam modelim nav 360, bet ir panoramas lūka,maksāja 30K. Un sēdekļi nav tikai apsildami, bet arī ventilējami Domāju, ja atradīsi parasto 2.0 atmosfērnieku, tad arī iekļausies tajā cenā.

Tēma: Alfa Romeo - vai ir tik traki kā runā?

Heh, nu gandrīz identiski ka ar manu astru. Tieši tāpat i zsecināju, ka nav vērts vairs čakarēties. Tieši tāpat pateica, ka slieksni no iekšpuses rūsē un tur ir čau. Atceros vēl viens(Tu?) kādu gadu atpakaļ man gribēja iestāstīt, ka opeli neruse Labi, veiksmi ar jauno autiņu. Vēl joprojām testesi vācu tehniku

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet kas tur nezināms? Rietumos jau sen pie mašīnas iegādes cilvēki skatās uz izmešu daudzumu. Tādam biznesa klases autiņam tas ir 250+, hibrīdiem svārstās ap 100. Tāpēc jau notika dīzeļgeita, ka vācieši šos skaitļus pazemināja, lai būtu tīkamāki patērētājiem. Aizliegts jau nekas nav. Vienkārši mūsu valdība nekādi līdz šim nestimulēja mazo autiņu iegādi un tāpēc pati ir iekūlusies nepatikšanās, kad izmeši nevis samazinās, bet pieaug. Ķīna tikmēr par 50% samazinājusi izmešus, salīdzinot ar 2005.g.

Tēma: Alfa Romeo - vai ir tik traki kā runā?

Kur tad Astra? kkas notika?

Tēma: Audi 80 B 3 nevar iedarbināt aukstā laikā.

Pareizāk sakot tev nav/negribi škirties no naudas summas jaunam autiņam.

Tēma: Tesla pickup - cyber truck

Lūdzu, militāristi kārtojas rindā tjournal.ru/amp/128665?__twitter_impression=true

Tēma: Tesla pickup - cyber truck

Bet es tak par to pašu rakstu! Tanks ir pārāk lēns, viegls mērķis. Lūk piekrauj Teslas tanku ar sprāgstvielām, ieliek autopilotu un mauc. Lētāk, efektīvāk

Tēma: Tesla pickup - cyber truck

Reku, Vaļa k-gs. jau atbildeja manā vietā. Ka rāda Sīrijas un Jemenas karu pieredze tankiem būs jābūt arvien klusākiem un to var nodrošinat tikai elektro. Principā nav vajadzīgi arī cilvēki, kā rāda teroristi, galvenais ir jāpiekrauj mašīna ar spragstvielām un jānodrošina nemanāma piekļuve mērķim. Jemnas husīti jau vienā uzbrukumā ar droniem iedzina visu pasauli briesmās, kad sabumboja saudītu naftas krātuves. Tieši tas pats princips mazu-nemanāmu objektu nogāde līdz mērķim. Pret lidmašīnām, raķetēm saudītiem ir aizsardzība.

Tēma: Honda Jazz 2017 dzīvē, atsauksmes

Bet vispar jau pareizi būtu ņemt SX4 Vitaras vietā. Tas ar tāds lokāls apmāns, tjipa Vitara ir bez vai džīps un SX4 mazs krosovers. Jaunais SX4 esot pat lielāks un man viņam izskats labāk patīk. Gan jau cena arī būs drusku lētāka.

Tēma: Audi 80 B 3 nevar iedarbināt aukstā laikā.

Es gan nezinu kads šeit sakars ar auksto laiku, bet kad mašīna pastāv ilgāku laiku un nevar piedarbinat, tad visticamāk nav vajadzīgais spiediens degvielas padeves sistēmā. Es jau Te vienam šito štāstīju ar līdzīgu problēmu. Degvielas padeve no bākas, degvielas sūkņa utml. jāpārbauda visas trubiņas vai nesūc gaisu, ir hermetiskas. p.s.Man tā bija, kad mainīju degvielas filtru.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti