p.s. un korejieti neaiztieciet, viņam vēl nekas nav salūzis. Mašīna neved āra ar visādiem sīkumiem, kā vāciešiem
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
p.s. un korejieti neaiztieciet, viņam vēl nekas nav salūzis. Mašīna neved āra ar visādiem sīkumiem, kā vāciešiem
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Šeit cilveks prasīja viedokli par Kodiaq, es to izteicu. Kāda citu nolikšana? Vācieši nodarbojas ar apmānu un Kodiaq tam klasiks piemērs. Iesēdies salonā viss kruta , izbrauc kādu līkumu uhūūūū, jāņem. Problemas jau sakas tiesi pēc tam, kad izbrauc no salona. Tādos 1 dienas test draivos jau neko nepateiksi. Visa cenu politika balstīta lai izvilktu naudu.Mašīna tiek prezenteta ka nekāds luks klases bezceļnieks, bet realitātē nopirksi kko citu
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
kvatra rakstīja: Ir kādam pieredze ar skoda kodiaq?
Kā jau visi vācieši - baigais sūds
Čīkst krēsli, aizsalst slēdzenes(tas man liekas ir VAG izteikts kroņa nr.), info sistēma gļuko, bagāžnieks neveras, visādi bloki regulāri jāpdeito, jālabo kļūdas utml. Tas jau mēs nemaz neķeramies klat pašai tehnikai. Turbo, DSG un sāc jau lūgties
Pat Lapsa slavē, kas pa vidam testē visādas Teslas, Jaguārus un citus trahadromus
Sandero ļoti labs. Visādas tuksneša valstīs tik ar Sandero brauc, bet mums tomēr te ir citas prasības. Piemēram automātu diezgan sarežģiti atrast. Tā ir tāda Ņīva mūsdienu reālijās.
Es ņemtu Vitaru. Dacia arī slavena ar savu izturību, bet tā ir tikai un vienīgi pašā min. aprīkojumā. Vienu daci arī baigi izrūsējošu redzēju
Tēma: Volvo V50 iegāde.
Vienīgais ko es esmu piefiksejis, ka vecajiem Volvo universaļiem bija tās augstas gaismas pakaļā, kā Ceedam. Tas i pluss! Citreiz pat putrojos, ja redzu uz ceļa.
Es gan neesmu salīdzinājis, bet domāju, ka Santa būs bagātāk aprīkots neka tavi nosauktie modeļi. Intereses pec apskatījos ASV pārdošanas datus, tad tur nekādas atšķirības starp 18. un 19.gadu nav. Daudz lielaka atšķirība redzama, ja salīdzina pardošanas apjomus 10 gadus atpakaļ. Santa pārdodas 50% vairāk, nekā gadus 10 atpakaļ carsalesbase.com/us-car-sales-data/hyundai/hyundai-santa-fe/ -
Man izskatās, ka to autiņu taisa kādiem militāristiem(policijai).
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Protams, ka ta nav nekāda megaproblēma
Tomer cilvēki izvelas rūpīgāk ekspluatet savu auto un tāpēc nemaina pec dīlera ieteiktajiem meganobraukumiem eļļu un arī šādi cenšas ekspuatacijas sakumā pasaudzēt bērīti.
Tas tak neko nemaksā, ja salīdzina ar potenciālajām problēmām nākotnē. Vienkārši mēs dzīvojam patērētāju sabiedrībā, kur cilvēkam cenšas sagādat mazāk raizes un vairāk izpatikt. Tāpēc arī liekas kustības netiek reklamētas, jo pēc līzinga beigām šams tak tā pat ņems jaunu autiņu. Tālāk jau kas tur notiks nevienu pusi neinteresē
Ļoti iespējams. Santa Fe pirks tie Tucson pircēji, kam vajadzēs papildus vietu, plašumu.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Sk.2.30
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Piesienies. Lai kur arī viņa nenonāktu, tas nav OK. To jau es norādu, ka viskozitāte mainās atkaribs no laika apstākļiem. Ja jau ir vienmērīgi optimāli apstākļi, tad jau viss strādā kā nākas. Dzīve gan tā reti notiek.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Jap, es pieļauju, ka ziemas laikā bieži eļļas filtrs ieslēdz pārplūdes vārstu kad tiek startēts. Tas nozīmē, ka viss tas abrazīvs,nodilums var nokļūt sadegšanas kamerā.
Viņš vienkārši nevar maksāt stipri lētāk. Ir vienu pakāpi zemāks modelis Tucson, kam cena aiziet līdz 33k. Paliek mazs koridors līdz 38k, nu nevar viņš maksāt nekādi 35 tad jau nav jēgas viņu ražot, jo Tucson labi tāpat pērk.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Aaa nu tā ir obkatka. Jaa tā agrāk darīja, jo jaunam motoram kamēr visi mezgli pieslipejas nav vēlams dot uz max. Eļļa vienkārši sakrājas abrazivs, ko vēlams ātrāk nekā parastā situācija nomainīt. Citi 2000 brauc, citi brauc arī visus 10000
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pa 3000 nekas nenotiek, varbūt domāji 30k?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Motora darbība izklausās kā 1.6 Ceed atmosfernieka, tas arī ceļ krustojumos, bet galīgi vairs ne, ja kruīzē uz 100. P.s.dīleri dzen rata ar šitādiem mainās intervāliem. Pa 5 gadi galīgi aizd. to motoru. Gan jau šitam arī galīgi mazs eļļas apjoms utt. MMaini starp dīlera maiņām uz 10k
Nevar jau nopirkt! Pat KIA NIRO EV nav nopērkams uzreiz. Tas viss man atgādina SEB banku, kur var nosēdēt visu dienu, lai piereģistrētu smart id.
Labvakar, svētkos viesojas pie maniem emigranti no Vankuveras. Izrādās, ka nopirkuši Tesla3, nobrauc mēnesī 1000km un elektrība izmaksa 25Can $, ladejot vienreiz nedēļā. Lūk, nekādi šausmu stāsti.
Man meklēt YouTube instrukciju vai vairs jau nav vērts? Izklausās, ka motors uzkarsēts.
Atkal uzvilkies. Tak taisnība, eļļas kvalitāti tak varēs noteikt jebkurš indivīds kas ar autiņiem kramejas. Es viņam nesaku ka jāsāk remontēt pie jebkura Vasjas.