Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Latvijas Gada auto 2020

Ātruma parlaidu acis, nepamanīju. Ķīna jau pikaps full Electric iznācis. Te tāds pašvaks e trons. Bet OK neesmu tāpat braucis ne ar. vienu elektro.

Tēma: Latvijas Gada auto 2020

Protams, žēl, ka nav neviens elektro. Tests jau sākotnēji izskatās vakardienas

Tēma: Latvijas Gada auto 2020

Mani arī paņemsiet testiem?

Tēma: Toyota Rav4 tests, atsauksmes un iespaidi 2020

B6 cik es saprotu ir pasata vagons? Tak nesalīdzināmas klases mašīnas. Šitā ir makšķerniekiem domāta, kur spiningu ielikt, ne kravas staipīt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Šitie no Vācijas grāvjiem

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Msh, tu lasi manas domas? Tieši ar šādu defektu viens vācietis nonāca manās rokās. Vēl jau ir jātiek līdz tai konstatēšanai, autiņš tika rādīts veselai strīpai meistaru un dažādas pilsētās. Visi mainīja to siltumaini un tikai pec vairakiem gadiem viens meistars uzstādīja pareizo diagnozi, bet viņš arī neņēmās pats ārdīt. Tur esot jāarda viss priekšejais panelis un vajadzīgas smalkas rokas. Tjipa viņam esot baigās lāpstas

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas ir šis, vienīgais www.ss.com/msg/lv/transport/cars/opel/astra/eejmm.html Man bija 2.0 benzīns un automāts. Līdz ar to es varu mierīgi vērt ciet šitā modeļa lapu, jo piedāvajuma man nav. Protams 90% cilveku uzreiz pariet uz dīzeļu sadaļu un mekle tur savu mašīnu. Izrādas ka tur ir lielaka izvēle, lētākas...............tā arī tie R-eiropas dīzeļi mūs appludina.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nesaprati. Es runāju par WV servisu Latvijā, kad autiņš jau ir nonācis pie mums. Ja Vācijā servisa paprasa bargu naudu, tad viņš tiek pārdots zem tirgus cenas. To arī auto dzinēji meklē, lai sanāktu lielāks navars. Tiek meklēts pēc iespējas jaunāks gads ar labu salonu, ko varēs dārgi pārdot. Tā tak nav nekāda rakešu zinātne. Treilis ir jaatpelna un tāpēc ja tam autiņam ir problēmas viņas netiek labotas. Tas ir daaaaaaargi......................... ari Latvijā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Atkal nesapratu ko gribi pateikt? Es saku, ka tur ir tādi paši cilvēki, kas skaita kapeiku. Ja vācietim par remontu sāk prasīt lielu naudu, tad viņš labāk to autiņu pardod(lasi nogrūž uz Latviju). Visticamāk viņš jau būs ar lielākām vai mazakam problēmām, ko neviens šeit nemaz netaisīsies novērst. Tas ir dārgi un nav kvalifikācijas meistariem. Vai tad kāds tos lūžņus vedīs uz WV servisu. Tāpēc arī viņi te braukā pusizjukusa stāvoklī.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Pilnīgas muļķības. Ne jau no kāda sava stulbuma dēļ viņi nelabo. Vienkārši parēķina ka tas sanāk dārgi un pārdod. Tieši tāpat es izdarīju ar savu Opeli. Ka tad savādāk to peļņu gūt? Principā pa gravmalem tiek salasīt lētākie eksemplāri(dīzeli) un salikti uz treila. Sistus jau meklē dārgajā segmentā, kurus pēc tam leišu darbnīcas saliek no 3 vienu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Es neko neuzmineju, bet paskatījos piedāvājumu. Ja es gribetu nopirkt tādu pasu masīnu, kā 2004.gadā(1998.g), tad es to praktiski nevaretu izdarīt. Tirgū stāv viens benzīns cenu segmenta augšgalā un vesels klāsts ar dīzeļiem, kas 2/3 ir par 1-2 tk. lētākas. nepaskatījos pat ar kādu kārbu, bet man bija automāts. Savukart salonā tak mēs zinam, ka dīzeļi ir 1-2 tk. dārgāki.Tad kur ir tas āķis?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Par uzbraucienu nesapratu. Kas tava galva asociējas ar revolūciju? Es te nesen redzēju vienu iekšpagalmu viena Pierīgas ciema. 2as 3stavu mājas vienai preti un pagalmā kur bija vientuļa smilskaste visur bija saparkotas automašīnas. Nevarēja jau īsti vairs pateikt kur viņas stāv zaļajā vai kāda iebraucamā vieta, jo tur bija reāla miskaste izveidojusies. Noteikti ja es tur dzīvotu un kādam teiktu davai saveda kārtībā pagalmu lai bērni var spēlēties utt. tad tu noteikti arī man teiktu, ka tici revolūcijām, jo katram jau jārūpējas par sevi. Nu tjip ka ērtāk Tev.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vienkārši rietumos viņi maksā kapeikas un te var labāk iesmērēt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Blin, Wala, priekš kam acīmredzamas lietas noliegt. Paskatījos tīko savu iepriekšējo auto vai es varu nopirkt, ieliku arī tādu pašu gadu ka pirku(4-6gadi vecs) Vesels viens Opels Astra izlēca ar benzīnu, turpretī dīzeli bija nu 10 vismaz un cenas kādas tik vēlies 5-8000.Ka nav lētāks?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Aaa ir gan raksts, nepamanīju.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

P. S ITKA auto portāls bet neziņo par šito vareno darījumu, ka Opels tagad būs Fiats. Nu kka tā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Arvien striktakie noteikumi palielina otrreizējā tirgus piedāvājumu. Tie ir dīzeļi!

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Reku, palasi www.google.com/amp/s/motorway.co.uk/amp/guides/diesel-cars-should-i-buy-a-diesel Salonā viņi ir dārgāki, bet otrreizējā tirgū viņu piedāvājums ir lielāks un viņi zaudē ātrāk cenu. Tāpēc dīzeli tu vari dabūt jaunāku gadu par zemāku cenu. Doma tie tirgoņi tāpat vien appludina mūsu tirgū. Tur sanāk branga ka peļņa. Paskaties sludinājumus ss, tur pat dažiem modeļiem benzīnu nevar dabūt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Par pārējo tu neko neesi pateicis........................vācu lūznis ir vispārējs apzīmējums, jo pie mums statistikā aug mašīnu vecums(lkm 13 gadi vid.) un lielākoties viņas ieved no Vācijas. Tiek pirkti lētākie eksemplāri - dīzeļi. Tāpēc vācu lūznis tā ir ievesta mašīna no R-eiropas, lielākoties vecs dīzelis. Bildē redzamais Glāzgovas pārvads jau mums ir - D-tilta estekāde un pa labi no VEF tas pārvads uz Mīlgrāvi. es tak tev tur ieteicu braukt, ļoti labi izbraucams gar Dreiliņiem. Džips arī ir vispārējs apzīmējums. Itkā tu nezinātu, ka pie mums visas mašīnas sauc par džipiem, kam ir lielāks klīrens un augstāka sēdēšana. Perekupam es pārdevu Opeli, ja kas. p.s. kas pēc 2 jūdzēm notiika?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ruden, tie tavi draugi točna izskatās īsti meža veči

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas neder, jau rakstīju. Vaļa kungs ar Simpsonu nopiķos tos 50 eiro acis nepamirkšķinot un turpinās indēt tūkstošiem cilvēku.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

ļoti labs piemērs. Armandam Simpsonam nav nekāda iemesla pārvietoties pa Rīgu ar Escalade, tas ir tikai un vienīgi viņa untums. Es jau tieši par to arī rakstu, ka pēc šāda aizlieguma ieviešanas uzreiz samazinatos šadu auto kustība. Pilsēta uzelpotu! Neviens jau viņam netaisās ņemt nost to Escalade, vienkārši lai tad arī brauc pa Mārupes purviem. Un ta ir ar visiem to dīzeļu pircejiem, neba viņi taisās tikai ap Varakļāniem braukāt. Tie drīz vien pazustu un tiešām varētu pie tevīm vest ekskursantus, lai paskatītos uz šādiem autiņiem.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas bija Walam adresets/

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nesaprotu par ko Tu runā? Pastav arguments, ka laukos ir vajadzigs tas lētais, lietotais dīzelis. Neviens tak neatzīstas, ka viņs vago arī Rīgas centru ar to 4.0l dīzeli. Tad arī paskatīsimies kāda ta ir pirmas nepieciesamības prece. Tu tak piekrīti, ka tas nav normāli, ka cilveks no Liepājas brauc uz Vidzemi cauri Rīgas centram?! Kāds šeit sakars ar tava dēla garajām kājām?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ļoti labi, to jau arī jācenšas panakt, ka dienu un nakti cauri centram virzās fūru un džipu kolonas. Uz karu brauc, vai? Izrādas tas kkāds ofisa planktons brauc stumdīt papīrus ar 4,0L džipu. Ja būtu šāds aizliegums, tad automata būtu jāizvēlas ofisu parcelt arpus centra vai arī iegādaties kkādu 1.3 Toyota CHR. Vācu lūžņi tad nekursetu un tie būtu jābrauc skatīties uz Talsiem. Varetu pat rīkot ekskursijas, ka uz zoodarzu

Lasītākie raksti

Jaunie raksti