Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Ir arī tieši otrādi. Savulaik Singapūra bija tikai viena no Malaizijas(britu kolonija) teritorijām. Iegūstot Malaizijai neatkarību tieši šis aspekets, ka nav viena izteikta kopuma, nospēlēja atdalīšanos no Malaizijas. Tika veidota Malaizijas federācija, bet Singapūrā dzīvoja ļoti daudz iebraucēju no Ķīnas, Indijas utml.

Tēma: Kur iegādāties uzticamu lietotu auto?

Jauns ceed wagons, turbo maksā 20K Kā tur var apreķināt šitādas tāmes?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

twitter.com/dw_russian/status/1171714824855797760?s=20

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu, tad ir jāveido topiks "Kā nopirkt amerikāņu sistu auto Lietuvā" Jūs, kungs, nesaprotat kāpēc cilvēki vispār pērk jaunus auto. Tiek maksāta barga nauda par ērtībām un tā nebūt nav ādas sēdekļa esamība auto Es, piemēram, džedajam(dīlerim) atdevu 50 eiro tikai par eļļas maiņu(eļļa bija mana). Savukārt cilvēks vakar pavēstīja, ka eļļas maiņu ar visu eļļu veic pats, kas izmaksā 12 eiro. Tiek maksāts par to lai tos garantijas gadus brauktu bez raizēm. Kapitālisma ražošanas cikls neparedz kko labot bet izmest ārā, jo ērtāk ir nopirkt jaunu. Neviens cilvēks, kam ir nauda, nedomās par sista auto iegādi par 1/3 cenas. Izņemums varetu būt kkāda konkrēta modeļa iegāde, kas netiek vairāk ražota. Vai arī nepiejama Eiropā.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Termini "apdauzīts"" un "ļoti labs"" neiet kopā.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Tas kas bildītē ir ražots Eiropas auto ACEA C3, jāmeklē ir ar ILSAC(international) pielaidēm. Vislaik bija ILSAC GF5, bet tagad ir arī GF6 a un b dīzeļiem c3 vietā tur ir FA4 es par tiem dīzeļiem neko nevaru no pieredzes teikt, bet tai oil klubā diezgan populārs PC Duron www.oilteh.lv/katalogs/duron-synthetic-350 Redzi tai specifikācijā amerikāņu motorus un JASO, tā ir Japānas auto asociācija, CF4 atbilst. Ja Hondai ir rekomendācija tai 0-30, tad var liet

Tēma: Ko lejiet savos motoros

www.oil-club.ru/forum/topic/5242-yaponskie-oem-masla-i-ih-proizvoditeli/

Tēma: Ko lejiet savos motoros

www.oil-club.ru/forum/topic/27589-honda-ultra-leo-0w-20-api-sn-svezhee/

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es izbrīnīti jautāju par jautājumu Tas nav tiko no Vācijas, vēsture zināma(gandrīz). Šaja topikā neder auto ar tumšu pagātni, piemēram mums ir viens lietotājs, kas pērk "jaunus" Subaru Lietuvā no ASV.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Kā redzam pēc šīs tabulas, tad pēc 2002.gada visam Hondam ir 0w-20 un 5w-20 izņemot Civic SI 5w-30(kas tas tāds ir?) p.s. tas, cik saprotu, uz benzīnu atiecas hondavodam.ru/oil-recommended.html

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Auto ir no salona!?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par Ceeda slimības lapu. Priekšējie šarnīri - 2X23eiro, darbs 30eiro = 76eiro

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Tak nosauc motoru, gadu es tūlīt pateikšu kāda eļļa jālej tai hondai. Ir tur dīzeļiem kkāda atšķirība....................benzīnieki gan jau visi 0-20

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Manols arī mana motorā bijis

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Paldies par atbildi, tā tas varētu būt. Par to mazo eļļas apjomu esmu lasījis. Džedajam jau arī nav daudz, tiko ielēju 4L, kas turbetam motoram(1.6) arī nav daudz. "vācu gadījumi"ir visi spečuki teica, ka man tur tam aprava ķedi un salieca varstus, tavs motors metams ārā utml. No tā es secinu, ka 99% gadījumā vāciešiem šādas ķibeles beidzas letāli, ko nevar teikt par korejiešiem. Gross auto(kur arī pirkta mašīna) teica, ka viņi veiksmīgi šādos gadījumos apremontējot, kā tur esot tālāk viņi nezina. p.s. viņi vairs nav dīleri p.p.s a kas ir slikts ūdentiņam? Eļļa sak atrāk cirkulet, ziemā tas ir svarīgi. Priekš Āfrikas, protams, neviens neiesaka 0-20 Ir tak grāmatiņa, kur dažadiem reģioniem norāditas tas viskozitates. Visur neiet uz vienas viskozitates pa ļubomu

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Es arī neko neapgalvoju, vienkārši pēdas noved mani pie tā servismeņa. kamer leja 5-20, nekas nenotiek un še tev sagadīšanas - tiesi tad , kad šitas kaktu meistars ielej savu eļļu(tā bija otra eļļas maiņa pēc dīlera) nokrīt ķēde. Man jau ir pamazs nobraukums un pie dīlera noteikti apkalpojās 7 gadu laika ar 2-3X lielākiem nobraukumiem. Statistika man no dīlera nav, bet gan jau viņi nekādas ķēdes nemaina pirms tiem 150K, ka noteikts. Man vina nokrita uz 118K

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Šo ķēdes jautājumu es vēl pētu. Principa ta mūsdienām ir izturīga tehnika, ja kas. rūpnīcas noteiktais maiņas intervāls -150K, tāpat kā motoram - 180k Tie ir minimālie rādīdāji, pilns internets kur cilvēki par ķēdi korejiešiem atcerās pēc pie 200K un motori iet 500K+ Savukart Gross auto, kura griezos, teica ka pie viņiem daudzi atbrauc ar tām ķēdem un viņi veiksmīgi tās labo. Kapēc viņiem izdodas salabot, kad vācu gadījumos tur visu motoru izārda? Ka tu saki - nepareiza ekspluatācija noved pie tā , ka ķēdei nav spriegojuma un viņa parlec tos paris zobiņus, neviss saraujās utml. Un kas ir nepareiza ekspluatācija? Tiesi tā - nepareizs spiediens eļļošanas sistēmā, ka rezultātā netiek nospriegots tas spriegitājs un ķede pārlec. Kāpēc ir nepareizs speidiens? Ieliets gutalīns, kas nenodrošina šo pareizo eļļošanu. Atkartoju - aziātos lej zemas viskozitātes eļļas, tie nav vācieši! Lūk, tāpēc man ir tādas aizdomas par eļļu.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

papildus varu pateikt, ka man tieši ir aidomas par ķēdes krišanu, ka motora nebija pareizās pielaides/viskozitates eļļa. Bija tāds servismenis, kas arī smējās, ka viņam liku 5-20 meklet un liet. gan jau ieleja šito vāciešu gutalīnu 5-40 un ķēde kaput. Neiesaku pie šitiem kaktu meistariem konsulteties par viņiem nezināmu tehniku(domāts - aziātu).

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Kas tev liek domāt, ka tā nav ieteikta? Tur ir Ilsac GF5 pielaide. Manam vecajam motoram der GF3 un augstāk ILSAC GF-5 Introduced in October 2010 for 2011 and older vehicles, designed to provide improved high temperature deposit protection for pistons and turbochargers, more stringent sludge control, improved fuel economy, enhanced emission control system compatibility, seal compatibility, and protection of engines operating on ethanol-containing fuels up to E85. www.oilspecifications.org/ilsac.php Manam Ceedam ieteiktā viskozitate ir 5w-20 www.oil-club.ru/forum/topic/34010-neste-pro-0w-20-api-sn-ilsac-gf-5-novaya-formula-svezhee/

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Es jau rakstīju, ka mani eļļa pieliešana nestrauc! Es varu kaut vai 400g vieta pieliet 800g, ja vajadzīgs. Man tas grūtības nesagāda, galvenais lai nav progress. Pašlaik ārpuseji motors strāda ideāli - klusu, vienmērīgi un nav nekādu eļļas noplūžu. Gan jau mana sieva tā arī agrāk brauca - kapotu nerāva vaļa, eļļas līmenis nokritās tuvu min, palika melns un dīleris vienkārši ieleja jaunu eļļu. Nevienam problēmu nebija, līdz mašīna nonāca manās rokās Korejas un Japanas marku automašinās nav vēlams liet šitos gutalīnus. Tie nav vācieši! Honda vodi jau sen lej 0-20, ta tie motori ir konstrueti. Ielejot lielakas viskozitates eļļu uzlabojumi būs tikai īslaicīgi, tjip eļļa mazak pazudīs, bet aisitīsies visi tie eļļas kanali un visdrīzak kapitalka. Nullītes nav nekas slikts priekš aziatiem(amerikāņiem arī,lkm), mašīna ziea labāk lec,eļļojas uz tādām eļļām. Vasara bišku savādak, tur vajag 5-30,5-20

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Jap, tas viss man zināms. Iepriekš(uz iepriekš ielietās eļļas) bija man galvenokart īsie pārbraucieni pa pilsētu, bet tagad-vasarā stāvoklis ir kardināli mainījies, jo galvenokārt ir garie pārbraucieni un daudz! Eļļa abos gadījumos pēc 5000 paliek baigi melnā.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Es nestraucos par eļļas zudumu, kas mana uzskata ir minimāls. Ir bijusi pieredze ar vāciešiem, kam kapotu nācas raut vaļā katru nedēlu Satraukums ir par pašas eļļas katastrofālo stāvokli(melna) jau pēc 5000km. Agrak Ceed topikā jau biju iemetis foto ar noņemtu vārstu vāku. Nedaudz piedrazots un vēlme ir uzlabot to motora stāvokli. Msh jau man saka, ka viss ir baigi čotka, bet man kkā tas neapmierina. Tapēc ir tikai 2 varianti - vai nu motors turpina piecūkoties un apaugt ar atlikumiem, vai arī eļļa baigi mazgā to piesārņoto motoru.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Labdien. Vēlos atsvaidzināt tēmu un tāpēc padalīšos ar savu pieredzi par G4FC motoru. Tie ir pirmie gamma famīlijas motori, ko KIA/Hyundai sāka ražot 2007.gadā. Testējamā motoreļļa - PetroCanada 5w-30.Līdz 3000km eļļa principā nemainās, kļūst nedaudz tumšāka. Starp 3000-5000km jau paliek melnāka, pielēju aptuveni 200g un eļļas krāsa atkal normā. Pēc 5000km eļļa paliek drausmīgi melna un pielejot jau stipri vairāk(aptuveni 400g) eļļas stāvoklis nemainās. Izliekās, ka līdz 10000km nav verts gaidīt un liešu nost uz 9000km. Nākošā testējamā (uz ziemu) būs Neste 0w-20 Šitos motorus sauc par eļļas slepkavām, reāli par to pārliecinos pats. Ko sakat?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

SORRY varlamov.ru/3586647.html#upd4

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kazahs uzbrūk Pamfilovai varlamov.ru/3590424.html

Lasītākie raksti

Jaunie raksti