Kārtot: Augošā secībā

Tēma: (ne)Norādes ceļu remontos

Jaklausās "mans mīļakais radio ir radio Skonto" Šorīt no rīta arī tur braucu un neiekrist lamatās palīdzēja klausītājas zvans uz Skonto. Tā, ļoti iespējams, arī būtu iekūlies.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Diez, kad mums D-tilta estakādi, vai to brūkošo tiltu, pārtaisīs par gaisa dārzu? varlamov.ru/3590424.html

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Uk kur jūs izlasījat kko par laukiem? Lai būtu saprotamāk - Pekinas iedzīvotājam lai noņemtu sejas masku nepieciešams samazināt piesārņojumu pilsētā, ne jūrā. Kuģi pa sauzemi nebrauc! Tāpēc viņiem masveidā ievieš elektro transportu. Es jau tev saku - par jūru pie Greenpeace griezies.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu, līdz daudzām pilsētām tie kuģi nemaz neaizpeld Cīnās jau pilsētu iedzīvotāji par svaigu gaisu. Jūrā - Greenpeace

Tēma: Nepieciešama palīdzība

Man liekas, ka mēs jau vienreiz šeit runājam par to EGR vārstu. Viņš vienkārši aizaug, itkā tīrot.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tiko Ceedam iedeva slimības lapu - "palielināta brīvkustība balstiekartas šarnīrā"" priekšā, abās pusēs. Pārējais OK Nu neko. Domāju, ka nav nekāda baigi dārga ķibele. Ziņošu

Tēma: Nepieciešama palīdzība

Man jau liekas, ka 90% vāciešu pircējiem ir šādas problēmas

Tēma: Lukturu pulēšana

eidis rakstīja: Nav taisnība - man 2 gadi apkārt, nekādas pazīmes par nepieciešamību vēlreiz pulēt. Honda

Kā tā nevar būt taisnība!? es tak nestāstu kkur saklausītus piemērus, bet reāli no savas mašīnas. OK, varbūt tai laikā varu kļūdītie 2,5-3 gadi moška bija, bet rezultāta es tāpat ieliku jaunus lukturus. Man tur viņi nav tik dārgi lai ķēpātos ar šitām visām mahinācijām

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Iesāks Mendziņš no uzladets.lv, bet tālāk būs brīvais mikrafons.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

WALA šodien var apmeklēt diskusiju "Kā panākt to, lai Latvija atvadītos no dīzeļa? Vai elektroauto ir atbilde?" Lucavsala, 17.00 www.inovuss.lv/programma/

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Katrs jau izlaso to, ko grib Taja rakstā pausts satraukums par to, ka līdz 2050. gadam ar šādiem tempiem netiks pilnībā izskausts iekšdedzes dzinējs. Analizēts kāpēc tik lēni atīstās EV tirgus, jo katru nedēļu būtu jālikvidē 20000 iekšdedzes auto lai saniegtu šo mērķi.

Tēma: Lukturu pulēšana

Cik gadus tie lukturi tev kalpo? man dzelteni palika pēc kādi 14 Baigie brāķi

Tēma: Lukturu pulēšana

Beidziet žīdoties, ielieciet jaunus binokļus. Visa tā pulēšana, lakošana ir pagaidu līdzeklis un uz laiku. Beigu beigās tāpat būs jāmaina, ja jūs tagad tehniskā nelaiž cauri . man tādi pulēsanas meistari arī piedavājās pulēt astrai, jā ok, izgāju tehnisko, bet pēc kādi 2 gadi atgriezos izejas pozīcijā

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Vienkārši gaidam jaunu kontentu. Ta ka mašīnai nekas netiek darīts, ta ziema var ienest savas korekcijas. Vāciešiem parasti ručkas, slēdzenes tajā laika ieklemmē un protams arī palaišanu mīnusos testēsim.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Parādīsies kontents.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Jāgaida ziema

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Drīzuma šādi takši var parādīties arī Rīgas ielās. Papildus var ievērtēt jauno Sonāti, kuru pie mums nepārdod.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Cik samaksāji tajos "vignetos"?

Tēma: Vācu brāķis

Jap, iauto puiši strādā pa naktīm. Ceru, ka maksā pēc 2X takses

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

A ko ta es saku? Tagad jau hibrīdus kritizē, tad nebūs ko kritizet, jo EV aizies msh golfam garām bez problēmām. Es sapratu tā tā lielāka sāpe Izvēlies kādu modeli gribi un visi būs pieejami EV.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Toyota visus savus modelus prieks Eiropas aprikos ar elektro, hibridi tas tikai starposms, velti skepus lauzat. Tas ir oficials pazinojums no toyota.

Tēma: Renault ātrumkārbas roboti ar sauso sajūgu DC4

Ko jus ar sito copy paste gribejat teikt? Jus nodarbojaties ar so karbu remontu? Cik tad izmaksa uzrakstiet.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Arī apšaubāmi, jo diendienā mēs Rīgā ieelpojam pietiekami daudz smilšu un mazliet sīkāku putekļu kas nav izplūdes gāzēs, neesmu pārliecināts ka tas viss nepaŗsniedz 50 µg/m3 kas skaitās tas apjoms pie kura jāvalkā aizsardzības līdzekļi. p.s. nevis jabrauc ar riteni

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Tas palidzes tavai veselibai Par ekologiju cita topika var eksperteties. Nezinu kadu stabinu tu tur gribi likt, vinus tak var ladet no parastas rozetes. Stabini vajadzigi tad, kad tu aizbrauc tos 100-200km un tev vajag atri uzladeties. Majas hau tev lades 7-9 st.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Sitas konkretais zigulis, protams, ir relikviju statusa un ar vinu jaizbrauc brivaja laika. Savukart parast elektromobilis tiesi jsu domats ikdienas lietosanai - skola, bdarzs, darbs, veikals un atkal viss apgriezta seciba. Tie parasti ir 5-6 km gari braucieni. Savukart ja sestdiena gribas doties pie omes, tad var vilkt ara savu dizeli un griezt tos 100-200km. Man vismaz sobrid sadi izskatas seciba.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti