Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

www.youtube.com/watch?v=xlAUlygvcDg

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Es megiasu ameklet vienu vidiku, kur meista ri uztaisa elektro ziguli. Lai msh macas

Tēma: Opel zafira

A kada karba? Ir dzirdets kad parkarse vai kkas saiet uz iso tajas modernsjas karbas tad aiziet sita avarijas rezima, vari pukskinat un nevar vairs uzdot virsu.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Nevis tikai alumīnija blokus, bet nikasil,alusil pārklājumu cilindru iekšpusē. Šeit visi motori, kas lieto alusil Audi 2.4 V6[1][6] Audi 4.2 MPI V8 Audi 3.2 FSI V6[6] Audi 4.2 FSI V8[1][3] Audi 5.2 FSI V10 Audi/Volkswagen 6.0 W12 BMW M52 I6 BMW N52 I6 BMW M62 V8 BMW N62 V8 BMW N63 V8 BMW M70/M73 V12[7] BMW S65 & S85 M Engines Mercedes 560 SEL M117 V8 Mercedes M119 V8 Porsche 928 V8 Porsche 924S I4 Porsche 944 I4 Porsche 968 I4 Porsche Cayenne V8

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

OK, lai tā būtu : Tas ir vāci var tikai 120 miles nobraukt, jo viņi tās tehnoloģijas atīsta ķeksīša pēc. Es jau te biju iemetis vienu video, kur viens blogeris ieņirdza par vācu elektro. KIA e-Niro un Hyundai Kona electric veic 300+ miles, tas ir 480km. Tehnoloģijas iet katru dienu uz priekšu un atliek gaidīt tikai valsts grantus un pieejamu tīklu visā valstī.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Vsppār jau tā šķelda tā pati malka vien ir, ko tagad TAISĀS AIZLIEGT krāsnīis Tas skaitās tjipa atjaunojams resurs, bet tikai diez vai izmeši tur ir maziņi. Raksta jau vēl trakāk piesārņo, kā ogles. "burning trees in power stations could even more carbon-polluting than coal. "" www.carbonbrief.org/uk-power-stations-to-carry-on-burning-wood-spelling-uncertainty-for-emissions

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

ASV tā firma eksistē. Atkal neredzu kāpēc viņai būtu jāpārstāj eksistēt? Enerģija, kas kustina auto, ir lētāka. ļoti iesejams auto apkopes arī stipri lētākas..................vienīgais ir sākotnējā auto cena. Tarifu arī var likt dārgāku, jo liela daļa tak labak brauks ar Teslu līdz lidostai neviss ar Pasātu, piemēram.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Tu domā, ka 2.0 l motoram tur nekā nebūtu? Vienkārši uz aci tak visur eļļa melna un tu neko citu neredzi, bet šeit uzskatāmi parādīts zem mikroskopa kas tur darās iekšā.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Nu, cik es esmu izpētījis(virspuseji) tad elektro ir vieni ieguvumi. Pirmkārt atkrīt visas raies par kādu eļļu liet, kad tosolu mainīt un kad tad motoram kapitalka klauvē. Elektro patēriņš arī iznāk lētāks uz 1 km. Īpaši ja tiešām pārvietojies pa pilsetu un tev regulāri nav jāvago cauri Polijai. Tāka Polijai cauri braucis es jau neesmu gadus padsmit un videjais nobraukums man ir maziņš, tad nekā labāka nemaz neeksistē. Mani pilnīgi apmierina ja es uz vienu galu varu aizbraukt 400km un uzlādēt kādas st. laikā, lai nobrauktu vēl 400km. Kādas 2 ned atpakal nobrauvu priekkš Ceeda diezgan palielu km - 650 pa 5 dienām. Tas nozīme, ka uzladēties man vajadzētu 2x nedēļā. Kāpēc es nepērku? Nav uzlādes tīkls. Kā jau te minēju gadījumos ar Tērveti un Munameģi man nāktos čakarēties, lai kkur uzlādētos. Nesen lasīju par pirmo taksometru firmu, kam flotē tikai teslas. Vienai jau pāri 600 tk. km, 2x mainīta baterija, bet tas viss garantijas laikā un ariecīgi pa velti. Liekas 3 centi uz km izmaksa šāds nobraukums pat ar dārgo Teslu.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Interesants materiāls par eļļas sastāvu pēc 6000km zen.yandex.ru/media/mikrula/chto-soderjitsia-v-motornom-masle-posle-6000-km-5d36f7f0c0dcf200ad8e2c0e

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Dīzeļiem kko uzlabot var tikai uz papīra un tāpēc atliek tikai šmaukšanās. Preteja gadījumā jau uz visiem kuģiem jau stāvētu kkādi nekaitīgi aparāti. Tiem tak iet vispār mūžīgi tie motori, bet nezin kāpēc LV taisas elektrificet dzelceļu līdz RU robežai. Delfi tak raksta, ka dīzeļiem būs nākotne.

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nesaprotu ko tu tur peries. Tev tak skaidro, ja Yeti maksā 25 000 un viņš zaudē tikai 5000, tad to nevar salīdzinār ar iedomāto ieguvumu kad auto krītas no 100 uz 50 000. Kas tev ko apmāna? Vel pec 12 gadiem abi autiņi maksās līdzīgi, pieslegsies lauku tūneri

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Pag, pag es te pavisam nesen msh linku devu kur ari BMW dizelisti sasedinati cietuma par tam mahinacijam. Tas gan bija D- Koreja, Eiropa jau vini visu nopirkusi. Busu majas sameklesu to linku. Bet jautajums ir par tam fake news, ka lasitajs tiek barots ar dizelu drosumu. Tajas ASV un D- kotrejas gadijumos atklaja, ka izmesi ir 7- 10 reizes lielaki, ka vini rekkame. Vai prieks Latvijas un delfiem vini kadas speciakas masinas razo/-s?

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Kartejais delfu melu raksts www.delfi.lv/auto/zinas/pieci-svarigakie-fakti-kas-jazina-par-dizelauto-ierobezojumiem-eiropa.d?id=51369989&page=5 Interesanti kas sitadas fake news apmaksa, vai tik nebus 650-ta pirksts. Nezin kapec visa pasaule tiesi vacu dizelus pieker manipulacija, bet delfi raksta, ka nakotne tehnologijas uzlabosies un tik dizelos talak, bus nakotne

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Bet tas tak ir tas pats! Jo mazaka sakotneja vērtība, jo mazak tā kritīs. Es jau tikai atbildu uz tavu jautājumu ""kāpēc pērk"". Cilvēki virtuali iztēlojas, ka ietaupa(nopelna) kaudzi naudas un tāpēc jūtas apmierināti. auto nav tak nekads izdevīgs naudas ieguldījums, tas 99% gadījumu ir tikai izdevumu avots. Tapēc dārgakiem, sarežģītakiem aparatiem tā izdevumu sadaļa būs lielāka. Ceru, ka izskaidroju vērtības kritumu un nebūs kā ar audi a8?

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tapēc, ka tiem autiņiem visstraujak krīt cena un pec 3-4 gadi viņi jau maksā 50% no sākotnējās vērtības. Tāda veidā tiek radīta ilūzija, ka baigā ekonomija. Turbo fābijai ta cena lkm gan tik iespaidīgi nekrīt.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Visur Tev sazvērestības rādās. Parīzē aizdomīgi aizliedz iebraukt auto. kkādi buržuji grib privatizēt ceļus. Tagad izrādās vāciešu motori ir labi, jo man ir Ceeds. Vispār jau es tikai ceru uz savu četrpaku, jo 650-tais prasīja parādīt dūmojošu audi. Es tak nemaz neiedziļinos tajos dīzeļos, nekad nav bijis.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Kadi daudzi razotaji? Tjip Jaguars, mini kas ari pieder vaciem? Korejiesiem tadi motori tocna nav. Visi tie alusil motori kkad jau 90 gados izgazas asv, tur bija daudz sera degviela. Vini tika testeti Vacija idealos apstaklos ar idealu degvielu. Tad vini iet, bet reala pasaule vini ir nederigi.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Mēs NErunājam par jauns/vecs!

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Bet šeit iet runa ar vāciešu dzinējiem ar alusil, neviss veciem/jauniem. Citiem jau tādu nav!

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Tu prasīji parādīt......................tur viss kūpeja tai autiņā, eļļas kapsēta Taka no tevis četrpaka!

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Ok, bet kur to alu vares dabut?

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

HYUNDAI/Kia motoriem aluminija bloka iepresetas gilzas cuguna.

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Jap, neesmu interesejies ka tos dizelus taisa. Tai video tak min par to alusil

Tēma: Dūmojoši auto, kuri piesārņo mūsu gaisu! Ko darīt?

Ta ir braliga Baltkrievija

Lasītākie raksti

Jaunie raksti