Tu, lkm, krieviski slikti lasi?
Tur rakstīts, ka Ķīnas elektro veikuši 14 000km cauri Gobi tuksnesim, Maskavai, Skandinavijai, Parīzei un ieradusies Frankfurtē. Viņu plānos ir iekart Eiropas tirgu, par Krieviju ziņu nav. Putins esot norādījis, ka gazificēs autoparku un tāpēc uz turieni neviens elektro neraujās.
1) Tā gluži nav, jo ir speciāls parkings""tikai auto, kas veic uzlādi"", bet agrūtināta pieeja viņam gan ir. Iespējams 10 eiro nemaz nav liela maksa, ja veic pilnu baterijas uzlādi(nezinu cik ilga laika tur var uzlādet pilnu bateriju). jaatceras tikai par MK noteikumiem, ka elektrouzlāde nevar tikt tirgota dārgāk kā fosilā degviela. Ja Tu novirzies konkretu uz vienu indivīdu(mani), tad es nevarētu tirgot elektrību par tādam cenām. kkas jau to stabu tur ir subsidējis, bet principā uzlādēties var tikai LVM pietuvināti auto.Es jau atzīmeju, ka blakus stāvēja parasts auto, kas uzlādi neveica. Līdz ar to neviens vairak uzlādi nevar veikt. Būtu jādauzās kkur pie administrācijas, lai iedo štromu. Iespejams pat tad atrunātos.
2) Priekš pilsētas jau ideāli. Tas mazais atālums arī tā nebaidītu, ja tie uzlādes punkti tiešām būtu visos benzīntankos. Tagad tāda slēpņu spēle sanāk.
Lūk, tur jau tā lieta kāpēc es baidos pirkt elektro. Tam uzlādes tīklam vajadzētu būt pieejamam plašam cilvēku lokam, neviss ekskluzīvam pasākumam. Ja nemaldos tur nekādas zīmes nebija, ka tur ir elektro uzlāde un par to jāmaksā 10 eiro.
Vajadzētu tak būt otrādi un norādem uz elektro uzlādi vajadzetu būt izliktam jau uz ceļa. Tagad tas viss pasākums ir veikli nomaskēts.
Šito pašu nodomāju, kad aizbraucu uz Munameģi. Es tak neiešu pa viņu ciemiem meklēt kur ir uzlāde. Ļoti ērti būtu, ja pie Munameģa stāvvietas būtu ierīkota šāda uzlāde, bet tādas tur nebija.
Pagaidam tas ir ekskluzīvs pasākums un nekas nemainīsies, ja to nepadarīs par ikdienā ērti lietojamu tīklu.
Mani vakar pārsteidza Latvijas elektro entuziasti Tērvetes dabas parkā.
Tur ir skaists un liels informācijas centrs pie kura pat ir viena elektro uzlādes vieta(divas ligzdas). Nopetīju to stabu no visām pusem, izlikās ka tur var ladet uz šāri jo nekādu maksāšanas terināļu tur neredzēju. Spraud vadu iekša un vuaļā.......................bet ir divi momenti. Kad tur biju, tad stāvēja viens parka elektrokārs, kas veica uzlādi un blakus stāvēja parasta mašīna, lai arī uzraksts vēstīja" P tikai auto, kas veic uzlādi"". Nākošais moments - lai piebrauktu pie informācijas centra un atiecīgi veiktu uzlādi tev ir jāsamksā 10 eiro!!! Pari ceļam, protams, ir plasa bezmaksas stāvvieta, bet tur nevienu elotro uzlādi nemanīju. Ta teikt ekskluzīvs pasakums tikai pasa parka darbiniekiem, jo pat mašīnu ar iekšdedzes dzinēju nekautrejas likt elektro uzlades vietā, jo neviens tāpat nebrauks un masīna tik viena patstavīgi lādējas.
Ja viss būtu loģiski iveidots, tad baigi ērti - atbrauc ar bērniem pastaigat pa parku un brauc mājās jau ar pilnu bateriju. bet nekā, viss kā parasti čerez Ž
Tās ir dažādu starptautisku alarmistu/klimata pārmaiņu biznesmeņu darbības sekas
======================
Ta ir iluminātu savērestība! Nu, tjipa ka Parīzē karstā laikā aizliedz iebraukt iekšdedzes dzinējiem, jo nekada ļaunuma jau tur nav, ja?
Veinkārsi katram cilvēkam ar kkādu minimālu sajegu par ķīmiju ir skaidrs, ka dīzelis tas ir tas pats, kas
neatīrīts/slikts benzīns. Tapec ari tur liek papildus filtrus lai atīrītu to, ko naftas pārstrādes rūpnīcā nav izdarījuši. Viņs nevar izdalīt mazak izmešus(ka benzins) nekāda veida, lai ari 10 filtrus liktu. Tapec nodokļa likme identiskiem 2.0 litru motoriem ir absurda. Tas ir tīrākais vācu lobijs. Tev tak linkus dod, kur cilveki reali sēž cietumā par tādām mahinācijām.
Es savu arī sildu, bet tas jau pieder pie lietas. Sievai ir Tucsons TGDI
Es pats viņu apmācīju, lai nedzen uzreiz, kad sēžas iekšā. Mīnusos eļļa pietiekoši neeļo un tā saucamos""zadirus"var dabūt tiikai tā. Tas ir pats bīstamakais moments motoram. Doma, ka BMW vai kādam citam modelim eļļa tek savādāk, kā žikam vai Moskvičam?
Vispar šito tēmu būs jāpārliek pie eļļas.
Vispar tā arī tu nepateici vai jaunais 4 paaudzes Espace Tevi labak apmierina neka vecais? Ir tak visādi jaunievedumi, kas nemaz visiem neiet pie sirds.
Zinu vienu Mercedes fanu, kas arī šita gribeja atjauninat parku un nopirka kkādu 2007/8.gada Mersi, pabraukaja, pardeva un nopirka 1998., ja nemaldos. Tas ir atgriezās atpakaļ pie tā modeļa, kas jau viņam bija iepriekš.
Savukart viens cits fermeris tagad ieperk francus savam lauksaimniecības parkam. Viņs bija devies ar VW T5 kkādā pieredzes apmaiņas brauciena uz Austriju un tur viņu, hops, gaidīja parsteigums - noklājās karba vācietim. Kopš tās reizes cilveks meklē variantus. Tjip viņam franču dīleris iedevis atlaides, bet tie ir tādi leti braucamie. Espace viņam nav.
Bet Tu tak pats atbildeji ka tas ir tas pats golfs. Ja viņam esošajam eksemplaram nauda jāgrūž remontos, motors arī izskatās kaput, tad kapēc domā, ka tas audi par 1900 būs kkāda dāvana. Es domāju, ka tur tāpat būs krietni jāliek nauda iekšā. Vienīgā cerība, ka motors būs labāks.
p.s. un tu nestāsti, ka dīzelis var nobraukt 300 tk bez nopietniem remontiem. Principā visi dīzeļi paredz pie 150 tk. sprauslu maiņu un tās katra maksā pie 500. Ja tev ir V8 tad tas jau būs 4000
Nē, runa ir par vāciešiem. Jūs jau nemaz nenojaušat, ka mūsdienu audi neviens kolhoza serviss nemaz nevar sametināt, jo virsbūve sastāv no alumīnija un kkādiem sakausējumiem. Tāpat kā alusil pārklājums motoros, ar itkā neko nevarot remontēt. Tie ir šroti pēc garantijas beigām.
Čalis stāsta ka vecfaterīša golfam viss plīst un brūk un ko tad viņs darīs ar audi(jaunāks), kur remonts būs 2-3X dārgāks? Parasti jau audi stāv sētā un gaida, kad saimnieks sameklēs jaunu naudas summu, ko iegrūzt viņa. Tev tak arī garāža stāv
A par to Captivu tas man liekas ir zem amerikāņiem, jo kad man bija Opelis, tad Opel servisā(Adam auto) es viņu redzēju, pavirināju durvis. Likās no tādiem plāniem bleķiem taisīts. Nu tjip viņi opeļus un tos Chevroletus pārdod kopā, Opel Antara tak tiesi tas pats.
Cik es zinu tad Korejiesi ir trīs - KIA, Hyundai un Sangyoung. Daewoo bankrotēja un viņu rūpnīcas nopirka tas pats GM. GM ir starptaustisks brends un kkādas valstīs viņi vēl izmant Daewoo brendu, bet Eiropā ir tikai Chevrolet. Tu nevari Eiropā nopirkt Daewoo. D-Korejā Captiva saucās Daewoo Winstorm
p.s. kas ir līdzīga vecuma ķengurs?