Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Vēlētos dzirdēt ieteikumus mašīnas iegādei.

p.s. un kas tas par pieņēmumu par detaļām? Es visu nedeļas laika varu dabūt jebkuram autiņam, ja mes runājam par mainamam detaļām ka kalodkas, diski, blīves utml. OK, ja tu gribbi pārmest kkādu motoru no šrota, tad protams, ka šitie TSI,TDI brīnumi būs pilni plaukti, bet tikai tie tak ar nebūs nekādi gājēji. Jaunu jau kolhoznieks nepasūtis

Tēma: Vēlētos dzirdēt ieteikumus mašīnas iegādei.

GTD2, jums kkāda dīvaina uztvere. Kurs tad te pats aprakstīja to kolhoznieka sapni? Mašīna maksā 100tk., pāris % tik pērk jaunas, nobraukums 300-700tk.(tik daudz gan vācieši neiet, 300 max). Ko no ta secina lasītājs - tiek nopirkts premiums par paris tk. Kas tad cits tas ir, ja ne kolhoznieka sapnis? Es tev uzdevu jautajumu kāpēc viņas tik leti maksa, ka viņas var nopirkt """smagi strādajošs, bet mazi pelnošs"" indivīds? paildjautajums - kāpēc mammas draudzene vel joprojām nebrauc ar lēti ekspluatējamo, burbuļojošo a80? Par KIA RIO jau tu atbildeji, ka tev nemaz nav nekadu zināsanu cik viņs labs vai izturīgs, jo sekretare jau pirmaja mēnešī sasita. Noteikti ražotājs vainīgs

Tēma: Vēlētos dzirdēt ieteikumus mašīnas iegādei.

Tieši tā, tāpēc tās sauc par kolhozniek sapni. Padomā kāpēc viņas tik lēti maksā otreizējā tirgu un pec tam stāsti par kkādu lēto remontu. + laukos jau tie servismeņi tik tādus remontē. Manai sievai draudzene izlēma pirkt saviem vecākiem KIA RIO tikai tāpēc, ka Valmiera ir KIA serviss. Ja tāda nebūtu, būtu spiesta mocīties ar kādu vācieti. To ļoti labi var redzet, jo mazāks miests, jo vairāk vāciešu uz ceļiem.

Tēma: Vēlētos dzirdēt ieteikumus mašīnas iegādei.

Tapēc, ka tās mašīnas ir ""kolhoznieka sapnis"" un kad tiek vilkts uz dižpilsētu, tad ir max. koncentrācija,uzmanība. Ikdiienā viņi tādu auto koncentrāciju un satiksmi neredz.Ta ir nestandarta situācija. Es pat pazinu vienu, kas jutās neērti, ja satikme notika 2,3 līnijās. Tas ir ja kāds tev brauc blakus nevis pretī.

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Toyota nāk klajā ar savu piecgades elektro plānu electrek.co/2019/06/07/toyota-electric-car-images-accelerate-plan/

Tēma: Vēlētos dzirdēt ieteikumus mašīnas iegādei.

Tad skaidrs, lai ņem Mitsu- Galantu, Eclipsu, Lanceru ar divlitrīgo benzīnu....................tās mašīnas ja vēl ir dzīvas, tad iet un ies. Un tur ir daudzi vagoni, kas domāju, laukos ir tieši kak raz piemēram www.ss.com/msg/lv/transport/cars/mitsubishi/lancer/bcohd.html Viens paņēma space star, arī itkā OK

Tēma: Elektro /hibrīd auto jaunumi ,prognozes .

Vācieši atkal blēdās

Tēma: Vēlos pajautāt par/precizēt noteikumus

Ja nav ceļa zīmes, tad tikai pēc ceļa seguma. Ja brauc pa asfaltu un tev pienak no abam pusem grantirovka, tad vajadzetu būt priekšrokai. p.s. par stāvietu arī nesapratu

Tēma: Dzineja kluda p0340

Nav spiediena degvielas sistema Parasti kad maina degvielas filtru to var nokonstatet

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Attiecībā par sēra dioksīdu - tu, kārtējo reizi, esi vai nu spēcīgi atpalicis, vai arī apzināti ignorē dažādus faktus kas ir pret to, ko tu vēlies dziedāt. Dīzelī liels sēra saturs - protams, ja tu no sev piederoša šķūnīša izripināsi mucu ar padomju laika dīzeļdegvielu, tajā būs tas lielais sēra saturs. Šodien gan tas sēra saturs ir daudz mazāks. Un ko vispār nozīmē - "cilvēki sūdzas"? Par kandavas kartodromu arī cilvēki sūdzas - viens konkrēts cilvēks, ja precīzi. =============================== Ka redzu, Ķīnā ražo visu Viņi pat izdevuši cik % no saražota jābūt jaunām tehnoloģijām, nevar ražot tikai dīzeļa pasātus. par sēra saturu dīzelī nevaru neko apgalvot, bet Krievijā tieši tāpēc neperk dīzeļus, jo sliktas degvielas dēļ viņi bieži iziet no ierindas. Vienkārsi saistu lapu melnesanu ar SO2. Ja mums būtu akmeņogļu kurtuves, lielas naftas pārstrādes rūpnīcas tad noteikti būtu skats vērsts uz viņām. Mums vienkārši ir lielākais vecu dizeļu automašīnu parks, kas arī izmet to SO2. Augi pirmie reaģē ar mutāciju. Par tiem cilvekiem. Es tak viņus nepazīstu, bet rāda bildes ar nokaltusiem kokiem ceļa malās un melnējošām lapām. Man personīgi nekas nemelnē

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Un nē, es neredzu saistību starp karstumu un piesārņojumu - tu drīksti izskaidrot. ================ Paldies par doto iespēju. Troposfera veidojas ozons Solar radiation (UVA and UVB) and high temperatures play a catalytic role in chemical reactions of ozone formation, having a strong positive correlation with ozone concentration values9,15,16,17,18. Previous studies have shown that ozone production accelerates at high temperatures (without changing VOC or NOx conditions) www.nature.com/articles/s41598-018-27590-z Parasti karsta laikā ir augsts spiediens, maz vēja. Indīgās gāzes nekur neizkliedejas. Gan jau ka esi redzejis filmas, kad cilvēki tropiskas jūras malā skatās iespaidīgi skaistu saules rietu, kas mūsu platuma grādos ir reti sastopama paradība. Tas notiek tāpec, ka ir patstavīgs tvaiks no okeana, jūras un saules stari rietot veido šo pastiprināto efektu. Tas pats notiek pilsētās ar izveidojošos ozona slāni(fotoķīmiskais smogs). Saulestari cauri neredzamam piesārņojuma slānim rada skaistus saulrietus. Nesen, ja kas, Latvija visi soc. tīklos lika savus foto, jo tad atmosfēra bija Saharas smiltis, kas identiski radīja oranži-sarkano saulrietu.

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Izklausās ļoti pārliecinoši. Iedomājies iedzīvotāji sasauc sapulci un uzaicina no vides dienesta atbildīgo ierēdni un šams saka - mieru, tikai mieru - vainīga ir kkādu tur sēnīte, kukainītis, ērcīte. Bet īsti nezinu Manuprāt tas būtu jāmāca bioloģijas stundās, kā piesārņojums ietekmē eko sistēmu. Šeit, kā jau enciklopēdijā, viss izklāstīts lielos vilcienos www.encyclopedie-environnement.org/en/life/impact-air-pollutants-on-vegetation/

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Un kādus secinājumus no tā var izdarīt? Kāda saitība ir starp bagātniekiem, karsto laiku un auto ierobežošanu Parīzē? p.s. vakar tika fiksēta pati augstākā t visā meteo novērojumu laikā - 41,7

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Mode tas ir virziens kurā atīstīsies industrija tuvākaja laikā. Ja šobrīd kāda tradicionāla autoražotāja peļņa ir 100 M(pieņemsim), tad pēc 10 gadiem tā būs tikai 60 M, ja pieņemam ka nekas citur pasaulē bez Ķīnas nemainīsies. Ķīna 98% mašīnas tiek ražotas lokāli, importē tikai ekskluzīvas mašīnas. Piemēram Genesis ražo tikai D-Korejā vai kkāds amerikāņu lielgabarīts tiek ievests. ievedmuitas neatļauj būt konkurētspējīgiem. Mode prognozē ko pircējs pirks, nevis ko Klauss teiks. Iepriekš jau atzīmeju, ka Toyota sakusi savu EV programu un būves jaunu rūpnīcu Indonēzijā www.reuters.com/article/us-toyota-indonesia/toyota-to-invest-2-billion-in-developing-electric-vehicles-in-indonesia-idUSKCN1TS1SL Savukart par Parīzi jāprasa vai tu esi stulbs vai tikai izliecies? Kādi turīgie, kādi mati, dzeltenās vestes? Metro biļetes tiek pazeminātas un tur vispār ērta metro sistēma, ja kas. Tas tiek darīts dēļ milzīgā piesārņojuma Es vispār nesaprotu kādi gan vel varētu būt iemesli, kas liktu ierobežot auto kustību. Tādu vienkārsi nav, ja tu tūlīt kko fenomenālu neizdomāsi. Neredzi saistību starp karstumu un piesārņojumu? Tiko twitteri redzeju, ka Latvijā sūdzas cilvēki par brūnējošam lapām. Zini kas tas ir? SO2, sēra dioksīds. tas veidojas no nepilnīgas sadegšanas fosīlajos kurināmos, kuros ir liels sēra saturs. Lai tev būtu skaidrāk - dīzelī.

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Tak katra pilsēta var pieņemt savas normas. Ka jau es te augstak mineju - tās nedarbojas visā valsts teritorijā. Cik saprotu ar tiem stikeriem ir daudzas pilsetas, kuras centros ir zonējums. šobrīd ar karstuma vilni tikai Parīzes un Lionas pašvaldības pieņēmušas lēmumu visus auto novirzīt uz apvedceļiem, izņmot 1. un 2. kaitīgo grupu. Tikpat labi viņi var piņemt lēmumu kkad, ka tikai elektro var iebraukt pilsētā. Ķīna jau šādu sistemu ir izmeģinājusi vairakus gadus un nonākusi pie secinājuma, ka tikai totāla elektro ieviešana viņus glābs no piesārņojuma. Tas arī nozīme visu iekšdedzes dzinēju aizliegumu nākotnē. Japāņi hibrīdu ražotāji tagad arī pārslēgušies uz elektro, jo Ķīnā viņu mašīnas nelaidīš cauri. Jābūt 100% tīriem p.s. Ķīna pārdod 1/3 pasaulē saražoto auto. Tā teikt viņi ir auto modes noteicēji, ko kkāds Klauss negrib saprast

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

braukt ar sonāti

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

:D :D :D Tur tak zemāk tabula. Pilnīgi zaļi skaitās elektriskie 100%, tie var braukt visur 1.kategorija - benzīni eiro5,6 un hibrīdi 2.kategorija - benzīni eiro4 un dīzeļi eiro 5,6 Visi pārējie autiņi ir aizliegti. Principā ir aizliegti visi autiņi, kam nav šīs uzlīmes. Es ik pa laikam LV redzu autiņus(LV nr.) ar tām vācu zonējuma uzlīmēm. Vispar parvietošanās pa Eiropu ir stipri apgrūtinata. Ja grib apbraukāt A-eiropu - visur savas vinjetes jāpērk. Izbrauc 3 st. cauri slovākijai un jau pērc ungāru vinjeti. Savukārt R-eiropā bail braukt iekšā pilsētās, tur uzreiz štrāfe bez šitām uzlīmēm. Portugālē sava fīča ar maksas ceļiem, tur tik vienkārši nevar norēķināties ar naudu vai karti, vajag speciālu devaisu, ko kameras nolasa un pec tam tev atnāk rēķins. Karoč kkā šitas viss ir jāpadara vienkāršāks.

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Nē, nevar braukt. Jāiegādājas stikeris ka tev ir 2.kategorija. Viss tas pats jau sen ir vesela rindā Vācijas pilsētu.

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Dizeli nevar dabut 1 kategoriju www.ecologique-solidaire.gouv.fr/certificats-qualite-lair-critair Vel 2.kategorijai atlauts braukt, tur jabut eiro5,6 dizeliem pec 2011.g., ja nu neesmu pazudis tulkojuma

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Esam no Francijas novirzījušies uz D-koreju No otrdienas Parīzes apkaimē 4.7 miljoni auto paliek atkal mājās. Viņiem atļauts pārvietoties tikai nakts laikā no 00.00 - 5.30 naktī. Līdzīgi aizliegumi arī Lionas apkaimē. www.thelocal.fr/20190723/paris-bans-cars-and-cuts-metro-ticket-prices-over-pollution-spike Taka atvaļinājumā uz Franciju labāk nebraukt ar savu dīzeli

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Nu, tad lūdzu - ZF strādā ar Porche. Jaunaja sonātē būs jumts un ASC transmisija, kas esot pirmā priekš hibrīdauto izstrādātā. Vispar neesmu dzirdējis, ka kādi agregāti būtu izstrādati ar vāciešiem, izņemot dizainu(Pauls Šrēders). Ar Mitsu - jā. Būtība jau GDI ir Mitsu jaunievedums, bet šodienas Hyundai GDI ir savs produkts. Tāpat arī dual clutch transmisija(7 dct) ir viņu izstrādājums, lai arī tā ir DSG analogs. A par tiem HEPA filtriem gluži ta nebūs, ka viņu varēs iespraust jebkurā salona filtra vietā. Tā esot sistēma, kas pati atīra piesārņoto gaisu. Tjipa ja uz ielas ir liels piesārņojums viņa automātiski aizver logus un sāk gaisa atīrīsanu salonā. Tas tak nav Golfs www.greencarcongress.com/2019/05/20190516-hyundai.html p.s. cenu tak iemetu no 23-33 K, tas ir parastās optimas cenā.

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Kur tu to ZF izrāvi? Tā ir pasaulē pirmā transmisija, kas izstrādāta priekš hibrīdiem. Runā ka priekš Eiropas Hyundais gatavo Sonātes vagonu(nomainīs i40), kas prieks manīm vispar būtu lieliski. Kāpēc gan nepirkt par saprātīgu naudu tādu hibrīdu, kas man apsola 1300 papildus km un vēl tīru gaisu salonā? Hyundajam jau sen ir savas kārbas. Mans džedajs ar tādu brauc, ja kas. Neviens neko tur nav izstrādajis, tā ir viņu pašu fīča. Par dīzeļiem esmu dzirdejis, ka tie ir patenti no FIAT, Opel. Savukārt 2.0 un 2.4 Theta dzineji tika izstrādati sadarbība ar Chrysler un Mitsubishi en.wikipedia.org/wiki/Global_Engine_Alliance Šitie 2.0, 2.4 atmosfernieki ir baigi popularie,jo salikti visos sportagos, ix35 utt., bet arī skaitās vissliktākie no šobrīd pieejamajiem motoriem.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

skaties.lv/degpunkta/degpunkta-satiksme/ogre-begoss-autovaditajs-nopietni-ievaino-policistu/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vienu vācieti sašāva twitter.com/sumpurnis/status/1154066705422749697

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Un jaunās Sonātes cena nebūs kkāda kosmiska 23-33000 www.carsdirect.com/2020/hyundai/sonata

Lasītākie raksti

Jaunie raksti