Nu tā bija piezīme 650-tajam, jo ne visu iauto raksta. Tur tak arī kkādi vācu adepti
Ir jau vel Hyundajam HEPA filtrs, kas atīra salona gaisu. Ieprieks tāds tik bija 2 Tesla modeļos. Protams, ka juano tehnoloģiju ievieseji šajā ziņā visus vāciesu izcert visos caurumos.
A par to Sonati, cik sapratu, tad tie solarie aneļi nodrošinās rezervi baterijai. Tjipa biezi esot gadījumi, ka pāris km neaizvelk līdz uzlades stacijai un tad to trūkstoso enerģiju dos solārie paneļi. Lkm, uzkrāj kkur atsevisķi un gada laikā tas dos 1300 km papildus cleantechnica.com/2019/07/22/the-solar-roof-on-hyundais-new-sonata-hybrid-adds-1300km-of-range-per-year/
Par jauno EV kārbu cleantechnica.com/2019/07/22/ev-transmissions-are-coming-and-its-a-good-thing/
Vajadzeja jau atrak uzrakstīt, savādak jau nerimsies - es nedzīvoju Rīgā! Tik pat labi es tev varu uzprasīt kāpēc tad EK taisās sodīt Rīgu par neka nedarīšanu veselības jomā? Tu domā, ka pa šiem gadiem kad sāka ieviest vācu dīzeļus ekoloģija LV gājusi uz augšu? Tā vietā, lai ierobežotu auto satiksmi tiek projekteti jauni parvadi, Brīvības iela tiek noasfalteta kā skrejceļš. Citur jo tu tālak brauc centra, ielas paliek mazakas, tās tiek speciāli sašaurinātas, izlīkumotas lai mazinātu transporta plūsmu. Stāvvietas praktiski nav un mašīnas tiek novirzītas daudzstavu parkingos. Kas no šī visa ir Rīgā?
ES no sirds un asinsvadu slimībām mirst 2X mazak cilvēku, kā LV un LT. Tas laikam tāpēc, ka krāsniņas kurina(ta domā mūsu vides speciālisti)
www.tvnet.lv/5361388/galvenais-naves-celonis-latvija-ir-sirds-un-asinsvadu-slimibas
Tie kas joprojām nekam netic,lai izlasa iAuto pirmo lapu.Tur pašlaik skaidri rakstīts, kādi "jaunumi" nupat iznākuši un ar kādu kurināmo tie darbināmi.
--------------------------------------------
Tak tavs Klauss ir atpalicis cilvēks, kurš domā tālāk indēt cilvēkus.
iauto kkā neraksta, ka Hyundayam jauna Sonāte ar saules paneļu jumtu, KIA izstrādajusi jaunu kārbu speciāli priekš EV........................Klauss ar savu BMW nevelk vienkārši līdzi tehnoloģijās. Tas arī ir tas par ko es jau te rakstīju, ka Eiropa ir nolemta tehnoloģiskai atpalicībai. Merkele savus dīzeļniekus vēl ilgi stutēs, kas protams, ne pie kā laba nenovedīs.
Es pag. nedeļā vienu redzēju. Neatceros vai tik tas bij Cēsīs vai Rīgā, bet tas bija ķīnietis...........viņi vienmēr pilsētā staigā respiratoros. Itkā jau loģiski.................tas tik mūsu ciskudrillētāji iesaka braukt pa Rīgu ar riteni un elpot dīzeļsmaku, veselīgi esot
Indija jauni plāni. Ar 2023 gadu visi trīsriteņu transporti būs EV un divriteņu ar 2025 www.bbc.com/news/world-asia-india-48961525
Jap, par to jau runa, ka Eiropa nodoklos jau iestradata prioritate dizeliem. Protams ja Francu, vacu valdibas pasas atistija tas dizela atbalsta programas, tad tagad kka jocigi to visu norakstit. Vacija atsakas no atoma, oglem saliek veju, sauli. Savukart dizeliem tiek dotas nodoklu atlaides.
Tapec ka vacu benzina motori tak ir braki. Dizreli protams ari nav nekada davana, bet tur vel kada ceriba majo.
Atkal kadas tajas valstis? Indija un Kina par dzimstibu, aodzivotibu nevar sudzeties.Un kas tad Oslo notiks, klus par neapdzivotu pilsetu. Visi emegres uz Rigu, lai varetu kupinaties dizelsmaka?
Un kapec parej uz personalijam? Es vel pagaidam neko neesmu ierosinajis vai kadu vacieti sagriezis, kgan vajadzetu
Bet par Ceedu, tad vins tak sobrid tiek testets. Tas ir ka ar alna testu, jo visas masinas jau gazas uz saniem, bet jautajums ir pie kada atruma vinas paliek bistamas. Tapat ar Ceed, ja bus izturigs, tad naksies berniem norakstit. Bus retro auto, bet js ne, tad tolmets. Moska tiesi ka pirma iemaksa elektro karam..
Es vienkarsi so procesu salidzinu ar telefonu atistibu. Es loti labi atceros, ka 90-tajos stastija par Zviedru labajiem sakariem un tas tefonbudinas te sadeja uz katra stura. Kas tad domsju, ka pec paris gadiem katram otrajam bus Nokia. tas tak ari bija dargi, ja kas. Tagad nav ari vairs Nokias, visiem bakstekli. Tapat bus ar ieksdedzes dzinejiem, tada ir logiska progresa gaita. Jautajums ir tikai kad lidz mums tas progress atnaks.
Asv tikusi gala ar dizeliem pateicoties dizelgeitai, lai ari pirms tam tur ir25% lielaks nodoklis ka benzinam. Tas ir tapat, ka mes ES neredzam Kinas masinas. Vinas vienkarsi nav izgajusas atestaciju un tapec aizliegtas tirgot. Ja Kiniesi driz vien bus ari ES, tad vacu dizelim gan nekas nespid asv.
Tu te esi sarakstījis dikti daudz par savām potenciālajam problēmam, bet neesi uzrakstījis pašu galveno - kā tad tikt vaļā no tiem dīzeļiem? Kritizēt jau mēs visi naski.
Es jau būtībā tikai iekopēju citu valstu pieredzi, kā tās taisās risināt šo problēmu. Tev diezin kāpēc tas liekas kkas no fantastikas.
Kapēc tik pesimistiski? Es arī gribetu, lai Rīga rūpētos par iedzīvotāju veselību. Neviens tak labprātīgi negrib dzīvot kvēpos.
Isti neiebraucu ko grbēji teikt.
Ķīna uzliks aizliegumu pārdot vispār iekšdedzes dzinējus! Dīleriem būs jātirgo tikai dabasgāze, elektro, ūdeņradis. Uz to tiek spiestas jau visas autobūves firmas, kas ražo auto Ķīnā. Katru gadu tiek noteiktas normas cik % no sarazota jabūt elektro utml. Ķīnā sitie dīzeļu lobiji neiet cauri un visi vāciesi dabū iespringt.
A par to kur liks esošos tak mēs redzam Vācijas piemērā, kas savu autoparku nogrūž uz perifēriju. Nu ja Ukraina, baltkrievija pasteigsies mums priekša, tad arī vairs uz turieni nebus kur nogrūzt. Es tik nesaprotu kāpēc mums būtu jāuztraucas par vācu autobūves problēmām?
Nu, es jau atzīmeju, ka Eiropā nevien valdību līmenī necīnās ar dīzeļiem. Pagaidam pasi iedzīvotaji cenšas kka tos ierobežot. Tajā laika Ķīna un Indija virzas milzu soļiem uz priekšu.
Tur, tas ir par Latviju? Pagaidām tā izskatās 
Links, kur jau 2030.gada izzudīs iekšdedzes dzinēji mag.auto.ru/article/nofuel/
Parīze vispār kūtra eko jomā. Vācija līdzīgi - ar dīzeļiem cīnās atsevišķas pašvaldības, ne valdība kopumā.
Savukart jau 2030.g. Ķīnā un Indijā iekšedzes dzineji netiks vairs tirgoti(reģistrēti).
Eiropa tikai ziemeļvalstis valdības līmenī rūpējas par cilvēku veselību.
21 30 esmu uz Valdemara, bet Saulkeastos iebraucu 19.50= 1.40
Jus vel sastregumus neesat redzejusi. Katru svetdienu no saulkrastiem lidz Baltezeram rigas virziena ir tads korkis. Pec kadas 1/2 st. brauksu taja elle ieksa. Zinosu cikilga laika no s-krastiem var noklut centra.
Mans dzedajs maksaja 30 un tam ir 177 zs, pilns topciks. Paterins un ieskrejiens ap 8
Ne nu ta dizelu tricesana ir izplatita paradiba. Vienreiz staveju ar savu ceedu kadus 2 metrus no kkada wv , tas ka starteja pat man likas ka man sak kkas tricet
Veciem autiniem jau ar to butu jaaprod.
Tad jau gan mazs autiņš , ko viegli noparkot :D
Nu tad jau viss skaidrs. Atkal garāžas meistari kko nav saskruvējuši kā vajag mainot tev tos spilvenus.
Brauc pie msh
Tu tiko nopirki to autiņu? Tas tak ir dīzelis un viņi visi trīc! Tava gadījumā(stipri trīc) tas 15 gadus vecs un atiecīgi 90% vainīga degvielas padeves sistēma. Ka jau 650-tais minēja, sprauslas nav lētas un diez vai kāds tās ir mainījis.