Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Taja paša manuālī ar mazākiem burtiem tev ir rakstīts ""grūtos ekspluataācijas apstākļos eļļas maiņa 7500km""

Tēma: dzinēja temperatūra

www.youtube.com/watch?v=bw3L5nksdq0

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Kas ir vankelis? Vecie tie ir čugunieki, manuprat.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Tagad tas saucās risku minimizācija Principa es ierodos pie meistariem jau ar visu nepieciešamo eļļu, detaļu paketi un tāpat man ne vienmēr izdodas vinus piespiest vienu vai otru darbu veikt.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Kas ir "dzeses t""? Ir antifrīza t un ellas t un abi viņi dzesē motoru.

Tēma: 28.06.19 Parīze aizliedz ap 60% auto

Kanibaals rakstīja: Pamatojoties uz?

www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=-dINJN9fMFQ

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Pēdējā rindkopa ir tīrākais garāžu mīts, kad vecos motoros ieleja labu sintētiku, kam motors nav paredzets. Rezultāta parādījās noplūdes, bet ne jau nu palielinot eļļas viskozitati motors sāks strādāt klusāk. Tiesi otrādi - motors strāda klus āk uz šķidrajām eļļam , pastāv tikai jautājums vai viņas pieācīgi pasargā no nodiluma ie lielām slodzēm. Ja viņas nav domātas šādam motoram, tad arī nevajag liet. Eļļas pa lielam dalās minerālās un sintētiskas. Minerālās ir 3 grupas, kur pirmā ir tīra minerālā, otra pussintetika, bet trešā ir hidrokrekings, kas jau pēc īpašībam ir tuvu "full sinthetic"" vacija gan tie uzraksti daudzam eļļam ir noņemti, jo sintetikai jābūt ar PAO un esteriem recondoil.com/synthetic-oil-guide/

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Jānovēl veiksmi turpmākā ekspluatācijā.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Paldies par novērojumiem :0

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Paskaties blakus spidometram, tur būtu jābūt t dačikam, kas sak kustēties tikai saniedzot 50 t Protams dažadas motora daļās tā t mainās

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Kas tev tur liekas jocīgs? Tas pat ir ka pirmais parametrs minēts Toyotas īpašniekiem "In most cases, Toyota recommends that Toyota owners schedule a service appointment every six months or 5000 miles, whichever comes first."" 5000miles=8000km www.toyota.com/owners/parts-service/maintenance-schedule Protams, ja tu esi ta saucamais pavasara sniegpulkstenītis, kas mašīnu sak ekspluatet pēc ziemas miega, tad jau nav ko pērties. Es tadus pats daudzus pazinu, kad 90-gados saka vest vācu hlamus, tad mašīna bija taka greznumrīks un veči gāja uz garāžas sapulcēm noslaucīt putekļus savam mīļumam. Ziemā aizgāja 1X mēnesī pielaida, iekapāja ogu un gāja mājās, lai pavasarī varētu braukt uz copi utml. Un vēl viena atruna varētu būt, ja lieto dārgas sintētiskās eļļas ar esteriem utml., bet ne jau nu 28000km, kā te dazi raksta vai eļļas maiņa pēc 2 gadiem.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Aukstais starts. Motora optimāla t no 60-90, ziemā viņu ilgāk/grūtāk sasniegt. Pastāv pieņemums, ja vasara lej 5-30, tad ziema labak motoru eļļos 0-20/30. Atiecīgi eļļa būs vairak tekoša un vairāk pasargās no metālu detaļu strādāšanas bez eļļosanas. Tas bija tikai piemērs un kataram motoram ir savas atbilstošas eļļu rekomendācijas. Tapēc arī aizcinu dalīties ar iespaidiem ar vienas vai otras eļļas darbības iespaidiem.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

es vienkārsi nesaprotu uz kāda pamata šādai pilnvarai jābūt. Tad jau Latvijā tikpat labi var prasīt tādu pašu. Policists tak nezvanīs uz uzņēmumu X un nepārbaudīs vai persona X ir pilnvarota. Lūk, Ukraina, to es saprotu. tur ir dzirdēts, ka tiesi tagad iet oblavas uz Eiropā reģistretiem auto. Tur dēļ nodokļu politikas, ievedmuitām tas. Autiņs reģistrets Lietuvā, bet brauka ukraiņi. Līdz ar to visi aizdomīgie ES valstu brauceji ir zem policijas āmura.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

eļļas maiņas intervāls?

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Es jau nepiespeižu obligāti liet dārgāku(krutāku) eļļu. Vienkārši cilvēki tak piefikse, ka šis motors ar XX viskozitāti uzvedas šādi un tādi, bet ziemā labak ir YY viskozitāti. Pluss, protams, visādi viltojumi starp krutajām"eļļām ir biežak sastopami. Taka ne vienmēr kruts=labāks

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Nu, tai laika man arī nebija skaidra bilde, bet motorists uz manu jautājumu kādai tad vajag izskatīties tai labajai eļļai, izvilka Nestes kanniņu un tā bija tāda gaiša dzintara krāsā, bet maneja kā nostavējies brūns medus.

Tēma: Ar līzinga auto uz ārzemēm

Tāda pilnvara būtu nepieciešama,iespējams, ja jūs šķērsotu robežkontroli(ne-ES). Es arī tagad plānoju braucienu uz Igauniju, auto līzinga turētājs ir jur. persona.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Tad tev sanāk, ka eļļu lej no name motorā vai kkādā uzlabotā tā variācijā p.s. ar kur tie čaļi to izlejamo eļļu dabū, neesi interesējies?

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Man ir aizdomas, ka es varētu ne tikai rakstiņu sagatavot, bet pat izdot nelielu grāmateli par šo tēmu Pagaidām gan ievācu tikai operatīvo informāciju, jo mēs visi dzīvojam katrs savā burbulī un tāpēc informācijas aprite ir nozīmīgs faktors patiesas info iegūšanai.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Es arī tā agrāk darīju. Īpaši neiesringu par kkādam eļļas maiņām līdz brīdim kad vienam motoristam vedu savu veco opelīti(sveiciens darkhlight) uz reanimāciju. tad jau bija pienacis brīdis, kad pie eļļas maiņas ""no mucas"" es jau lūdzu lai man jau laicīgi atlej pieclitrenē kādu lieku litriņu. Tas motorists ieraudzīja to eļļu un sāka smieties, rādīt citiem ar kādu foršu eļļu es braucu. Jā, tie tik bij laiki

Tēma: Ko lejiet savos motoros

1litrs uz 28000 tk. tas tak nekas nav. Ja litrs būtu jāpielej uz 5000, tad būtu pamats satraukumam. Motoram ir jāēd minimali eļļa, jo ja tas nenotiek vispar, tad atiecīgi liek domat, ka motorā ielūst citi šķidrumi uz kā rēķina eļļas līmesnis itkā nekrītas.

Tēma: Ko lejiet savos motoros

Parasti jau pie eļļas raksta arī 5w-20, 0w-40 utml. Arī tas longlife ir tik nosaukums, kā eco, piemēram. Un par pašu eļļu arī ne vārda. Interesanti jau kura eļļa labak darbojas ziemā, kurai labaka degvielas ekonomija utml. Šaja gadījumā, kad tiek lietota tikai viena, tad jau arī nav ar ko salīdzināt.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Labvakar bandīti...............sorry, kungi Skatos vienkārši seriālu FARGO par bandītiem. 1.sezona risinās 80-tajos un 2.seona 70-tajos gados, var varen daudz ievērtēt tā laika ASV dranduļetus.Iesaku.

Tēma: Ieteikumi jauna auto meklējumiem mazsaprotošai dāmai

Tak te viens jau bija iemetis linku ar KIA RIO demo auto. Tur tik bija mehānika un tās uzlīmes. Brauc un noskaidro ka tas dabūt nost, bet mašīna laba, varēsi 5 gadus vispar par neko neutraukties.

Tēma: Ieteikumi jauna auto meklējumiem mazsaprotošai dāmai

Porši, es domaju, varētu piedāvat msh, tas pārmetīs motoru no SEATa un vuaļā - gāzīs pa ciemu. Tik pazems, bišķu, tur ar kkas jāķīlē būs

Lasītākie raksti

Jaunie raksti