Sk. kiniesiem diez vai tadas problemas ir. Panemtu uz testu kadu shitadu neredzetu. i-auto......auuuuuu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Sk. kiniesiem diez vai tadas problemas ir. Panemtu uz testu kadu shitadu neredzetu. i-auto......auuuuuu
Changan CS85 (BMW X4) www.kolesa.ru/test-drive/glyadish-i-zaarkanil-by-test-drajv-kross-kupe-changan-cs85
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Par Hyundai DSG analogiem varu teikt. ka ir viens gluks ja brauc virnmerigi uz 90-100 un kkur aizmiedz, atrums noslid uz 80 un uzdodot gazi karba isti nesaprot, ka strauji gribi paatrinaties.
Protams, lielākā daļa arī neperk jaunus autiņus. Tie kas pērk jaunus kā galveno faktoru izvēlas lai nebūtu problēmas. Savukart dīzelis+lietots tās ir problēmas dubultā. Man tak autoparvadājumu firma, kas to vien dara, kā velta laiku autiņam.
Ok, neiesim dziļas diskusijās, es tevi sapratu![]()
p.s. es vispar nesaprotu kāpēc jāskatās uz dīzeļiem, kas nobraukuši jau 150-200 tk. Tas tak sola nebeidzamas problemas, tas arī nav zināms nevienam?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Protams, ka pirktu. Man sievastēvs tāds eksemplārs ir, bet tas jau nenozīmē, ka tas viņa VAGs neplīst. Es vispar biju uz pakaļas, ka šams benzīniekam nevar iziet atgāzes.
Nekas, nopirks citu graustu no Vācijas, braukts pa pilsētu, viens saimnieks
Un ja jau iet runa par dārgakiem, 3 gadīgiem modeļiem, tad protams, ka cilvēks jau rūpīgāk vērtē pirkumu. vai tad es te izveidoju apakštēmu, ka nevar pardot 3 g.v. Q5?
Reku viens izķidā amerikāņu pieredzi www.youtube.com/watch?v=IesOMDsv9Yc
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ko tad tava statistika uzrāda? Consumer report paskaties. Tur ir autoīpašnieku apmierinātība ar 5 g veci auto, servisu biežuma apmeklējums nu un mūsu reālijām aktuālākais - dārdzība, izmaksas! Tas arī nav zinams, ka saremontet vācieti būs dārgāk?
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Vienkārši vācieši ir labi, kamēr ir jauni, nav jau nekāda uzticība pēc garantijas beigām. Man liekas tur nekādu jaunu riteni nav jāizgudro, tas ir labi zināms fakts.
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Nu parketnieki jau ir vieglie, vini tak labi turas uz sosejas, mazak ed. Bet tie neviens nav dzipi, kas tev vagos pa bezcelu.Tu tak raksti- prieks kam to lielo vajag. Tad janem Kruzaks un aiziet, tikai ko ar tadu pilseta darit? Nevar tak uztaisit universalu masinu. p.s. kas tev vispar pa masinu, kam nav alternativu?
Ok, lidz galam gan nelasiju.
Uzreiz zvaniju, kalu dzelzi karstu ![]()
Tas ie garam. Lielaia parstavis kas ar mazumtirzniecibu nenodarbojas. Zvaniju.
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Ok, bet jautajums bija par pedejos gados razotajoem VAGiem, vai tur aro butu letals iznakums soferim? Tas kas notika ar veco Jettu mes redzam.
Taka sitas ir tads spama topiks, tad atlausos uzprasit kur var nopirkt virsapmetuma rozetes, sledzus ar tris pozivijam? Veikalos ir max 2 pozicijas un balti cetrinieki. Man vajadzetiu vai nu koka krasa vai brunus.
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
auto.tut.by/news/accidents/638212.html Turpinot temu par veciem autiniem. Man sitada pati dzeta un pat tada pasa krasa kadrwiz bija, 86.gads. Nemaz nevareju iwdomaties, ka sadyrsme ar moci pie dieviem var aizieet ar viegla vaditajs. Ka domajat ja sodienas VAGs satiktos uz cela ar tadu moci, tad iznakums butu lidzigs?
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Ar ko tad nogrekojies jaunais Hyundai Tucsons ar177zs, 1.6 TGDI. Cik zinu tad variatori vispar nav nevienam modelim, ari KIA. Bagaznieku gan es gribetu lielaku prieks copes, bet raksta jau ka lielakais.sava.klase. Pec KIA ceed uzreiz.manams bagaznieka saurums
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Audi 100
Brīvdienās izbraucu cauri Talsiem, tad tur taka vācu retro autoizstādē izskatās
Kādus divus Audi 100 redzēju uz ceļiem čunčinot, izskatījās labi.
Taka ja radinieks dzīvo tādā vide un spriežot pēc uzstādītajiem parametriem, tad tas būs kandidāts Nr1
Nu ko, visiem jostas vaļā un vēderos līst alus? Latvija izlīdzina pret PČ Zviedriem 1:1!!!
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Lapsa arī nopirkusi vecu trahadromu ar baltu salonu www.youtube.com/watch?v=fH-Z-dyQDEA
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Vel tāda lieta, kas man iekritusi acīs, ka vācu autiņi nav piemēroti mūsu apstākļiem. Man parasti ziemā visādi loriņi vieņiem lūza un sala ciet(lūza ručkas, slēdzenes), radiniekam tā kartera ventilācija cik reizes jau aizsalusi.
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Jāseko cītīgāk līdzi mūsu ledus varoņiem, tagad kā nekā PČ notiek! Bukijs jr. tiesi nopirka 1980.g. BMW pa 5000............šajā rakstā minets restaurācijā jāiegulda "daudzas reizes" vairāk, viena intervijā vinš minēja 3X, tas ir 15000 + 5000 sportacentrs.com/hokejs/pc_2019/17042019-rihards_bukarts_par_bralu_sacensibam_tren
Jābrauc uz Šanhajas autoizstādi, tad tur var redzēt visu, kas tik prātā ienāk. Bet tā tuvākais Ķīnas autoražotājs mums ir Baltkrievijā un Geely ir diezgan pirkts modelis belaros. Pilns apskats par jauno blr komplektēto autiņu av.by/news/index.php?event=View&news_id=44342 Ieskats Šanhajas autoizstādē www.youtube.com/watch?v=71Q4aYxMd1I
Tēma: 90-to gadu auto iegāde
Man te viens tāds mazāk pārticis paziņa nopirka Mitsu Space Star. Man liekas kādi 2003/2004 gada, ir baigi apmierināts. Tads autiņš maksā ap 1500 un ja pat tas autinš pēc 2gadiem jāved uz lūžņiem, tad auto īre viņam būs izmaksajusi 50-60 eiriki mēnesī, ja baigi nav jāieguldas remontos.