Kārtot: Augošā secībā

Tēma: 90-to gadu auto iegāde

Lai tak pērk! Pirmajam autiņam tieši kak raz - nebūs žēl, ja kkur noskrāpēs, iepazīsies ar remontiem, auto vājajām vietām un jau otro autiņu pirks ar lielāku sapratni kas un kā.

Tēma: Peugeot Antipolution fault

Tu tak par savu autiņu zini labāk par mani, ne jau te kāds šeit apstiprinās, ka 100% jādara šādi. Antipolytion - problēmas ar atgāzēm, tas arī viss, kas zināms. Tehniskajā esi bijis, ko tur raksta par atgāzēm? Es nesen biju uz motora tīrīšanu carboncleaner.lv/ tad tur tas īpašnieks stāstīja, ka daudzi pie viņa braucot tikai lai izietu tehnisko. tas nav nekāds brīnumlīdzeklis, jo ja motors ir nojāts, tad viņš tak viņu neatjaunos. Čalis stāstīja, ka citreiz sanāk arī ateikt šo procdūru, jo atbrauc jau vispār tādi, kam eļļa pill pa visam malām un cer, ka šams visu novērsīs. p.s. izklausās, ka tev arī tas autiņš vecs, kā šī pasaule

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Godīgi sakot neredzu nekādas paralēles ar PSRS. Vai tad kāds jums regulēja kur un kā braukt? Bija kkādas pierobežas zonas ar spec. atļaujām, bet tādas ir arī šodien. Nemaz nerunājot par stučīšanu Ķīnas komunistus es pieminēju tāpēc, ka tie darbojās ātri un efektīvi. Ja tiek uzstādīts uzdevums ieguldīties infrastruktūra, tad nepaiet 15 gadi, kad visas Kīna ir noklāta ar automagistrālem, ātrgaitas vilcienu linijām un lidostām. Atšķirība no ES un Latvijas viss tas notiek ātri un globāli. Salīdziniet kaut vai ar Rail Baltic vai šito pašu emisiju nodokli auto. Te tak cilvēki smejas, ka dīzeļi maksa gala rezultāta mazāk un braukā ar izravētiem filtriem. Ķīna tā nevaretu notikt, ka Šanhajā visi tiek stingri kontrolēti un pāriet uz elektro, bet kkāda Harbinā vietējie gudrinieki pielago likumus zem sevīm. Jau pēc 6 gadiem Ķīnā 50% no pārdotajiem auto būs elektro cleantechnica.com/2019/02/24/china-ev-forecast-50-ev-market-share-by-2025-part-1/ Tikmer mes spriedīsim vai Baronu ielu pārtaisīt par gājēju ielu un piesauksim PSRS

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un tikai ar stingriem ierobežojumiem var risināt šo problēmu. tagad Ķīna ķērusies aktīvi pie elektro ieviesanas un esmu parliecināts, ka komunisti ātri vien visu ieviesīs. Tur jau iepriekš visādi pusmeri ir izmēģināti, bet tie neko īpašu nedod. Pekinā, piemēram, līdz šim nemaz citu reģionu autiņi nevarēja iebraukt.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Atkal abi kungi izceļās. Kāds diez tiem cilvēkiem lobēšanas mērķis, kas sēž uz tiem tiltiem, kad auto vairs nebrauc. Beidzot, beidzot ir kkas izdarīts lai mazinātu auto satiksmi. Jums neliekas, ka visās citās pilsētās paši cilvēki ievieš tos ierobežojumus, neviss kkādi lobētāji? Lobētāji var parlamentā, valdībā kko ielobēt, bet ne jau ieviest no auto brīvas zonas.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tas jau neizslēdz, ka viņš varētu nopirkt arī elektro. Autobuss un kopbraukšana arī vajadzēs pariet uz elektro. Nav jau mērķis piespiest visus pirkt tos akumulatorus, bet atīrīt gaisu. Šodien piemeram Sarkandaugavā pa 100% pārsniegts pieļaujamais PM10 piesārņojums Pielaujamais 10ug/m3, šobrīd 21 opensensemap.org/explore/5cb36712c9e9ab001a8b9f31

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ukrainā valda Renault, bet KIA pieaugums +156%!!!! www.autostat.ru/infographics/39029/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Sorry, pārskatījos Rafikam mīnusā 11%, tas ir Capture ar -18

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja ņemam pasu lielāko segmentu - SUV, kas sastāda 43%, tad izskatās, ka krieviem jaunais Toyotas rafiks nav iepaticies -18% www.autostat.ru/infographics/39084/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Krievi visvairak naudu atstāj KIA koncernam. Auto tirzniecības dati par š.g. pirmajiem 3 mēnešiem KIA - 70 miljardi rub Toyota - 55 VAZ - 52 Hyundai -50 motor.ru/news/popular-08-05-2019.htm

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Protams, ka nē! Vai tu esi bijis Kiprā? Tur nav nekādu citu energo ieguves avotu, piegādes ceļu. Tur viss tiek transportets pa jūru, LNG vislaik piegādā gāzi TEC. Tā nav nekāda kosmosa tehnoloģija un Hyundai tikpat veiksmīgi ražo kuģus, kā savus auto. Kāda viņiem starpība no kā gūt peļņu? Lūk, ja mūsu reģiona parāditos gāze, tad varētu runāt par alternatīvu.Bija jau projekti Polija urbt to šāļu gāzi no iežiem. Ar to aktīvi nodarbojas amerikā. Lūk tad varētu runāt par kkādu nopietnu alternatīvu, bet pagaidām tā ir tikai gaisa tricināšana. Klaipēdā tak ir tas LNG terminālis - ved.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un no Jamalas transportes ar LNG tapēc, ka atbrīvojas no ledus arktiskais kuģu ceļš.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tad tu gribi teikt, ka mēs esam atkarīgi tāpēc, ka nav kuģu? Par to LNG jau es dzirdu tikpat ilgi kā par Lukasenko gribu transportēt Venecuelas naftu caur Latvijas ostām uz BLR. Arī grib būt neatkarīgs.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tak tagad arī ir pietiekama LNG fote, tur nekam nav jāpieaug. Vienkārsi pa trubu līdz Incukalnam ir kādas 5X ērtāk, lētāk nogādāt. Taka nekas nesanāks, ja neizdomās kādu alternatīvu apkures veidu(izdevīgāku). Savādāk jau tos nordstrīmus nebūvētu. LNG var mēģināt radīt tikai konkurenci, Klaipēda jau ir tas LNG. Protams, neuzpildīt pēkšņi nevar gan to krātuvi. Tā tas ir, ka viņa apgāda visus ziemeļrietumus.

Tēma: Peugeot Antipolution fault

Nu vēl zinamu francu elektronikas gļuki, lai vienkārsi nodzēš to kļūdu

Tēma: Peugeot Antipolution fault

Droseļvārsts vairs nestrādā, jo sensors vairs nevar nolasīt atgāzes un kompis nezin cik lielu devu dot. Teorētiski varētu būt lambdazonde, bet tad motors vienkārši raustītos, strādātu nekorekti un tas nenotiek pēkšņi, bet pakāpeniski. Vel varētu būt beigts katalizators, bet tam arī vajadzetu notikt pakāpeniski. Man izskatās, ka fiksēta liela gaisa pieplūde atgāzēs. p.s. viņš tak to vārstu jau apskatīja

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vajag pielikt podziņu, kad velies pāriet, tad iedegās zaļais. Nekas slikts tas nav, ja pareizi izbūvē. Tads luksofors pat ir uz Rīgas apvedceļa pie Piņkiem. Tur arī tak no ta privātmāju ciema to šoseju nevarētu nekad pāriet, ja nebūtu šāds luksofors.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un tas pats tak ar visam TEC un kurtuvēm. Visi ir pārgājusi no dīzeļa uz gāzi. Kāpēc?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

OK, man nav saprotams jēdziens "lietderības koeficents dīzeļiem"? Elektro auto izmeši - 0, kāds tad tiem lietderības koeficents? Kapēc dzelceļa līnijas elektrificē? Te tak lielais projekts līdz Rēzeknei aizvilkt vadus, lai dīzeļi nebraukātu pat pa sliedēm. Tas pats ar pilsētu, ja nebūs automašīnas ar iekšdedzes dzinējiem, nebūs arī piesārņojuma, lai arī kāds tur nebūtu "lietderības koeficents".

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Tagad pie eļļas maiņas nemainīja gaisa?

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Ok, tad mēs Tev varam piespēlet vēl vienu darbiņu. Pārbaudi kārbā eļļu, ja tev ir štoks. Tā noteikti ar vairs nav sarkana, ja smird pec deguma, tad kārbai driz būs beigas. Vispar kāda kārba tur ir - triptonic kkāds?

Tēma: Peugeot Antipolution fault

Heh, man tā bija ar pēdejo vācieti. Aizgāju uz tehnisko apskati un apskatnieks čortojās, ka man tak tur viss caurs, nav izplūdes gāžu

Tēma: Peugeot Antipolution fault

Apskati visu izplūdes sistēmu, kkur ir korozija, caurums pa kurieni velk gaisu.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Jūs ar msh sacenšaties kurs uzrakstīs stulbāku komentu? To filmu dumb&dumber saskatījušies?

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Mums tak ir jaunās paaudzes TEC, nesen rekonstruēts!

Lasītākie raksti

Jaunie raksti