Kārtot: Augošā secībā

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Es te arvien vairak Tevi nesaprotu Kāda veidā 3 atslēgas ietekme autiņa aizdzīšanu, ja nav vajadzīga neviena atslēga. Jānolasa tik signals no tavas bezkontakta atslēgas. Sakot, ka tas ir visātrākais aizdzīšanas veids. Klau, es kko arī nesaprotu līdz galam par to pneimu. Priekš kam viņa īsti vajadziga? Ja lūkai es vēl varu izdomāt kādreiz pielietojumu, kas arī pēc būtības ir rydiments, tad pneimai - nē. Kkādus gadus atpakaļ franči(citroens lkm) bija uztaisījuši klipiņu, kur kkādu savu vāģi baigi reklamēja. Tjipa ģimenes universālis, kas brauc normāli pa pilsetu, bet izbraucot kalnos var pieslēgt pneimu un tu jau taka džipārs mauc. Mums tak nav kalnu, kur viņu lieto?

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Tin aiz auss, kā aizdzīt tavu BMW www.youtube.com/watch?v=IVFSeJK9M8c

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Jap, tā sanāk - esmu neizlepis. Nesaprotu priekš kam man pneimopiekare un 5 sek. Man nav ko te gudroties un salīdzināt kkādus nepazīstamus modeļus. Man ir 1. CEEDs , kur nav parkošanās kamera, nav nolocami spoguļi, nav displeja ar navigāciju un telefona savienojumu, nav automātiskais mobilo lādētājs, stūre ar apsildi un ādu. tas viss ir jaunajā CEEDā bāzītē. +jaunās kārbas T-GDI motorus es nemaz neskaitu, jo tas pats par sevīm ir analogs DSG un TSI, bet, cerams, labāks analogs. p.s. tak to atslēgu ar var dabūt. Tas ir kkāds baigais brīnums? Papildus čakars tikai ar drošības ierīkošanu, jo šitās bezkontakta atslēgas kodē vaļa tā tikai. Sieva te mocas ar to vēl vienu papildus pulti.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Pag, es ne par tēmu runāju? Es norādīju lietotājam, ka tagad pat ekonomklases korejiesi ir ar bagātigu aprīkojumu. Tur nav papildus jāņem entās opcijas un kkas jākalkulē. Ta arī ir sākumcena šādam aprīkojuma - 1.4 T-GDI, 7 pak. 2 sajūgu atrumkārba ar šo Navi aprīkojumu maksa 20000. Cik tur papildus par ādu, lūku jāmaksa, nezinu. Ir man arī pāris gadus atpakaļ pirkts Tucsons 1.6 T-GDI, kur tas viss ir. Tapēc brīnos ka pat Ceedos un gan jau arī citos mazlitrāžas korejiešos ir gandrīz viss tas pats. A par vāciešiem tev jau vajadzētu nojausts, ka viņi ir pietiekami pasūkuši no manīm nervus un naudu. Uzticības nav. Te gan es varu būt neobjektīvs, jo tie visi iepriekšējie ir bijuši "mazlietoti" un tāpēc es nevaru tikai norakstīt visu uz ražotāju, bet fakts tāds ir. Tagad ir tikai "jauni" un es varu reāli novērtēt viņu darbību, ilgmūžibu.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Jap, tas ir kopīpeists no dīlera lapas. Man nav jaunā Ceed, es tik vienkarši norādu uz to, ka pat videjas klases mašīna ir bagaatīgi aprīkota. Tur nav nekas jāpiemaksā, kā jau teicu - izvēlies modernāko motoru ar kārbu, max komplektāciju un tev viss būs. Ādas sēdekļi un lūka protams tur arī ir pieejami, bet vai tad kāds pērk Ceedu dēļ tā? Daudz tādu mašīnu braukā apkārt? Un vēl kkāda pneimopiekare Man vienkārši ir pirmais Ceeds kur gandrīz neka no tā nav.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Man jau nekas nav pret, bet kāds tam pamatojums? Tas ir ērti, patīkami ieguldīt laiku lai nopirktu un pēc tam 3X lielāku laiku lai to pārdotu? Jaunam cilvēkam jau itka OK, noperk pirmo auto, pamācas braukt, viļās kkur un tiecas ātri labaku dabūt.Ja jau pirktu tikai jaunus un tad atdod atpakaļ salonam, tad jau nekādu problēmu. Tad jau tā var, ja atļauj finanses.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Manam džedajam ir viss un vēl vairāk kā te liek veco bmw fīču kā piemēru. Es jau te vienreiz pats nobrīnījos, ka ne tikai Tucson,Santa fe ir tā jaunā fīča, kad auto var nestūrēt un tas turās līnijās, bet pat jaunajā CEEDā tas ir iebāzts. Ādas sēdekļi ir, es tik nezinu par tām dimensijām, bet ar roku nav jāskrūvē Ka jāpērk korejieši - izvēlies sev tīkamo modeli, atzīmē jaudīgāko motoru un topčika komplektāciju un tev viss būs. Jaunajam ceedam tur tā atšķirība starp mašīnu ar gurdenu mototoru,mešalku un parastāko komlektāciju būs 5000. EX navi komlektācija Interjers Sēdekļu auduma apdare kombinācijā ar ādas imitāciju Elkoņu balsts vadītāja sēdeklim Elkoņu balsts aizmugurē Stūres rata un ātrumpārslēga ādas apdare Supervision instrumentu panelis ar 3,5" LED apgaismi Salokāma aizdedzes atslēga Salona gaisa filtru Saules briļļu turētājs jumta konsolē un salona apgaismojums Atverams kosmētikas spogulis ar apgaismojumu Salokāmi aizmugures sēdekļi (40:20:40) Riteņi Vieglmetāla diski R17 225/45R17 Mazizmēra rezerves ritenis Komforts Divzonu automātiskā klimata kontrole Elektriski regulējami spoguļi ar apsildi Elektriski nolokāmi spoguļi ar pagrieziena indikāciju Elektriski vadāmi priekšējie un aizmugures durvju logi Elektriski vadāmi priekšējie un aizmugures durvju logi ar automātisko „up&down“ funkciju priekšējiem logiem Aukstā laika pakete (apsildāmi priekšējie sēdekļi un stūre) Vadītāja sēdekļa augstuma regulēšana Zemas mazgāšanas škidruma līmeņa bīdinājuma signāls Elektriski apsildāmas vēstikla apmazgāšanas sprauslas Automātiskās kruīza kontroles + ātruma ierobežotāja funkcijas vadību Viedtālruņa bezvadu lādētājs Lietus sensors Regulējams braukšanas režīms (tikai ar automātisko pārnesumkārbu) Pārnesumu pārslēgs uz stūres (av iespējams pasūtīt ar Premium drošības paka un 1,6 CRDi dzinējiem) Nu, kas te trūkst?

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Mēs, kad džedaju nopirkām, tad meita bērndārzā arī palielījās par jauno mašīnu. Viņas družka lepni atteica, ka viņas tētis katru gadu "jaunu" mašīnu pērk. Ok, kā tā? Izrādas, ka tētis meklē auto ar izietu apskati un tā katru gadu. Tas lai neremontētu grabažniekus. Tāpēc visi šitie "pēc gada" pārdevēji ir liekami neuzticamo plauktā, jo visticamāk viņi tik to autiņu ir lietojuši, ne uzpasējuši(ieguldījušies).

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Parasti jau tā dara, kad atklāj kādu nepatīkamu defektu. Nesaprotu kā var pēc gada pārdot mašinu, ko tik ilgi meklējis, skatījies. Tas tak ir čakars!

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

Janeks90 rakstīja: Novēlu, lai labi ripo un bez problēmām. Pēc manām domām, ja cilvēks nevar atļauties jaunu vācieti, tad jāskatās un korejiešiem (7gadu garantija) vai japāņiem. ja ir tie 16k ko tērēt priekš auto, tad labāk paņemt kompaktās klases japāni vai korejieti ar mazāku komplektāciju. Tomēr 150k nobraukums ir diezgan daudz. Un kad pienāk brīdis kad var paņemt ko “krutāku”, tad var ņemt. Bet tās ir manas domas un tiešām novēlu labu braukšanu????

Korejiešiem nav "mazāka komplektācija", tāda ir japāņiem. Korejiešu trumpis, ka pērkot autiņu tev jau viss tur ir. Ok, lūka, kkādi spoileri, uzlikas papildus jāpiķo.

Tēma: BMW 530d Gran Turismo dzīvē

"Tad nu domāju - no vienas puses, varbūt labāk būtu bijis, ja būtu lielāks nobraukums, bet pa bāni, bet, no otras puses, ne jau uz 130-150 tad pa to bāni būtu braukts ar šādu auto. Pie tam, ar mazāku nobraukumu pēc tam to mašīnu tomēr būs vieglāk pārdot. " Tu lkm taisies baigo piķi iesist pēc kādi 5 gadi, kad pārdosi, par šito auto? Man jau liekas ka 15-20 gadus vecam autiņam uz nobraukumu vairs neskatās, skatās vai izieta tehniskā apskate

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

VWfans rakstīja: Sanāk tā, ka Toyota-Corolla sedans būs pēdējais modelis tirgū ar uzticamu, relatīvi vienkāršu 1,6 litru benzīna motoru bez turbīnas....

Man šeit iznāca nesen parunāties ar foruma subāristu, tad tur arī ir vēl "vecie, uzticamie" dzinēji. KIA, Hyundai jau arī vēl var atrast atmosfērniekus. Protams, tagad viņiem topā ir GDI ar ko aprīko visus jaunos modeļus, bet ir opcijas prastākiem modeļiem.

Tēma: Izstāde "Auto 2019" Kīpsalā, kādi iespaidi?

vakar tiesi viena kona nostajas blakus manam ceedam/2007/ un vareju no arpuses labi samerit. secinajums - viss tas pats tik prieksa lukturi labaki, aizmugure iestuketi tadi interesanti-apali gabariti un pa apaksu nolikts ar plastmas aizsargiem. bet ta jau 10 gados nekur talak nav nekas pavirzijies tai autobuve. protams, gan jau iekspuse vairak ekstru

Tēma: Kia Ceed tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

lai arī golfs un ceeds ir vienas klases mašīnas, bet nesalīdzināmas ttehnoloģijas. ceeda ir vecie mittsu mottori, kas ēd benžu vismaz 2 littri vairāk, ur nekas nepiedeg un neaizaug. golfs ir ekologisks, ekonmisks, be ilglaicīgā periodā nelieojams braucamais. 1) nu jebkurā moora jālej laba eļļa, savādāk jau ie gredzenie jebkurā moorā nomirss. pero canada nav kkāda kosmosa ehnoloģija, vienkārši čaļi no www.oil-club.ru/forum/ ak pēa o eļļu saderību, uzvedību. pera parādījusi sevi no labākas puses un cenu ziņā nemaksa nebū dargāk, pas galvenais ir ka ā nav kruķīta, jebkura servisā ak piedāvā savas labās eļļas, be kur am kāda garanija/ un kāpēc 5w40, kāpēc ne 5w50/ as ir apgalvojums bez jebkāda pamaojuma. korejiešiem/arī japaniem/ iek rekomendēas 5w20,5w30..................un nekas sliks nebūs arī 0w20,0w30 gadījumā. as vajadzīgs lai ella, moors arak adzeseos un šķidrajam ellam ir labaka caurplude un aiecigi ari dzesesana. ja moora iekša ir 6-7 liri elllas, ad jau nekas, be ja vinas ir uz pusi mazak, ad noiek moora parkarsana nepieakamas dzesesanas gadijuma. 2) oem īsii nevar nopirk muspuse. oil klubā jau ur visas ellas izkidaas un lielaka dala eiropas ellu ak nav abilsosas pielaides. vislabak pirk azija vai amerika razoas, jo am ir adas pasa/lidzigas pielaides. un par o kedi desminieka, manas aizdomas ar karu dienu pieaug, ka as ir ikai del neabilsosas ellas. neesmu dzirdejis par aksisiem ar golfiem. ev ak saka, ka as masinas vienkarsi neie ilglaiciga posma, as perk jauniesi zimeies.

Tēma: Kia Ceed tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

vai tad golfiem ir parasie amosfērnieki pēc 2006.gada/ cik dzirdēs, tsi, Tfsi jau pie 200 k. ie zem preses. par ko tttu vispar runā/

Tēma: Kia Ceed tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

aizmirsu piebilstt, ka turpinās eļļas nomaiņa arī ātrukmkārbā. nu jau ttrešo reizi ir nolieta/ielieta un sūdi turpina birtt ārā no tās kārbas. Tak što tām dīleru pasakām par eļļu kārbā uz visu ekspl. laiku netica gan. Vēl viena nomaiņa paredzeta līdz ar eļļas maiņu.

Tēma: Kia Ceed tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

Ceed testa turpinājums. Ja kāds vēl nezina, tad manā rīcībā ir nonācis viens no pirmajiem Lavijā pārdotajiem Kia CEED/2007/ par kia uzsaukto/decembrī/pretrūsas apsttrādi var lasīt augstāk. nu , varēja arī labāk, jo nevar apgalvo, ka neko vairs neredz no rūsas. šajā laikā ir nomainīas sveces, mottoreļļa un salona,gaisa eļļas filri. eļļa tika mainīa pirms paredzēttā laika/10000/, jo stttipri nomelnēja un dabūju pat pāris reizes pieliet līmeni. korejietim tika sameklēta Petro Canada supreme synhetic 5w-30 ar ilsaC gF5 pielaidi. nu tjip ttopčiks iepriekšējā šķidrā manol 5w-20 izskatās ir zaudējusi manu uztticību. papildus varu pastāstītt, ka autiņš tika aizrauttts uz jauno motora ttīrīšanu ar ūdeņradi. par tttā efekivitāti varēs spriestt tikai pie eļļas maiņas, bet šobrīd mašīnai izskatās izplūdes gāzes vispār vairs nav p.s. attvainojos par dīvaino tekstu, jo kompim gļuko 't' bura attveide

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

tak tas ir dēļ ievedmuittām. Ja gribi konkurēt ar cenu, ttad auto ir jāsaskrūvē kopā krievijā. vai tad tu domā, ka Slovākijas kIa rūpnīca nespētu nodrošināt pieprasijumu, ka izveidojusi kaļiņingradā rūpnīcu/ Tur jau tikai saskrūvē kopā un auto sanak uz kādi 25% lētāks. p.s Ford slēdz savu rupnīcu Krievijā, slikti pārdošanas apjomi

Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

tak mūsdienu ģimenē ir 2 auto! man kak raz ttā arī sanāk - ikdienā cīnos ar Ceedu un brīvdienās paņemu džedaju ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

17.aprīlī paredzēta jaunā Hyundai parketnieka - Venue prezentācija Indijā, bet pāris bildes sastopamas jau tagad www.kolesa.ru/news/byudzhetnyj-krossover-hyundai-venue-zasvetili-do-premery-model-poluchila-turbomotor Būšot lētāks vēl par Konu! p.s. Konas 1.6 turbo džedajs maksā 20900, šim lielākais motors būšo 1.4(vai GDI?)

Tēma: Kia Stinger tests, atsauksmes un iespaidi 2018/2019

kādi vēl pārbēdzēji no bMW? KIA/Hyundai koncernā jau sen strādā Pīters šreijers(ex Audi), kuri pirmais bērns bija KIA CEED pirmā modeļa restailings. CEEDs tika pozicionēts eiropas tirgum un atiecīgi arī dizains zem tā piedzīts. Tas pats tuskāniņš un jaunais santa Fe ir acīmredzami silīgāki par saviem priekšgājējiem(ix35, vecais santa Fe) un tur noteikti arī savu pirkstu pielicis Šreijers. p.s. es arī pasēdēju tajā Stingerā un sapratu, ka šāda tipa mašīna man nederēs gan. Tā jau smuka

Tēma: Pateicība Rīgas pašvaldības policijai!

Vēl jau ir slānis iedz., kuriem tāda stāvvieta nav vajadzīga. Piemēram ja mana māte tur dzīvotu, tad šādi braucēji būtu tikai traucēklis.Vienkārši patvaļīgi tiek aizņemta sveša zeme un tā tiek izmantota ne visu iedz. interesēs. visu intereses būtu, lai ttur būtu soliņi, apstādījumi, koki, bērnu sp/ laukumi......................mašīnām tur jābūt kā eksotikai.

Tēma: Pateicība Rīgas pašvaldības policijai!

viss jau itka skaisti un pareizi, bet.........................pats nozīmīgākais šaja lietā ir tas, ka cilvēki ir sašutuši par svešas zemes izmantošanas aizliegumu. Jūs tak kad pirkāt dzīvokli automātiski mantojumā nedabūjāt 2X3 m zemes pleķi auto novietošanai. Pēc būtības pagalmos auto vispār nav jāatrodas, tā tak nav stāvvieta, bet koplietošanas telpa. Pēc būtības policists visu pareizi saka - pērciet zemi, būvējiet stāvvietas, garāžas. Pašvaldībai nav nekāda pienākuma katram nodrošināt bezmaksas garāžu

Tēma: Kur iegādāties uzticamu lietotu auto?

man bija 98.gada astra ar pilnīgi visiem elektriskiem logiem. Tas jau nu nav nekāds premium

Tēma: Kur iegādāties uzticamu lietotu auto?

msh rakstīja: Man vispār patīk parastajiem mirstīgajiem industrijas uzspiestās standartu maiņas - nu labi, ne pašas maiņas, bet gan makaronu karināšanai uz ausīm procesā. Teiksim, kad britiem ieviesa digitālo televīziju, tas pamatojums bija "lai BBC saglabātu savu vadošo pozīciju industrijā" vai kaut kā tamlīdzīgi...

a kas vainas britu digitālajai Tv1/ Viņiem maksas tv jau bija pirms tam un tagad vismaz jūtams par ko maksā, jo ir bērnu kanāli, tiešraides n-tajos kanālos. piem. olimpiskās spēles ,Tā ir pavisam cita digitālā TV, nesalīdzināt ar mums

Lasītākie raksti

Jaunie raksti