Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 244 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Konstantinovas par BIG pharma x.com/lasitajs_nr1/status/1881658048126874075?t=-MWJYrjNffDsgKIyHO5STg&s=19

Tēma: Lietoto auto situācija

Man nevajag. Es iedevu piemēru, ka var nopirkt auto ar pieņemamu gadu, nobraukumu(?) pa 3500. Ko šis piedāvā sākt meklēt ar Audi! Nu skaidrs, ka tas būs cena x2 un lētākie eksemplāri būs galīgi nobraukti.

Tēma: Lietoto auto situācija

Uzradi kādu Audi, Passat, golfu 2011.gada zem 3000.

Tēma: Lietoto auto situācija

Mierpilsonis rakstīja:

Volx rakstīja: Man radinieki( jauna ģimene) iegadājas izteikti vecu BMW ar ādas salonu un pēc tam nonāca līdz secinājumam, ka lai normāli pārvietotos vajag arī kādu vienkāršu auto. BMW vislaik dzivojās pa remontiem un tā tika iegādāts Citroen C4.  Secinājums, C4 būs labāks nekā BMW, bet ja ir vēlme skrūvēt, tad BMW ir obligāts pirkums

Bembji šķiet nosacīti ok, bet tas bmw kults drusku atbaida. Skrūvēt arī vairāk vēlos ne gluži lai ko modificētu, bet ja gadijumā kas drusku noplīst, varu pats sataisīt. Cik saprotu ka daudzas mašīnas kas ražotas pirms elektronikas booma, ir daudz vienkāršākas šajā ziņā, bet vairāk skatos uz 2000-2010 gadu auto. Bet pašam labot ir vispār atļauts, nav jabut visiem labojumiem kkur reģistrētiem? Vienkārši par šo nezinu, laikam jau kamer csdd iziet, tikmer viss ok.

Tu dzirdi ko tev saka? Kādi bembji, auži utt. Kur tu labāku eksemplāru ar tādu gadu, nobraukums atradīsi? m.ss.lv/msg/lv/transport/cars/citroen/c4/pifhh.html

Tēma: Lietoto auto situācija

Man radinieki( jauna ģimene) iegadājas izteikti vecu BMW ar ādas salonu un pēc tam nonāca līdz secinājumam, ka lai normāli pārvietotos vajag arī kādu vienkāršu auto. BMW vislaik dzivojās pa remontiem un tā tika iegādāts Citroen C4.  Secinājums, C4 būs labāks nekā BMW, bet ja ir vēlme skrūvēt, tad BMW ir obligāts pirkums

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vo, experta analīze! Tas saucas overtona logs, ko šai rakstā grib sasniegt. Itkā cilvēks aiziet un noskaidro, ka pieejamas vakcīnas par maksu. Veiksmīgi sapotējas. Itkā tēmu varētu slēgt. Bet kas šeit ir mēģināts pateikt - nav taču bezmaksas vakcīnu, tās trūkst, steidzami jāiepērk. Tas ir marksisti atkal grib iebāzt savu roku nodokļu maksātāju kabatā.  Nu un tas teikums, ka mirst lielākoties nevakcinēti. Protams, kam tad citam būtu jāmirst, ja savakcinejušies ir kādi 5% no populācijas. Tad jau tas vakcīnas būtu jāaizliedz, ja mirtu tikai vakcinēti.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vakseri turpina plosīties. Kārtēja propagandas deva LSM www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/18.01.2025-jau-menesi-latvija-gripas-epidemija-potes-nepietiek-visiem-registreti-sesi-naves-gadijumi.a584174/?utm_term=Autofeed&utm_campaign=soc&utm_medium=Ebox&utm_source=Twitter#Echobox=1737202080

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Berijs arī sašutis par mediju jaunumiem www.youtube.com/live/qC3J2KmwLe4?si=znXN5k4UpvyQjxia

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kurš atļāva atdot sertifikātus!? Šitā turpinoties drīz iestāsies haoss. Kkas te nav līdz galam nostradats. Uz sārtu!

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu tad beidzot - NATO gatavojas karam! www.youtube.com/live/8W4irxRIoQI?si=hbSGnTf_AsHLfThx

Tēma: Konflikts "Tesla" ātrās uzlādes stacijā Rīgā.

Nemaz nezināju, ka Teslai šeit ir uzlādes tīkls. Tur tak speciāli štekeri, kas der tikai Teslām. Kāds Bolts tur ladējas, tiem ir Teslas?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Izskatās, ka Tramps to Arktiku riktīgi ir paņēmis pie riekstiem x.com/FinSniper22/status/1879153992716136550?t=NFIQGjTd5EnAkRcABB0rXA&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Heh, Krievijā pazudis internets. Izrādas, ka šoreiz paši pārrāvuši nepareizo kabeli Baltijā. x.com/jurgen_nauditt/status/1879178953577140438?t=Y_3-zGnRGrloOYtpsktJdw&s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu tik neaizmirsti izrakstīties no šejienes, mēs gaidīsim atpakaļ!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

@darklight, @Opis kā zinādams sameklēju skaitļus par gripas vakcīnu, Toča KGS tagad to apstiprina. Ja tagad tavā ģimenē kāds saslims ar gripu būs jāpako mantiņas uz cietumu. Atgādinu pēc plāniem ir javakcinē 75%, vēl pāris gadus atpakaļ tie bija 2-3%, kas vakcinejas. Plāns ir jāpilda! x.com/SandrisTocs/status/1878802928359575822?t=iwUKdYxYsJdin57_ce0LSA&s=19

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Milovam interesants materiāls par zaļo enerģiju un Grenlandi

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un vēlreiz tev prasu - filmu par BIG FAT noskatījies? Tur visi tavi neskaidrie jautājumi ir apskatīti. Par kalorijām iekša, kalorijām āra, treniņiem utt  Un Nina Teicholz, kas filmā pavīd, ir Kenedija konsultante.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu tu to esi izdomājis. Neesmu sastapis vēl nevienu sektantu, kas teiktu kko sliktu par MAHA un noreducētu uz personisko atbildību. Visi saprot, ka lai kardināli izmainītu veselības sistēmu nepietiks, ka kāds ies uz zāli un nesēdēs pie kompja. Tieši tā - jāķeras klāt BIG food, BIG pharma. To var izdarīt tikai valstiskā līmeni ar likumdošanu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu brīvdienu filmu vispār noskatījies vai ieradies šeit kā balta lapa? Tur tak tas ir izskaidrots.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

MAHA ir mūsu sektas lauciņš. Augu eļļas nevis dažas, bet gandrīz visas ir veselībai kaitīgas. Tās tiek iegūtas augstas apstrādes( High procesed) procesā un lai iegūtu pieņemamu garšu, smaržu tiek apstrādātas ar ķīmiju. Neviens tak 500 gadus tādus rapšu laukus nesēja, jo vienkārši nebija iespējams no tā rapša kko izspiest, atšķirībā no olīvām. Par ceptu tu kko esi palaidis gar ausīm. Tas ir tas pats process ar augu eļļām kuras var karsēt augstas t un tāpēc cepti kartupeļi( friškas) skaitās ipaši kaitīgi. Ja tu cepsi gaļu cūku taukos tas būs īpaši labi. Nu tas tā, piemērs.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu to tik visi gribētu, ka atnāk brokeris un apdrošina pret visu ko vajag, jo tu tak pats neko nerubī. Tev pret vakcīnu tirgotājiem ir jāizturas tieši tā pat, kā pret narkotiku tirgoņiem. Pretējā gadijumā tevi izvakcinēs ar visu ko vaig vai nevajag. Esmu iepostējis linku, kur jūs varat izteikt savu attieksmi par šo.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kādiem vairumam tavu pieminēto? Tas apmēram tas pats kā ar to pasterizēto pienu - itkā dzert tu vari nepasterizētu, bet pārdot to ir aizliegts. Atiecīgi tikai tie, kas paši audzē govis( kam ir izglītība lauksaimniecībā) var lietot nepasterizētu pienu. Vakcīnas arī var nelietot tikai medicīnisku izglītību ieguvušie. Tā gluži nav brīva izvēle.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bet tas tak tā pat ir labāk nekā neko nedarīt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Veselības ministrija ir izsludinājusi sabiedrisko apspriešanu grozījumiem MK`Vakcinācijas noteikumos Nr 330. Viss jau nebūtu nekas, bet ...... vecākus, kuri izvēlas savu bērnu nesašpricēt, grib kriminalizēt. Draud ar kriminālatbildību ja gadījumā bērns saslims ar kādu no slimībām pret ko vakcinē. Pilnīgs sviests un patvaļa. Tādā pat gadījumā lūdzu kriminālatbildību arī tiem, kas šos noteikumus veidoja un iniciēja, kā arī tiem, kas izpildīja pavēli: špricēt, tajā gadījumā ja kādam no sašpricētajiem ir kādas blaknes. Varētu cietumsoda laiku piemērot atkarībā no blakņu smaguma. Tā būtu godīgi. ja jau n uzņemamies atbildību, tad visi kopā. Patreiz sanāk tā, ka atbildību uzņemas tie vecāki, kas rūpējas par savu bērnu, iedziļinās tajā, kas bērnam tiek piedāvāts, lasa, izglītojas, izdara izvēli. Tiem, kam viss vienalga: uzticos ārstam, paši nedomā, nevēlas iedziļināties, un pieņem visu bez izšķirības, ko piedāvā, tiem viss ir labi. Tie ir īstie malači, kas par bērniem rūpējas. Vai tā? Distopija pilnīga. Kā jau ir ierasts - melns ir balts, jā ir nē ...... Un kur nu vēl prasīt atbildību no tiek, kas šito visu pielemj. Tiem būtu pirmajiem jāiet cietumā blakņu gadījumā. Jo tie ir tie cilvēki, kas ir vistiešāk atbildīgi par savu līdzcilvēku sakropļošanu. Pēc viņu pavēles tas tā būs noticis.  Tādēļ aicinu visus, kas šo lasa, iesaistīties diskusijā un izteikt savu viedokli. Projekts ir publicēts šeit un šeit var arī piedalīties apspriešanā. Piedalāmies. tapportals.mk.gov.lv/public_participation/6ad82f14-7235-494c-92fb-e210af7573c6

Tēma: Gobzems

A pret kuru Tev ir līdzjūtiba? Agnese Irbe?

< 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti