Prezidents pakļuvis zem Lapsas ceļaruļļa youtu.be/L3azIAMkdNM?si=UQBGU-aKVv8u3d3d
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Prezidents pakļuvis zem Lapsas ceļaruļļa youtu.be/L3azIAMkdNM?si=UQBGU-aKVv8u3d3d
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
0pis rakstīja: Starp citu. Žoperīšiem šovakar jānoliek pa tvērienam sniega lāpsta, lai rīt var slapju dirsu šķipelēt sev izbraukšanu līdz ceļam. Un pēc tam lādēties par tiem, kas nebrauc kā vassarā. Sist pa stūri un aurot tā, ka dzird gājēji. Saprast, ka viss jau nokavēts un beigās samierināties. Gaidīt vakaru. Uzrakstīt iA komentāru par lohiem kas izčakarēja dienu. Āmen!
Šaja sakarā man nāk prātā viena "ielas intervija" Vai ziniet, kas šodien par dienu? Zinu, lāpīšanās( pohmeločnij) diena
Nu, dzirdējat jau jaunāko interviju ārstu lietā?
Tā būs mācība - nedodiet savu e pastu šaubigiem kantoriem. Nekur nav teikts, ka tev ir pienākums atvērt e kasti.Piemeram manai mammai ir podziņu telefons un par tādiem epastiem viņai ir tikai nojausma kas tas tāds ir.
A par ko tie autiņi būtu jāapbalvo? Tur ir kkas nebijis, inovatīvs?
Irāka savelk armijas kontingentu pie Sīrijas robežas. Vai sāksies jaunā ekskalācija? Pirms tam dzirdēju, ka Sīrijas Panzer bataljons( tanku vienība) esot evakuējusies uz Irāku.
Sensācija! Noplūdusi Bremaņa telefona saruna ar propaganndoniem
Milejs paziņojis, ka Argentīnas topošā nodokļu reforma ļaus likvidēt 90% esošo nodokļu.
Te jau taka 650 kgam jāsaka - kkādi lohi
t.me/tupireport/20140
Nu jā, raksturīgi zili balti dūmi pa visu Ulmaņa gatvi. Dīzelis būtu melnu spļāvis
Policija kādreiz tādus arī aptur, soda? Man liekas tikai brauc( stāv) ar tām netraferetajam un ķer uz ātrumu.
Šodien pa ilgiem laikiem ievēroju vienu benzinieku, kas smirdinas. Folksvagen buss tādus zili baltus dūmus uzgrieza no luksofora ka maz nelikās.
Jāpiesaista Stendzinieks
Lai būtu atpazīstamība tādam klubam, tad jāveic ir kāda negaidīta akcija. Citadāk jau var smērēt papīrus bez savas jēgas un dibināt 10 klubus. Vot neatrada budžetā naudu Roja- Talsi ceļam, bloķejam ceļu kā tie trakie klimatisti utml.
The Saudi Al Hadath outlet reports that Israeli forces have taken over the Syrian side of Mount Hermon in the Golan Heights. The IDF earlier today said it was deploying forces to the buffer zone between Israel and Syria, though it hasn't commented on the specific deployments.
Chalenger rakstīja: Asadu notrieca paši krievi, nafig viņiem tāds toksisks personāžs vajadzīgs? Moris savu darbu padarīja, moris var iet.
Российские помойки пишут, что самолет с Асадом был сбит системой С-300 из Тартуса. И здесь путин расскажет, что его союзник обдолбался кокаином и начал бросаться ручными гранатами?
Tagad Mednis ir uz izķeršanu
Kas gan viss nenotiek pasaulē. Asads iet Prigožina pēdās? x.com/VelgaDrupa/status/1865684912063340902?t=gNvZIy-f06zXifdjINPuOQ&s=19
Kenedijs kko sāk kustināt. Drīz izņemšot indi no pārtikas. Sīkums, bet cerams turpinājums sekos https://nypost.com/2024/12/07/lifestyle/fda-may-outlaw-food-dyes-within-weeks-bombshell-move-would-affect-candy-soda-and-cakes-revolutionize-american-diets/?utm_campaign=nypost&utm_medium=social&utm_source=twitter
0pis rakstīja: Palaidu garām, vai iA expertu komisija šonedēļ jau apsprieda jeņķu paziņojumu par kovida laboratorisko izcelsmi.
Ne, jo expertiem jau tas bija zināms pirms jeņķu komisijas.
Te rodas jautājums - kāds šādai komitejai vispār sakars ar manām publikācijām sociālajos tīklos?! Var jau būt, ka LĀB ir spējusi pamatot un pierādīt, ka viedokļa paušana (turklāt citāta formā) attiecas uz biomedicīnisko progresu. Būtu interesanti iepazīties ar šādu pamatojumu. Man Un tad vēl spriņģes kā iesniedzējas pieminēšana, uz kuras iesnieguma pamata visa šī jezga sākās. Lieki teikt, ka šī madāma nav ne mana paciente, ne kolēģe, līdz ar to viņas ambiciozā prasība anulēt ārsta sertifikātu LĀB ir vērtējama tieši tik pat, cik, piemēram, Pētera no Pampāļiem iesniegums valdībai ar prasību atlaist kādu ministru par viņa nedarbiem, kurus Pēteris uzskaitījis. Vai kādreiz kādam Pēterim, Jānim vai Ilzei kas tāds ir izdevies? Nekad. Bet spriņģe var. Jo žurnāliste. Aizjūras onkuļu sponsorēta un ne visos jautājumos, par ko pati raksta vai runā, izglītota , bet žurnāliste. Katrā ziņā garlaicīgi nav. Brīžiem var tikai pabrīnīties, kādās galējībās ir gatavi iet tie, kam deleģētas kādas funkcijas un iedota kripatiņa varas, taču trūkst izpratnes, kā godprātīgi to visu izmantot.
Medņa skatījums: LĀB mājaslapas jaunumu sadaļā parādījies vēstījums, kurā biedrība atskaitās, kam un kādēļ pēdējo piecu gadu laikā anulēti ārstu sertifikāti. (https://www.arstubiedriba.lv/category/jaunumi/lab-zinas/) Mīlīga lasāmviela. Saprotama un atbilstoša tiesiskajam regulējumam. Vēstījuma beigās jauka rindkopa: “Ņemot vērā mediju un sabiedrības iepriekšējo interesi par lēmuma pieņemšanu dr. Edgara Medņa lietā, informējam, ka šajā sagatavotajā materiālā nav ietverta informācija par dr. Edgara Medņa lietu saistībā ar to, ka rakstveida lēmums vēl ir sagatavošanā un lēmums nav stājies spēkā.” Kas tas ir? Pieļauju, ka gatavināšana. Redziet, tauta, tas nav nekas ārkārtējs, ir nācies pa kādam ārsta sertifikātam anulēt, arī šajā reizē varbūt izdosies. Ja vien veiksmīgi (vai tizli) sabrauksim auzās ar tiesiskā regulējuma piemērošanu.... Atminos ainu no LĀB Sertifikācijas padomes sēdes, kad LĀB pieaicinātās juristes palīdze sēdes sākumā uzskaitīja un nolasīja manas lietas materiālus. Tika pieminēts Centrālās medicīnas ētikas komitejas "ieteikums" anulēt man ārsta sertifikātus. Interesanti. Ieskatījos Centrālās medicīnas ētikas komitejas nolikumā ( t.i. MK 13.01.98. noteikumi Nr.9.). Nolikums skaidri nosaka, kādus jautājumus šī komiteja izskata, un tie ir biomedicīniskā progresa ētikas jautājumi. Šajos MK noteikumos (nolikumā) definēts, ka tas ir attiecināms uz cilvēktiesību un cilvēka cieņas aizsardzību ģenētiskajos, dzimuma atlases, transplantācijas un citos zinātniskajos pētījumos. Te rodas jautājums - kāds šādai komitejai vispār sakars ar manām publikācijām sociālajos tīklos?! Var jau būt, ka LĀB ir spējusi pamatot un pierādīt, ka viedokļa paušana (turklāt citāta formā) attiecas uz biomedicīnisko progresu. Būtu interesanti iepazīties ar šādu pamatojumu. Man gan tas vairāk liecina par centieniem mākslīgi piešķirt svarīgumu nekompetentai rīcībai – jo vairāk dažādu institūciju viedokļus lietā savāksim, jo draudīgāk (varbūt nopietnāk?) tas izskatīsies.