Medņa skatījums:
LĀB mājaslapas jaunumu sadaļā parādījies vēstījums, kurā biedrība atskaitās, kam un kādēļ pēdējo piecu gadu laikā anulēti ārstu sertifikāti. (https://www.arstubiedriba.lv/category/jaunumi/lab-zinas/) Mīlīga lasāmviela. Saprotama un atbilstoša tiesiskajam regulējumam. Vēstījuma beigās jauka rindkopa: “Ņemot vērā mediju un sabiedrības iepriekšējo interesi par lēmuma pieņemšanu dr. Edgara Medņa lietā, informējam, ka šajā sagatavotajā materiālā nav ietverta informācija par dr. Edgara Medņa lietu saistībā ar to, ka rakstveida lēmums vēl ir sagatavošanā un lēmums nav stājies spēkā.” Kas tas ir? Pieļauju, ka gatavināšana. Redziet, tauta, tas nav nekas ārkārtējs, ir nācies pa kādam ārsta sertifikātam anulēt, arī šajā reizē varbūt izdosies. Ja vien veiksmīgi (vai tizli) sabrauksim auzās ar tiesiskā regulējuma piemērošanu....
Atminos ainu no LĀB Sertifikācijas padomes sēdes, kad LĀB pieaicinātās juristes palīdze sēdes sākumā uzskaitīja un nolasīja manas lietas materiālus. Tika pieminēts Centrālās medicīnas ētikas komitejas "ieteikums" anulēt man ārsta sertifikātus. Interesanti. Ieskatījos Centrālās medicīnas ētikas komitejas nolikumā ( t.i. MK 13.01.98. noteikumi Nr.9.). Nolikums skaidri nosaka, kādus jautājumus šī komiteja izskata, un tie ir biomedicīniskā progresa ētikas jautājumi. Šajos MK noteikumos (nolikumā) definēts, ka tas ir attiecināms uz cilvēktiesību un cilvēka cieņas aizsardzību ģenētiskajos, dzimuma atlases, transplantācijas un citos zinātniskajos pētījumos.
Te rodas jautājums - kāds šādai komitejai vispār sakars ar manām publikācijām sociālajos tīklos?! Var jau būt, ka LĀB ir spējusi pamatot un pierādīt, ka viedokļa paušana (turklāt citāta formā) attiecas uz biomedicīnisko progresu. Būtu interesanti iepazīties ar šādu pamatojumu. Man gan tas vairāk liecina par centieniem mākslīgi piešķirt svarīgumu nekompetentai rīcībai – jo vairāk dažādu institūciju viedokļus lietā savāksim, jo draudīgāk (varbūt nopietnāk?) tas izskatīsies.
Bradypus rakstīja: Tieši par to jau runāju - viss tikai melnbalti. Jo nevar jau būtu tā, ka Mednis kaut ko piemelo, ka krimināllietu ierosina uz aizdomu, nevis pierādijumu, pamata un ka cilvēki mēdz slimnīcās mirt.
Ko piemelo? Pļaviņ Janka jau ir izlicis to sertifikātu atņemšanas lēmumu. Mednis ir publicējis advokāta lietas aprakstu uz kura pamata arī ierosināta šī krimināllieta. Kas tur ir piemelots?
Karoče gaidām tiešraidi ar Medni
youtu.be/GlaxYfoD9S0?si=wfK09YsqmIKgOA_B
Kur es par kkādu patiesību rakstu? Es tik konstatēju faktus - pret Medni neviens krimināllietu neierosina un neviens nav gājis bojā. Tiem otriem ārstiem viss pretēji.Te tiešam nekas pa vidu nevar būt, ja nu vienīgi tie sertifikāti ;)
Nav saprotama loģika. Kāpēc vienā medicīnas nozarē var praktizēt tālāk, bet otrā nē?
Tas tā pat ja kāds būtu beidzis RTU un arhitekta sertifikātu noņemtu, bet būvinženiera nē.
par to, ka tov. Volkam nav saprotama lōģika, nebrīnos.
Arhitekts, piemēram, var nerēķināt slodzes, bet zīmēt tikai smukas bildītes.
Nu, jā, darklight loģika man nav līdz galam saprotama. Tieši tas pats, kā ar to slānišanu. Ja es nocitēju GB12 tekstu un attiecinu uz ārstiem slepkavām, tad sit mani, bet ja to pašu izdara uz ārstu neslepkavu, tad nezin kāpēc GB12 nav jāslāna.
Ar sertifikātiem tas pats - kāpēc nevajadzētu atņemt sertifikātu, ja zinām, ka šis solis ir represīvs. To sertifikātu tak neatņem kkādas profesionālas kļudas dēļ(rēķina slodzes), bet gan tīri represīvos nolūkos.Neviens tak nesaka, ka Mednis ir slikts pediatrs vai viņa dēļ kāds būtu nomiris. Merķis ir slēpt to otru - slikto ārstu nedarbus. Tāpēc viņi nav jāslāna. Tā redzu
Tad jau sanāk ka visas Panorāmas, Tvneti, Delfi jātlaiž( jāklapē ciet), jo nekur nepiedalās, bet ir apsūdzētāju pirmajās rindās un ceļ savu popularitāti uz citu nelaimes rēķina?
Nu ne jau Mednis ir ierosinājis lietu pret ārstiem slepkavām, bet bērnu māte. Proķene izmeklēs, tajā skaitā arī Mednim, cerams, prasīs. Bet tas jau būs tikai viedoklis, viņš tak tur nepiedalījās.
Nav saprotama loģika. Kāpēc vienā medicīnas nozarē var praktizēt tālāk, bet otrā nē?
Tas tā pat ja kāds būtu beidzis RTU un arhitekta sertifikātu noņemtu, bet būvinženiera nē.
Pļaviņ Janka ziņo, ka Mednim atņemts gan pediatra, gan homeopāta sertifikāti. Oficiāli tas vēl nav, bet viņam tēvs tak tur ir iekšā. Viena dakterite tik atturejusies, visi pārejie nobalsoja par represijām.
Interesanti На фоне падения рубля власти задумались о выращивании бананов в России. По словам министра сельского хозяйства Оксаны Лут, пока «эквадорский банан стоит дешевле, но все же меняется». Сейчас стоимость бананов напрямую зависит от импортных поставок, которые привязаны к курсу мировых валют.