0pis rakstīja:
Volx rakstīja: Šodien tiekamies Kokmuižā pie Valmieras uz DaGamba koncertu.
Cerams, Kokmuižā nebūs Kokvids.
Esmu jau šeit - neredzu Kokvidu. Neviens nešķauda, brauc droši. ![]()
Tēma: MŪZIKA
0pis rakstīja:
Volx rakstīja: Šodien tiekamies Kokmuižā pie Valmieras uz DaGamba koncertu.
Cerams, Kokmuižā nebūs Kokvids.
Esmu jau šeit - neredzu Kokvidu. Neviens nešķauda, brauc droši. ![]()
Griežos pie ekspertiem ar lūgumu izskaidrot kas noticis ar šo cilvēku x.com/meteozinas/status/1832417880484298829?t=AuI__UuWcZsvinZczUbHhA&s=19 Es klusēju un tikai lasu iepletis acis par Traļļa prognozēm, ka cilvēce ies bojā šaja gadsimtā un kā mājas jābuūvē pazemē. Tomēr šeit jau cilvēks kko gaida no Rinkeviča un aktīvi risina ģeopolitiku. Pat mūsu ViensExperc nevelk līdzi Trallim. Viņš kko lieto un raksta tviterī vai kas tas ir!?
Neizdomaā visādus auzbildinajumus Tak ppaņem to 4000 devu un iemauc 4, būs tev bezrecepšu megadoza. Otrs, aizej nodod analīzes un ja tev tas D būs zems pieprasi lai izraksta niknu devu. Bet, šeit ir viens brīdinājums - to megadozu izraksta parasti vienreiz nedēļā, bet pēc Berga D ir jasuplemente katru dienu, ne vienreiz pusgada ar megadozām.
Tu būtu labāk uzguglejis kas tas par lohu tāds Koimbra ir. Protams, kā arī ir D2, bet pareizais ir D3 tieši tā pat kā ar to K, K2. High doses of vitamin D cause all the calcium present in the gut to be absorbed into the blood. Normally, calcium absorption is restricted by hormone feedback loops. But since these are deactivated in the Coimbra Protocol, there is a theoretical risk of vitamin D toxicity (hypercalcaemia), which, depending on severity and duration, can damage the kidneys. To prevent this, it is vital that patients are supervised by a certified doctor (a “protocol doctor”) and that they stick to a low-calcium diet and drink sufficient fluids. If these measures are followed, the treatment is safe and free from side effects. Since the therapy was introduced in 2002, no patients have suffered permanent harm. Fewer than 1% of all patients treated suffered temporarily from critical blood values, and most of these were caused by dietary errors coimbraprotokoll.de/en/coimbraprotokoll/
Labojums D3 + K2
Malacis, kko esi priekš sevīm piezīmējis. D vitamīns lielās devās saucās Koimbras protokols un bez plika D tur ir obligāti arī K3 jālieto. Tak što ja iepazīstas ar šo protokolu, tad nekādas aizkaļķošanas nenotiek. Protams, ka neviena ārsta( sistēmas) instrukcijā šāds protokols neeksistē. Atiecīgi arī neviens to tev neieteiks.
To tak nedara vietējie. Prasīju, kur ta jums tuvākais robežpunkts un degvielu noteikti regulāri braucat uzpildīt. 40km Pāternieki, bet nebraucot gan.
Drīzak jau par Raimi jāsāk uztraukties, tas šaja topika nav jau labu laiku redzēts. Būs kāds uzšķaudījis ![]()
Pričom šeit vispār potēšanās kkāda? Bergs pēc ekspertu lūguma izveido materiālu par ērcēm.
Es jau itkā devu mājienu - inspicēju robežas būvi Latgalē. Bet tā jau te apkārt runa, ka Kovids plosoties, bet tas jau ir aktuāli tiem, kas neko nav dzirdējuši par Bergu.
Berga kungs priekš expertiem ierakstījis ipašu rullīti par ērcēm. Viss skaidri un gaiši paskaidrots - imunsistēma youtu.be/5KSi-yCa4hE?si=9DBCdCoAWAyFgt6t
Fauči rietumnīlas vīruss x.com/free_styler/status/1828128228625789162?t=sCaqTxuJGc9GEtrMemFrCQ&s=19
Sen nav bijis nekāds propagandas materiāls par Covid. Šeit tiek slavēts Invermectin, tās ir tās zirgu zāles. youtu.be/lmLnvBmX5b8?si=LwYwRjskbsdB8-Mu
Tāpēc, ka jāatbalsta vietējie, nevis kartelis.
Es vislaik X maniju žēlabas, ka nav Straujupītes Rīgā tik uz visādām nomalēm jābrauc. Tagad ir, lūdzu - pildies.
Viens pirms manīm bija pie braucis ar busiņu ar to plastmasas tvertni iekšā. Es beidzu pildīties un tas tik turpināja liet savā mucā ![]()
Ši brīža cenas Daugavgrīvas 29
D 1,334
95 1,414
98 1,444
Mašina atradu čeku 08.05
95 - 1,737 un atlaide 0.150
Balejam, neguļam ![]()
Ja, sēžu rindā. Tviterī daudzi gaidīja, kad Rīga atvērsies Straujupite un šito jau nevar laist garām. Tā tak nav ierasta Circle vai Vidas akcija, šitie sola Lietuvas cenas. Izdempingos ārā to Circli
Šodien Daugavgrīvas iela tiek atvērts Straujupītes tanks. Solot, ka cenas būšot zemākas kā Lietuvā. Aizbraukšu un noziņošu.
Skatos, kamēr manis nav, tikmēr vaxeru propaganda plaukst pilnā sparā. Nepieņemami!
Nevis kko aizliegt, bet vaxerus vajadzētu nosūtīt uz robežas būvi Latgalē. Savādāk nekā lietderīga no viņiem nav ![]()
Kurskā sakauta nacionālistu vienība "Russič" x.com/splendid_pete/status/1825593468426518628?t=zcl0E9l3LM3NjOFBpii--g&s=19
Tēma: Kādu auto izvēlēties?
Insaids par Kursku Sūtiet viņus ārstēties t.me/bahshiddemon/1378
Iepatikās Sazonova komentārs par Kurskas okupāciju Завоевать симпатии российского местного населения оказалось очень просто. Достаточно не ругать их за мародерство в магазинах и они счастливы. Думают, что Брежнев сдержал свое слово и они теперь живут при коммунизме...