Nu un ja ticam Darklight info, tad nekas nav mainījies - arī pirms kara cenas 95 bija 1.53,
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nu un ja ticam Darklight info, tad nekas nav mainījies - arī pirms kara cenas 95 bija 1.53,
iAuto rakstīja:
Volx rakstīja:
Piepildit var, bet prognozes ir 10-15 centu pieaugums Eiropas tankos. Nebus nekadi 2 eiro
Kā ir tagad?
Vēl neesmu pildījies, pēdējo reizi Straujupītē par kādu 1.43 pildijos.
iciks rakstīja:
Tieši tā - mitrs vai auksts laiks - sākas atrakcijas.
A ta ir arī citiem modeļiem vai tikai Škoda, Nissan?
O, vēl viens ar keyless problēmàm! Es jau domāju, ka tā ir izteikta Nissan xtrail problēma - jau kādas 3x esmu mainījis rokturus un tagad atkal pieteikšu vienu nomainīt. Itkà jau strādā, bet kā paliek mitrāks mašīnu aizslēgt bez pults nevar. Bet tas arī ir mainīgi - citreiz var, citreiz nevar. Salīdzinājumā ar Hyundai, tam vispār nekad tādas problēmas nav bijušas un tāpēc pieņēmu, ka tas ir tikai šī modeļa untums.
Nu, šodien Ágenskalna tirgū sēdēja ķìnietis - ļoti labs ķìnietis. Tiem kam patìk austrumu asà pàrtika, tur ir. Protams, tas nav pats veselīgākais sortiments, jo viss sapakots ar ilgu derīguma termiñu. Tomēr citur tik asu pārtiku nenopirksi. Iesaku pameģinàt.
Piepildit var, bet prognozes ir 10-15 centu pieaugums Eiropas tankos. Nebus nekadi 2 eiro
Es redzu vienu skaidru ieguveju- Izraela. Kas tad Vel tur var uzvarities?
topinamburs rakstīja:
Volx rakstīja:
Šis video virsraksts ir ļoti sensacionāls un maldinošs. Realitāte ir nedaudz citāda un sarežģītāka.
Kas patiešām notiek (pēc jaunākajām ziņām)
gada 28. februārī ASV un Izraēla veica triecienus Irānai.
Irāna atbildēja ar triecieniem pret ASV militārajām bāzēm Persijas līča reģionā — Bahreinā, Katarā, Kuveitā un AAE teritorijā.
Daļa raķešu tika pārtvertas vai notriektas, un dažviet atlūzas nokrita, piemēram, Abu Dabī apkaimē.
Tu domà, Ka Varlomovs gribeja kko noslept? Tak visi zina, Ka ASV/ Izraela saka bumbo Iranu. Atskirigais saja stasta ir tas, Ka soreiz Bez Izraelas ir iesaistitas Persijas Lica valstis. Agrak tak neviens emiratu hotelus nebumboja.
+ Tak tajos Emiratos ir pilns ar krievu migrantiem un tas ir aktuali. Tak sto tauta ir satraukusies.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Vispar Marim tagad vajadzeja but Izraela un veikt iauto tiesraidi.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Kas atiecas par Iranu, tad likas, ka Trampam iepaticies novakt valstu liderus. Vasara tak bija triecieni pa Iranas strategiskiem objektiem, taja starpa - atom. Logiski rodas jautajums - kapec tagad bumbo? Zinas pienak, Ka medi konkretus cilveks un to ajotollu tur tagad parvada ka zelta rezerves. Viniem tur Kara gadijuma ir otrie, tresie cilveki, kas var aizvietot vadibu. Atiecigi tiek mediti ari tie.
Eiropa vel ta, bet ZA sports ir tikai un vienigi par cilveku tirzniecibu.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Argentina un ASV parakstijusi tirzniecibas- investiciju ligumu, kas paredz nodevu atcelsanu gandriz 2000 Argentinas precem.Ipass uzsvars ir uz Argentinas liellopu galu, paredzets 5x tas apjomu ASV tirgu.