Tev jāsaprot, ka sekta nelieto un aicina arī citus neķerties klāt rūpnieciski ražotiem pārtikas surogātiem. Tuvākais piemērs - margarīns. Tieši tas pats stāsts kā ar šito sviestu, vēl ir augu eļļas. To visu var izmantot lai eļļotu mehānismus, ne cilvēku pārtikas ķēdē.
Viņš pierāda tikai to, ka veciem cilvēkiem ir jāvakcinējas, tad viņi slimos vieglāk.
≠========
Ir kāda statistika, ka vakcinēti cilvēki nemirst?
Un atkal atgriežamies pie saknēm - ko Dr Bergs saka par šito?
Raimond, šis nav topiks par Covid. Vienkārši cilvēki atzīmē maldinošus ASV prezidenta izteikumus, ko viņš pats apliecina tagad.
Par to saslimšanu mēs nevaram būt droši, jo tas var būt tāds pievilkts iemesls, lai neturpinātu cīņu vēlēšanu gonkā.
Nu, man jau būtu jāizsaka pateicība, ka skolo vakcīnapmātos. Tomēr, ja atver topiku par ASV vēlēšanām tad tomēr vēlētos lasīt visādus likločus par to norisi. Kas kuram piesolīja pa muti, kurš tur Ķinu līdzinas ar zemi utt. utml
Biedri, vakcīnu topiks ir citur.
Nu, Nīderlandē jau teica, ka viņu ļotenes ir jau ceļā. Grieķijas lidmašinas, protams, būs jāgaida vismaz gadu. Tomēr ņemot vērā Gr nostāju arī šis solis ir OK.
Al Jazeera:
Греция собирается вывести с эксплуатации 32 истребителя F-16 Block-30, вернуть их в США для модернизации, а потом передать Украине.
В обмен, Конгресс США дал добро на покупку Грецией до 40 истребителей F-35.
Iemetišu vienu intervija ar mūsu sektas influenceri pie Rogana. Tur lielākoties par politiku un arī Trampiņu. Tas dikti uzbudina kreisos
youtu.be/VftiRHObhcU?si=eTN0YPbdU2IpVktv
Visticamāk kreisais atkritums 
Sekta iesmej par kreisajiem atkritumiem Austrālijā
youtu.be/_ARNCav2MrY?si=MbXLB8cmk15oIYOw
Latvija iepirks K21
Dkorejas kvalitāte!
youtu.be/3VJ26svlp_M?si=ZlI8xdKtyT4wgQ6w
Tavas problēmas ar kuņģi ir dēļ graudiem, kas tiek skatīti ar ķīmiju. GMO augi, atšķiriba no citiem, neiznikst pēc tāda ķīmiska kokteiļa. Tas tiek padots tev uz galda un sāk iznīkt tavs kuņģis.
Kad tu būsi sekta, tad arī zināsi ko te stāsta
To tu vari Vikipēdijā atrast.
Subsīdijas nost šitiem frankešteinu produktiem!
Protams, arī es nevaru galīgi slimam cilvēkam, kas dzer 12 ārstu izrakstītas ķīmiskas zāles, to nedarīt. Vienkarši jāsaprot, ka tas nav ceļš, kas jāpiekopj visu mūžu. Visām zālēm ir blakus efekti un tas nav dabiski. Ja jau tu dzer zāles, tad neesi vesels. Ja tu dari visu laiku, tad arī visu laiku esi( būsi) slims. Tieši tik elementāri.
Sektā ir pavisam vienkārša recepte, ja nu gadījumā tu nezini kas ir pareizs uzturs. Steiks, sāls un ūdens. Valis tak te bija iemetis video ar Pitersona meitu, kas tieši tā izārstēja savas alerģijas un problēmas ar ceļiem.
P.s. un beidz tik provokatīvi izvilkt sev vēlamo info. Ja tu nezini, tad tā arī saki 