Krievi nomedījuši vienu Ābramu twitter.com/antiputler_news/status/1784545100753781215?t=ianRHmzqp9noVkirnR_www&s=19
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Krievi nomedījuši vienu Ābramu twitter.com/antiputler_news/status/1784545100753781215?t=ianRHmzqp9noVkirnR_www&s=19
" eksperti diskutēs par vakcinācijas ieguvumiem" Nu tas ir tā pat kā IAuto uzrakstīt " eksperti diskutēs par iekšdedzes dzinēju ieguvumiem" Principā tas norāda uz tipisku sektantismu, pieķeršanos kādai idejai. Bieži vien tā ir maldinoša, vienpusīga P.s. bet malacis, ka ātri sazimeji sektantus
Tu domā, ka Vīksna, Dzalbs, Pereviščikovs ir margināla grupa, kam nav nekāda ietekme sabiedrībā?
Kāpēc zāles diabētiķiem rada vēl lielākas problēmas # bigpharma youtu.be/-maVQbdy6O8?si=DPpsxw5O5PJT4_DN
Osečkins stāsta par Ivanova biznesu. Karoče dubultuzmetējs, pie mums jau arī līdzīgas shēmas, ja kas www.youtube.com/live/upfyUUZoDCY?si=Mrd8ZWWKInRCpxng
Kas ta tur palika ar to aplaišanu? Miņins pat aizbrauca uz Igauniju aplaist kaimiņus un viņš ir pedagogs, ja kas! twitter.com/juris_8/status/1782843268612436473?t=tHJO8jIEV6zKzvjcYm6POA&s=19
Bi2 kļūs par moldāviem twitter.com/Volx2U/status/1782761490992267603?t=0JidyqIjW_Sm-D1W3eCbkA&s=19
Tagad aktuālākais - Moldovas ieņemšana Kadirova vieta gan jau atradis pieklājīgu kandidaturu, tur viss ok youtu.be/brk6jxD5FjA?si=naXDBJA0yBsjPdQc
ZZZZ rakstīja: Kakastrofa ne kakastrofa, bet ja tavu, konkrēti tavu tačku sasit, pat tikai tačku. Tad tu esi izvilcis pilno biļeti loterijā. Gribētos DBS komentatoru dzirdēt. Un jā tās riepas kas jau samainītas arī jautri tur uz tiem ātrgaitas mežu ceļiem ++pavērot 😍
Par ko tu runā? Nevienam tak neinteresē, ka Bārtā kāds iebraucis grāvī. Iet runa par materiāliem zaudējumiem Rīgas satiksmei dēļ maldinošas informācijas Šobrīd ir 14.45 un neviens asfalta segums nav balts. Kā jau vakar teicu - safatografes pakšus kkur mežā un ar to stihija būs beigusies.
Rīgas satiksmei vajadzētu griezties tiesā pret klimata histēriķiem par zaudējumu kompensēšanu.
Nebūs nekā. Pa pakšiem cilvēki safilmes sniegu un tas arī būs viss. Meteo histēriķi uzdarbojas.
Doņeckā gājis bojā Bentlijs. Amerikāni noturējuši par špionu un aizveduši noskaidrot lietas t.me/varlamov_news/50913
Vispārīgi IAuto ir ierosinājums. Vajag ka tviterī atļaut veidot express aptaujas, tad mēs arī noskaidrotu vai eksperti turpinās aplaista cilvēkus vai ne Vai arī par to vakcīnu, cik ta vēl palikuši gribētāji utml.
Nu jau gan tev viss otrādi. Vēzi izraisa vakcīnas, ne vīrusi twitter.com/PeterSweden7/status/1781277075850014909?t=alR2AiW7D44yqymD3LLQbw&s=19
Arī japāņi ziņo par neraksturīgi silto laiku. Saporo parasti ir 11,5 grādi bet šogad 15.aprili fiksēts +25 www.japantimes.co.jp/news/2024/04/15/japan/sapporo-posts-earliest-summer-day/?cx_testid=6&cx_testvariant=cx_undefined&cx_artpos=1&cx_experienceid=exc45go7a7yd&cx_experienceactionid=showrecommendationshu58o31yp9j3300&cxtrackingid=%7bkpdx%7daaaaqngrpgrybaokyldpv1nkafhwahiqbhy1zji4bm1myjfiawxvnhomrvhdndvhtzdbn1leiiuxoddnog5vmge0ltawmdazm25oc2xwnwztztbnbwfhcgludhvvkijzag93umvjb21tzw5kyxrpb25zsfu1oe8zmvlqouozmzawuhj2lw0a8bhvoxe3m3q5emr6wgw4ns4yntqunzuunjfia21hy2jhpiqxbnacebg#cxrecs_s
Ka tad tur palika, tad tagad vajag izvairīties no kontaktiem un citu aplaišanas. Pie ārsta jāiet pārbaudīties, kādas analīzes nodot?
Kanibāl, tu tik mal kko savu vai arī klausies ko Berga kungs saka? Sektanti neslimo! Tev taka Raimim pa 5 reizēm viens un tas pats jāstāsta?
nordic rakstīja: Laikam šeit, bez tās somu val. vieglāk klausities
www.youtube.com/watch?v=RvGCtM25fN0
Jāpasaka paldies, kā informē expertus par vakcīnu bīstamību, bet pa lielam viss tur teiktais mums jau ir zināms. Viņs tur sākumā stāsta un uzsver, ka Covid ir bīstams cilvēkiem ar lieko svaru. Ne tikai! Zinu pārāk daudzus tievus cilvēkus ar dažadam veselības problēmām. Pareizi būt teikt- ar metabolisku disfunkcija un novājinātu imunsistēmu. Ko mēs šeit arī cenšamies stiprināt.
Reku, Varlamovs pacēlis šipenieku nodarīto kaitējumu youtu.be/bu_YngLPrKo?si=tnEtyTKKjJMWQFlU
Nu, es saprotu, ka ukraiņiem tas ir mazsvarīgs priekšlikums. Krieviem arī, bet Makronam tas ir svarīgi. Viņš var ieiet klinčā un teikt - ah, tad šitā, negribat mani atbalstīt? Tad es sūtu ārzemju leģionu uz Odesu un vēl tur izvietošu pusi no Francijas gaisa aizsardzības sistēmām.
Ne, nu jūs tak paši šeit uzskaitāt visus sliktumus, kas saistās ar braukšanu. Savādāk jau šī topika nebūtu. Normāli būtu, ja būtu uzbūvēts Bauskas apvedceļs un tu ieej platā šoseja līdz Varšavai bez apstāšanas aizbrauc. Kāpēc jāmocās un jaštuko kur izspraukties utt?
Ienākoušas ziņas, ka Makrons gribot panākt uguns pārtraukšanu frontē uz olimpiādes laiku. Nu tjipa jūliju, augustu nešausim. Ko experti saka?