Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 244 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

0pis rakstīja: Vai tu noliedz ģenētiku un pie viena arī kibernētiku?

Es gribu saprast kāds tam visam sakars ar Bergu? Pie viena man liekas, ka tu draugs nemaz nesaproti kā tas diabēts rodas. Ēst ogļhidrātus - paaugstinās cukurs - insulīna rezistence - augsts asinsspiediens - metabolisko procesu disfunkcija. Tas īsumā ir ka 2x2. Es šai formula neredzu ģenetiku, skriešanu un kas vēl tev tur bija Sekojot Bergam to tu visu novāc ar vienu rokas mājienu. Tāpēc es saku Rainim, ka tādas problēmas nav aktuālas sektā. Sekta nodarbojas jau ar nopietnākām slimībām.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Un kāds tam sakars ar Bergu? Bergs liek uzkost bieži vai kustēties maz? Un kādas lietas rada iekaisumu? Kas par tādiem gēniem, kas rada iekaisumus? Kkādi zombij gēni, kas tjipa pasiznicinas?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Opi, tu vispār saproti no kā diabēts rodas? Man liekas, ka jūs ar to vegānu stāstat neiespējamas lietas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

0pis rakstīja: Es tā sapratu, ka ne vegānam, bet kādam no faniem.

Nu, bet kas tam veganam par daļu? Viņam tak nekas nevar piemesties, viņs tak vegāns.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

0pis rakstīja: Dr Eric Berg Diet Gave Me Diabetes! www.youtube.com/watch?v=IcykjUdWaEQ

Es nevaru saprast kas tiem vegāniem kaiš? Viņs tak nav nekāds Berga skolnieks, kas ar kko sasirdzis. Ikdienišķais kritiķis, tādu ir daudz.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

650 rakstīja: Nu čto,makaroņņički, apssveicam visus iespējamos (esošos un/vai topošos) Lohus:  www.autonews.ru/news/6603f7ba9a7947fccc6511c8 ..- в России начали выпуск Citroën C5 Aircross...В мае 2024 в России стартуют продажи кроссовера Citroën C5 Aircross. Выпуск кроссовера налажен на заводе в Калуге. Разбираемся в нюансах... (ziņa no 27.mar, nevis no 1.apr) Ps.,- Обновлено: 27 минут наZад: www.moscowtimes.ru/2024/04/04/uplemyannika-senatora-izchechni-nashli-vmashine-7-pistoletov-i4-avtomata-a126898 ..Однако источник уточнил/агентству, что оружие было зарегистрировано в рамках закона и правоохранители отпустили автомобиль и лиц, которые в нем находились...(???)

Dongfeng piegādā detaļas no Ķinas. Principā tas ir Ķīnā ražotajs Citroen.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Boikots vācu precei twitter.com/dw_russian/status/1775755328887374284?t=h5niUWLtW9JaFam7SLpZLw&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Krievi masveidīgi stājas armija lai atriebtu Krokusu www.youtube.com/live/5aSQdrmir8Y?si=Z8Qtb4TKqSfCYJYm

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tas ir tā pat kā ar Krievijas sankcijām. Investoriem ir jālaipo, viņu portfelis sastāda 2/3 amerikāņu pensiju fondi. Tā kā kreiso idejas virmo Amerikas sabiedriskajā telpā, tad viņiem ir jāiegulda eko un zaļajā enerģija, bet vienlaicīgi jābut arī plusā un ar peļņu. Viņus izstums ārā, ja viņi nesekos kreiso idejām.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Investori ir spiesti pakļauties kreiso spiedienam. Black Rock ofisa NY bārstijusies ar oglēm, jo tie, maitas, nav samazinājusi savas investīcijas ogļrupniecibā. Tāpēc BR atbalsta visas klimata iniciatīvas utt  Baidens tak tā pat pakļaujas kreiso spiedienam. Vot neiegūsim mēs jaunu naftu Amerikā i vsjo visi projekti apturēti.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Galvenā atšķiriba - bezpilota. Bet jā, ja tu redzi virs galvas kādu kukuruzņiku nevari būt drošs, ka tūlīt viņs nesāks piket un kkur ietrieksies.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Galvenais mērķis - Tatarstānā atklāta dronu ražotne.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

ZZZZ rakstīja:

650 rakstīja: Jautājums zinātājiem- kam (kā izrādās..) pieder šis (Zis)  www.moscowtimes.ru/2024/03/28/finskie-vlasti-mogut-otobrat-glavnuyu-arenu-helsinki-u-rotenberga-i-timchenko-a126108 Vēl kas interessanti (vēl bez tā, ka krokuskomplekss bijis gan trekni apdrošināts, gan turklāt vēl kādā bankā/ieķīllāts)... www.moscowtimes.ru/2024/03/25/chem-izvesten-vladelets-krokusa-araz-agalarov-a125644 Nu unt kā ta šhitā (Mums,Lohiem,Atkal..) sagadījās: США и Великобритания проверяют криптовалютные транзакции более чем на $20 млрд, которые были проведены через российскую виртуальную биржу Garantex, сообщили источники Bloomberg. По их словам, речь может идти об одном из крупнейших нарушений санкций против России, введенных из-за ее вторжения в Украину..Garantex была основана в 2019 году в Эстонии,однако в феврале 2022... www.moscowtimes.ru/2024/03/28/ssha-rassleduyut-kriptovalyutnie-sdelki-rossii-na20-mlrd-a126106  Nu ja kādam no visa šhitā vēl nenāk veeemiens, te reku ssaldaisēdiens: www.moscowtimes.ru/2024/03/28/genprokuratura-potrebovala-natsionalizirovat-kompaniyu-makfa-a126120 ..Генпрокуратура потребовала национализировать крупнейшего в России производителя макарон. Privet,Makaron ;p -oi, ā, nē, reku vēl ko : www.moscowtimes.ru/2024/03/28/gabon-stal-krupneishim-postavschikom-zapchastei-dlya-rossiiskih-samoletov-a125995 ;ppp Oii, nee,arī tas vēl nava viss, reku, "Sļedujuščij! kričit/zavedujuščij"... tsn.ua/ru/exclusive/rf-mozhet-povtorit-krokus-v-kieve-ekspert-o-drg-i-ugroze-terakta-pod-chuzhim-flagom-v-ukraine-2545501.html

Nu Kalvītim tas nepieder. Viņam pieder palikt uz atkārtoti vai uz mūžu amatā. Resp viņš domā.

Nu jau gan 650 atklāja Ameriku. Var redzēt, ka par hokeju neinteresējas. Tak Rīgas Dinamo laikos Rotenberga dēls nopirka krutako somu klubu Jokerit ar visu arēnu un ielika spēlēt KHL. Tā bija pirmā spēļmantiņa Rotenberga dēlam, viņam baigi patika Somija. Vēlāk Rotenberga dēls jau sāka spēlēties RU izlašu līmenī un komplektēja U20 , olimpiskās izlases utt , Pītera SKA

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jaunumi dārzeņu frontē www.theguardian.com/environment/2024/mar/28/vegetables-losing-nutrients-biofortification

Tēma: Volvo V50 atgāzes

A pie kāds atzīmes nelaiž cauri TA?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Suška Krimā twitter.com/visegrad24/status/1773375460728074380?t=lTQgac3bVcsaOB_389JP4g&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Francijas TV kanāls rada kadrus ar Ukrainas algotņiem, kas karo pret vagneriesu balstītiem rebeliem t.me/combatfootageua/14494

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vai man ir problēmas? Varbūt Spainim ir? Es nezinu, man neviens neko nereklameja. Vienkarši iedzilinies tēma un dari. Šaja gadījumā experti var ienākt šaja topiks un uzjautat, ja arī ir problēmas.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ok, izlasīju viss pareizi aprakstā. Piebilde tikai ka Keto ir 50g to ogļhidrātu, ne 20. Vienkarši jo mazāk, jo labāk un neviens tur neko neskaita nerekina. Tā nav kkāda svara vērotāju programma un tiek aicināts pilnvērtīgi ēst, nevis apēst 1 gabaliņu gaļas un drusciņ zivi. Ēst kamēr tu esi paēdis visu kas ir dzīvnieku produkti. Ja tu sāc aizrauties ar kādiem keto izdomājumiem - keto maize, keto cisini vai velns sazin kas, tad jau tev tā ketozē nebūs un cilvēki vienkārši stāsta pasaciņas, ka ir keto. Viena būtiska kļuda - nekad nelietot augu eļļas. Tur parādīts, ka retāk. Tas ir no, no produkts Secinājumi,protams, greizi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Kopš augusta experti stiprina imunitāti. Un tie ir elektrolīti Ja tu nodarbojies ar sportu, piemēram skriešanu, tad arī vajadzētu to pašu darīt. Var jau nedarīt, bet tad vienkārši jutīsies kā izspiesta švamme un ar laiku jau atjaunoti tā pat. Reku, Latvijas Dion ražo jau gatavus. Es tomēr neizteiktu tādus pirkt, jo parasti tur ir klāt cukurs, saldinātaji. www.dion.lv/lv/e/Hydrate--1584/?acamp=72&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwh4-wBhB3EiwAeJsppN-WNB5uqCENrHWAZ_54B9NYcMiYuN7H9QAeiZ2pifYBWvTMvy2-gBoCbLwQAvD_BwE

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tā ir atgriešanas pie dabiskā veida. Es tak saku - tieši tas pats kā ar alkoholiķiem. Tie tak tur arī mocas un nevar iztikt bez alko, bet tas nav dabiski. Par problēmām jau es stāstīju - noteikti piedzīvojusi elektrolītu disbalansu, jo pastiprināti gribesies dzert un tādā veidā tos izskalosi. Tas ir bīstami, ja par to neesi informēts. Tāpēc nopērc labu minerālūdeni ar lielu sāļu daudzumu, pievieno sāli un kāliju( potasium). Tavi elektrolīti būs atjaunoti. Ok, vēl vari magniju piekost. Bet daudziem tak ir vēl vesela bagaža ar slimībām un atiecīgi arī minerālu deficītu. Tāpēc arī slimi cilvēki skatās Bergu un meģina to visu novērst.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

To ko es stāstu par citiem, tas tev neskaitās. Tas ir feiks A ka es tev savādāk varu kko pastāstīt? Es tak pats piespiedu kārtā to artrītu ārsteju un tas nebija 125 gadi atpakaļ. Un kādas blakusparādības? Tas tak nav kkāds ķimisks preparats vai vakcīna, tas ir dabisks veids kā cilvēka organisms funkcionē. Pretējā gadījumā mēs ar tevi nedzīvotu Latvijā, bet kkur Indijā vai Āfrikā.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Grūti iedomāties, ja neskaita pašu transformācijas procesu. Tas tāpat ja cilvēks 10 gadus braucis uz darbu ar mašinu( piem 5km) un tagad viņam izsniedz riteni. Vai arī alkoholiķis prasa vai var būt blaknes ja atmet dzeršanu Es personīgi laiku pa laikam iekritu uz elektrolītu disbalansu, bet tā jau ir mana vaina, ne keto. Nu, ir jau cilvēki, kas dabiskā veidā(nejauši) ir sektā. Agrāk tak tādi bija bezmaz vai visi. Klausījos vienu interviju ar čali no Honkongas, kas baigais vīna fans. Šams stāsta, ka HK galvenokārt ēd gaļu, bet tā kā viņš aizrāvies ar vīnu, tad devies svetceļojuma uz Sicīliju. Cik sapratu tad ilgāku laiku tur dzīvojis un nav varējis pierast pie spageti un picām. Tāpēc pastiprināti spiedīs uz gaļu un zivīm. Tad kāds šim pavēstījis, kā tu taču esi Carnivore un viņš sācis interesēties par šo jautājumu. Tagad brīvajā laikā piestrādā miesnieka veikaliņa, mācās kā izgriezt labākos gabalus. Apzinoties, ka kafija un vīns, koviņš lietojot nav īsti OK. Katram tak ir savas vājības, bet tā visu pēc sektas kanoniem ievēro un darzeņus neēd. Neslimojot jau gadus 5, arī ar Covid nē. Lūk tā, Raimi. Tā ir dabiska izvēle, ne kkāda pārliecība.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu jautā, ja kaut ko nezini.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Sākas aresti www.the-sun.com/news/10899287/putin-spy-mania-12-scientists-hypersonic-leak/?utm_source=youtube&utm_medium=social&utm_campaign=sunyoutubestories

< 1 ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti