0pis rakstīja: Vai tu noliedz ģenētiku un pie viena arī kibernētiku?
Es gribu saprast kāds tam visam sakars ar Bergu?
Pie viena man liekas, ka tu draugs nemaz nesaproti kā tas diabēts rodas.
Ēst ogļhidrātus - paaugstinās cukurs - insulīna rezistence - augsts asinsspiediens - metabolisko procesu disfunkcija. Tas īsumā ir ka 2x2. Es šai formula neredzu ģenetiku, skriešanu un kas vēl tev tur bija
Sekojot Bergam to tu visu novāc ar vienu rokas mājienu. Tāpēc es saku Rainim, ka tādas problēmas nav aktuālas sektā. Sekta nodarbojas jau ar nopietnākām slimībām.
Un kāds tam sakars ar Bergu? Bergs liek uzkost bieži vai kustēties maz?
Un kādas lietas rada iekaisumu? Kas par tādiem gēniem, kas rada iekaisumus? Kkādi zombij gēni, kas tjipa pasiznicinas?
Opi, tu vispār saproti no kā diabēts rodas?
Man liekas, ka jūs ar to vegānu stāstat neiespējamas lietas.
0pis rakstīja: Es tā sapratu, ka ne vegānam, bet kādam no faniem.
Nu, bet kas tam veganam par daļu? Viņam tak nekas nevar piemesties, viņs tak vegāns.
Es nevaru saprast kas tiem vegāniem kaiš? Viņs tak nav nekāds Berga skolnieks, kas ar kko sasirdzis. Ikdienišķais kritiķis, tādu ir daudz.
Dongfeng piegādā detaļas no Ķinas. Principā tas ir Ķīnā ražotajs Citroen.
Krievi masveidīgi stājas armija lai atriebtu Krokusu
www.youtube.com/live/5aSQdrmir8Y?si=Z8Qtb4TKqSfCYJYm
Tas ir tā pat kā ar Krievijas sankcijām. Investoriem ir jālaipo, viņu portfelis sastāda 2/3 amerikāņu pensiju fondi. Tā kā kreiso idejas virmo Amerikas sabiedriskajā telpā, tad viņiem ir jāiegulda eko un zaļajā enerģija, bet vienlaicīgi jābut arī plusā un ar peļņu.
Viņus izstums ārā, ja viņi nesekos kreiso idejām.
Investori ir spiesti pakļauties kreiso spiedienam. Black Rock ofisa NY bārstijusies ar oglēm, jo tie, maitas, nav samazinājusi savas investīcijas ogļrupniecibā. Tāpēc BR atbalsta visas klimata iniciatīvas utt
Baidens tak tā pat pakļaujas kreiso spiedienam. Vot neiegūsim mēs jaunu naftu Amerikā i vsjo visi projekti apturēti.
Galvenā atšķiriba - bezpilota. Bet jā, ja tu redzi virs galvas kādu kukuruzņiku nevari būt drošs, ka tūlīt viņs nesāks piket un kkur ietrieksies.
Galvenais mērķis - Tatarstānā atklāta dronu ražotne.
ZZZZ rakstīja:
650 rakstīja: Jautājums zinātājiem- kam (kā izrādās..) pieder šis (Zis)
www.moscowtimes.ru/2024/03/28/finskie-vlasti-mogut-otobrat-glavnuyu-arenu-helsinki-u-rotenberga-i-timchenko-a126108
Vēl kas interessanti (vēl bez tā, ka krokuskomplekss bijis gan trekni apdrošināts, gan turklāt vēl kādā bankā/ieķīllāts)... www.moscowtimes.ru/2024/03/25/chem-izvesten-vladelets-krokusa-araz-agalarov-a125644
Nu unt kā ta šhitā (Mums,Lohiem,Atkal..) sagadījās: США и Великобритания проверяют криптовалютные транзакции более чем на $20 млрд, которые были проведены через российскую виртуальную биржу Garantex, сообщили источники Bloomberg. По их словам, речь может идти об одном из крупнейших нарушений санкций против России, введенных из-за ее вторжения в Украину..Garantex была основана в 2019 году в Эстонии,однако в феврале 2022... www.moscowtimes.ru/2024/03/28/ssha-rassleduyut-kriptovalyutnie-sdelki-rossii-na20-mlrd-a126106
Nu ja kādam no visa šhitā vēl nenāk veeemiens, te reku ssaldaisēdiens: www.moscowtimes.ru/2024/03/28/genprokuratura-potrebovala-natsionalizirovat-kompaniyu-makfa-a126120 ..Генпрокуратура потребовала национализировать крупнейшего в России производителя макарон. Privet,Makaron ;p
-oi, ā, nē, reku vēl ko : www.moscowtimes.ru/2024/03/28/gabon-stal-krupneishim-postavschikom-zapchastei-dlya-rossiiskih-samoletov-a125995 ;ppp
Oii, nee,arī tas vēl nava viss, reku, "Sļedujuščij! kričit/zavedujuščij"... tsn.ua/ru/exclusive/rf-mozhet-povtorit-krokus-v-kieve-ekspert-o-drg-i-ugroze-terakta-pod-chuzhim-flagom-v-ukraine-2545501.html
Nu Kalvītim tas nepieder. Viņam pieder palikt uz atkārtoti vai uz mūžu amatā. Resp viņš domā.
Nu jau gan 650 atklāja Ameriku. Var redzēt, ka par hokeju neinteresējas. Tak Rīgas Dinamo laikos Rotenberga dēls nopirka krutako somu klubu Jokerit ar visu arēnu un ielika spēlēt KHL. Tā bija pirmā spēļmantiņa Rotenberga dēlam, viņam baigi patika Somija. Vēlāk Rotenberga dēls jau sāka spēlēties RU izlašu līmenī un komplektēja U20 , olimpiskās izlases utt , Pītera SKA
A pie kāds atzīmes nelaiž cauri TA?
Francijas TV kanāls rada kadrus ar Ukrainas algotņiem, kas karo pret vagneriesu balstītiem rebeliem
t.me/combatfootageua/14494
Vai man ir problēmas? Varbūt Spainim ir?
Es nezinu, man neviens neko nereklameja. Vienkarši iedzilinies tēma un dari. Šaja gadījumā experti var ienākt šaja topiks un uzjautat, ja arī ir problēmas.
Ok, izlasīju viss pareizi aprakstā. Piebilde tikai ka Keto ir 50g to ogļhidrātu, ne 20. Vienkarši jo mazāk, jo labāk un neviens tur neko neskaita nerekina. Tā nav kkāda svara vērotāju programma un tiek aicināts pilnvērtīgi ēst, nevis apēst 1 gabaliņu gaļas un drusciņ zivi. Ēst kamēr tu esi paēdis visu kas ir dzīvnieku produkti. Ja tu sāc aizrauties ar kādiem keto izdomājumiem - keto maize, keto cisini vai velns sazin kas, tad jau tev tā ketozē nebūs un cilvēki vienkārši stāsta pasaciņas, ka ir keto.
Viena būtiska kļuda - nekad nelietot augu eļļas. Tur parādīts, ka retāk. Tas ir no, no produkts
Secinājumi,protams, greizi.
Kopš augusta experti stiprina imunitāti.
Un tie ir elektrolīti
Ja tu nodarbojies ar sportu, piemēram skriešanu, tad arī vajadzētu to pašu darīt. Var jau nedarīt, bet tad vienkārši jutīsies kā izspiesta švamme un ar laiku jau atjaunoti tā pat. Reku, Latvijas Dion ražo jau gatavus. Es tomēr neizteiktu tādus pirkt, jo parasti tur ir klāt cukurs, saldinātaji.
www.dion.lv/lv/e/Hydrate--1584/?acamp=72&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwh4-wBhB3EiwAeJsppN-WNB5uqCENrHWAZ_54B9NYcMiYuN7H9QAeiZ2pifYBWvTMvy2-gBoCbLwQAvD_BwE
Tā ir atgriešanas pie dabiskā veida. Es tak saku - tieši tas pats kā ar alkoholiķiem. Tie tak tur arī mocas un nevar iztikt bez alko, bet tas nav dabiski.
Par problēmām jau es stāstīju - noteikti piedzīvojusi elektrolītu disbalansu, jo pastiprināti gribesies dzert un tādā veidā tos izskalosi. Tas ir bīstami, ja par to neesi informēts. Tāpēc nopērc labu minerālūdeni ar lielu sāļu daudzumu, pievieno sāli un kāliju( potasium). Tavi elektrolīti būs atjaunoti. Ok, vēl vari magniju piekost.
Bet daudziem tak ir vēl vesela bagaža ar slimībām un atiecīgi arī minerālu deficītu. Tāpēc arī slimi cilvēki skatās Bergu un meģina to visu novērst.
To ko es stāstu par citiem, tas tev neskaitās. Tas ir feiks
A ka es tev savādāk varu kko pastāstīt? Es tak pats piespiedu kārtā to artrītu ārsteju un tas nebija 125 gadi atpakaļ.
Un kādas blakusparādības? Tas tak nav kkāds ķimisks preparats vai vakcīna, tas ir dabisks veids kā cilvēka organisms funkcionē. Pretējā gadījumā mēs ar tevi nedzīvotu Latvijā, bet kkur Indijā vai Āfrikā.
Grūti iedomāties, ja neskaita pašu transformācijas procesu. Tas tāpat ja cilvēks 10 gadus braucis uz darbu ar mašinu( piem 5km) un tagad viņam izsniedz riteni. Vai arī alkoholiķis prasa vai var būt blaknes ja atmet dzeršanu
Es personīgi laiku pa laikam iekritu uz elektrolītu disbalansu, bet tā jau ir mana vaina, ne keto.
Nu, ir jau cilvēki, kas dabiskā veidā(nejauši) ir sektā. Agrāk tak tādi bija bezmaz vai visi.
Klausījos vienu interviju ar čali no Honkongas, kas baigais vīna fans. Šams stāsta, ka HK galvenokārt ēd gaļu, bet tā kā viņš aizrāvies ar vīnu, tad devies svetceļojuma uz Sicīliju. Cik sapratu tad ilgāku laiku tur dzīvojis un nav varējis pierast pie spageti un picām. Tāpēc pastiprināti spiedīs uz gaļu un zivīm. Tad kāds šim pavēstījis, kā tu taču esi Carnivore un viņš sācis interesēties par šo jautājumu. Tagad brīvajā laikā piestrādā miesnieka veikaliņa, mācās kā izgriezt labākos gabalus. Apzinoties, ka kafija un vīns, koviņš lietojot nav īsti OK. Katram tak ir savas vājības, bet tā visu pēc sektas kanoniem ievēro un darzeņus neēd. Neslimojot jau gadus 5, arī ar Covid nē. Lūk tā, Raimi. Tā ir dabiska izvēle, ne kkāda pārliecība.
Tu jautā, ja kaut ko nezini.