Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 244 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pirmo reizi kad slimoju jau nebija nekādu testu, otro reizi gan ar visiem papīriem.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

IAuto experti! Neslimo tie, kas ielūkojās šaja topikā un seko Berga ieteikumiem. Vai tad tu zini kādu kas slimo?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

DDD Tev tak skaidro, ka experti nesēž mājās un neaplaizž neko.  Gan jau pēc nedeļas atkal šito pašu uzdrukāsi

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jebkura strauja transformācija nes līdzi stresu. Nevar tak mājas sedetaju tagad paņemt un iedzīt kalnos, likt katru dienu staigāt pa 20km.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man liekas par to sedešanu mājas jau te ik pa nedēļai atgādina. Visi jau sen ir izlasijusi, ka vajadzētu sēdēt mājas. Vienkārši ekspertiem tas nav aktuāli, jo kopš augusta jau stiprina imunitāti.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tas nav nekāds noslēpums, ka cilvēki grib ātru rezultātu un tāpēc dodas pēc brinumtabletes. Tas ir tieši tā pat kā ar narkotikām - palīdzēs, bet radīs papildus vēl 2-3 problēmas ilglaicīga posmā.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

❗️Одна из пассажирок рейса в Ереван, вылетающая из аэропорта Шереметьево в Москве, заявила, что в её ручной клади находится взрывное устройство. На месте работает полиция.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

A ko tu vēlējies lai viņi iet pie ārsta un lieto antidepresantus? Tu vispār kko citu arī skaties? Tak vakar veselu filmu garlaikojoties varēji noskatīties par big farmu. Tomēr izvēlējies Bergu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tava jautājumā jau ir atbilde - Berga video ir īsi, kodolīgi un vienkarši. Es jau vairākas reizes esmu atzīmējis, ka var tak šeit stundu garu video iepostet no kāda cita sektas guru, bet 90% tas nav vajadzīgs, neuztvers.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu, šitas jau tik bieži atkārtojas. Kāpēc jatroļļo?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Jaiebliež kāda vieglāka propaganda, savādāk dažiem ir grūtibas sagremot youtu.be/xJs9lK8PIok?si=E3KtdH4uf3hl58fx

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Hmm, un ko tad tu tādu jēdzigu un sakarīgu esi šeit iebliezis?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Bergs brīdina youtu.be/1WQdnGufq2Y?si=MiNRccsjN2fApwqc

Atsipies ar savu bergu. Lētticīgo masu klikšķu / peļņas ģenerātors.

Ko tad tu tik lētticīgi reaģē?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Bergs brīdina youtu.be/1WQdnGufq2Y?si=MiNRccsjN2fApwqc

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jap, arī gribēju piezīmēt, ka nekas šajā pasaulē nav jauns.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Maskavā terakts. Tūlit apvainos RDK un citus krievus,kas cīnās pret Putinu t.me/OmTVchannel/6386?single

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

GB12 rakstīja: Kā jau saku, pamatīga vatņiku plejāde - Brēmanis, Grevcova, Aldis, Vasiļevskis, Straumītis, tā Olga kā viņu tur...

Straumitis man patīk, vienmēr ar interesi skatos kā viņš smadzenes nes laukā poličiem, tiesnešiem utt

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

650 rakstīja: Nu tā vien izskatās, ka piekrišana vispārējam Karam šobrīd ir riktīgi modē.Ja kāds vēl "nepiekrīt",nu gan jau viņu ievilks par katru cenu.Nupat šovakar tiek ziņots atkal par dronu uzbrukumu Kurskas Aes. Acīmredzot, ir ticis pamatoti izvērtēts kāds vispārējais globālais "labums", ja tiešām tur tiktu vienureiz kārtīgi Trāpīts.Bet paši ukraiņi tūliņ būšot spiesti "izvērtēt", kuru 1 no 5 krieva raķetēm triekt nost, jo vairs īsti neesot ar ko. Tie reku krievu "patrioti" veic karadarbību nu jau krieva teritorijā- jautājums tikai cik ilgi tas turpināsies, un kā krievs atbildēs.Jo pa lielam taču viņi startēja no ukraiņu teritorijas.  Pašu ukraiņu lapas teju katru dienu ziņo par šādu itin modīgu tendenci: tsn.ua/ru/exclusive/novye-skandaly-s-mobilizaciey-kak-muzhchin-pakuyut-v-avto-sluchai-uchastilis-2539075.html

Par to jau Putins pēc velešanam minēja - jāveido sanitārā zona. Savukārt krievi tur tagad veido placdarmu lai tālāk virzītos uz midzeni - Maskavu . Tak što abas puses veidos placdarmus Vai tu piekrīti vai nepiekrīti karam pa lielam neviens tev neprasīs. Tā pat kā ar revolūcijām karam vajadzīgi labvēlīgi apstākļi un tādi pašreiz veidojas. Tas ir vēsturisks process, nekā jauna.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nu, tā uzreiz vajadzēja rakstīt. Pilnīgi neticās, jo Alda partijai pat ir valsts līdzfinansējums un viņš no turienes ir prom. Tīri paņemts reklāmai, ne jau viņs tur nopietni cer kko savākt. Savādāk jau būtu 2-3 posti par jauno partiju katru dienu. Tagad ir klusums, bezgalīgs klusums. P.s. Straumitis ar tur

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Heh, tā jau domāju, ka GB atkal kko fantazē. Kas ar Aldi?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Kā saucas Brēmaņa partija?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Vienkārši ir nobrieduši apstakļi karam. Redzējām ka atreagēja Francijas sabiedrība uz Makrona paziņojumiem par karavīru sūtišanu uz Ukrainu? Pat M.Lepena paziņoja par briesmīgo Putinu, tas ir deva atļauju sākt karu. Un ziniet kāpēc tas tā notika? Jo Francija ir attālinājusies no kreiso ideoloģijas, kas dominē Eiropa un Francijas buržuji( militāri rūpnieciskais komplekss) saredz peļņas iespējas. Viņi arī atbalsta Lepenu. Principā Francijas sabiedrība ir nonākusi pie vienota konsensusa par kara nepieciešamibu. Arī citur Eiropā notiks šādi procesi un to veicina ASV vēlešanas. Kaut vai blakus esošais rakstiņš par munīcijas ražotni Latvijā. Lūk, ja aiz Brēmaņa stāvēs militārie lielrūpnieki, tad arī viņš dos zaļo gaismu karam.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Pēdējais IG ieraksts 27.septembri par K.Kambalas narkotikām un Toto. Kambis šo būs novaācis?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

A Gobzemu kāds jau ir likvidējis? Kkā man soc tīklos jau kādu 1/2 gadu no Gobzema nav nekas.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

650 rakstīja: Kuru šobrīd vispār IR VĒRTS klausīties? Nosauc luuudzu!

IAuto expertus.

< 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti