Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 244 >

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: A kāpēc visi( daudzi) noliedz kara nepieciešamību? Nu, piemēram, Brēmanis?

Brēmanis, saki? Pirms kādu klausīties, par viņu der painteresēties, kas tas par fruktu.  rebaltica.lv/2021/11/par-valsts-lidzeklu-piesavinasanos-apsudzetais-bijusais-diplomats/

Es prasu - kāpēc tāda kara fobija no viņa?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

darklight rakstīja: Neviens normāls cilvēks nevēlas karu. Ne jau par to ir stāsts.

Bet tad jau sanāk, ka mēs dzīvojam nenormālā pasaulē. Varbūt ir bijis kāds gads bez kara šajā pasaulē?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

A kāpēc visi( daudzi) noliedz kara nepieciešamību? Nu, piemēram, Brēmanis?

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tjotkino youtu.be/qwNQelS3_UY?si=9AF9DZJvxlUu0-yB

Tēma: Kuru Audi labāk izvēlēties.

Ieliku tviterī parastu Marakešas pieppilsētas foto no autobusa loga. Tie dzeltenie auto ir Dacia takši twitter.com/Volx2U/status/1768891883688747450?t=KxxRYE4fpNPPo3GGfW_R7g&s=19

Tēma: Kuru Audi labāk izvēlēties.

Wala, kur tu saskati liešanu? Tie ir fakti.

Tēma: Kuru Audi labāk izvēlēties.

WALA rakstīja: Nu ko var liet, ja Āfrikā būtu streetview - tad vecu meršu tu varētu atrast vismaz 10 uz vienu kilometru ceļa. Pat tajās radnom Google maps bildēs kas ir atrodmas par Āfrikas pilsētām, katra bildē ir redzams vismaz viens vecs mersis: Piem. šeit pat divi :  www.google.com/maps/@12.6473559,-7.9993368,3a,74.1y,180.81h,66.07t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipN9TobrZw2UP7u3wYHY-QSBJl5LrKNvYlSfuHiM!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipN9TobrZw2UP7u3wYHY-QSBJl5LrKNvYlSfuHiM%3Dw203-h100-k-no-pi-20-ya200-ro0-fo100!7i5952!8i2976?entry=ttu

Es tev vēlreiz saku - biju gadu atpakaļ Marokā un neredzēju nevienu antikvāra Mersi. Merši tur bija, bet tie bija jauni, dārgi modeļi. Katrā ziņā jaunāki nekā Rīgā sastopamie. Tur mašinas labi saglabājas un no veciem modeļiem bija daudz Renault, bet tā tagad tur ir nospiedošs Dacia pārākums.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Drīz būs jāmaina topika virsraksts uz Baltiju youtu.be/zh2UTAKuzFE?si=iXr0kroplzM_15-1

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

topinamburs rakstīja:

Volx rakstīja: Savukārt Viļņā esot uzbrukts ar āmuru Volkovam( Navaļnija tuvākais cilvēks)! Esot sasituši mašīnas stiklu un sākuši Volkovu sist ar āmuru. Esot dzīvs.

domā, ka Viļņā nevar būt kāds lielkrievu šovinists vai kremļa aģents vulgaris?

No mana teksta izriet, ka es par to šaubos?

Tēma: Kuru Audi labāk izvēlēties.

Msh vienkārši ir vācu fans. Nesen tieši skatījos kā viens krievs staigā pa Nissan salonu Japanā. Tad tur bija izlikti visādi dampji i moderni i vēsturiski. Otrs ir, ka neviens Japāna nedomā par to ko pirks kkāds Rīgas potenciālais pircējs. Tie lēmumi kko pārdot ir globāli. Piemēram tas pats X trail hibrīda variantā nemaz ASV un arābos netiek piedāvāts, tur ir tāds pats modelis bet hardkora variantā ar 2,5 dzinēju. Eiropā ir jaunās paaudzes 1.5 motorelis kas tēmēts uz Eiropas pircējiem.

Tēma: Kuru Audi labāk izvēlēties.

GTD2 rakstīja: Diemžēl ne vien 20-gadīgiem japāņiem, bet jauniem,kas pirkti latvijā jau drusku pāri desmitgadīgiem  nepieciešami mertināšanas darbi. Korejieši un japāņi vissvairāk rūsējušās mašīnas, rūsē viņi visi ieskaitot Toyotas Lexsuss. Paŗējās markas rūsē daudz maz vienādi. Laikam no jauniem auto nav neviens kuru varētu izcelt pretrūsas apstrādes ziņā. Vienīgais variants veikt kārtīgu pretrūsas apstrādi

Man ir 15 gadīga KIA Ceed, nekas nav metināts. Varu uzrādit un braukusi ir tikai LV.

Tēma: Kuru Audi labāk izvēlēties.

mefisto rakstīja: Fakts ir tāds, ka viss pārējais jau arī ir otršķirīgs. Kopš Rīgā ir pieejams carsharings var ļoti viegli salīdzināt dažādus auto. Iekāp kādā Audi vai BMW un ir skaidrs, kādēļ šie brendi maksā vairāk kā Toyota, VW, Hyundai... Radinieks nupat nomainīja 20 gadīgu Nissan X-Trail uz aptuveni tikpat vecu XC90, tur arī milzīga atšķirība komfortā, par labu Volvo.  20 gadīgiem japāņiem, kas braukuši pa LV, pa lielam virsbūves apakša tā ir izrūsējusi, ka vairs nav ko glābt.

He,he kas tad tam Volvo ir apakšā - kosmiskie sakausējumi, tehnoloģijas? Tas tak ir kārtējais mīts, ka Volvo nerūsē. Tas tā pat kā es tiko parbaudiju mītu par veciem Mersedesiem Āfrikā, kuri tur vēl vienu miljonu griež. Nav tur nekādu mersedesu, vecu.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Apskats par Mileja  Argentīnu youtu.be/1Eq0_elDHXA?si=c0evKQJ_BMvlKNya

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Savukārt Viļņā esot uzbrukts ar āmuru Volkovam( Navaļnija tuvākais cilvēks)! Esot sasituši mašīnas stiklu un sākuši Volkovu sist ar āmuru. Esot dzīvs.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Es tik piezimēju, ka tanku mēdz dēvet par lielkalibra snaiperi.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tāds nebija jautājums un sākotnēji nemaz runa negāja par tanku, bet gan par lādiņiem ar urānu ko izšauj no 25mm stobra.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

imzz rakstīja: Latviešu valodā ir jēdziens "mazkalibra lielgabals", tomēr angļu valodā militāristi tādu lieto reti. Viņiem viss ir "gun" Izņemot to, ko sauc par cannon, mortar, howitzer. Tā kā mums tā kā vajadzētu izmantot militāristu leksiku ieroču aparakstos, šeit ir pretruna. Par tanka lielgabalu tev nav taisnība:  "Mūsdienu tanka galvenais ierocis ir lielgabals". lv.wikipedia.org/wiki/Tanks

Tad jau mednieka bise arī ir lielgabals?

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tu domā, ka tas šobrīd ir aktuālakais jautājums Latvijā?

Tēma: Toyota corolla verso 2.2 d-4d d'cat dzinēja problēma

Nu, ja jau būs nolasīta kļūda, tad arī tas lasītājs pateiks kas par vainu. Nav obligāti šeit prasīt. Vienkarši ir situācijas, kad neko tu nevari nolasīt. Itsevišķi šādu devēju gadījumā, jo kļūdu izmetīs tad, kad tas datčiks gļukos. Ja viņš garažā strāda normāli, tad jau nu būs jāpaļaujas uz ekstrasensiem - ekspertiem. Sadaļas vārpstas datčiks līdzigi gļuko, bet lamda zonde tieši kā tu norādiji - braukt var, ja vislaik paspaida to gāzes pedāli un neļauj motoram noslāpst krustojumā. Lielāks tik patēriņš.

Tēma: Toyota corolla verso 2.2 d-4d d'cat dzinēja problēma

Bet tad jau sanāk, ka kaut ko šeit prasīt ir lieki. Pieslēdz pie kompja un viss skaidrs.

Tēma: Toyota corolla verso 2.2 d-4d d'cat dzinēja problēma

WALA rakstīja: Skatīties "fuel trim" rādītājus, ja tie ir greizi, tad kāds sensors visticamāk dod nepareizu informāciju degvielas sagatavošanai, vai arī kāda gaisa/vakuuma truba ir pušu. Un vēl tehniski līdzīgi ir bijis kad kloķvārpstas sensors izgāja no ierindas, bet tur bija kā silts zem 2000 apg/min. jau slāpa nost bez "ierunām" un reizēm pat iedarbināt nebija iespējams pat ja atdzisa ....

Tā ir lambzonde, nepareizs gaisa/ degvielas maisījums, tāpec raustās kamēr neieber riktīgi. Man liekas ne pirmo reizi šitāds jautājums uzpeld.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Imzz, vienkārši aizrādijums par LV valodu. Tavs teksts izklausās pēc mašintulkojuma. Pie mums parasti pieņemts, ka lielgabals ir atsevišķa artilērijas vienība kuras uzdevums ir pēc iespējas tālāk nogādāt to sprāgstošo verķi. Ar precizitāti īpaši neizceļas un dažreiz vēl lielgabalus montē uz kuģiem, dzelzceļa platformām ar tādu pašu uzdevumu. Savukārt tanki, broņeviki ir tiešās atbalsta vienības un viņām ir jāšauj precīzi un tālums ir tikai bonuss. Tāpēc kkā nesaistās, ka lielgabalus uzstāda uz broņika.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

imzz rakstīja: Kušnera informācija. Krievi žēlojoties, ka kājnieku kaujas mašīnas Bradley pret viņiem izmantojot bruņusitēju munīciju ar urāna stieņiem. Pārbaudīju internetā, tāda tiešām tiek ražota arī Bradley 25 mm lielgabaliem. Līdz šim bija informācija tikai par šāda tipa munīciju tankiem Abrams. Kušnera telegram kanālā ir pāris video, kur kaujas laukā ierodas 2 krievu bruņutransportieri un Bredliji tos sacaurumo īsā laikā.  Tad vēl reti kadri no Torredo, kā palaiž storm-shadow raķetes, izrādās, no pavisam maza augstuma: www.youtube.com/watch?v=wZQM9KFYHDE

Urāna stieņi - tā ir munīcija ar urānu, kam ir lielāka bruņu caursišanas spēja. Pareizāk sakot - lodes gals un nekādi stieņi tur nav.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Lielgabali parasti ir atsevišķi stāvošas artilērijas vienības. Uz broņevikiem stāv ložmetēji, kas šauj tiešā tēmējumā. Citreiz tankus dēvē par lielkalibra snaiperiem

Tēma: KIA/Hyundai 2.2 (D4HB) dzinēja ķēdes maiņa Rīgā.

Nu ir viņiem tāda savdabīga skaņa. Citur tak ir siksnas, strādā klusāk un cilvēks kas parsežas no tādas mašinas doma, ka gals klāt. Varbūt tev viss ok. Vienīgi ja nu tā skaņa pēkšņi parādījusies.

< 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti