Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 244 >

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

Hmm, pagājšgad gan

Tēma: Pārdodu elektro auto, lai pirktu iekšdedzes dzinēja auto

topinamburs rakstīja: Par nomu nav pārsteigumu - ja lietotājam tūristam kaut kur svešās vietās jāuztraucas par to, kur, kā un par cik lādēt elektroauto, pie tam tas prieks maksā dārgāk - tad kāpēc gan to izvēlēties? Par topika virsrakstu - tie EV pircēji, kas uzķērās uz modīgo haipu, un, vaig vai nevaig, nopirka EV, nepadomājot visus par un pret - tad ir iespējami gadījumi, kad mīļā miera labad jāpāriet atpakaļ uz benzīnkapli. It īpaši nāk prātā panelenēs mītošie.

Skotijas kalnos šogad manīju nomas MG EV. Cik saprotu, tad viens no populārākajiem modeļiem Britos.  Taka kkā jau tie tūristi tiek galā ar uzlādi pat nomaļās vietās.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

gunbox rakstīja: Nav gluži covid, bet tēma par slimošanu. Sakiet, ir kāds pēdējos mēnešus slimojis ar dīvainu klepu? Šāds mēsls vēl nav bijis. Sievai jau 3 mēnesis iet... sāk labāk palikt. Man kaut kur pusotrs, bet ar nu jau labāk. Skaidrs, ka kaut kas lipīgs. Ārsti neko nevar pateikt. Plaušas abiem kārtībā. Bija pamatīgas klepus lēkmes it sevišķi naktī. Krēpojas pamatīgi un krēpes nav zaļas, bet caurspīdīgas. Būtu vismaz temperatūra pacēlusies, bet pārsvarā gadījumos ir 36.0 līdz 36.3 Ārsts sāk kaut ko murgot par refluksu, kurš sakairina kaklu, kaut gan man kā atvilņa slimniekam, kurš pēc 20 gadiem ir beidzot izveseļojies ir vairāk kā skaidrs, ka kasīklim kaklā nav nekāda sakara ar atvilni. Tagad pat, klepus laikam iet uz beigām, bet kakls sarkans un no rītiem sajūta, ka iet uz angīnas pusi, bet tad pa dienu nomierinās, kaut arī neliela sūrstēšana kaklā saglabājas.

Gadu atpakaļ kkas tamlīdzīgs bija. Tā itkā +/- normāli jūties, bet ik pa  laikam jāpaklepo. Pēckovida sekas, novājināta imunitāte Man kko bronhiem izrakstīja. Vēlāk gan sāku lietot D3 + C  Un tagad papildus varu ieteikt NAC Vēl jau var cinku, magniju triept iekšā. Sliktāk jau no tā nepaliks  Bet vispār jau būtu jādomā arī par sektu. Tagad tik noskatos kā te kas ar ko slimo. Traki cilvēki

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ķinieši sāks ražot auto(EV) ārpus Āzijas Vispirms Brazīlija, tad Ungārija un Meksika 🇨🇳🇧🇷🚗 — Lithium LatAm: Chinese automaker BYD in talks to buy lithium miner in Brazil ➡️ Chinese automaker BYD, the world's largest electric car manufacturer, is in negotiations to purchase a lithium mining company in Brazil. Alexandre Baldy, the president of BYD in Brazil, stated that he has discussed a potential agreement, joint venture, or acquisition with Sigma Lithium. 💰 Sigma Lithium, valued at $2.9 billion (about R$14 billion), owns a mine in Vale do Jequitinhonha, Minas Gerais, according to the Financial Times. ➡️ BYD aims to start producing vehicles in Brazil between late 2024 and early 2025. The company acquired the former Ford factory in Camaçari, Bahia, marking its first facility outside of Asia with an investment of approximately R$3 billion. 🕯 BYD's plans in Brazil come as Chinese electric vehicle and renewable energy companies seek rapid expansion abroad. The leading lithium-producing countries in 2022 were Australia, Chile, China, and Argentina, followed by Brazil, according to Statista.  The Shenzhen-based manufacturer also plans to build an electric vehicle factory in Hungary and is negotiating a location in Mexico.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Heh, ārsti iebilst pret maksas vakcināciju twitter.com/keeptalkingGR/status/1747609565074465218?t=eZY0p6gB34vRA6-5NXCHdA&s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Ziņas twitter.com/SkyNews/status/1746159809131372620?t=2WaUpMbcb00U9_HX6qF-YQ&s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Skatos, daži tomēr ir izlaiduši Berga lekcijas. Šeit laba diskusija par pārtiku.Iesaku www.youtube.com/live/QhQVETLSd2g?si=mhDxKYaLlsHbPcwT

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

GB12 rakstīja: Es to šarlatānu nestudēju vispār.

Nav nekāds brīnums

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

raimondsm rakstīja: Noteikti, un tas notiek uzreiz, tiklīdz pievēršas Bergam. Organisms pārkārtojas momentā.

Nu, jā, izmaiņas ir diezgan kardinālas. GB acīmredzami slikti studējis Bergu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es pieļauju, ka ekspertiem pēc Berga studijām tas gan nedraud.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Instagram kontus izveidot var jebkurš un par jebko, bet sašutums ir par LTV izmantošanu šajā propagandā. Tas tomēr ir sabiedrisks mēdijs un pprasītos arī pieminēt par vispasaules Carnivore mēnesi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es tev nevaru iedot 1 adresi, jo tie ir daudzi konti, kas par to smejas. Tviteris nav oficiālais LV vēstnesis, kur publicē 1 pareizo viedokli🥶

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Cilvēki X(tvitter) sašutuši par kārtējo LTV propagandu. Neskatoties uz to, ka Janvāris ir vispasaules Carnivore mēnesis, šie reklamē vegānu akciju "Neapēd zemi" Interesanti ko tad viņi ēd , ja ne no zemes izaugušo. WTF!!!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Uzbrukumi jau notiek antivakseriem, nevis otrādi. Neesmu redzējis ka kādu vakseri pat uz dienu ieliek būrī.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Lielākie meli cilvēces vēsturē youtu.be/aD7y03rDmFE?si=N0XDFVWQ178e7MMD

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Skatos, pa nakti notikuši aktīvi uzbrukumi antivakseriem. Hmm, diez ko tas varētu nozīmēt?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mirusi Ķīnas vakcinācijas vēstnese p.s. viņa arī ļoti populāra Hong kongas aktrise twitter.com/DiedSuddenly_/status/1740188176184955202?t=8sXc-iN50c04HznjGHP6OA&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Tas ir tikai iegansts, politiskā cīņa. Mēs jūs pasargāsim no sarkanajiem ir politisks sauklis, ne pirmsākums fašismam. Fašisms konkrēti kritizē demokrātisko iekārtu un pārmaina to pēc saviem ieskatiem. Demokrātija ir slikta, jo dod vārdu sarkanajiem. Tā sarkano vietā var ierakstīt jebko, atrast slikto. Fašisma galvenais mērķis ir ekspansija, nepārtraukti kari. Piemēram sliktie grieķi bija itāļiem, krieviem - sliktie ukraiņi, gruzīni utt.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Fašisma iezīme ir ka tas ir konservatīvs un tāppēc tādi inovatīvi uzņēmumi kā E.Maska Tesla tur nav iespējami. Ilgākā laika posmā tas sola stagnāciju, ko mēs redzējam Franko Spānijā. Vēl fašismā būvē mega celtnes, atīsta mega projektus. Piemēram KHL ir spilgts fašisma mega projekts, kuru atīstīt visiem ir pienākums.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Fašisms ekonomikā neko nemaina.Mainās tikai lielkapitālisti vietām. Ekonomiskos labumus gūst tie lielkapitālisti, kas atbalsta pastāvošo režīmu. Tas tak skaidri tiek demonstrēts - šodien tu esi miljardieris un neskaitāmu uzņēmumu īpašnieks, bet rīt parasts aizbēdzis emigrants ar pāris miljoniem kabatā. Tavi aktīvi ir pārgājuši kādam fašisma atbalstītājam. Un tā pa kāpnītēm uz leju - vari kļūt par teātra direktoru, ja esi fašisma atbalstītājs. Visi strādā uz iekārtu un fīreru.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Nevis komunistiska, bet izteikts fašisma iekārtas paraugs. Valsts politiskā vadība ir saaugusi ar lielkapitālu. Komunismā nav lielkapitālistu, bet fašizms uz viņiem balstās.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Jāpareklamē vēl Arestovičs twitter.com/Rabarbarzs/status/1742318946454540430?t=aP31eVCcGRaEy_otARLJCg&s=19

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Gimna, kad aizturēs Škoda vadību?Reku tie čehu sūdi galīgi neiet un cilvēki nevar celt IKP. Sabotieri ieviesušies te par daudz.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

650, kas te jums notiek, lohi galīgi fišku nerubī?

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Sārtvaidži, kas netiek vesti uz bdārzu, šo visu iziet 1.klasē. Ja esi turēts izolācijā, tad vēlāk ir grūtāk ar tiem cīnīties. Un tādu klasisko lauku sārtvaidžu vairs ir maz. Vai tad tagad katrā sētā tur govi un audzē cūku? Nav tak nekāda starpība kur tu pērc to saindēto pārtiku - lauku veikaliņā vai pilsētas hipermārketā. Laukos nedzīvo veselīgākie cilvēki, ja kas. Tas ir izdomājums.

< 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti