Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 244 >

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Laba intervija ar Hari, kas notiek izlases sagatavošanās posmā. Smuki par Balinski visū salika pa plauktiņiem youtu.be/qrgIYjcO3bU?si=gXpF2gXErV5zaOGb

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Gončarenko twitter.com/antiputler_news/status/1724023539387310293?t=R4kkCSg6yev0PsUbqR6JQw&s=19 P. S. Šeit nav topiks par sociālismu

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

wexrtf rakstīja: 15k ir pārlieku optimistiski. Gan dīlera datos, gan pašā mašīnā servisa intervāls ir 30000km. Un kas vēl labāk - pēc nopirkšanas uzzināju, ka firma ir vēl nokavējusi otro apkopes intervālu, attiecīgi pirmā apkope bija pie 30k, otra pie 62k. Otrais īpašnieks (privātais) gan esot teicies, ka elļu mainījis ik pēc 10k, bet kas lai to zina.

Nu, lūdzu, te arī viss eļļas zuduma iemesls. Tā ir vienkārša nolaidība un nerūpēšanās pret tehniku. Tie tak ir arī vēlāk nomainīti eļļas, gaisa filtri un tas viss apgrūtina dzinēja darbību. Vēlāk jau tur saglābt kko grūti, ja arī maina ik pēc 10k. +kā jau teicu - tajos motoros ir mazs(3,6l) eļļas daudzums, tas tik Darklight var kko tādu darīt, kur motors droši vien peldās eļļā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Par logu slotiņu mehānismu gan neko nevaru teikt, viss darbojās.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Kā jau īpašnieks raksta - šis ir uzņēmuma auto. Atiecīgi tur eļļa mainīta pēc reglamenta(15k) ar biežiem startiem pilsētā. Šāds darbības režīms vienkārši nobeidz to eļļu, jo tās apjoms karterī ir mazs. Cik esmu ievērojis tad jau pēc 5k var manīt eļļas degradāciju šitiem motoriem. Tāpēc, kungi, nojokojamies un mainām eļļu ik pa 8k, tad nebūs problēmu. Man ir tādi 2 motori.

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Krotow rakstīja: Uzsvars te ir tieši uz to ka dzelzceļu kādreiz izbūvēja kādam konkrētam mērķim. Un tagad vairs neizmanto, jo tas savu darbu ir padarījis un vairs nav nepieciešams. Nojaukt ir dārgi, tāpēc vnk atstāja kā ir. Kamēr tas nav galīgi nopuvis, vietējie slikto braucamo ceļu dēļ to izmanto kā transporta ceļu. Krievijas čuhņā arī ir līdzīgi piemēri - pameklējiet YouTube.

Mums jau arī ir. Reku tepat pie Rīgas, Baložos vietējie entuziasti atjaunoja kūdras purva dzelzceļu un kko tur vizina tūrisma nolūkos. Valdemārpilī ir viens čalis, kas pats savā īpašumā ir uzbūvējis dzelzceļu un arī tūristus vadā. Cik sapratu tad lokomotīvē stāv moskviča motors.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Paskat, paskat ko audisti dara twitter.com/MR_ES91/status/1723413785401008571?t=BU4ywVXxmIy6XBrEOyUDQg&s=19

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Krievijā ierobežo eiro lūžņu ievešanu Nodokli pacēluši 100 reizes! Iedomājies, Volviķis kkāds XC70 maksā 4000 un nodoklis vēl būtu 4000 youtu.be/zQYinboM-5I?si=wiiBWn1OXEAw_Kwa

Tēma: Audi A4, 2003., benzīns, V6, automāts slikti piestartējas

msh rakstīja: Tu kaut ko esi sajaucis, te ir runa par benzīnnieku ar šprici, nevis karburatornieku vai dīzeli ar sūkņa motoru - te vaļīgi savienojumi nekādu gaisu nesūc, tie laiž āra benzīnu.

Nu, varbūt arī tā, bet stāstu no pieredzes ar Kiju. Tieši tādas pat pazīmes, kā šitam audjikam. Ja regulāri startē, tad nekāda vaina, bet ja brīvdienās nekur nebrauc, tad pirmdien no rīta jāgriež kā traktors.  Viss atrisinājās pie degvielas filtra maiņas. Pēc nomaiņas vispār neko nevarēja pielaist, paņēma parastu plastmasas žņaugu un pievilka tās trubas. Viss, kijenieks tagad nežegojās un griež pat pēc mēneša stāvēšanas.

Tēma: Audi A4, 2003., benzīns, V6, automāts slikti piestartējas

darklight rakstīja: Degvielas sūknis (tas, kas bākā)?

Pareizāk sakot šļauciņas no/uz degvielas sūkņa vai filtra ir vaļīgas un sūc gaisu.

Tēma: Audi SQ8 e-tron elektro auto tests, atsauksmes 2023 / 2024

Bet šis Audi, jā, tāds diezgan neizteiksmīgs

Tēma: Audi SQ8 e-tron elektro auto tests, atsauksmes 2023 / 2024

Davidich rakstīja: Te ir atbilde! Kas ir Audi uz šo divu pārējo skaistuļu fona? Mopsis, vienā vārdā sakot...

Tam bembukam tādas piežmiegtas acis, kkur baigi atsit metriņu no Vāģiem. Nu, tā tāda multene, kurš nav kursos

Tēma: Hamas - Izraēlas - Gazas - Palestīnas karš 2023

Te var paskatīties uz tuneļiem t.me/combatfootageua/9436?single

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tojotā vēl labi, ka visi Datčiki, panelis jau no 90 gadiem stāv bez izmaiņām.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Reku ņem, bet kā tā mēs zinām vai tas būs labs www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/kia/sportage/bpbflj.html#photo-6

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Es skatos, ka tas čalis vislaik uz dīzelīšiem cierē. Tad jau lai ņem lētu un labu franču dīzelīti. Tas tak būs citā cenu kategorijā, gan jau sanāks pat RENAULT ESPACE. Nu, vai KIA Sorento ar jābūt lētam. Citādāk tik tiešām nopirks kkādu vācu bēdu ieleju.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Vienkārši ne visi tagad testējas un nevar pateikt, ka 100% tas ir Covid.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Big food ne tikai turpina indēt sabiedrību, bet arī finansē Krievijas karu twitter.com/gatis_auzins/status/1720455725053337655?t=tKrL5mvUxjm5EXjAWnMAWA&s=19

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Varu apstiprināt - jā, tagad daudzi  mokās ar Covidam līdzīgām slimībām. Bet experti, es ceru, visi jau ir sagatavojušies un Bergu klausījušies.

Tēma: Krievijas iebrukums Ukrainā!

Atgādina Feigina & Arestovičs ziedu laikus www.youtube.com/live/ukDACLHPDiU?si=lvpr7t3o-bix_Zqz

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Nu kāds resurss ikdienas braucējam? Visām mašīnām tie Datčiki, piemēram, ko vakar apspriedām beidzās 150-200k robežās neatkarīgi no markas. DPFs kādam ir īpaši ilglaicīgs vai arī visām markām izbeidzās vienlaicīgi? Jo vairāk ekstru, pribambasu, jo lielāks salūšanas % un atiecīgi arī resurss mazinās. Vienkārši cilvēkam apnīk ņemties ar nebeidzamie remontiem un paņem kko jaunu.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tev jau vajag pielikt klāt kādam mērķim. Savādāk jau tev te saliks bezceļu monstrus un nosēdinātus sport kārus.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Baigais sūds, mans sievastēvs ar tādu vēl braukā.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

JAP, tieši tas motors. Izbraucu ar Opel Corsa, nebeidzu brīnīties. Zvērs

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Teorētiski jebkura mašīna, kas tiek uzpasēta, ilgi kalpo. Jo tehnoloģiski bagātāka mašīna, jo vairāk iespējas tai nestrādāt, nekalpot. Pilns ar pa jauniem Mercedes, kam panelis mirgo ar visādām lampiņām, brauc tik. Otra anomālija - žigulīši no 80.gadiem arī redzami, tam tak nav kas tur plīst. Arī brauc tik.

< 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 ... 244 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti