Fauči twitter.com/bennyjohnson/status/1719468567333110245?t=H-mPYwhgz8jYYkXKMn_XPQ&s=19
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Ja jau tā būtu, ka pietiek tikai lai pašam patīk. Man te radinieks nopirka bembi, baigi patīkot un tā. Vislaik dzirdu ņaudēšanu, ka bremzes jātaisa, turbīna jāmaina. Cilvēki iedomājas, ka nekas vecai mašīnai nebūs jādara, ir tik jāizvēlas kas pašam patīk. Tiem, kam patīk, tie tad arī tur motorus mētā no vienas mašīnas otrā, krāso diskus, meklē kkādas īpašas riepas utml. Tojestj ir gatavi iemest naudu tai patīkošajā mašīnā. Otri, kas žēlojās par bremzēm nav gatavi to darīt un patikšana ātri pāriet.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Es tagad slavēju jauno Peugeot trīscilindrnieku. Tas būtu kkak raz kungam, kas meklē auto priekš darba, ekonomisku. Tikai bēda, ka par 3000 tādu nevar nopirkt.
Президент Сербии Александр Вучич объявил о роспуске парламента и официально назначил внеочередные выборы на 17 декабря.
Tēma: Volvo v50 raustās
Tas Valim visdrīzāk ir, kad ber virsū - nepareizs degvielas maisījums. Atiecīgi var jau skrūvēt ārā to lambzondi.
Tēma: Volvo v50 raustās
Es stāstu reālu atgadījumu, ne teorētiski spriedelēju. Mašīna ik pa laikam raustās, slāpst nost, bet jau iesilusi aizbrauc uz servisu un viss darbojas OK, kompis nekādas kļūdas nerāda. Ko tad tas meistars mainīs? Viņš domā, ka es kko te stāstu. Lai lohs brauc kamēr neatlūst pavisam.
Tēma: Volvo v50 raustās
Nu man kijai nesen raustījās uz maziem apgriezieniem un pie krustojuma slāpa nost, bet kad uzdod ručkā, tad vis OK. Datčiki veci. Kolenval latviski sparā rats? Karoče paši Datčiki jau nieku maksā, bet ir grūtības ar kompi noteikt kur tad tas īstais vaininieks, jo tas jau ir īslaicīgi.
Man liekas, ka pasaule pamazām jūk prātā. Doždj tagad rāda kā Mahačkalā(Krievija) antisemīti gaida kkādu lidmašīnu no Izraēlas. Kādā sakarā viņai tur būtu jālido, bet gan jau kkādu slikto sameklēs un nolinčos. Tā pat jau mājās neviens neies www.youtube.com/live/ktH6-aLYbHI?si=GtHWxvgJc_FAonoV
Un šito propagandu finansē no budžeta līdzekļiem!!!! Nepieņemami! www.santa.lv/raksts/aktuali/kuri-ikdienas-produkti-paaugstina-holesterinu-61005/
Interesants pētījums par ketozi salīdzinājumā ar rekomendēto standarta diētu twitter.com/I_mitochondria/status/1717506995287097762?t=NHCxuD5QlKmtb5KCaZTBOA&s=19 Taka regulējiet augšā savas žubītes, lai arī ēd gaļu.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
GB12 rakstīja: No tehniskā labot nevajadzēja neko, tikai samainīju eļļu un visus filtrus. Kā jau rakstīju, zobene un agregātsiksna bija nesen mainītas. Bija pāris vizuālu kasjaku, kas tika sataisīti. Brauc kopumā neslikti, tiesa, ar 18 collu ripuļiem tas auto ir tāds paciets. Godīgi sakot, nezinu, vai R-Design paketē paredzēti tikai vizuālie elementi, vai arī kaut kas piekarē ir savādāks, bet pirmo reizi dzivē braucu ar tik cietu Volvo. Patēriņš pilsētā ir ap 7.5-8 litri, šodeja - ap 5. Iet labi, diezgan klusi. Auto ir ļoti ērti sēdekļi. Ir kvalitatīva audiosistēma. Nav nekāds uzlabotais Bose vai kas tur Volvo nāca - parastais OEM. Skan labāk kā jaunajam V90. Kas nepatīk? Kaitina, ka duālajai klimata sistēmai nav sinhronizācijas pogas, katram klimats jāregulē atsevišķi. Un vēl izteikti kaitinoši ir tas, ka jau pie zemām dzinēja temperatūrām iekšā slēdzas start/stop. Esmu braucis ar daudziem dažādu marku/modeļu auto un nevienam start/stop nav slēdzies tik ātri. Un vēl - tā arī nesaprotu, priekš kam tā piedarbināšanas sistēma, ka tev atslēga jāliek kaut kādā sūdā un pēc tam atsevišķa poga jāspiež, lai iedarbinātu. No aprīkojuma man pietrūkst Android Auto... nu, vēl varēja būt priekšā parkošanās sensori un atpakaļskata kamera, lai dāmai vieglāk parkotiesbet visādi citādi ir OK.
Nav atpakaļskata kameras!? Tādu joku mūsdienās var sagaidīt no kkādā galīgā budžeta varianta. Pat Opel Grand land bija iestūķēta kkāda kamera, bet te Volvo.
A significant event has happened or will be happening imminently in the Middle East. Israel's President is set to make a statement to the nation within hours. IDF spokesman to make a statement within the hour. Israelis urged to stay near bomb shelters tonight. France has joined the US, UK and Australia in deploying Naval assets to the region. We will give you the latest tonight. Stay tuned.
Rīt būs sniegs youtu.be/aeB60nynLY4?si=IRqLuSmxCOcXTO-l
ХАМАС утверждает, что его силы проникли по морю и суше на пляжи Зиким, к югу от Ашкелона, и сейчас происходят вооруженные столкновения с израильскими силовиками.
Signāls pazuda
Kreisie dabū trūkties visās frontēs
Parasti jau mašīnas novirza tuneļos. Gājējiem jāvēro fasādes un jāelpo gaiss, ne tuneļos sadzīt.