Bergam labs rullītis par augu proteinu
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Bergam labs rullītis par augu proteinu
Tēma: MŪZIKA
Slovenijā valdošaja koalicijā ir atklāta pro Palestīnas partija Levice, bet arī tur lēmumu pieņēma RTV Slovēnija.
Tēma: MŪZIKA
Īrija ir labējo valdība un kreisie palestinieši opozīcijā.
Kopsavilkums vienā teikumā:
> Īrijas izstāšanās no Eirovīzijas nav valdības ideoloģisks pro-Palestīnas lēmums, bet gan sabiedriskās raidorganizācijas RTÉ reakcija uz milzīgu iekšējo spiedienu no opozīcijas, pilsoniskajām kustībām un sabiedrības vairākuma noskaņojuma.
Tēma: MŪZIKA
Nīderlandē pašlaik valda pārejas valdība, jo nevar izveidot jaunu valdību un to ar iepriekšejo var saukt par kreisu.
Iepriekš (kopš 2024. gada 2. jūlija) valdīja Schoof kabinet — koalīcija, kurā bija četri spēki: Party for Freedom (PVV), People's Party for Freedom and Democracy (VVD), New Social Contract (NSC) un Farmer–Citizen Movement (BBB).
Taču šī valdība sabruka 2025. gada 3. jūnijā, kad PVV izstājās, jo pārējie partneri atteicās īstenot viņu spēcīgi imigrāciju ierobežojošo politiku.
Tēma: MŪZIKA
darklight rakstīja:
Tas būtu labi, ja Spānijas nebūtu. Pēdējos gadus viņu priekšnesumi ir izcili pretīgi vārda tiešajā nozīmē. Nīderlandes nostāja neizbrīna, bet kas Īrijai un, vēl jo vairāk, Slovēnijai iekodis, tad gan ir jautājums. Varbūt Slovēnijā ir ļoti daudz musulmaņu? Es nezinu, bet varētu tā būt.
Parasti tās ir kreisās valdības. Spānijā noteikti tāda ir, pārējas jāpaguglē
Tēma: MŪZIKA
Slovēnija, Spānija, Īrija un Nīderlande paziņojušas, ka atsauc savu dalību no Eirovīzijas. Neapmierinātība ir par Izraēlas dalību šaja mūzikas festivālā.
Atvērt no iekšpuses tu varēsi, ja tev nebūs aizdedzies autiņš. Visticamāk notiekot čp tev viņas būs bloķētas, kas arī notiek šajos atgadījumus ar degošiem EV
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Bradypus rakstīja:
Nu žēl, ka nav saprotams un kretīnisku goblintulkojumu tu sauc par “labu”. Kāds ir mērķis izkropļot oriģinālu? Tas, ka TU saproti TIKAI krievu valodu?
Es domāju, ka diskusija šeit ir lieka🤪
Chalenger rakstīja:
kamēr es redzēšu internetā esošus video ar ārkārtīgi spēcīgi degošiem elektroauto pēc avārijām (un kur cilvēki nav spējuši izkļūt no šiem auto, jo durvis bloķējas), tikmēr drošības apsvērumu dēļ par kaut kādu elektroauto iegādi nevar būt ne runas, braukšu ar benzīnmotora auto, cik vien varēšu ![]()
Pag, bet kāds sakars durvīm un elektro? Manam Nissan arī skārienjūtīgas atslegas, bet viņas visu laiku ir vaļā. Tā problēma ir tiem autiniem, man domāt, kam automātiski bloķējas durvis sasniedzot kkadu noteiktu km/h un šeit tak nav starpība vai tas ir benzīns, dīzelis vai elektriskais.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Bradypus rakstīja:
Precīzi - derētu ļaut izteikties pašam, nevis goblinam. Un apgalvojums, kau TULKOJUMS ir tas, dēļ kā ir bez izgriezumiem, vispār iespārda.
Nav saprotams par ko esi neapmierināts? Tev ir iedots labs tulkojums par Trampu. Ja tu nesaproti krieviski,vari tak sameklēt( iztulkot) latviski.
Tēma: Tramps - ASV prezidents?
Šis ir Tramps topiks, tāpēc ļausim izteikties viņam pašam.
Man patīk šis tulkojums, jo parāda no 1-pēdējai minūtei. Nav kkadi izgriezumi.
Klausījos Freibja podkastu ( hokejists, kurš spēle n-tos gadus Čehijā). Viņiem nesen bija prezidenta vēlēšanas un viņš uztaisīja mini aptauju savas komandas ģērbtuvē. Tad lūk, lielāka daļa čehu hokejistu balsoja par antiEiropeisko kandidātu, jo tieši šis arguments tika minēts. Čehija - lielas rūpnicas un cilvēki baidās, ka tas kļus nekonkuretspejigas un tāpēc parliecinoši uzvarēja šis kandidāts. Tā pat būs arī Latvijā, diezgan loģiski, man liekas.
🇺🇸❌🇷🇺🇻🇪 — CNN Brazil journalist, Lourival Sant'Anna, says, quoting sources on US State Department, that US Navy Destroyer blocked and stopped a Russian Tanker destined for Venezuela at the Southern Caribbean
Tagad skatos Girgensonsa Tampu ar Ņujorkas Rangers( NHL)
Uz bortiem pa ⅔ Pfizer reklāma “Book your vakcine now”. Uz kurieni Ņujorka iet🤔
Iepriekš noskatījos Spriņģes video “ Ka pareizi izvēleties tieviešenas medikamentus”
🥶
Tramps paziņo, ka aizvērs gaisa telpu virs Venesuēlas.
Jermaks uz fronti, Sarmats uzsprāgst
Piekrītu, tas bija tik piemērs, bet cilvēki kas tur dzīvo sastapsies ar to katru dienu. Atnāks kkāds soms no aizpolāra apgabala un prasīs ka lai viņš nokļust ziemā līdz tuvākai slimnīcai, kas ir kkur 300 km attālumā. Vai rumānis kam tur Karpatos ceļus ziemā slēdz un jābrauc kkadi līkum līkumi.
Īsti nesapratu ko gribēji teikt. Velc kkur atpakaļ uz vietējiem mērogiem? Runa ir par Eiropas kopējo politiku.