Sazonovs ziņo, ka pie Avdejevkas, kuru krievi cenšas aplenkt, pretinieks sācis rakt tuneļus. Lkm atbraukuši Hamas konsultanti
t.me/Kirilovolodimirovich/5063
Argentīnā uz prezidenta vēlēšanām sanāk pasaules labējie politiķi. Tur jau ieradies Brazīlijas bij prezidenta Bolsanaru dēls un Spānijas Vox partijas pārstāvji.
Nu to mēs labi varam redzēt Argentīnā. Tur arī visādi pabalsti, arodbiedrību streiki, sieviešu ministrija. Tur pat esot sfēras, kur izdevīgāk nestrādāt, jo nodokļi spiež nost. Tāpēc arī Mileja popularitāte nav bez pamata, bet arī viņu gaida visādu neapmierināto sacelšanās, kad šams sāks griezt nost subsīdijas.
Tāda ir kreiso politika, lai arī ko palestīnieši darītu.
Tāpēc pilnīgi loģiski visas kreiso aktivitātes ir līdzīgas. BLM, palestīniešu ārdīšanās uz ielām, Francijas visādi pensiju protestētāji ir no vienas sērijas.
Kas viņus vieno - viņi tak ir sacēlušiies pret lielo valsts(buržuju) sistēmu. Tāpēc tas ir OK.
Vispār es arī iepostēja pašu Baidenu par slimnīcas tēmu. Māris acīmredzami ir nonācis Palestīnas teroristu nagos.
Байден заявил, что удар по больнице Аль-Ахли в секторе Газа нанес не Израиль.
Большие проблемы для ХАМАС.
Esot piegādātas tikai 20 ATACMS
t.me/Kirilovolodimirovich/4983
iciks rakstīja: Nav jau mums nekāda Beļģija vai Nīderlande. Gan jau šos entuziastus kāds noķers un visdrīzāk nevis sauks policiju, bet notesīs uz vietas.
Āgenskalnā jau darbojas nonotveramie atriebēji
twitter.com/krauklii/status/1714372009612775471?t=7gBPSoKXaV17PP43pXHVPg&s=19
ZZZZ rakstīja: Hyundai ir vismaz viena neliela, bet vāja vieta. Dīlerseviss tēlo muļķi un saka ka tāda vaina izņēmums. Detaļa plastmasas s.ds kas maksā gandrīz K. Bet dzīvē reāli plīst kā jau visas āzijas valstu auto izstrādājumu plastmasas detaļas. Tās kuras ikdienā kustini netur slodzi. OM neadekvātas cenas...
Kas Hyundajam plīst?
Izraēļi sabumboja Damaskas un Aleppo lidostas, lai novērstu jaunas ieroču piegādes, bet tagad irāņi nosēžas krievu bāzē Latākijā. Īsumā - Izraēļi tagad saprot, ka ir smagi ieberzušies ar savu neiejaukšanās pozīciju pret Krieviju.
Kā būtu, ja viņi vienu dienu uzlaistu arī to krievu bāzi gaisā?
Es domāju, ka tev vispirms būtu jāiegādājas tas grilss un jāiemācās gaļu cept. Kā tu uz to skaties?
Nu, ko es teicu? Tūlīt taps kkāds mega dīls ar saudiešiem
BREAKING: Reuters reports that Saudi Arabia is putting plans to normalize ties with Israel 'on ice'
Attiecīgie apstākļi. Tas tāds grūti pārbaudām lielums. Ja es nebraucu uz Eidhovenu un nevaru nomērīt faktisko patēriņu, tad man būs jāklausās un par faktu jāuzskatu mednieku stāstiņi?
Nedomāju gan 
DDD es tak teicu - LV visiem gaļas cepšana asociējas ar šašliku. Nē, es vispār āra gāzes grillā ne vienu reizi neesmu mēģinājis cept šašliku. Bez šašlika ir vēl vismaz 10 citi gaļas veidi. Patiesībā jau vairāk, bet nu tas es uz sitiena ko varētu pagatavot.
Nomierinies, es jau kādas 10 reizes lasīju tavu viedokli par degvielas kapsētu.
Vispār vienu fanīgu gadījumu atcerējos. Man blakām uzcēla jaunas mājas un vienā no tām pavasarī ievācās ģimene. Pirmais ko es ieraudzīju bija tieši šis - gāzes āra grills. Viņiem tur vēl celtnieki - bruģētāji aktīvi šiverējās pa pagalmu, bet grills jau stāvēja. Protams, tā nebija latviešu ģimene, ārzemnieki. Mums kkā visi tik grib tos šašlikus cept ar oglēm.