Jūs kko nesapratāt par to Opeli?
Es ar to aprakstu gribēju pateikt, ka franči spējuši iedvest dzīvību tai Opelītī un vienlaicīgi saglabājuši lielisku ekonomiju. Perfekta kārbas un motora mijiedarbība. Pēc maniem pieņēmumiem tur kādā stāvā ā kalnā vajadzēja sākt pukšķināt un just kā kārba pārslēdzas uz zemākiem robiem. Nekā tāda nebija, uz info ekrāna tik lielāki patēriņa skaitļi parādījās.
Otrs par tām fīčām. Pasēžiet jaunajās Dacia, tad jūs jutīsiet ekonomiju. Franči arī šeit iedevuši to labāko un to nevar dēvēt par pliku podžopņiku, kādi parasti sastopami šajā klasē.
Šeit būs labs apraksts angliski. Tikai tur kkāds sportisks variants ar sarkanām šuvēm. Man bija parasti sēdekļi, tāds knibulītis tā ātrumkloķa vietā un displejā nekādi mehāniski ātruma, apgrieziena rādītāju nebija. Tā visam pārējam rakstītajam piekrītu. Vēl tik jāatceras, ka 50% es braucu pa šosejām, 40% pa kalnu ceļiem un tikai 10% pa pilsētu.
www.autoclassmagazine.com/web/opel-corsa-test-drive/
Pag, pag vai tad Nissanam ir siksnas? Pat jaunajā trīscilindru motorā ir ķēde. Piemēram Hjundajam arī visiem motoriem ķēdes, nezin kāpēc hibrīdos sākuši tās siksnas likt. Skutelim arī Ioniq tā siksna jāmaina, lkm, 60k
Fiestai, 2000 gada! Nu tu fleitē
KIA Ceed 2008 nekā no tā nav, 2017 g Tucsonam arī visas gaismas jāslēdz pašrocīgi un ir tik tas lietus sensors. Tajā mašīnā es gaismas vispār neaiztiku, viņas pašas slēdzās kad un kā vajag. Un jāatcerās par kādas klases mašīnu mēs runājam, tas nav biznesa klases modelis
Testētājs bija viens. Tā ir B klases mašīna un tieši domāta piepilsētas ciklam ar vienu braucēju mājas-darbs. Neviens tak to vāģi nereprezentē kā ģimenes.
Labdien. Pēc nobrauktiem 673km esmu gatavs nodot ekspertu vērtējumam savu viedokli par 3 cilindru motoru iekš Opel Corsas ar automātisko kārbu.
Testa norises vieta. - Krakovas apkārtne un Slovākijas vidusdaļa. Atiecīgi varam secināt, ka ceļa apstākļi bija dažādi un iekļāva sevī braukšanu pilsētā, piepilsētā, sastrēgumos uz šosejas, kalnu apstākļos un arī laika apstākļi bija mainīgi no +13 līdz +3 kalnos ar spēcīgu lietu. Izpalika vienīgi grants ceļi un off road.
Iekāpjot mašīnītē likās viss tāds savāds un nekas neliecināja par šīs mašīnas kkādām ekstra spējām. Parasti jau ir tā, ka tu ar to nomas mašīnu izbrauc to savu paredzēto maršrutu un gaidi brīdi, kad varēsi iekāpt savā mašīnā kur viss tik pierasts un ērts. Šai mašīnai bija pretēji, ar katru nobraukto kilometru viņas vērtība manās acīs tikai pieauga.
Katrā ziņā negatīvākais šajā mašīnā ir tikai info sistēma. Tur var pieslēgt Android auto, bet tur jau vajag mobilo internetu, ko es neizmantoju dēļ datu limita. Atiecīgi vairāk neko tai info sistēmā neatradu, kā vienīgi pārslēgt radiostacijas. Nebija grūti, bet arī ne īpaši ērti.
Arī displejs, kur atrodas ierastie tahometrs un spidometrs ir pilnībā elektronizēts un vērš jūsu uzmanību tikai uz svarīgākajiem parametriem. Atiecīgi jūs redzat savu ātrumu, cik km jums atlicis līdz btankam un aktuālo patēriņu. Visticamāk tas arī bijis inženieru nodoms - parādīt, ka tā mašīna bbez maz kustas uz gaisa patēriņu. Tur ik pa laikam kkādi kosmiski rādītāji vīdēja - 2,8-4.0-4.5 l/100km. Atiecīgi pirmo reizi ievērtēju franču Puretech 1.2 turbo darbībā. Motors ļoti labs, nebija vietas kur viņš iepauzētu un neceltu. Patiesībā es nemaz nezinu ar kādu automātisko kārbu viņš ir apvienots, bet viss darbojās pilnībā saskaņā. Perfekti! Pārspēja visas manas šaubas, jo tika braukts gan stāvos kalnu kāpienos, gan pa līdzenu šoseju uz 130.
Ergonomika arī bija OK skatoties no vadītāja pozīcijas. Varēja izstaipīt kājas, kas parasti tādās mazmašīnās grūti izdarīt. Vienīgais ja atspied kāju pret durvju rokturi, tad tas bija jādara pareizā pozīcijā, jo savādāk kāja neērti atbalstījās pret to rokturi. Katrā ziņā tā mašīna ir tā noelektrizēta, jo tev pašam ir tik stūre jāgroza. Iebrauc tunelī, viņa pati ieslēdz gaismas un arī tālās gaismas pašas ieslēdzas/izslēdzas. Uzliec auto režīmu un lietus laikā logus arī tīra pēc nepieciešamības. Katrā ziņā nebija tādu momentu kur nākas vilties. Re, re kas tur ieslēdzās, traucē tikai braukt.
Arī ekonomika bija OK - galapunktā tika iepildīti 35l, tas ir 5.2l uz simtu dažādos apstākļos.
Poļu paniem tika samaksāti 237 zloti.
Aplausi franču inženieriem un jautājums par gada auto, es domāju, ir noņemts.
Es skatos iauto uzbrūk expertiem, Pīterā spridzina blogerus.
Vispār šobrīd esmu paņēmis uz nomu Opel Corsa, 3 cilindri. Iespaidīgi labs! Varu saprast kāpēc tas ir viens no pārdotākajiem modeļiem Eiropā.
Nu, info sistēma ir metama ārā, protams. Kkas tur ir, bet galam bezjēdzīgs. Pagrozīšu vēl.
iAuto rakstīja: Bosch Car service. Lai nezaudētu jauna auto garantiju apkope ir jāveic sertificētā servisā.
Stingrais rājiens. Kāds Bosch service, tur jau nosaukumā lien ārā vācu smaka. Korejietis tur noteikti nevar vest. Velni, i auto 
Man liekas, ka tas pats, bet viņš nevis stāstīja, bet jautāja kādu mašīnu pirkt. Sorento bija viņa noskatītais auto.
Servisus nekādus īpašos nemeklēju, jo kolodkas un piekari salabos jebkur. Ja ir kāds īpašs darbs tad bez forumauto ir vēl arī gross auto(bijušais dīleris)
Kāpēc tu atbildi? Liekas, ka tas attiecas uz pasaules politiku?
Ķīnas prezidents uzstājoties parlamentā aizrunājies par gatavību karam un aicinājis ģenerāļu nebaidīties no tā. Aizsardzības budžets šogad tiks palielināts par 7%
t.me/agentUAl/30175
Ķīna ar Brazīliju tirdzniecību veiks lokālās valūtās.
Lula jau ir Pekinā? Redzam juaņa pasaules veidošanos. Kad eksperti sāks ieguldīties juaņā?
twitter.com/spectatorindex/status/1641205011203125250?t=E2HkF7uuqX47wPwchz_MRQ&s=19
Tici vai netici, bet kā Holivudas filmās
youtu.be/v4qfWknMJMA
Bet vispār kāpēc visi piemin kkādus lētus plastmasus, salona apdari? Tā tak jābūt, jo tas ir Peugeot lētais gals. Identiski kā Renault ir Dacia.
darklight rakstīja: Par G Astras standarta sēdekļiem nevaru pateikt neko diži sliktu, bet arī ne ko īpaši labu. Ciešami. Salona apdares kvalitāti gan atceros ar nostaļģiju - visi paneļi mīksti, patīkami. Un es to mašīnu vispār nesaudzēju - vadāju bērnus, suņus, celtniecības materiālus un metāllūžņus, bet nekas nebija ne saplīsis, ne pat īsti nobružājies.
Atceros, ka priekšējā torpēda baigi pievilka putekļus. Ceedam tā nav
Man liekas, ka tu vienkārši gribi parunāties. Tas nav nemaz slikti 
Es neko neskaitu. Vienkārši analizēju pieejamo statistiku. Tik pat labi tu vari man likt TRoc pieskaitīt Golfam, jo tas taču tas pats, tik bišku pacelts 
Система HIMARS бьет по координатам вакцинированных “Спутником” оккупантов, — рашистка Мария Шукшина
Вера в HIMARS, который «летит на прививку от ковида» отлично упаковывается с верой в то, что «напала Украина», «сражаемся за родину» и всем остальным бредом пропаганды.
В дурке всё без измен
Es te kkur biju publicējis pag gada pārdošanas apjomus salīdzinājumā ar 5 gadi iepriekš. Tad vācieši atsakās no Forda un vācu auto. Procentuāli VW tas kritums nav tik liels, jo iepriekš bija liels pārsvars, bet skaitliski tas ir milzīgs.
Ja Suzuki 5 gadus atpakaļ pārdod 10k un tagad 20k, tad pieaugums ir 100%,bet tie ir tā pat nieks salīdzinot ar VW 1,5 miljoniem. Nu un ja VW katru gadu krītās tik pa 10% tad tas skaitlis ir 150k
Es te bieži redzu tos BMW elektro ķēmus. Protams, ka ar tādiem ilgi neviens nebrauks un izvēlēsies labāk Teslu vai KIA EV6.
Paturpinot vācu tēmu, tad š.g. pirmos 2 mēnešos izteikta ir Teslas virzība uz augšu Top 10 pārdotākajos modeļos un Golfa, Corsas lejupslīde.
www.marklines.com/en/statistics/flash_sales/automotive-sales-in-germany-by-month