Tas parādīs ar diezgan vienkāršām formulām, cik daudz izmešu rodas, ražojot elektrību šādā veidā, un no tā var saprast, vai tiešām tas zaļums ir tik zaļš, cik to cenšās pasniegt elektro auto "business case" pārstāvji. Vācijā šādi (ar oglēm) ražojot elektrību, dīzelis sanāk joprojām mazāk kaitīgs. Un nē, Vācijā katru gadu iepērk elektroenerģiju no Francijas.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam















