Var. Bet ideja sūds, tā pat kā tavs 2001. gada audi a4 1.9 tdi, kurš knapi cauri skatei tiek
Statiskā IP adrese mūsdienās ir tikai valsts iestādēm un dažam labam lielākam kantorim. To tev derētu gan atcerēties, diez vai šefei patiks kā tu pavadi savu darba laiku 
Varu saukt kā gribu saki?
Nu ok. Tikai neraudi pēc tam adminam. Sarunāts?
Es jūtu ka tev ir īpaša personīga nepatika pret mani jau vairāku gadu garumā.
Es taču tev piedāvāju atbraukt līdz spices jumtam un izteikt man savas pretenzijas lai izbeigtu šo klaunādi.

Tieši otrādi.
Kompleksi ir tev. Ja tevi satrauc un uzbudina kaut kāds interneta sviests un vēljovairāk kāda tev sveša cilvēka bans.
Tas liecina ka reālajā dzīvē tevi ir apbižojuši un vienīgais kur tu vari būt "pārāks" par kādu citu un kādu "izslēgt" tādējādi ārstējot savus kompleksus tā ir interneta vide. Jo reālajā dzīvē tu kusli stūrītī sēdi ar nodurtām ačtelēm un nevari pārspļaut pār lūpu.
atmaskots.
Tu droši vien labsajūtā tagad tirini kājeles vairakas reizes pārasot savus komentārus, uz pierītes ir kādas 3 sviedru lāses un uzbudonājumā par virtuālo uzvaru esi aizelsies kā kucēns pēc bumbas spēles.
Nekas, pāries.
Un pieci pajoliņi nav nekādi "mēs". Attopies. 
Tu draugs, esi aizmirsis, ka tas cilvēks, kuru tu nobanoji, šajā resursā pašos pirmsākumos ir ieguldījis vairāk darba nekā visi šie tukšdirsēji kopā pa pa visu iauto pastāvēšanas laiku.
Tu šo visu saņēmi jau gatavu. Bet tavam adminam dažu antivakseru čīkstēšana ir svarīgāka.
Ta ir. Mīzaliem draugi parasti ir mīzali.
arī gomiki čupojās barā, arī narkomāni, pat makšķernieki tā dara. tā tas ir iekārtots. Nepārdzīvo cukurdupsi, tu tak esi būsterots. 