Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 46 >

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Par to var piekrist, zīmēm jābūt redzamām pēc iespējas labāk un nav jābūt kokos, vai novietotas citādāk nepareizā veidā. Vienīgi - vai asistenti ir tas, uz ko jāorientējas kā uz standartu. Kaut gan....ja tie visi darbojas puslīdz vienādi - lai tak ir, sliktuma no tā nekāda nav. Galvenais, lai viena asistenta lietotāji nesāk kariņus ar dienestiem, ka viņiem vienīgajiem vissirslikti un lūdzu, pārtaisiet "kā nākas".

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Tāpēc jau ir cilvēks pie stūres - to neviens nav atcēlis. Sistēma daudz kur apjuks situācijā, kas cilvēkam nerada šaubas vai grūtības.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Ātrums 50, ātrums 80-90, smagajiem. Ar 1m tev pietiks?

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

1m - vieglajam, busiņam? Kā ar fūri un mežvedēju?

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Tev menkas? Sļaksties pa visu iA 😂

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Pagūt uz USAID atjaunošanu 👍

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Jūs ko, dārgie? Dibināsiet LAMB-2? Vai Apspiesto Automobilistu Sabiedrību? Pieprasām 4joslu ceļus bez ātruma ierobežojumiem un biedriem TA katru 5. gadu? Karogs jums rokā, un lai vvveicās šajā skaistajā dienā!

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Cik daudz aizspriedumu. Paskat, pēc 20 gadiem tev šīberi paliks medmāsa no...gribēju nosaukt valsti, bet kas zin, no kurienes tad pie mums brauks pēc pilsonības. Ja vēl brauks. Ilzīte vai Lienīte jau sen strādās Skandināvijā, bet indietis kas būs nopircis zemi apkārt tavam īpašumam ar tevi runās kā izsakot neatvairāmu piedāvājumu, nevis kā ar white master.

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

iAuto jau ir portāls par satiksmi t.sk. pilsētā, un kam tad tā pilsēta domāta - tak jau cilvēkiem, nevis zirgiem vai traktoriem.

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Conqueror rakstīja: tas ir veļļuks tikai ar vienu ātrumu, bez dubļusargiem un bez bremzēm

Kas tad heteroseksuāļiem ir pret vienātruma velosipēdu? Vai tad pa pilsētu var braukt tikai ar kalnu ričukiem?

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Atceramies, ka ātrums nav vērtējams tikai no satiksmes drošības viedokļa. Jo lielāks ātrums, jo skaļāks troksnis. Vispār jau rajonos ar lielu cilvēku koncentrāciju ātrumu var samierināt, lai nav tas riepu troksnis tik labi dzirdams. Tas jau normāli, ka (30) ir arī naktī, tad vispār ir jāguļ nevis jābraukā apkārt.

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Ko jūs visi tagad gaidāt, zvanu no Trampa sekretutiāta? Atslābstiet. Pims pāris dienām bija raksts ka januārī iA apmeklēja 126 272 unikālie lietotāji - skaitot radās šaubas par dažiem, tāpēc tos palūdza pieteikties un tad nonācā pie šitentā skaitļa.

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Kas ir fiksītis?

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Faktu nemaina, bet pārkāpums ir pārkāpums. Tas nekādi neatšķiras no auto, kas nedod ceļu gājējam uz pārejas. Tieši tāpat ir jāfiksē pārkāpums, jāinformē policija, pilsētas vadība - lai domā kāds ir iemesls un kā to var nepieļaut. Uz Miera ielas (un ne tikai) ietvēm izvietot kautkādus nelīdzenumus, kas netraucē iet gājējiem bet neļauj velo attīstīt ātrumu?

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Ejot pa ietvi, sūtu dirst zvanītājus un turpinu kustību. Gribi braukt ātrāk par gājēju - lūdzu, pa brauktuvi. Tieši tik vienkārši.

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Auto vadītāji beidzot ir laimīgi. Var kāpt uz nomas velo un mēģināt kaut kur nokļūt.

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Pēc CSN velo pa ietvi var braukt, ja braukšana pa brauktuvi ir bīstama. Iespējams, ka tie uzskata ka velomīšanās pa bruģi ir bīstama. Slideni akmeņi, krata. Man ar Miera ielu nekādas darīšanas nav, bet pa Tērbatas ielu es nekad nebraucu jo man nepatīk mīties pa bruģi, pa ietvēm - nemāku. Tāpēc pa Brīvības vai Barona. Bet ja tie cilvēki dzīvo uz Miera ielas - nu, vienalga tiem jāatcerās ka uz ietves viņi ir viesi un gājejiem vienmēr priekšroka.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tiešam glups. Nezināja, ka baznīcā uzlādē tikai ar opiju smadzenēm?

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Kāds sakars velosipēdiem ar (30) zonu Mieras ielas apkaimē? Un kādas gāzes no velosipēdstiem, tu neko nejauc? Vai tik jūtīgs esi? Sviedrus tu pa gabalu arī jūti?

Tēma: Autobusu joslas Rīgā - kāpēc tik daudz un visur LMT sodu kameras

Nemelo!

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

Volx rakstīja: Teksts pazīstams, bet kāds bija Naudasmaisa iepriekšējais apzimējums?

Pipsafons69? Vai tas bija cits? Varbūt jaucu, te tik daudz klaidoņu u.c. no kultūras attālinājušos ļaužu.

Tēma: Dibinām autovadītāju biedrību - KAS PIEDALĀS?

DELFI: Šorīt Bolderājā esot izglābta zemledus makšķernieku grupa ar (Latvijā) populārā auto portāla simboliku, kas ar auto aizbraukuši līdz mola galam un nav varējuši apgriezt auto.

Tēma: Autobusu joslas Rīgā - kāpēc tik daudz un visur LMT sodu kameras

Tu kā tāds autists ieciklējies. Nu, ir tur daži posmi ar sab.joslām, bet uz to ielu kopējo garumu - nekā būtiska.

Tēma: Rīgas dome tagad masveidā uzstāda "Zona 30". Kā to vērtējat?

Tu sagāz vienā putrā ātrumu, tranzītu un skūteris uz ietvēm. Tu brauc pa ietvēm?

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Iesaku izgudrot sev jaunu vārdu. Varbūt Valodnieks.

< 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 46 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti