s70-740d rakstīja:
s70-740d rakstīja:
Crash rakstīja:
Arnijs rakstīja:
s70-740d rakstīja:Veel viens jautaajiens - vai pret "dzelzi" nav specifiskas prasiibas lai tas VADIS kusteetos?
2000 vai XP... Uz citiem neies
mans vadis tikko noexpireejaas, ierakstiiju iekshn ini chetrus deviitniekus, un zinies ko norija
Mana VADIS anotaacijaa rakstiic, ka eexpireejas
Sorry, kljuuda, NEexpireejas
EE ja tef neekspireejas tad tef ir jaunaaks, tavai dalies miile...tfu... kopijaas 
Scan-Tech ir tikai pakotājkantoris un liidz ar to vinji pashi neko nerazho. Taa kaa taa var sanaakt laimes speele - ko ir sapakojushi vari dabuut supa dupa diskus un vari arii iegraabties....
Iesaku tad papeetiit Lucas diskus maneejam 850jam bija un nekaadu probz...
miezis rakstīja:Jautājiens Crash-am:
kaut kādu brīdi atpakaļ es interesējos par aizmugurējiem bremžu diskiem 850; tu teici ka esot labi Otto Zimmerman diski, bet kur jamos var dabūt? esmu atradis tikai Scan-Tech Sweeden (Ape Motors, komplekts 2x diski, kolodkas un loki ~70Ls) un, protams, MM (~200Ls).
Otto Zimmerman diskus var dabuut Salta-M kantora veikalinjaa kas ir sarkandaugavā, valdemaaraa ielas galaa izkārtne veikalam - "Foršs autoveikals", tel 7393527
Arnijs rakstīja:
curmis rakstīja:
Arnijs rakstīja:
curmis rakstīja:
Arnijs rakstīja:
curmis rakstīja:Kādam ir piredze, ar neorģinālajiem priekšas lukturiem, iekš v850. Kāda starpība izņemot cenu?
Starpiiba taada pati, kaa cenaa! Lukturi jaanjem iista brenda, vieniigi paliek, kuraa vietaa...
Nez vai tu pats ņemtu orģinālos, ja šrotos nekur neatradu, orģinālais SIGNĀLĀ maksā 190ls , neorģinālais 45ls
Es nerunaaju par OE, bet gan par kvalitatiiviem brendiem, kuriem ir OE kvalitaate, taadiem, kaa Bosch, Hella, Valeo, Magneti-Marelli... Taadiem buus gan kvalitaate, gan arii cena patiikamaaka, nekaa OE
Uzliku neorģinālo, starpības nav!
Starpiiba IR!!! Paluukojies lukturu reg. aparaataa, kaadu staru ziimee OE un kaadu aftermarkets... Dazjus pat nav iespeejams noreguleet
Uhh citeeshanas karalji
. Ir arii normaali aftermaarketi teiksim Hella, Bosch
. A ja nopietni ir kaut kaada viena kjiinieshu kompaanija kas taisa normaalus lukturus.pusliiz... tirgoja laikam "divi Auto" vai kaut kaa taaa.
Arnijs rakstīja:
s70-740d rakstīja:Veel viens jautaajiens - vai pret "dzelzi" nav specifiskas prasiibas lai tas VADIS kusteetos?
2000 vai XP... Uz citiem neies
mans vadis tikko noexpireejaas, ierakstiiju iekshn ini chetrus deviitniekus, un zinies ko norija 
Aicene rakstīja:Man ir laptops ar visu OBDII paareju, bet vajadziigs softs diagnostikai, kura man diemz'eel nav, ja kaadam ir, tad luugums atsaukties
Hmzz , man it kā nav tas Vulvis ar to OBDII , bet ir tik interese , kur tādu pāreju dabūt , jo liekas elektronikas verķu veikalā tādu neesu manījis . Konkrēti pašu štekeri, jo pārējo varu pats pielodēt . Ja nu pēc kāda laika iegādājos tādu kam ir tas verķis, nu jaunāku Vulvi , domāju. A softu priekš šitā esu visādu savilcies . Vajag tika jau pēc norādītās adreses pačekot .[/c]
pirmajiem 850jiem ir OBD1, vinjam vajag uztaisiit spaciaalu paareju no vinja shtekera uz obd lasiitaaju. bet tad ar derees taads kas saprot OBD1. Ja nekljuudos tad K-line vajadziigs
ivka rakstīja
ar to ODBII štekeri - izskatās ka jāinteresējas autoveikalos, jo šis jau nav tikai Volvām, bet arī ļoti daudz citām markām sākot no 95-96.gadiem.
Nebuus gan 960 un 940 ir pilniigi savaadaaka multilink piekare ne kaa 850jam...diemzheel. Taa kaa sanaaks njemt daargos...
Aicene rakstīja:Jautājums zinošajiem , Crasham laikam . Volvo 850 2.5i 10V 1993g. , aizmugurējie sailentbloki - kodiņu un varbūt cik maksā ja zināms. Droši jau ka MM būs jāpērk , jo kā zināms ir tik original, pa taisno izputēt varēs , tā kā būs jāpērk pa šķībo
A tur vinji 2 gabali abi pa paariem - lielie un mazie. Taa kaa kurus tef ? Abi divie iepeerkami tikai ieksh MM.
lielie - 3516122
mazie - 3530202
Pārāk lēt nav man liekas ka lielie maksāja ap 80-90Ls mazie ap 40Ls gabalā.
Nu lai cik taa saape nebuutu liela vai maza tomeer MM noteikyti atshaudiisies un arii taisniiba vinjiem ir uzpildiit uzpildiija, paarbaudiija - straadaa. Un arii tas ka gaaze izpluuda nedeeljas laikaa noziimee ka plaisa ir tik neliela ka stundas laikaa to noteikt nevar. pareizaakais buutu braukt uz kaut kurieni un mekleet to plaisu sisteemaa. pieljauju ka plaisa pilniigi iespeejams nebuus iztvaikotājā , bet kaadaa no savienojumu vietaam...
dabuuto nrg failu ieburnojam dvd matricaa un no taas instaleejam, vai nrg failu uzmonteejam kaa cd teiksi ar daemon tūli un instaleejam.
Klau kursh datums tef tam vadim ir?
mosh vajg sakopeet 
Nu visdrrizaak tur veel ir domaati stiprinājuma klipši un vēl kādas plastmasas...
compact rakstīja:Klau spechuki: 850jam vagonam grab bagaazhnieka durve. Taa gan laikam ir hroniska kaite vagoniem vispaar. Vai kaads var ieteikt kur un kaa sho grabeeshanu var efektiivi noveerst?
850tajam grab nevis durves bet plastmasas durvju abshuvums, 850jiem taa diemzheel ir hroniska kaite, ciiniities var pievelkot ar samoreziem
, izmantojot visaadas ljepuchkas un citus paliigriikus, var it kaa arii iepirkt speciaalu kitu kas paredzeets vaaka pielaboshanai, bet iisti nezinu vai ieksh MM taadu varees dabuut...
Nu domaaju ka daudz taadu volvju nav kas braukaa ar bilshtein amiishiem
, kaut gan es zinu vienu kas brauc ar Ohlins amjiem kas 2gab maksaa ap 1000Ls 
Nu vari jamo kaadam uzdavinaat
, bet nu to amiiti to notirgosi kuram taads jau ir vai nu sadabuun arii otru...
Flints rakstīja:
wiests rakstīja:baigaa ziepe! volvo850 starteris griezj, bet motors neizrada nekaadas dziiviibas paziimes vakar ripoja bet schodien vairs nekust kas pa kaiti vareetu buut? Nevar buut ka taa vienkaarschi vadi atvienojaas kaut kur!? Vai ir kaadam idejas? jau ieprieksch paldies!
Drīzāk imobilaizers
Nu var buut viskas, nav aizdedzes, nav degvielas, utt
Rudais rakstīja:Viiri, kaa 850-tajam nonjemt atrumpaarsleegam "rokturi", groziiju, raavu, meegjinaaju atskruuveet nu nekaadiigi?
Jamais ir jaarauj nost, nu bet taa ljoooti speeciigi, katraa zinjaa man neizdevaas un es jamo sagriezu un peec tam uzliku tuuuninga uzgali 
Krancis rakstīja:850 Volvo - un Jā - tikai viens
Nu vienu diemzheel nevajag.... shitie ja veel der vecajiem 70tajiem
kam jamais der un vai tikai viens?
Autonets kaut ko te staastija ieksh topika par c70to, ka vinjsh to dara, vai vinjsh zina kas to dara nu iisti neatceros 
Paintereseejies shmerlja shrotaa, nu nebeidzaas tie suuknji tik biezhi nost, lai buutu baigais deficiits...
Cik gaazinieki volvjiem nelabpraat liek gaazes sisteemas, jo tam motoram ir ljoti sarezgjiita vadiiba. Cik zinu ko noteikti prasiis tad lai pilniibaa saved kaartiibaa motoru tjipa nomaini svaces filtrus uttt, tad liks iziet diagnostiku un tikai tad kabinaas klaat gaazes verkji.
volvo40td rakstīja:cau, man ir volvov40td 97g. man ir taada probleema. kad motors uzkarst, braucot paarsleedzot aatrumus piem. no pirmā uz otro utt. paarsleedzot aatrumus uz tahometra 1.8apgriezieni vinnss pats uzgaazee liidz 2.1. tas ir starp paarsleegssanos, kad sajuugs ir nospiests. kad ir auksts motors tad viss normaali. vai kaadam nav bijusi taada probleema. gaidiissu atbildes
Apsties ko dara tukshgaitas vaarsts.... veel vareetu buut dzineeja temperatuuras deveeja vaina..
Nu volvim manuaaljos ir visaam skruuveem uzraadiits pievilkshanas speeks, taa kaa ja grib visu kaa peec graamatas tad nu bez dinamometriskaas atsleegas neiztikt...
Vienmeer labs atrisinaajums ir tad ja tev ir ljoti labs choms kursh straadaa servii un kursh par nelielaam naudaam tef paliidz, atljauj izdariit visu ko vajag. Taa es lielaakoties laboju saveejam piekari.... bet diemzheel ir arii lielaakas lietas kuraam tomeer vajag specshtrumus un krietni lielaakas zinaashanas....