gan jau ka zinaas. kaads ir vajadziigs, tikai joks bija tajaa ka vinjsh bija kaut kaados dazhos veikalos dabonams... kuros neatceros
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
gan jau ka zinaas. kaads ir vajadziigs, tikai joks bija tajaa ka vinjsh bija kaut kaados dazhos veikalos dabonams... kuros neatceros
Tēma: VOLVO Tirgus
1. V70 un V70 XC (liidz 2000 gada izlaidumam)orgjinaalais kartera aizsargs, taads reaals trubu raamis 20Ls
2. Aizmugurējo durvju elektriskie stiklu paceelaaji ar visaam pogaam cena par abiem ar visām pogām 35Ls
3. Lukas motorītis ar visu releju un pogu cena 20Ls
4. Salona gaisa filtrs ar paareju lai vareetu uzlikt 850 volvim - 10Ls
5. 13cm komponentu Skaļruņi Velocity VRX 130.1 ar krosoveriem 40Ls pāris
6. 13cm komponentu skaļruņi Phantom ar krosoveriem cena 20Ls pāris
7. Pastiprinātājs JBL Loud and Clear L C-504, 4x50W RMS cena 50Ls
4. MP3/CD/Radio magnetola. JVC KD-SH909, motorizeets paneliits, alumiinija apdare, 6 kanaalu lineaaraas izejas, divas lineaaraas ieejas, cd cheindzera vadiiba, atsleedzams ieksheejais pastiprinaataajs, pults,kaste, papīri utt sākuma cena 165Ls
5. 850 volvo orgjinaalaas aizmugureejaas elipses korpusos, staavoklis normaals cena 5Ls par abaam.
Nu laikam viss, koordinātes ieprieksheejaas crash_override@inbox.lv
tel: 9264924
Intuk ir SC900 iekshaa pastuuzis, tikai parasti instalaacijaas tas tiek izmantats ar aareejo pastuuzi. A tas meetaajaas zem pasazhiera prieksheejaa benkja.
Skanja no veeja gar prieksheejo gumiju nav tas paaraak normaali. vareetu buut gumija padilus vai izljurkaata nu kaut kaa taa, sliktaakajaa gadiijumaa durvis nestaav vietaa, kas vareetu vest pie domas ka sists un slikti sataisiits.
Vibraacija bremzeejot parasti ir no taa ka slikti bremzhu diski, var veel arii buut no taa ka riepas sliktas, nenobalanseetas.
Tikko koleegjis 94gada vagonu 2,5 automaac vagons notirgoja pa 3300EUR.. ytaa kaa cena +/- okey
![]()
parasti normaalu kantoru kluchiem taadas naak liidzi, mazas metaala starplikas starp suportu un kluci. ja taadas nav tad jaaizliidzas ar vara smeeri.
HQ - amartizatori??? Nu HQ ir tikai pakotaajs un konu kuraa reizee vinjam leetaak buus paardevis... neko labu dzirdeejis neesmu...Njemtu vieniigi tad ja dotu par briivu ![]()
1) nav ieliktas starplikas kas noveersh chiiksteeashanu.
2) nopirkt vara smeeri un sasmeereet visas kustiigaas ap bremzhu kluci un suporta daljas
Tēma: Specieluugums SAABiem
Ko ta SAABisti taadi pasiivi shoreiz ....dafai piesakaas piesakaas ![]()
Tēma: VOLVO Tirgus
Nu tef tipa par 850tajiem? Tad nu manupraat labaakaa un leetaakaa vieta ir Shmerlja shrots. Kantora ielas/tiiraines shrots ir sameeraa daargs un arii tie dzheki nu taadi taadi ....
Veel jau kaut ko noteikti pie sashkas maarupee var atrast... a paareejais SM valjaa u zvanamies...
A ko tef vajag, mosh kaut ko no savas kolekcijas varu notirgot ![]()
Tēma: VOLVO Tirgus
Nu es jau neesmu tomeer nekaads shrotu tirgonis, vienkaarshi kad pacs sev cheindzherim kaseti mekleeju tur bija cheindgheris 6diskinieks...
sanaaca tomeer leetaak nopirkt kaseti
jaunu...
Tēma: VOLVO Tirgus
kantora ielas(vai tiiraines - vien un tas pacs) bija viens laikam gan bez kabelja, cena bija kaut kaadi 50 vai 60Ls
Tēma: VOLVO Tirgus
elipses ir
par cd mainiitaaju parasti [prasa baigo naudu shrotos taadi maksaa 60-70Ls
Tēma: Specieluugums SAABiem
driiz 10 feb. atcerieties ka tiem kas piesakaas peec 10 taa atuma pasaakums sadaardzinaas...![]()
Tēma: VOLVO Tirgus
Crash rakstīja:Taa kaa nevienam nevajag tad nu sanjematies
ATDODU vai ja buus vairāki gribeetaaji paardoshu vairaaksoliishanaa...
850 volvo sedana pakaljeejo skaljrunju plauktu, tika taisiits prieksh diviem 16cm skaljrunjiem un diviem 20cm skaljrunjiem.. pliks bez skaljrunjiem..
Suba kasti bez suba paredzeeta likt 850 sedana bagazhniekaa un paredzeeta 12" subam
ja nedeeljas laikaa neviens nepieteiksies aizies malkaa... kaa nekaa vietu dziivoklii tik aiznjem...
It kaa jau rakstiiju mosh neviens neieveeroja vai nesaprata
tad nu DAAVINU
Tēma: VOLVO Tirgus
Nu nevienam to plauktu un kasti nevajag!!! metu araaa un tur jau bomzhi nosvilinaas... zheel ![]()
karlisi rakstīja:Jautājiens sekošs - vai Volvo 440 1989.g. 1,7l bez ABS, un 460 1996.g. 2,0l ar ABS, reaktīvie stieņi aizmugurējam tiltam (tie, kas no tilta uz aizmuguri, abos galos bukses) ir vienādi?
Taas tjagas ir vienaadas bet tikai izskataas ka atshkjiras ja ir ABS vai nav. tobish tavaa gadiijumaa sanaak ka nav vienaadas...
Nu manliekas ka gaisa meeriitaajs tur meera gaisu taa ka tur ir uzkarseeta stiepliite un peec taas atdzishanas pakaapes tas nosaka gaisa daudzumu, bet mosh dieseljiem tas ir savaadaak...
Visdriizaak ir taa ka tas dieselis jaasaregulee, jo stipri melni duumi naak taadaa gadiijumaa kad degmaisiijums par treknu...
Tēma: Volvo 850
Normaali nolauztas skruuves var dabuut aaraa sekojoshi:
1. dabuun urbi kuram griezshaanas ir uz kreiso pusi, ja skruuve nav ieedusies tad iznaak aaraa sameeraa viegli.
2. Ar parasto urbi izurb mazaaku caurumu skruuvee un tad ar speciaalu kreiso griezhnju paliidziibu skruuvee aaraa to skruuvi. Tos grieznjus( tautaa saukti par kreisajiem urbjiem) redzeeju tirgojamies ieksh MM, bija gan tie no kamasa tools.. taa kaa tur ar vareetu buut.
3. Ja tiek klaat ar metinaamo pusautomaatu var meegjinaat skruuves galaa uzmetinaat mazaaku skruuvi un ar to skruuveet valjaa, bet riskanti jo skruuves uzskarshanas rezultaataa var buut divejaads iznaakums... un veel var aizkakaat ar metinaamaa atliekaam skruuves caurumu.
4. Visdaargaakaus variants... njemam nost bloku, vedam motormeistariem( ceesiiz zinu vismaz divus cehus) Jamie izurbj uz darbagalda par 1-2mm lielaaku caurumu izvelk skruuvi un ieliek tajaa vietaa speciaalu chaulu, kuraa var ieskruuveet veco skruuvi.
Esmu izveicis gandriiz visus shos procesus pashrociigi( iznjemot peedeejo
), visefektiivaakais ir variants2 un viseertaakais 1 ja paveicaas ![]()
Tēma: S70
Nu no ASV pirmkaart viss buus milees un farenheitos...otrkaart motori tur ir pielaagoti vinju ekologjijas prasiibaam un liidz ar to mazjaudiigaaki un visaadu specifisku lietu vairaak, kas gadiijumaa ja kas buus speciaali jaapasuuta. Amerikaanju lukturi buus jaanomaina pret eiropieshu lukturiem. Veel ja maksaa sameeraa leeti tad varu ar 90% varbuutiibu apgalvot ka tiek vests sists.
labaa lieta ir taa ka par ekstru truukumu nesuudzeesies, jo amerikai domaatie autinji tiek nokomplekteeti peec pilnas programmas...