Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nepiesienies - tas bija tikai ilustratīvi lai parādītu tās idejas "ka jālūr vai ap stūri nav noslēpuši luksaforu, un pie sarkanā jāstāv" absurdumu - ne vairāk un ne mazāk !!!

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nepareizi, jo krustojums var būt tikai vai nu regulējams, vai neregulējams un nevar būt kaut kur "pa vidu" . Šis ir neregulējams krustojums (speciāli izdalīts objekts CSN !!!)no tā kas izgriežas viedokļa, un tā kā neregulējamos krustojumos nevienā brīdī netiek teikts, ka nogriežoties pa labi vai kreisi vēl ir jāmēģina saskatīt vai "ap stūri" ir nobāzts luksafors, bet tikai ka jālaiž gājēji un vleosipēdisti (kas gan ir punkts kas ir universāls jebkādam krustojumam!!!), tad šim konkrētajam luksaforam var prasti "dirst virsū", jo objekts "neregulējams krustojums" ne ko vairāk no tevis neprasa.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Šis un tas iz autosporta vēstures:

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Hmm, es uz to skatos tomēr mazliet savādāk,jo neuzskatau ka kapitālisms pēc definīcijas ir labs, taču uzskatu ka tas ir labāks par komunismu ;)

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

To vai komunisms pats par sevis ir kļūda - to patiesībā neviens nevar apgalvot, jo kā mēs labi zinām tad cilvēki spēj sačakarēt jebko, arī kapitālismu ;)

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Nu ņemam to pašu Brīvības un Džutas krustojumu - kas tev liek domā ka luksafors pa labi no Džutas ielas attiecināms uz visu krustojumu ??? Tas varbūt "kārtējais LV ceļu plānošanas šedevrs" - luksafors pie regulētas pārejas pār Brīvības, jo gājēju pāreja ir uzzīmēta, attālums no krustojuma apmēram tāds pat kā Liepājā ... Skaidrs ka es pārspīlēju, bet kur ir tā robeža, kad var "ticēt uzzīmētam" un kad nevar ???

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Nu dzīves fakts ir ka kā minimums komunisti ir bijuši absolūti stulbeņi lēti iztirgojot savus resursus ... Un tikai muļķi nemācas paši no savām kļūdām ...

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Šis tas par progresu velo transmisijās utml.:

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Atkal viens gadījums, kad oglekļškiedras rati neiztur akmeņus, bet nu labi ka nesabirst pavisam, šajā grupas treniņbraucienā:

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Zini es par šo reiz domāju - tehniski jebkuri resursi ir ierobežotā skaitā, attiecīgi jo retāks ir minerāls, jo labāk ir ja vispirms "apēdam tavu, un tad katrs savu", tobiš ir jāatrod veids, kā importēt ierobežotos resursus un reizē nenomērdēt "badā" vietējās zināšanas (know how). Jo brīdī kad pasaulē būs sūdīgi ar konkrēto resursu - raktuves varēs atvērt "plašāk" un tirgot pa krietni labāku cenu.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Man gan škiet ka mazāk tev pašam vajag domāt kā kādu mieču nolikt slīpi, bet pārmaiņas pēc izlasīt kā darbojas likumi un noteikumi. Ir mums sfēras kurās pēc noklusējuma cilvēks ir "ēzelis" un pašam jāpierāda pretējais, taču jomās kurās tādu muļķību nav - var un vajag pierādīt ka neviens nav "ēzelis" pēc noklusējuma ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Vai es pareizi tulkoju tagad tavu interpretāciju, ka jebkurā krustojumā kurā tu nogriezīsies - tu tagad stāvēsi un gaidīsi kamēr tas "aiz stūra" esošais luksafora sarkanais nodzisīs ??? Piemēram tādā diezgan noslogotā vietā kā griežoties no Džutas uz Brīvības : goo.gl/maps/iYoCYAoNXTpt4UCB6 Bet nu tas tieši tāpat tad "strādātu" jebkurā luksaforā !!! CSN un CSL ir jābūt viennozīmīgiem + izbūvētai infrastruktūrai tieši tādai pašai, nevis kā katrs gribēs tā iztulkos !!! P.S. un tam kurš izgriežas šajā situācijā nav nekāda signāla, ir tikai gājēju pāreja. Visas citas pretenzijas - krustojuma plānotājiem un izbūvētājiem.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Tā nu ari gluži nav tiesa, stop linijas tur nav, zimes ne tik, nekas nogriežoties nepaģēr apstāšanos pie šī sarkanā izgriežoties ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tad kad no "ekoloģijas" izņems ārā bulšitu, tad arī parunāsim par to kurš, ko un kāpēc heito. Kamēr man turpinās stumt pilnas ausis ar pilnīgu fufeli - es tajā "jaunajā zaļā apkārtnes piediršanā" dalību negrasos ņemt ... Negrasos savu dzīvi pakļaut kaut kādu elektrisku spēlmantiņu problemātikai, man vienkāršāk ir braukt ar velo, ja reiz ekoloģija kādu tā satrauc, tiesa pēc visa kas tiek darīts - izskatās ka tieši ekoloģija pat pašiem "ekologiem" ir dziļi pie drisas ( P.S. un šajā kontekstā man viens tuvs radinieks reiz vadīja vienu lielu organizāciju kura ar to nodarbojās, bija kārtība un salīdzinoši maz muļķības, tagad jau labu laiku sākot atbildīgajiem ministrētājiem vienas vienīgas muļķības ir nākušas ārā).

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Un vēl viens wannabe eko-bulšits:

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vai Hyperloop ir bulšit-ideja ?

Tēma: Mehāniķi palīdziet nomainīt vinču

Interesanti kur šajā visā vajag mehāniķa palīdzību ??? Jo tas kas bildēs - pāris skrūves un ir nost, jautājums kas nāk vietā utt..

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Izskatas ka Toyota atgriezīs ražošanā Celica ... ar ūdeņraža iekšdedzes dzinēju: www.motorbiscuit.com/report-toyota-bringing-back-the-celica-as-a-hydrogen-ev/

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Komunismu vari celt pats, man to nevajag ;)

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Kaut kas tiem "mūsu partijas" un valdības vīriem ir sagājis sviestā ... aktīvisti, kuri "pakazuhu" un sūdus vien māk taisīt ... Nez ko šamie paši teiktu ja piem. Ždanokas līdzskrējēji uzvilktu mastā LPSR karogu sarkan-balt-sarkanā vietā ...

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Nu, es tak arī neteicu ,ka sūdu vien dabūsi - varbūt ne visai veiksmīgi izteicos, bet doma bija ka ja daudz apgriež, var sanākt kā nakāmais gads būs bez ziediem, bet nu tas tiešām ir tāds ekstrēms gadījums, ar kuru pats neesmu sastapies ;) Par pārējo - jā loģiski, ka laist augļu kokus kļūt par mežoni - nu tikai tad ja negrasies ražu no jamās vākt ...

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Mazliet lauksmainiecības fun - kārtīgs lauku gāžamais ZIL:

:D:D:D

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Aizmuldējos te šodien par loģiku, un atcerējos savu nu jau novārtā pamestu nodarbi - matemātikas loģikas uzdevumus. Ja kāds grib piedalīties, var atrisināt šādu uzdevumu: 2,3,9=161 4,2,5=375 1,4,6=54 7,8,1=??? P.S. šo biju agrāk atrisinājis ... un atbildi paspējis aizmirst, šodien nācās pakasīt pakausi, kamēr aizkāpa risinājums ... tas man vispār ir kaut kāds baigais niķis - nespēt atrisināt jau reiz atrisinātu uzdevumu ...

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Nē es "tēlaini" - acīmredzot neveiksmīgi - to domāju par izgrieztajiem zariem, ja daudz izgriež tad koks nosacīti "apvainojas" ( "rāda fakuci" aka "saka", ka figu - neziedēšu), un mēgina atkal mēģināt uzdzīt biomasu. Es ar neesmu mācīts, vienkārši ir nācies kopš skolas gadiem savu baru augļu koku stādīt gan man nosacīti atvēlētā dārzā, gan ģimenes talkās. Pašam gan neziedēšanu dēļ apgrieztiem ūdenszariem nav nācies pieredzēt, bet lasīts ka tā varot gadīties ja liels izgriezto zaru apjoms. Bet nu idejiski - visprims jautājums kas par škirni, un pēc cik ilga laika ir normāli sākt ziedēt, tad jautājums par to vai vainaga veidošana neatstāj efektu, tad jautājums par lokāciju un barības vielu struktūru. Vēl kaut kur esmu sagrābstījies, ka ja koks nedabū salt, jamam varot "gadalaiki" aiziet sviestā, bet nu neesmu es piedzīvojis tādu ābeli kura neziedētu ( ja vien nenokalst, bet āri tādas škiet ka man nav pieredzē), tādēļ ši tāda zīlēšana kafijas biezumos, nu gluži kā virtuāla auto diagnostika ... :D

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Hmm, klau a tās kroņa veidošanas gaitā, nav tā kā "liels kritušo" skaits - daži augļu kociņi (arī ābeles) uz šo mēdz būt baigi cimperlīgi !?!?! Lasīts, ka reizēm pat 2 gadus saimniekam mēdzot "fakuci" rādīt par šitādu "dzīves telpas ierobežošanu".

Lasītākie raksti

Jaunie raksti