Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Malacītis izcēli tikai to kas der tavam paša naratīvam, gluži kā visiem citiem aizrādi praktiski visās tēmās. :D Gluži tāpat kā kapitālisms "nav bezierunu labs", tieši tāpat totalitārisms nav "bezierunu slikts", tas tieši tāpat kā kapitālisms ir nesaudzīgs pret muļķiem, totalitārsisms ir nesaudzīgs piemēram pret noteiktām iedzīvotāju grupām utt. P.S. es to saku ne tāpēc ka tam ticētu, bet gan tāpēc lai šo sarunu uzturētu + tāpat kā apzīmējums "terorisms" ir atkarīgs no tā "kurā ierakumu pusē atrodies". Un konkrēti komunismā kā jau esmu ne reizi vien teicis - dzīvoju salīdzinoši ļoti labi, jo visa radu saime cītīgi strādājām utt. tirgojām dārzeņus pat Ļeņingradā, tik tas ka sistēma bija greiza ar "saviem blatiem", dažu lietu deficītu ( mūs tas īsti neskāra izņemot personīgo auto) utml. t.i. no mana viedokļa CCCP komunisms neko diži neatšķīrās pat no amerikāņu kapitālisma( kurā ir mazliet cits, un tomēr arī stulbings).

Tēma: Rail Baltica dzelzceļa projekta

1. Liela daļa ierobežojumu kravas pārvadātājiem ir raditi mākslīgi, konkurences mazināšanai, arī atpūtas režījuma izvēlētais dalījums nav īsti fizioloģiski pamatots, katrā gadījumā "bezpārtraukuma" braukšanas limits ir pakārtots "biznesa interesēm" ne reālai vadītāja modrības noturībai . 2. dzelzceļa sliedes un viss ap tām arī ir jāuztur, un tās stabili nav lētas, citādi no ātruma tur nebūs ne smakas 3. Pasaulē nekad nelaiž kravas transportu ar pasažieriem vienā "maisā", jo tās sanāk tādas kā šķērssubsīdijas, kas arī čakarē konkurenci, kaut ar to pašu aviāciju, vai satiksmes autobosiem. Un diemžēl.pasažieru vilcieni strādā tikai pie noteikta iedzīvotāju un "pasažieru" blīvuma. Šajā kontekstā stacijas Rīgā un RIX, ir stulbuma kalngals, price/performance pilnīgi pakaļā ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nu ko joka pēc ielikšu iespēju pafleimot par "kapitālisma spožumu":

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tam ko teicu nav sakara ar citām partijām, tam ir sakars LV krievu kopienu un viņu biznesu + ex-RD IT darboņiem, kas pārgājuši labākā maizē ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

"Izvēlies uzsvarus", un es arī māku pāvērst tevis teikto pret pret tevi pašu ( tiklīdz būs vairāk laika). ;)

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Absolūti piekrītu, bet nevaru izteikties !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Mazliet smieklīgi - neatkarīgi no tā vai esi vai neesi noderīgais idiots lokāli, absolūti nekas nemainīsies pasaules mērogā ... Tāpēc jā ir intersanti brīvos brīžos ar tevi diskutēt, bet jēga tam, ir tikai personīgās attīstības nolūkos, citādi pat ja tu zini kā vajag labāk, neviens tev pateikt priekšā un palīdzēt darīt labāk tāpat neļaus ... P.S. es off - kursi par tēmu kas prasa lielu koncentrēšanos...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Redzi es varu rakstīt to ko varu teikt, par 'dažām lietām man ir NDA.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Nebūs jau pirmā reize, kad mēginot glābt savu pakaļu kāds izliekas par "sabiedrības vajātu personību", tā kā uz "skaļu troksni" reti kad reaģēju.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Es nesaku ka īpašāka, vienkārši "pieklājības pēc" salīdzinu RD ar RD "izmaksām" un LV MK pret LV MK "versijām", tomēr radikāli atšķirīgi budžeti.

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

KO nu te prasti sakot "muldi" - Ušakova laika "zagšana" ir īpašs stāsts ( pie kam no Rīgas krievu biznesmeņu mutes, ne no manējās !!!). Taču par ko tev ir absolūta taisnība - ka "jaunie mērnieku laiki" ne ar ko neatšķiras, no iepriekšējiem, vai tiem pirms tam .. vai tiem vēl pirms, pirms tam utt. Tikai naudas apjoms pieaug, atteicīgi ir vairāk "kam pielipt". Tā kā tirgojam, uzstādam un uzturam diezgan dārgu tehniku, tad esmu bijis praktiski visos Rīgas datu centros ( kuros atrodas tehnika kas vērta vairāk par pāris 100K, pavisam mazos noteikti neesmu, un vēl varētu būt ka dažās bankās vēl neesmu bijis), līdz ar ko redzu kādas investīcijas tur ir ieliktas, kur ir iztērējuši muļķībās, kur savkārt muļķīgi taupījušies utml.

Tēma: Rail Baltica dzelzceļa projekta

NU tā cena x 3 tad arī varētu būt tā cenu kategorija kas būs RB, bet kas daudz būtiskāk - lai nesanāk tā ka šis pasākums būs viena vienīga "subsīdiju bedre" ...

Tēma: Rail Baltica dzelzceļa projekta

Nav kādam Eisenbahn (tas kurš ātrvilciens) biļešu cenas pie rokas - ir reiz braukts Vācijā ( tiesa gan kļūdas pēc, jo vilcieni kavējās un iesēdamies ICE3 uz tā paša perona norādītajā laikā tikai "dārgajā variantā" tīri nejauši ).

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Vajag auto ar dubultriteņiem uz visām asīm :D

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ir ļoti dažādi Krievijas krievi, ir viena daļa kas atbrauc te un uz to savu "kārtību" vairs skatīties negrib, ir tādi, kuri te "a priori" redz tikai mūsu lažu (bet kur gan tādas nav ???), "pārēdušies" Krievijas propagandu vai pat "baroti no rokas". Tepat forumā tak var redzēt cik mēs te dažādi ļauži, tāpat arī ar krieviem. Un vēl vien klasiska latviešu kļūda ir ja latvietis - aprunā LV valdību - tad viss ir labi, bet ja pat LV krievs norāda uz "greizajiem spoguļiem" vietumis, tad latviešos "ieslēdzas" nacionālais "pašlepnums" - un "krievijas trollis" tiek sūtīts līdz "Zilupei ar kājām" .... Tas nekas ka pieteikami bieži problēma patiešām ir, un būtu savā būtībā labojama. Un nav tā kā Rīgas krievi būtu baigā sajūsmā par Ušakovu vai Urbanoviču, arī krievi labi redz "naudas noplītēšanu" un "visus citus jaukumus" ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Šo vēl varētu papildināt ar faktu, ka visas lielvaras (RU, ASV, ĶTR, UK, DE, PL, SE utt.) visas "piedalās" mazāku valstu apcelšanā un savas "draudzīgās" politikas (lasi arī biznesa) stumšanu.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Toyota ar pavilkusies uz "ride sharing": www.theregister.com/2021/04/27/toyota_buys_lyfts_autonomous_cars/

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Ar to pārējo.tev ar ir gājis tā ar 2 "ar krustu" , bet to jau tev te pakomentēja, neredzeju jēgu izteikt līdzīgas piezīmes, tik tā nianse ka tā nav "izmantoju naudu kā gribēju" atbalstīšana, bet gan diezgan mazohistiski.noteikumi, kas bieži vien uzplaukumu negarantēja, un tikai tad kad naudas devēji pa lielam atsipās, tad izpetot kā amerikāņi būvē biznesus pamazām pārauga pašus amerikāņus ... Par tām pārējām naudām - analoģija ir diezgan neizdevusies, manu vecāku nauda ir nākusi ar stipri mazākām saistībām astē ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Klau "experc" nu varbūt pirms izsaki kādas savas teorijas, pieturies tomer pie zināšanām lai cik nelielas ari tās nebūtu, un nespried par lietām vai valstīm par kurām tev nav nekādas nojausmas, lai spēti korelēt to attīstību ar monarhijām/diktatūram utml. Honkonga ir ex-UK kolonija, Taivānā un Japānā ar ASV svētību un naudiņu bija izveidota "sava veida verdzība", kas bija orientēta uz valsts ekonomikas yzlabošanu t.i. tas modelis nebūs pabāžams zem klasiskas izpratnes par jebkādu attīstību ... tālāk jau ja tev ir interese ņem un meklē pats cik lielā mērā tu esi (ne)uzminējis...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ja spēj atrast ko tādu no transmisijas daļām ko es nebūtu redzējis, vai pat dažos gadijumos pats jaucis un licis, tad uz priekšu, vienmer intersanti redzet ko jaunu. Es tev savukart varu ielikt sarakstinu ar visām tām elektriskām un neelektriskām komponentēm kas uz Teslas būs par kārtu gļukainākas, kā videjam iekšdedzes auto. Jo EV nesastav tikai no pāris mehāniskām daļām ... Tu par Teslas gļukiem zini visai maz tā kā tās nav paredzēts apkalpot ārpus "slēgta loka", citādāk vēl kāds pateiktu atklāti ka tādu inženiertehnisko risinajumu lietošana ir pat bīstama apkārtējiem ...

Tēma: Rail Baltica dzelzceļa projekta

Tā gluži nevar sanākt IMO, jo tas met speciālu papildu loku cauri lidostai, un uz Rīgas centralo staciju - tas noteikti būs stipri dārgāk kā +10%, un arī satiksmi nepaātrinās ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Tesla kārtējo reizi aizšāvusi garām ar "lētu" risinājumu - auto praktiski nepārliecinās ka vadītājs vispār atrodas pie stūres : www.theregister.com/2021/04/23/tesla_autopilot_consumer_reports_claims/

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Padārga izglītība sanākusi ...

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Par rezultātiem grūti šobrīd spriest, jo problēma nebija būtiska, taču man ir kas spēj pamanīt. Un lai dzīve vienkāršāka "uzdāvināju" Fiskars speciālo grābeklim šādam nolūkam... jo dēļ "feel good" pasākuma es varu ari pie stieņa pavingrot, nav tādēl jāīrē smags verķis ko "staipīt apkārt"... :D

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Nu es saprotu arī tavu viedokli, teiksim Norvēģija braucot pa kalniem ar auto sākumā ar ļoti gribējās lūrēt pa malām, taču to gruti izdarīt valkājoties ar 80+ km/h. Ties tas efekts gan ar bija tikai piemās dienas, bet kādā 10tajā jau nebija nekādas sajusmas ne par ūdenskritumiem, ne klintīm ... Kaut gan tas moš tikai es tāds ... p.S. OPĀ šodien jāiet "dzert" mans 10'000 posts !

Lasītākie raksti

Jaunie raksti