Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Es taja socilismā esmu dzīvojis un mācījies, un to ko nu neviens nekad netika aizliedzis - bija brīvi domāt, taču aizbraucot uz ASV (kad te jau biju izskolojies) ļoti labi varēja redzēt, ka viņu "izvēles brīvība" ir par 90% novedusi pie absolūta tautas stulbuma, un tur uzturēt sarunu pat tik "tehniskā" līmenī kā šajā tematā pat nebūtu iespējams ... Tā ka nevajag apdrist sociālismu, tur kur tas spēja stabili iekabināt kapitālismam. Jā problēma bija novecojušā pieejā ekonomikai un ražošanai iekš tā CCCP sociālisma, taču visā pārējā 50% no mūsu stulbākā gala bija stipri virs ASV vidējā līmeņā skolniekiem, un zinu tāpēc ka skolas laikā ļoti daudziem vietējiem nesekmīgiem kadriem tiku daudzviet palīdzējis ... Give or take - bet mana paša pieredze.

Tēma: Visādi darbi laukos un mājās.

Pamēģini šitiem uzprasīt, šogada gan pilnīgi no 0 pie viņiem plēves siltumnīcu komplektā paņēmu, tā ka nezinu vai ilgdzīvotāja, bet UV aizsardzība ir: www.ralfhouse.lv/

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Problēma ar kodolenerģiju ir nolādeti.vienkārša un reizē sarežģīta ... Mēs arvien labāk saprotam ar to saistitos riskus, taču arvien mazāka tautas daļa spēj tos matematiski pareizi aptvert, un nemaz nerunāsim par to ka tautai nemaz netiek rādita salīdzinoša info par to kas(kādi enerģijas veidi) , kādus un kādā kvantitātē rada riskus.

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Fordam bieži kapoti ir alumīnija, stiklasškiedras vai pat oglekļaškiedras, bet vienīgais īpašais Ford ir GT (šķiet ar Al paneļiem) un GT40. Raptoram vēl spārni no stiklašķierdas IMO bija un tad vairākiem pikupiem kuzava "arkas/spārni" - arī.

Tēma: 2010 R350 - Var ielikt D/R, bet mašīna nekustas.

Tas gan tiesa, laiki mainas un neviens nav gatavs ieguldit ko stocka turēšanai, un gandrīz visi kas ko turēja par to ir samaksājuši ar bankrotu ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Man tam ir kamīns ar aizveramu sikla paneli (un gaisa padevi), pie reizes tad arī pofig, ja kāds savas sveces nav nodzēsis uz nakti utml. ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Da labi tikai virziens no Spices pa Lielo ielu ir tāds kur kaut ko var varbūt nepamanīt, visur citur, ja "dejotājs ir lašara tad pauti traucē" , braucu pietiekami bieži tur īpaši ziemās, neko tur sevišķu nesamanu, tikai gājējiem/vellapedistam gan uz parejas jāuzmanas ja griež ārā kāds kravas auto - tas var aizsegt skatu kādam pa galveno braucošam no Jaummārupes puses ...

Tēma: 2010 R350 - Var ielikt D/R, bet mašīna nekustas.

Skaties atkarībā cik maksā, jo ir gadijumi kad pusass komplektā ir letāk nekā šarnīri + darbs ! Un ja tev pusass ir "zobos" tad var ari piemeklet uz vietas reizem rezerves dalu veičos ... Protams tas nav izdarāms online veikalos, kuri uz vietas neko nekrāj ...

Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Ta nu gan par ko uztraukties ja kārbas remonts ap 1K, bet nu vienmēr jautājums vai auto būs tā vērts lai ieguldītu ...

Tēma: Lūdzu izvērtēt un dzēst šo komentāru

Atkal spameris: iauto.lv/forums/user/replies/21577

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Teslas bateriju paka ar kontrolieri (no Powerwall) un kas notiek tad ja bateriju pakas nosedina līdz 0 voltiem to nelietojot: youtu.be/M1_qY5ta54g P.S. bez kontroliera tās var mēģinat uzlādēt, taču jāplēš vaļā lai apietu kontrolieri.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Da labi, tam.krustojumam kā tādam.nav nekādas vainas, tik ļēpaušiem kuri aizmirst skatities uz ceļu STOP zimes pēkšņi "pazūd" ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ko vajag to vajag, bet ir dazāda izmēra kompju ventilatori, vienkārši lieli parasti ir būtiski klusāki.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

ar vienu ventilatoru nebūs tur nekāds dižais spiediens, bet skapī pacels drusku spiedienu pret apkārtējo telpu, un putekļi iekš skapja būs stipri mazāk, ja vispār būs - tik nu vai nu ventilarots jānoliek tā lai putekļus nerauj pats iekšā, vai jāuzliek filtrs pirms/pēc ventilatora. More info:

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Atrodi kādu klusu ventilatoru(a ka lielie kopmju) un uztaisi pozitīvi spiedienu stiklota skapī!

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Un tad var šadi - tas gan nebūs "tīrā veidā" 700: www.scalemates.com/kits/iv-model-factory-24-010a-fiat-700-giannini-gr-5--985650 www.carmodel.com/de/edicola/500storyn38/1-43/steyr-puch/700-combi-fiat-500-giardiniera/41482 Un car-model var arī meklēšanā meģināt atrast kurš tev liekas labāks 700-tā variants.

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Vai šie "cipari" tev jau kolekcijā ir : en.wikipedia.org/wiki/Kei_car Dabūsi sev meklēt šādu: en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Trattori Bet var arī šādam : powersports.honda.com/sxs/recutility/pioneer-700 P.S. Un japāņu "trabants" no 1960-tiem: 1966 Toyota 700 nosaukums atkarībā no tirgus: en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Publica un ir diezgan daudz auto ~ 70-to gadu auto kuru nosaukumos lika kubatūru vai kaut ko līdzīgu ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Nu šobrīd galvenais neatbildētais jautajums kas mani interesē, kads ir tās(zaļas kartes) derīguma termiņš attiecība pret vakcinetu personu ar konkretu vakcinu, vai izslimojušu personu ar konkrētu komplikāciju "lielumu", vai bez tām, un kā tad to "pareizi mērīt". Kamer tam.nav skaidri noteikumi/kriteriji tas viss ir mega liels bulšits !

Tēma: Peugeot 306 logu pacelšanas relejs???

Doma jau nav slikta, bet padomā vai to ir saprātīgi ieteikt cilvēkam kurš šeit ir uzdevis šādus jautajumus ! IMHO cilvēks kurš to visu var brīvi izdarīt, te nebūtu iegriezies ar šādu jautājumu "in the first place".

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Izturīgs tikai tiktāl cik tas ir aizsargāts no "apkārtējās vides". Šitādu te tu uz 4x4 offrad verķa neliksi, jo uz pirmā akmeņa kas tam "pieskarsies" - tavam kardānam būs "zdec".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Katrs domā ar savu galvu (vismaz cerams), un ir dažādi iemesli kāpēc vakcinējas vai kapēc nevakcinējas, taču "zaļo karšu" ieviešana manās acīs neiztur nekādu kritiku, jo pat mediķi pagaidām blandās diezgan lielā tumsā ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Es domāju, ka tur auto + degviela ir uz juridisku personu ( IU), utt. tobiš IMO ir veidi kā to pasākumu padarīt stipri jēdzīgāku finansiāli. Respektīvi mesties "no ielas" tajā visā ir drusku problēmas, bet padomājot un pameklējot vēl piemērotāku auto utml. noteikti var tīri labi pelnīt "bada laikos".

Tēma: Peugeot 306 logu pacelšanas relejs???

Par motoriņu neko šobrīd nevar 100% pateikt - bet jā ir varbūtība ka vadi vai slēdzis - pamēģini paskatīties arī uz kontaktiem pie slēdža - moš tur "zaļais iemeties".

Tēma: Ar šito velosipēdu es gribētu izbraukt!

Mazliet par velo aerodinamiku:

Tēma: Peugeot 306 logu pacelšanas relejs???

Nē tā nevar būt - šis relejs ir kopējs abām pusēm (un vēl lūkai ja tāda ir). Tā ka problēma ir tieši vadītāja durvīs vai ap tām ... motorelis, vadi, varbūt pats slēdzis

Lasītākie raksti

Jaunie raksti