Kārtot: Augošā secībā

Tēma: apgriezienus nerada uz panela

Brauc ka vien pieslēgt pie datordiagnostikas, ļoti ticams ka tev kadi sensori atteikušies strādāt, taču bez diagnostikas būs jāiet pie zīlnieces ...

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šobrīd ir tā ka es nemainu ziemenes ... samainu auto uz tādu ar ziemenēm, tiesa tas ar vasarenēm.vēl uz apskati būs jāaizbrauc. Bet nu ne pirmā reize kad ar vasarenēm pa sniegu, tāpat ap 50%+ vaditāju ir lēnāki par mani.

Tēma: Centrālā atslēga...

Durvju slēdzenes starp dīzeli un benzīnu pat ja vispār atšķiras tad ne jau tāka akumlators tās nespētu "pavilkt". Pie kam ar salona pogu tev tak veras normāli ! Durvju slēdzenei jebkuras apmērstundas būs vairāk kā pietiekams, ja viss ar auto ir kārtībā. Tātad ir kaut kāda saistība ar ar pultīm, vai nu raidītājs sux pults vai auto galā, pults pogām teiksim aukstais lodējums vai nolietojums utml. Man šobrī Hondai kad sēžas pults baterija, ir jāpameklē no kuras vietas ap auto var aizslēgt/atslēgt reizēm...

Tēma: Centrālā atslēga...

NU ar durvju pogu - viss normāli slēdzas ciet ??? Ja tie paši gļuki, tad vai nu strāva pa švaku, vai mehānismi sākuši sprūst mitruma vai drazu iespaidā. Ja ar salona pogu gļuku nav, tad problēma ir pults raidītājā - poga čākarējas vai baterija pa švaku !

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

imzz rakstīja: Kāda nu kuram pieredze. Krievu laikos projektēšanas kantorī Rīgā uz visiem valsts svētkiem, "lielo oktobri, jaungadu, 8. martu, pirmo maiju, kā arī uz direktora dzimšanas dienu, mazo nodaļu šefu dzimšanas dienām un vispār kolektīvā populāru cilvēku dzimšanas dienām jau pēc pusdienslaika klāja galdus uz rasēšanas dēļiem ar milimetru papīra (balto pusi uz augšu ) galdautiem, sapirkās pšeņičnaja, sibirskaja un alu kungiem, liķieri moka dāmām, uztaisīja desumaizes, saldējums un tortes desertam, un kārtīgi deva vaļā līdz vakaram. katru reizi :-/

Jā vispār atceros gan, man ex-kolēģis ukrainis ar izglītību iekš krutas Maskavas universitātes arī stāstīja par to kā inteliģentiem un inženieriem nereti dzīve tika čakarēta, un kāpēc paralēli mācībām skaitļošanas tehnikā strādāja par augstas kategorijas virpotāju. Gan jau ka no "sadzeršanas" arī kāds info aizceļoja uz "stūra māju" .... vai kur nu tur vajadzēja ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Krievu izdoma - weekend fun:

Tēma: Insignia priekšējais bamperis

Tā kā man Honda Fr-v ir tikai kā rezerves auto, un tam bumperī izrāvu robu- ar parastu lodāmuru salodēju vietā to pašu plastmasas gabalu, un jau kāds 3 gads braucu, ne kaut ko špaktelējis ne krāsojis neesmu, bet kāds bija lodējot sākumā tāds joprojām arī turas - nekas nav mainījies.

Tēma: Insignia priekšējais bamperis

Lietuvu jau pārbaudīji ??? Un kas esošajam - moš to var labot ? Piem: autoplius.lt/skelbimai/opel-insignia-dalimis-del-detaliu-nuo-7-00-iki-16-00-teirautis-z-12997109.html autoplius.lt/skelbimai/opel-insignia-dalimis-europa-dalimis-xenon-zibintai-8437739.html

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

pag, pag tu vēl nezini ko līdz ar labi attīstītiem autopilotiem tajos auto "ievilks" ... moš speciāli mājsaimniecēm būs auto ar teļuku, veļas mašīnu, žāvētāju un gludināmo dēli, lai kamēr savāc sīkos no skolas/bērnudārza, vai lietderīgi laiku "nosist". :D

Tēma: Insignia priekšējais bamperis

ss.lv neskatījies: Piem. pēc bildēm ir šāds: www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/opel/insignia/bghoeo.html#ov_id=6613 www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/opel/insignia/kfbhb.html#photo-3 www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/opel/insignia/bphcjf.html#photo-1 Bet kopumā paarsti es skatos uz "rezerves daļas no viena auto" par konkrētu auto, un tad ierobežoju gadus no - līdz: www.ss.lv/lv/transport/spare-parts/opel/insignia/spare-parts-from-one-auto/filter/ Ja te nav, tad var Lietuvā meklēt utml.

Tēma: Apgaismojums,signalizacija

Akumlatoru nemaini - paņem un aiznes kaut uz kādu servisu lai pamēģina uzlādēt, bieži viņiem ir profesionāls aparāts, kas spēj pateikt arī akumlatora dzīvelīgumu un/vai bojājumus ! Un tikai tad ja veči saka ka aķis beigts - tikai tad maini uz jaunu ! P.S. Alternatīvi var uz laiku paņemt kādu saderīgu akumlatoru no cita auto (bez gļukiem) - un paskatīties vai problēma pazūd.

Tēma: Apgaismojums,signalizacija

Aizved pie elektriķa, šāds joks var iestāties situācijā kad panelī ir kāds mega patērētājs, īsais vai kadas citas ziepes, respektīvi kas tāds ar ko strāvas ražotāji netiek galā ... Un atslegām vari neko nemainīt. Un vēl vatbut ka tev ģenerators iet uz galu un neražo pietiekamu spriegumu + akumlators jau patukšāks, tadēļ siģene ar niķojas.

Tēma: Pazaudēts radio kods

Ok, paldies, tātad tas ģenerators ko dabūju ir vai nu līks, vai tomer citiem BP modeļiem.

Tēma: Audi vadības bloks?

Nu uz šo gan gribas teikt bļ&+&, ko nozīmē pārskatits viss auto pie pazīmes kur ļoti daudz "vainīgo" var būt, sāc nu koļīties ko tad esi apskatijis, un ECU maz ticams,bet ne neiespējams.

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Gadījumā ar kravinieku, tev īsti nebūs taisnība dēļ dodiet ceļu. ;)

Tēma: Pazaudēts radio kods

Un ja tas neiet tad var mēģināt šajā forumā iemest: www.digital-kaos.co.uk/forums/archive/index.php/t-110468-p-4.html?s=0d83c2ee7ab83bdc24ee359c9bd8fca6

Tēma: Audi vadības bloks?

Nuu pasta sūtījumus uz pakomātiem ar neviens nav atcēlis !?!? Bet citādi protams lai izdodas atrast sev tuvumā ! Atbilstoši marķētu štelli, neviens speciāli neplēsīs pie pārvadāšanas. + reizēm arī paši mēdz kaut ko vest uz dažādām LV pilsētām ... No D-pils pat diezgan bieži kaut ko ved uz Rīgu, IMO J/K-pils ir diegzan pa ceļam ;)

Tēma: Pazaudēts radio kods

Un moš kādam noder šitāds: www.avtobiz.fws1.com/Calculator.html

Tēma: Pazaudēts radio kods

Pamēģini: 1032

Tēma: Pazaudēts radio kods

Tad varbūt šeit: forum.eserviceinfo.com/viewforum.php?f=8

Tēma: Pazaudēts radio kods

NU tas kods var būt arī pielīmēts kaut kur iekš auto: instant-radio-code.com/blaupunkt-vauxhall-car-2003-f-radio-unlock-code

Tēma: Audi vadības bloks?

SS.lv rezerves daļas nepalīdz ??? www.ss.lv/lv/transport/spare-parts/audi/a6/spare-parts-from-one-auto/filter/fDgSeF4SHTwT.html

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Šitādu joku es domāju: Celica ar Hella gaismām:

Probe, kam der kaut kādu traktoru lukturi (arī man škiet ka bija Hellas, jo tad lūrēju uz Hellas katalogu pirms uzrakstīju to ieteikumu):

Un vēl ļoti populāri ir moduļi kas līdzinās BMW E30 standartam - tie arī lielā daļā ir ļoti labi ;)

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Nezinu vai tas ar kalpību ir saistīts, taču daudziem patīk projicēt savu nespēju/nevēlēšanos ko mainīt uz ārējiem faktoriem. Tā teikt iemācamies pateikt, ka dzeru tāpēc ka gribu, vai tāpēc ka tā jūtos, vai tāpēc ka esmu alkaholiķis un citādāk nespēju, nevis "kakla kungs vai sistēma mani piespieda dzert ...". Pietiek būt par vārguļiem tā teikt, ņemam cirvi rokās un "ejam cirst līdumu" uz citādāku nākotni ;)

Tēma: Šofera dienasgrāmata.

Hmm, katram jaunam ķīniešu sūdam pakaļ skriet nevajag, bet ļoti daudzas aftermarket lampas ir par pakāpi kvalitatīvākas un labāks par orģinālu. Atceros pēdējās paaudzes Celica, tas plastikāts bija diezgan sūdīgs, tad nu mūsu kluba biedrs no Hellas apaļajiem moduļiem uztaisīja ( no stiklašķiedras izveidoja speciālu korpusu orģinālās lampas vietā) ļoti smuku tuvo un tālo gaismu + pagrieziens "lampu bloku", un visas apsketes izgāja kā pieklājas. Tāpat atceros reiz te forumā vienai Ford Probei ar paceļamām lampām bija vajadzība atrast ( netaceros iemeslu) taisnstūra lampu, kur vietējie piegādātāji nespēja sagādāt - eiteicu pameklēt konkrētus Hellas moduļus pie traktoru daļu tirgotājiem, gan ātri dabūja gan viss ar gaismām bija tā kā vajag ... Tik nu ir jāpieiet ar prātu tam pasākumam ...

Lasītākie raksti

Jaunie raksti