Pļe - vot šītādu \"joku\" no samuraju nācijas gan negaidīju:
kur tā pasaule \'tinas\' ?!?!?
Tēma: megalohatrons
Pļe - vot šītādu \"joku\" no samuraju nācijas gan negaidīju:
kur tā pasaule \'tinas\' ?!?!?
Nortel rakstīja:
Pagājušā gadsimta urbjus tur var nopirkt. Ja vajag kautko mūsdienīgu, tad
www.sandvik.com/...
Ir labi ja tie urbji tad kad tev vajag un tādi kā vajga ir uz vietas !!! Bet pagājušā gadsimta urbjiem nav absolūti nekādas vainas - savu darbu tie dara ne sliktāk !!! Varētu padomāt ka 20 cm sienas urbšanai ir baigā šķirba vai tu izurb 5 minūtēs vai 4,5 minūtēs.
Shiirs rakstīja:
Sretsked rakstīja: Šitādas trubas ir redzētas arī Latgalītē
kurmi, taa jau zinaaju, ka tu regulari uzturies taados bomzhatnikos kaa latgaliite
Nav ko ņirgt, ja vajag kārtīga izmēra urbi, tad Latgalīte var būt vienīgā vieta kur to nopirkt !!! Un tā par vēl šādām tādām lietām varētu pateikt, kuras vieglāk ir atrast Lagalītē nekā mūsu veikalos (pat būvmateriālu !!!).
anonimikis rakstīja: nu netaisnojies gan. kaut kur procesā vienmēr ir kāds tips, kurš dēvējas par "biznesa analītiķi" vai tamlīdzīgi. un tādam pideram piederētos nevis tupi pierakstīt speceni, bet arī saprast robežgadījumus. bet lielākā daļa no tādiem to nejēdz un pēc tam vēl uzdriš pasūtītājam - pats man reku nospecificēji kuiņu.
NU man tagad ir pieredze cita jomā (kaut pats ITšniks) par līdzīgu situāciju kur es teiktu ka konsultants ir sūdīgi pastrādājis, bet tikai tā nelaime ir tāda ka pats taja visā "braucot" iekšā esmu secinājis ka nelaime ir tajos kas tās vēlmes ir izteikuši - tobiš manā darba devējā - ir tomēr jāmāk arī savas prasības definēt nevis ar "pirkstu mākoņos zīmēt".
anonimikis rakstīja:
es pieļauju, ka pie šādas kļūdas ir piestrādājuši pirmveidīgi ITišņiki ar taisnvirziena domāšanu.
IT-šņikiem gar to maz daļas, likumu lasīšana un tulkošana, kā arī visādu nestandarta gadījumu apcerēšana nav viņu uzdevums. Var vēl runāt par to ka sistēmas inženieris ir bijis mazliet šauru domāšanu, kaut gan tikpat labi pasūtītājs .... Bet nu pieņemt ka compis spēs atsekot pilnīgi visu lažu ko cilvis spēj tam likt "pretī" - arī mazliet utopiski !!!
Tēma: Lucas degvielas sūknis
Gauss rakstīja:
Es jau pašā sākumā zināju, ka tu neko no kaušanās nerubī, bet lien iekšā tāpat kā deksters par anālo puļķi visiem caurumiem.
Mācies no čigāniem....
Ne man tev puisīt par rubīšanu kas jāatskaitās ne nu kā. Ja domā ka pats nelienu kauties tad neko nemāku - nu turpini vien tā domāt ...
Tēma: Lucas degvielas sūknis
Gaus - tikai ned=rs !!! Vājo vietu zinātājs - lai kaut ko tadu tu izdarītu tev būtu jābūt 2 x veiklākam un 2 x spēcīgākam par to "muskuļu masu" lai tu ko spētu izdarīt.
Gribi pamēģināt - varu tev sagādāt kādu puisi kas Satori cīņas mākslas skolā savā brīvajā laikā trenējas (tiesa tās gan nav klasiskās cīņas, bet gan austrumu dažādas cīņas mākslas). Ja dikti kruts jūties - varam palūgt arī treneri lai tev izmasē sāpošās vietas. ![]()
![]()
![]()
Tēma: Lucas degvielas sūknis
Gauss rakstīja:
Lai salauztu traheju, pietiek ar mīkstu sitienu ar pirkstu galiem, tikpat viegli lūzt kājas, vajag tikai zināt "īpašos" punktus.
NU vot "ar to traheju" paņem "zinātāj" to teiksim izdari sumo cīkstonim, svarcēlājam vai tamlīdzīgi - ![]()
![]()
Kājas tev lūzt - tu vispār sajēdz kādai ir jābūt spēku vai divu cilvēku masas attiecībai lai tā viegli kaut ko varētu otram salauzt - pieņemot ka tas kuram lauž nav ar attiecīgu kaulu slimību, un nav absolūti tizls !!! Bet ja runā par brīvās cīņas cīkstoņiem utml. - tev vēl būtu jābūt ar vismaz 2 x lielāku masu un vismaz tādu pašu reakcijas ātrumu lai kaut ko vispār spētu pret šiem iesākt nerunājot par kaut kā salauzšanu !!
Tēma: Lucas degvielas sūknis
Gauss rakstīja:
Kāreiz cīņa bez noteikumiem, koikombat un tamlīdzīgie ir visnoderīgākie, jo tajos ir vismazāk standarta situāciju, tipveida uzbrukuma un aizsardzības paņēmieni. Piemēram, neviens karatists negaida sitienu pa olām, jo tā nav pieņemts, neviens bokseris negaida sitienu pa traheju, jo tas nav pēc noteikumiem.
Tas ir optimistisks skats uz dzīvi, jo pa olām iesitot daudzus var tikai lieki nokaitināt, sāpju slieksnis ir dažāds !!! Starp citu - brīvās cīņas meistars tevi jau sen būs "salocījis" ar visām tavām "muļķībām" pirms paspēsi pat pakustēties - jo tā ir cīņa ar izteiktu korpusa kontaktu kur tu ar saviem kulakiem ne sūda nespēsi izdarīt, ja vien neesi pro bokseris kurs spēj precīzi ar īsu sitienu nokautēt !!!
Tēma: Lucas degvielas sūknis
Gauss rakstīja:
Tas tikai nosīmēs to, ka sevi jāturpina pilveidot.
Un ka tu zināsi kurā virzienā pilnveidoties, jo cīņas veidu ir vairāk kā kāds spēj dzīves laikā apgūt kvalitatīvi !!! Pie kam daži cīņu paveidi ir vairāk noderīgi pašaizsardzībai nevis cīņai bez noteikumiem !!!
Tēma: Lucas degvielas sūknis
Vienmēr izraisa smaidu bravūrīgi tipiņi ... Un ko darīsi kad pretī nostāsies kāds cīņas meistars, kuram pēc skata i nepateiksi ka salocīs tevi 5 līkumos sekundes laikā.
Tēma: Saab 9-5 universālis
anonimikis rakstīja:
redz, renim nolūza stūres pirksts. tavam kolēģim pirksts. vajag padomāt, kur pirkstus bāzt vai kam rādīt.
Ja gribēji tad saprati, ja negribēji - tad attiecīgi paļurināji "par sev tuvu tēmu" !!!
P.S. Viva la SPAMs !!!
Tēma: Saab 9-5 universālis
Sretsked rakstīja:
Pats redzēju,kā Pirmā reinim, LĒNI iešļūcot grāvī, NOLŪZA stūres pirksts vietā,kur beidzās vītne Nevis saliecās bet nolūza !!! Oriģinālais pirksts tas bija pie tam Plus vēl SALŪZA bampers un spārns. Luktura kronšteini aplūza,kas normāli.
Ej sazini kā labāk - man kolēģim uz Hondas Civica pēdējais no tiem "plakanajiem", braucot uz līdzena ceļa nolūza pirksts - tā tam nevajadzētu notikt izņemot ja kāds iepriekš jamo nav bijis saliecis un "taisnojis" !!!
Tēma: Lucas degvielas sūknis
brmbrmm rakstīja: Vieglprātīgi (vai pārāk pašpārliecināti, varbūt, vienkārši dumji) cilvēki ēst gatavojot var vēl lielāku šaizi sastrādāt - atceramies kaut vai neseno gadījumu ar balto mušmiru nāvīgajām karbonādēm...
Nenoliedzami ir daudzas lietas kuras vienkārši ir jāzina un jāmāk, jo arī ar pilnībā ēdamām sēnēm, zivīm utt. nemācētājs var saindēties un dabūt galu ne "sliktāk" kā šajā balto mušmiru gadījumā !!!
UN arī uz auto lietām ir attiecināma šī pati patiesība - visu nav vērts mēģināt darīt pašam, bet ir lietas kuras ir gan ekonomiski pamatoti gan arī iespējami darīt pašam !!!
Tēma: Lucas degvielas sūknis
bobcat rakstīja: Speciālie instrumenti vajadzīgi lai nofiksētu sadaleni un kloķvārsptu noteiktājā pozīcijā.
Vispār apbrīnoju cilvēkus kas bez jebkādām zināšanām liet visur iekšā. Tavs draugs zobus arī labo pats?
Jāsaka godīgi - neesmu redzējis nevienu motoru kuram cilvēks ar smadzenēm nespētu tikt galā arī bez super īpašiem rīkiem lai nofiksētu tevis minētās lietas vajadzīgajā pozīcijā !!! Speciāli rīki ir vajadzīgi tādām lietām kur kaut kas nesaplēšot ir jānovelk, kaut dziļumā kaut ka jātiek klāt utml. Bet ne jau lai nofiksētu divas vienkāršākās dzinēja sastāvdaļas !!!
P.S. UN neredzu nekā slikta tajā ka cilvēki paši jauc auto un to daļas !!! Nez tev tāda pat attieksme arī pret ēst gatavošanu - tipa bez pavāra kartupeļus nespēsi uzcept ?!?!?
bobcat rakstīja:
Gauss rakstīja: Tik ilgi izturēt vienu auto??? Košmars...
Kas vainas laikam, mans radagabals pārdod šito auto www.ss.lv/... . Nopirka jaunu tālajā 2001 gadā. Pārdod tapēc ka ir sagribējās Hondas crv parketnieku un ģimenē pārējiem autosu pietiek.
p.s. nobraukums ir īsts.
Dažam auto ir vajadzīgs lai zīmētos, dažam kā daba zirgs un dažam lai vienkārši šad un tad kur aizbrauktu. Un ja tev tas auto nevelna nenoskrien vai arī jams ir izturīgs , tad jo ilgāk jams brauc - jo vairāk tas atmaksājas !!!
cap rakstīja:
nu nez, nez, vai bulšits, man kaimiņos ir viens kantoris, kura vadība pārvietojas tikai un vienīgi ar jaunākiem AMG un Brabusiem, un var jau būt, ka saklausījušies Jugašvili čomu , bet tie savu autoparku pirka no Vācijas, nevis Dominiksā... Un tādi ļaudis to nedara "aiz ņefik ģelaķ" vai arī pēc "kņigu ņe čital".
Hmm zin AMG vēl tā kā būtu MB paša tūninga kantoris , bet Brabus vispār nekāda sakara ar MB - tur viss pa lielam tiek "pārkrāmēts" !!!
Un atsķirības ES kopējams tirgum un Austrumeiropai gan varētu būt nu vismaz piekares ziņā, jo nu Krievijā ir krietni ņiprākām piekarēm jābūt - ceļi sūdīgāki kā pie mums !!!
Bet drīzāk es ar teiktu ka Vācijā var dabūt labākas atlaides !!!
Tēma: Jenisej kombaina remonts
anonimikis rakstīja: tur nevar iebarot pa taisno hešus un pārkodēšanas algoritms ir uztaisīts ar baisām aizturēm. līdz ar to brutforcēties varat līdz 2012.gadam. Pēc tam jau vairs neko.
Bet padomā par variantu ka uztaisu 1001 kopiju konēratajam failam un palaižu vairākus process kas lauž vienlaicīgi - domā nesanāks?!?!?
Tēma: Jenisej kombaina remonts
anonimikis rakstīja:
vari netērēt laiku RAR failu laušanai. tur ir aizsardzība pret brute force
Nu pastāsti kāda ir tā aizsardzība ( P.S. es piedevām no Lunix puses uz to visu skatos
)
Tēma: Jenisej kombaina remonts
Šķiet vienā no šīm bildēm var redzēt ka Ņivai riteņu piedziņa tiek realizēta ar ķīlsiksnu - pa savam tas ir daudz vienkāršāks mehānisms nekā tā hidromotoru būšana !!!
Tēma: Jenisej kombaina remonts
Nortel rakstīja: Laukos kaimiņam ir kombains Ņiva. Izskatās jau vēsturisks, bet strādā ideāli. Pats viņu remontē, daļas paspēja juku laikos savākt tik daudz, ka tagad pamazām nodod metālā. Ja ir kaut nedaudz līdzīgs jeņisejam, tad varu apjautāties par manuāli.
Īsti nezinu bet šķiet ka ne - vecā Ņiva nebūs līdzīga Jenisejai, tikai tik daudz cik jebkurš kombains līdzinās jebkuram citam. Škiet ka galvenā atsķirība ir tā Jeņisejas hidro piedziņa ratiem - tipa šitas lielais hidrosūknis + hidromotors kas piedzen ratus.
Tēma: Jenisej kombaina remonts
Ozz rakstīja: krievijaa
avtoliteratura.ru/...
Ir jau iesaistīta tauta no mums draudzīgā Celica kluba Krievijā - tā kā pie tās agri vai vēlu tikšu !!!
Iedeva jau linku arī uz manuāli un to jau novilku, bet jop, lai jamo atvērtu jānosūta 9 Ls vērts SMS, es neesmu tik liels muļķis lai par "kaķi maisā" maksātu 9 Ls. Kad nebūs ko darīt tad to RAR failu palauzīšu palūrēšu kas tur iekšā, bet pagaidām pameklēsu "hard copy" tepat LV.
Tēma: Jenisej kombaina remonts
Paldies visiem !!!
Galveno probzu ar hidro sūkni atrisinājām - pie vianas kaut kāds mazs sūda gruzis/skaida bija. Jamam tas sūknis ir gana intresants verķis tāds kā "divpakāpju", "pirmais" sūknis nodarbojas ar to ka pastiprina no kabīnes doto kloķa "komandu" spēku, un attiecīgi pārslēdz "lielā" sūkņa darbības virzienu. NU lūk un tajā mehānismā kas ar to "komandu pastiprināšanu" nodarbojas ir 3 dīzes ar mazu diametru (zem 1 mm), un mazākajā no tām bija iesprūdis gruzis.
Bet nu manuālis tāpat būs jāiet nopirkt, daudz kas vedams kārtībā.
anonimikis rakstīja: var jau arī gabaliņu plutonija nolikt uz plaukta. lai neitroni silda...
Tikai dažiem radīsies neveselīga interese par tavu dušu + dažiem citiem var būt neomulīgi iet tur mazgāties.