Kārtot: Augošā secībā

Tēma: FB9000

Vot jopcik ja kaut kur ir raidījuma ieraksts tad varētu no turienes izdabūt - jo džeks sauca numuru kaut kas tipa - 260...

Tēma: FB9000

Jā sorre tiešām StarFm Zoopasta:

tel: 6 7447744

P.S. Es vienkārši braucu - man tā ir tāda pati fona rūkoņa kā visi citi fona trokšņi - ne viss līdz smadzenēm aiziet

Tēma: FB9000

Pag kaut kāds līdzīgs numurs (tikai precīzi neatceros kāds bet aºī šķiet ka bija 9000) tipa tika pieteikc kā atrasts laikam jau SWH radio, nu tip tur kur Sipeniece un Co no rītiem vārās !!! Pamēgini uzgriezt jamiem cilvis savu numuru atstāja !!!

Tēma: Dižķibele,politika utt

Kaksis rakstīja:

Nē, bezdarbnieku un valsts kases ieņēmumu statistiku...

Zini Andrīša un "treknajos gados" un ne tikai bija daudz "bedarbnieku", kas saņēma ķepā. Un nerunāsim nemaz par potenciālajiem bezdarbniekiem kuri apgrozījās nozarēs kas bija virtuāli uzpūstas. Tādēļ es visupirms paskatītus kāda ir tā bezdarbnieku struktūra, lai vispār mēģinātu kaut ko pārmest esošajai valdībai !!!

Tāpat arī ir jāsaprot ka ļoti daudziem cilvēkiem (pārsvarā tiem kas ir augsti kvalificēti nozarē kas cieši saistīta ar celtniecību) bija izdevīgi mesties bezdarbniekos un dažiem joprojām tas ir izdevīgi. Bet par tiem kas ir a ļa celtnieks parastais - tur nav ko raudāt - vieglākais ceļš bieži vien nav "dimantiem kaisīts" !!!

Tēma: Mitsubishi L200

No citas puses škiet bija kuat kādi verķi ko varēja uzskrūvēt radiatoram vāciņa vietā un noteikt ir tur CO/CO2 izplūde vai nav - tas arī iespējams šo to pastāstītu par tavām aizdomām.

Tēma: Mitsubishi L200

NU ja viss tiešām ir izslēgts - tad jāmeklē veidu kā pārbaudīt bloku, no tāda viedokļa pat labi ka tev jams arī aukstam "pūš" pieklājīgi "garām" , tad problēma būš pamanāmāka.

Tēma: Mitsubishi L200

monteros rakstīja: Galvai noslīpēti 0,1mm. Skrūves jaunas. Trakakais jau tas ka spiez lauka antifrīzu kad apgriezieni, pat tad kad motors nav uzsilis un nevārās.

tas izklausās pēc kaut kā neticama !!! Ja termostats ir ciet tad tur tikpat kā nekas cauri nevar iet !!! Un neticu arī ka pa otru galu - apakšējo trubu kaut ko varētu spiest atpakaļ.

Līdz ar to man būtu jautājums ko vēl tas antifrīzs dzesē - turbīnu, vēl kaut ko ???

Piem. Toyotas CT26 turbīna tiek šādi dzesēta, bet nezinu kā tavam Mitsu.

Tēma: Dižķibele,politika utt

Redzku iespejams zāles mūsu degvielas dārdzības problēmai:

www.technologyreview.com/...

Tēma: Mitsubishi L200

Es laikam teiktu - brauc un nerausties - ik pa laikam pačeko eļļas stāvokli un antifrīza stāvokli, pēc kādiem 10kkm tikai jāpārliecinas vai antifrīzs CO2 utml iespaidā nav kļuvis par skābi, ja nav - tad tie burbuļi ir kaut kas pavisam cits nekā tu domā !!!

Un par karšanas jautājumu - pārbaudi/samaini vienīgo atlikušo daļu radiatora vāciņu, ja jams netur spiedienu, tad antifrīzam vārīšanas sākas pat mazliet zem 100 grādiem ja pareizi atceros. Tad kad jams zem spiediena - vārīšanas tiek pacelt turpat līdz 130+ (arī atkarīgs no H2O apjoma sastāvā).

Tēma: Dižķibele,politika utt

uupis rakstīja:

WALA rakstīja: uupis - a tu SPAMošanas atļauju izņēmi, samaksāji valstij ??

Ups – 26% no spama sūtīšu uz VID…

Ar šito uzmanīgi, citāk noplēsīs 5 ādas par uzņēmējdarbību reklāmas jomā + vēl par to ka neesi reģistrējis savu "rūpalu".

Tēma: Dižķibele,politika utt

uupis - a tu SPAMošanas atļauju izņēmi, samaksāji valstij ??

Tēma: Dažiem pavasaris jau ir klāt...

Palaidniex rakstīja: Jā, jā Deksi. Var arī ziemā braukt ar auto ar vasaras riepām...

Tas ka var - nav nekas tāds sevišķs, jautājums ir tikai vai vajag !!! Personīgi esmu braucis ar savām vasarenēm pa pieklājīgu sniegu tikai tādēļ ka ziemenes mētājās pa laukiem un sniegs "nobira" negaidīti - un nekas, bija daudz cilvēku kas pārvietojās krietni lēnāk par mani.

Tēma: Mitsubishi L200

NU bet tā tāda 100% parliecība ka tās ir atgāzes tajā antifrīzā ???

Jo tīri teorētiski dzesēšanas sistēmā gaisa esamība nav nekas neiespējams, un logīski motoram uzsilstot izplešas dzeses šķirdums un mēģina kaut kur to gaisu nogrūst.

Un savukārt ja tas gaisa burbulis tur nopietns - tad arī karšana nav nekas pārdabisks.

Bet nu nemācēšu komentēt tiši par L200 nelaimēm, bt man tāds "jox" gadījās uz Celicas, nācās kārtīgi paspaidīt trubas kamēr lieta puslīdz normalizējās, un vēl beigās samainīju radiatora vāciņu (jo bij aizdoma ka spiedienu netur un līdz ar to ir pilnīgi iespējams uzvārīt antifrīzu !!! ) un viss tagad OK.

Tēma: Baltas sveces 1.8 Golf mkIII

degvielas sūknim vienīgais ko nosacīti uz aci var izmērīt ir tikai pārsūknētas degvielas daudzumu zināmā laika sprīdī, taču lai ari tas var būt aptuvens veids kā pateikt vai ir problēma, parasti sūkņa "veselību" samēra ar spiediena manometru šķiet parasti pieslēdzot pie degvielas kopnes.

Ja piesūc kaut kur gaisu , tad to var mēgināt noteikt ar dažādiem smidzināmiem degšķidrumiem - tikai jāuzmanās no izplūdes kolektora un pārlieku lielas devas !!!

Cits veids protams būtu izstaigāt ar rokām visas gumijas trubiņas un izlocīt šaubīgās vietas un uz aci

Tēma: Castrol Edge Sport 10W-60

Crankshaft - kā tur bija 10w60 laikam nebija gluži mūsu ziemām ne ??? Man šķiet ka mums klubā viens uz ST185 (GT4) Celicas šitādu bija ielējis.

Tēma: Riepu dilšana

DimanC rakstīja: par to UniRoyal neko nezinu - testu rezultāti jau izskatās smuki, un viss baigi forši.

katrā ziņā uz slapja seguma turēsies labāk par T1R - tās nu ir pilnīgas sausa asfalta riepas

Nezinu par Uniroyal, bet vienīgais kad man radās probzas ar Proxes - bija tad kad uzmetu jau praktiski lisas (tā "pirmā" komplekta priekšējās - 6 disku komplekts) uz savas otras mašīnas - nu konkrētas lamatas - sasistas Celicas. Lūk tad gan kad te pāgājušgad bija pamatīgs gāziens - uz Jūrmalenes pie ~ 100 km/h tās "liselli" sāka peldēt, tipa pidod gāzi - tik spolē, griez stūri - iet taisni. Pēc mēneša secināju ka esmu līdz "kordiem" iekšmalas nodzinis - bet nekādas tāds braukšanas problmas principā neesmu izjutis ar šim riepām!!!!

Otrs gadījums bija pirms ~ 3 gadiem no Forsāžas sporta spēlēm netālu no Ērgļiem vilkām uz Rīgu - arī bija tāāāāāāds lietus gāziens, cļš bija viena liela peļķe ( ar parastajiem lukturim nevarja vispāº izšķirt kur ceļa mala), bet riepas lai arī vasaru jau brauktas - nekādu probzu ar vadāmību vai akvaplanēšanu nesajutu - no tā viedokļa arī 90km/h nebija šķērslis.

Tēma: Jautājums elektrospeciālistiem

Tam APC upsim viņu saitā noteikti var atrats tehnisko dokumentāciju - pēc tās arī saprast kas tur nāk ārā, bet nu IMO lielākā daļa parasto compju UPSu bija ar modified sine wave ( ar APC kā riz ir sanācis padaudz darboties - visi ko varu atcerēties bija ar to modificēto "sinusu")

Tēma: Jautājums elektrospeciālistiem

Zini tīri lai būtu absolūta skaidrība - patiešām parsītos pimest osciloskopam - tad redzēsi gan sinusa "līkumus" gan frekvenci - citādāk tas ir reāli tas pats kas mašīnas labošana pa telefonu !! Ja lētāk škiet iepirkt 200 Ls "sinusa taisnotāju" - tad uz priekšu. Tīri teorētiski protams varētu jau uzjautāt radiniekam pa sievas līniju no LaFipas kādas ir viņa domas šajā sakarā, bet tā vienalga būs tāda toretizēšana IMO.

Tēma: Riepu dilšana

Sorry mazliet nesaprotami uzrakstīju - tas "otrais" komplekts joprojām turpina savu dzīvi - uz vasaru likšu virsū.

Tēma: Riepu dilšana

hacis rakstīja:

tieši par toyo proxes T1R interesējos. Palasīju atsauksmes tyrereviews.co.uk, un tur vairāki piemin ka dilst ātri. tipa 8000 miles... un tāpēc arī rodas šāds jautājums.

Tik maz gan man liekas nebūs ( kaut gan pašas pirmās priekšējās šādas riepas gan laikam zem 20 kkm noplēsu uz Avenša ). Un jā salīdzinoši arī likās ka šīs riepas dilst ātrāk kā citas, bet tad atkal man ļoti iepatikās kā tā uzvedas lietus laikā uz mana auto.

Otrais komplekts gan kalpoja jau ilgāk tos ~ 40 kkm, tiesa te ir maza nianse - tās nebija visas 4 riepas, jo pakaļējās no 1. komplekta bija ļoti OK , tādēļ tās uzmetu priekšā un turpināju braukt, un pakaļā 2 jaunas. Tad lūk šīs priekšējās šķiet ka pēc gada lietošanas bija palikušas cietākas un vairs arī priekšā nedila tik traki, un izskatās ka ar tam varētu salasīt ~ 45 -55 Kkm. ( un vēl protams es arī zināju ka jamās dilst stiprāk - mazliet saudzīgāk sāku braukt.)

Tēma: Jautājums elektrospeciālistiem

Slinkais rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Strāvai bez sprieguma un sinusoīdas vēl ir tāds raksturlielums Frekvence. Vadības bloks varētu būt diezgan prasīgs pret to, savukārt sadzīves ģeneratoriem pat nav mērinstrumentu....

tad ir kadi ieteikumi?

Pierubīt osciloskopu un palūrēt iesākumā, jo lai arī man tā īsti ir grūti iedomāties ka tie sadzīves ģeneratori ir tik sūdīgi ka dod kaut kādu līku frekvenci ar kuru tā katla vadība netiktu galā ( jo domāju ka robežās no ~50 Hz līdz 60 Hz tiem katliem jau nu vajadzētu mācēt tikt galā - negribas ticēt ka ražotājs ir orientējies izteikti uz šaurām frekvences "joslām" līdz ar to "panes" tikai ļoti precīzas frekvences).

Principā protams vislabāk paintersējies pie konkrētā verķa ražotāj vai izplatītāja.

Tēma: Jautājums elektrospeciālistiem

vot par tiem degvielu darbināmiem ģeneratoriem gan man nav skaidrs kur var būt problēma, jo viņiem ir jābūt maiņstrāvas ģeneratoram iekšā ( bet nu darīšana ar jamiem gan nav bijusi - tā kā palabojat ja kļūdos) , un kādēļ tāc lai nevarētu darbināt maiņstrāvas sūkni ?!?!?

Tēma: Riepu dilšana

tam ir tik daudz faktoru, ka šāds jautājums ir grūti atbildams. manas 205/55 R16 Toyo Proxes kalpo ~ 40-50 kkm ja uzliktas svaigas.

Ja gadu "noturēt" šķūnī kalpos ilgāk jo gumija ar katru gadu paliek cietāka. Riepas sevišķi taupītas netiek, un iespējams dēļ tā ka orģinālā nāk 195/60 R15 arī piekares regulējums nav ideāls šiem R16 un tadēļ moš "ēd" vairāk.

Tēma: Jautājums elektrospeciālistiem

Principā pirkšanai ieteiktu izmantot vai nu Argus vai Elfa, tur strādā cilvēki kas ar elektroniku ņemās (Elfa zinu čaļus kas no RTU šķiet kaut kādiem elektroniķiem \"nāk\").

www.elfa.lv/...

Tēma: Jautājums elektrospeciālistiem

Seene rakstīja:

sleepnis rakstīja: Kaut kadiem specifiskiem gadijumiem, kad leetie nestraada, arii perk dargos. Laptopa baroklim buus toch vienalga.

Nu lai tā būtu. Vienkāºši mulsina fakts, ka lētie ir mazākumā, bet dārgajiem ir daud modeļu. Šāds fakts itkā liecina par pieprasīju struktūru.

Nu kaut kā tam pārdevējam jau arī naudiņa jānopelna, da i kurš pārdevējs parasti ir pietiekoši gudrs elektrības jautājumos !?!?

Lasītākie raksti

Jaunie raksti