Man šķiet ka lielākā problēma ar slāpekļa gāzi ir tā ka vairs nevar ziemas gaisu nomainīt uz vasaras un pretēji. Karoč saskābs tev tās riepas ![]()
![]()
![]()
![]()
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: megalohatrons
Man šķiet ka lielākā problēma ar slāpekļa gāzi ir tā ka vairs nevar ziemas gaisu nomainīt uz vasaras un pretēji. Karoč saskābs tev tās riepas ![]()
![]()
![]()
![]()
Tēma: Par Golf 3 motoriem
Šodien biju nepatīkami pārsteigts par Golfu ( gan laikam 4-to) - jama priekša tik zema ka kā tik biški dabūt paspolēt, tā čav -jams sēž "uz deguna" kupenā. Un vēl tam pašam verķim arī sajūgs tik mīksts ka skuju tu sajutīsi kad tie priekšas rati tev sāk "pieķert" - sajutos kā absolūts "cirvis" braukšanā pa kupenām šodien !!! Nekad ar savu Avensi 2 x biezākā sniegā nav bijušas problēmas bet te ... ( nu OK bija dāma jamo iesēdinājusi jau pirms manis, bet nu vienalga nedomāju ka tik sīka izbuksēta bedrītē var šitā "atsēdināt" mani un arī Golpu.
Tēma: Dižķibele,politika utt
Es savukārt sapratu ka šīs sistēmas funkcionalitāte bija tāda ka GET pieprasījumā varēja nomainīt kaut kādu ciparu, kurš ja tā var teikt pa tiešo linkojas uz konkrētu VID dokumentu. Ja tas tā bija tad viņi nevarēja vienas dienas laikā šo problēmu novērst. Bet ja bija tā ka raksti tu - tad protams jā, kaut gan vienalga man nepalika skaidrs kādēļ idejiski ir vajadzīga šāda funkcionalitāte kas tehniski ļauj pašu darbiniekam izdarīt kādu ļaunprātību !!! Normāli cilvēki šādus back doors nemēdz iekļaut programma, pat tad ja runa ir par darbiniekiu savdabīgām "ērtībām".
Tēma: Dižķibele,politika utt
Man atkal šķiet ka labākais "prikols" pēdējā laikā ir VID elektroniskās sistēmas caurums. Reāli spārda, man tik nav īsti skaidrs kā viņī panāk to lai šāds joks neatkārtojas, jo tehniski neba nu viņi to progu tagad pēkšņi pārtaisīja drošāku, drīzāk uzlika kādu pagaidu risinājumu kurš vistacamāk nav neko grūti apejams.
Galu galā tā ka noprotu bija programmas speciāla "fīča" nevis kļūda.
P.S. vispār man būtu ļoti intresanti uzzinat ko un kā jamie izdarījās, tik nu lauzt man nav nekāda prieka - soda par valsts "huiņas" uzlaušanau un datu nesankcionētu piekļuvi manā vecumā kaut kā neiedvesmo.
Tēma: Dižķibele,politika utt
da nu taisat te problēmu - aparātu uztaisām normālā 200+ litru ūdens sildītāja korpusā, aizvietojot lielo ūdens balonu ar mazāku ( tikai tik cik dzesēšanai) un sildelementu otrā balonā kurā ir attiecīgi uztaisīts veids kā viegli un neaizdomīgi to var uzpildīt ar brāgu. Tad atliek tikai dzesētājam pielikt zolīdi "caurtekošu" auksto ūdeni un vēļ labu veidu kā savākt "destilātu".
Ak jā un lai labi garšo destilēts ūdens !!! ![]()
Tēma: Dižķibele,politika utt
Yetti rakstīja:
Tu dikti vispārini... tā ir viena no VID struktūrām, kura praktiski nepārtraukti nēsājas pa visu Latviju...
ir saprotams, ka jamie ļoti daudziem nepatīk, bet tāds ir viņu darbs...
Ne man ar viņiem nav absolūti nekādu darīšanu - no tāda viedokļa mani viņi neskar. Tikai tas ka man grūti noticēt ka tiešām tik daudz auto ir nepieciešami !!!
Tēma: Dižķibele,politika utt
Kaksis rakstīja:
Ja nemaldos, tad tie ir tie VID operatīvie auto? Ja jā, tad kā tos izmantot savādāk? Un ja izmantot savādāk, tad pirkt citus operatīvajām vajadzībām?
Tas pats kas ar apsardzes, pažarnieku vai mentu auto, da hoķ ātrajiem. Ir dienas, kad nekas nenotiek, ir dienas, kad trūkst transporta. Tad ko darīt? Kamēr stāv, tikmēr ātros izmantot kā mikriņus?
Nu tikai nevajg te huiņu dzīt, neba nu VID tagad neplānoti visi vienā dienā izsperas katrs savā virzienā, un neba nu tagad kāds nomirs dēļ tā ka vajadzīgajā dienā nebūs šo pie pakaļas paņēmis !!! Bet nu ņemot vērā jaunākos nodokļus varbūt arī ka beidzot pielietojums tām stāvošajām mašīnām atradīsies.
Tēma: Dižķibele,politika utt
Yetti rakstīja:
WALA rakstīja: ...Kāda jēga no Tām pašām VID miskastēm kas STĀV pa dienu un piedevām vēl bariem blakus (ja nekļūdos) Hanzas ielai.
....
Praktiski tās "miskastes" visu dienu ir kustībā... un ar tām "miskastēm" nav iespējams braukt vakarā uz mājām vai pa dienu uz supermārketu...
Tas saprotams labi, bet jautājums kādēļ pāris desmitiem auto ir jāstāv, vai tiešām nav cita efektīvāka veida kā tos auto izmantot ?!?!?
Tēma: Dižķibele,politika utt
Mja "Oranžie autobusi" jūtami ierullējusi pa šo nedēļu. Kamēr jampampiņs uz prokuratūru nebija aiztiepies viss šķita daudzmaz OK ( man goda vārds pie vienas vietas ja cilvēki uzskatīs ka tā ir TP braukājoša reklāma - ja ir tik dumji un par jamiem tādēļ balsos - tad paši to ir arī pelnījuši !!!). Oranžā krāsa Imo ir pat ļoti OK skolas busiem !!!
Tācu tagad - tagad izskatās ka TP pēkšņi nespēja atbildēt uz to kāpēc tieši tāds konkursa nolikums un pilnīgā beztolkā kaut ko spirinās ne pa tēmu.
Lūk tas ir aizdomīgi, un pat ļoti.
Sorry neveikli izteicos:
Bet pie 200 -250 Ls tev būs paveicies ja saviem spēkiem tas dampis līdz LV atvilksies !!!
doma bija šāda:
Pie šādas ( ~500 Ls kopējās cenas iekš LV ) tev būs paveicies ja saviem spēkiem tas dampis no UK līdz LV atvilksies !!!
Un lai Angļu cenas neliktos "maļina" varu pateikt ka auto atdzīšana saviem spēkiem no UK, Londonas apkartnes līdz LV izmaksā tuvu pie 200 Ls. Pierēķini vēl cenu lidojumam/citam transportam uz turieni, tad kā minimums nepieciešamību mainīt lukturus un būs tev 200 -250 poundu vērta auto cena apmēram savi 500 Ls. Bet pie 200 -250 Ls tev būs paveicies ja saviem spēkiem tas dampis līdz LV atvilksies !!!
P.S. Vilkt no Uk atmaksājas tos dampjus kas maksā parasti virs 3kLs !!!
Paklau tu esi izliecies, ja es pieminu gadus tas nenozīme ka es tos pērku pēc gadiem, tacu tavs pieminētais nobraukums ir pilnīgi bezjēdzīgs cipars - speedo "kruķī", tavas norādītās robežas nobraukuma ir tieši tikpat "gudra" un bezjēdzīga lieta kā statistika.
Tavā minētajā Anglijā nobraukums ir objektīvs rādītājs, un tur tu aºī vari pastīties uz tiešam kaut cik ekonomiksi pamatotām cenām ( BTW tieši balstoties uz tām + "nacionālo" īpatnību pierēķināšana klāt ir tās cenas kuras nosaucu.
P.S. zini domā par mani ko gribi, taču vienu varu pateikt - 20 gadīgu auto izjaucot detaļās par to var nopelnīt caurmērā vairāk nekā pārdodot to vien gabalā, tādēļ pa savam tās "buratīno zemes" cenas ir vairāk kompromiss starp to lai tirgonis varētu nopelnīt, bet tu varetu iegūt braucamu auto. Anglijā kur neviens nejebīsies ar vecu auto kuram k-kas gļūcī, un arī maz ticams ka pats jamo jaux detaļām tad āºī rodas tādas cenas kas atbilst viņu tirgum un pie reizes arī auto stāvoklim.
Zini bišķu jau nenāk par ļaunu ja spēj saprast to kādas ir reālaās cenas lietām. Vieglais vecs ( 15- 20g.) un apdauzīts (ne sasists lupatās) bet satiksmē lietojams auto maksā ~ 200 -250 Ls ( lai tādu savestu kārtībā jāsamaksā vēl apmēram no 250 Ls uz augšu), vecs labs ( nu tāds ar kuru gadu var droši nobraukt bez kapitālieguldījumiem) un ar "garu" apskati vieglais jau maksā ~ 1000 Ls , tad džipveidīgajiem kā minimums cenas ir x2 un tiem kas ir atzīti kā ilgspēlējoši aparāti, tiem jau savas reizes 3 līdz 4 un dažreiz pat vairāk.
Tāda ir dzīves realitāte, ja tam neesi gatavs - tad nav nemaz ko lūrēt tajā virzienā.
MAD_DOG rakstīja:
WALA rakstīja: tfu linku aizmirsu iedot:
www.ss.lv/...
tas jau partaisiits 4runners - diez vai pat TA var kaadreiz dabuut
shitie nepatiik - seedi kaa vieglajaa un tas 3 eed taapaat, kaa 5.7 benziinieks
BTW ar CSDD satraukumam nevajadzētu būt - ja reiz ir piereģistrēts !!! + ja vajag -tas viegli nomaskējams pasākums, jo jamiem tā "astes daļa" bija noņemama !!!
MAD_DOG rakstīja:
WALA rakstīja: tfu linku aizmirsu iedot:
www.ss.lv/...
tas jau partaisiits 4runners - diez vai pat TA var kaadreiz dabuut
shitie nepatiik - seedi kaa vieglajaa un tas 3 eed taapaat, kaa 5.7 benziinieks
Man arī vecie nepatīk - jaunie - ir OK ar 3.0 ķīseli, kaut gan L200 itkā drusku labāk patīk. Un ar US cariem tiešam nevar salīdzināt, taču caurgājamība gan šītādam būs pat labāka - mazāka masa, īsāka bāze ... .
Un man patīk Ford F-250 un uz augšu, bet nu kas nav man patreiz pa kabatai tas nav, tad nu mierīgi lieku lāpstu sava FWD Avenša bagažniekā un braucu kur man vajag ( Vēl neesmu ne reizi racis ārā - vienmēr esmu izrāpies tāpat ar nelielu "surpu-turpu" pabraukāšanu.)
Redzku tev tāds pat konstruktors kā GAZ 51 - tik nekas nav jāpārveido - tik tāds sīkums kā rūsu nokasīt caurumus aizlīmēt un motoru sastutēt. ![]()
![]()
P.S. Nu nesapņo par lētu pikapu, un vēl no USA - tikai ja ir pareizie gali un ļoooooooti paveicas.
Tēma: Dižķibele,politika utt
seaman rakstīja: interesants saraksts!
www.latvietislatvija.com/...
Man šķiet ka kāds ir galvu saspiedis - kaut ko šītādu publicēt. Karināt "visādas lupatas" pie logiem nav nekāds noziegums, bet nesankcionēta personas datu publicēšana ir krimināli sodāms pasākums. Tā kā ja kādam ir zināmi gali - tad nu pabrīdinat, ka ši aizejot tautās varēs attiečīgi arī norauties no tiesībsargājošām organizācijām (provided, ka šie dati atbilst patiesībai !!!)
Tēma: Dižķibele,politika utt
jugasvilli rakstīja:
Piekrītu, tikai nodoklim ir jābūt samērīgam un kontrolei/sankcijām jābūt lielākām, lai uzņēmēji nebūtu ieinteresēti sevišķi shēmot.
Nu man tikai interesē ka pie velna tu nokontrolēsi !!! Vai nebūs tā ka tagad VID štatu jāpalielina x2, bet tad atkal kas tad būs tie uzņēmēji un kur tad būs tie darbinieki kas to nodokli "saražos" privātajā labumā !!! Es teiktu ka noteikti ir labāks veids kā šo jautājumu risināt !!!
Tēma: Dižķibele,politika utt
kolumbs rakstīja:
Valsts autoparka efektīva lietošana un ieviesatais nodoklis ir 2 dažādas lietas.
Patreiz jā, bet pēc būtības tam kāreiz būtu jāierobežo valsts sektros nevis privātais.
Es vēlreiz uzsveru - ka ir svarīgi domāt mazliet globālāk par štrunta 21% noslaukšanu nodokļos. Latvijā auto ražo ??? Izņemot Dambi un pārīti vēl "garāžas" prjektu neesmu neko dzirdējis !!! Tad kādēļ mēs gribam savākt 21% no tā no kā gandrīz 79 % aizies pavisam citai valstij !! No tā mums baigie bonusi kopsummā ?!?!? Tad zin labāk taisam ka pie jauna auto iegādes atkarībā no "pontiem" tiek pielikti lielāki nodokļi, lai
a) uzņemumi būtu ieintersēri lietotu auto efektīvāk un ilgāk
b) lai ierobežotu auto skaitu un atiecīgi uzlabotu importa/erskoprta attiecību
c) vairāk nodarbinātu vietējo darba spēku nodrošinot auto remontu
d) nevajadzetu lauzīt galvu kā piemērot un kontrolēt šo visai tiupo likumu, kuru tāpat izdomās kā apiet !!!
c)
Tēma: Dižķibele,politika utt
Sretsked rakstīja:
Domājams, šitā jezga sacēlās dēļ tiem,kas nopērk firmai ar gada apgrozījumu 3000 ls mašīnu par 100 000....
Un ierēdņiem,kas braukā ar visām šitām neskaitāmajām VID un tamlīdzīgām mašīnām. VID darbinieks strādā Rīgā..dzīvo Bauskā...kā stāvvietu ieraksta Bausku un katru dienu pa mūsu visu naudu dzenājas uz turieni. Lūk kur ir vieta,kur rakt. Tā jau ir,ja uzņēmums mašīnu,kuras vērtība 3000 ls šad tad palietos privāti, nekas jau neradīsies... bet kāpēc to dara VID, kur tas auto pilnībā pirkts par nod maksātāju piķi ????
Bet piedod - šis joks ir risināms citādā veidā. Ir darba pienākumi kas prasa daudz braukāt apkārt - ir attiecīgi "piestiprināts" auto. Nav darba pienākumos jābraukā apkārt - nav auto, un nevis katram fiderasam ar pareizajām uzšuvēm pa savam auto. Viss ja kaut kādam priekšnieķelim ir jāaizvelk sava pakaļu uz kādu no rajoniem - ņemam kādu tr-ta vienību kas ir brīva un stumjam to
"pakaļu" kur pienākas. Kāda jēga no Tām pašām VID miskastēm kas STĀV pa dienu un piedevām vēl bariem blakus (ja nekļūdos) Hanzas ielai.
Un tikai tad attiecīgi ja tam ir kāda nebūt ekonomiskā jēga Valsts uzņēmumu un iestāžu darbiniekiem uzlikt šo nodokli ( kaut gan šāda situāciju apšaubu vai tam būtu jelkāds ekonomiskais pamatojums !!! Un nekādu privāto uzņēmumu aplikšanu ar stulbiem nodokļiem !!!
Tēma: Dižķibele,politika utt
Kaksis rakstīja:
Sākotnējā doma bija apkarot valsts iestāžu auto izmantotājus, bet tad dombītis izdomāja "pazāģēt" arī privāto sektoru. Jo viņam jau nav svarīgi kā, be tikai iegūt naudu lāpīšanai.
šo izteikumu gan atļaušos apšaubīt - tas drīzāk varēja būt Repšes pirksts, taču neba nu Repše šô nodokli izdomāja - ministrs(i) ar to nenodarbojas, tam ir lērums visādu ierednīšu kas kasa aiz auss. Repše droši saņem tikai atskaites un priekšlikumus ar pareizeim vai mazāk pareiziem cipariņiem pretīm katrai nodokļu pozīcijai. Un tad jams iet un mēģina tikt skaidrībā ar TP ko varēs dabūt cauri.
Un pilnīgi pieļauju, ka TP laiž cauri visu to kas izskatāš ka reāļu labumu nedos, bet tipa būs kā darvas karote JL "medus mucā".
Tāda sajūta palika pēc tā dividenžu, mājokļu utt. nodokļu izgāzšanas, tipa lai taukainākajiem nebūtu jādalās ar sabiedrību ...
P.S. man gan sveša labuma nevajag, taču "haļavu mētāt" ar nav kaut kā "pačotna" it īpaši ja nodarbojies ar kupi -prodaj stila pasācieniem ( šos patiezībā es uzsaktu ka ir pēdējais laiks sākt "apkarot") !!!
Tēma: Dižķibele,politika utt
P.S. ja nodoklis tika tēmēts uz superluksa klases darba auto - tad ir daudz vienkāršāks veids kā to izdarīt - uzlikt maksimālu nodokli pie luksusa auto iegādes !!!
Tēma: Dižķibele,politika utt
Es gan nebraucu ar uzņēmuma auto utml. Bet man arī nepielec kā var ienākt prātā kaut kas tik stulbs kā šī darba auto aplikšana ar "privātā labuma gūšanas nodokli". Vai Latvijā kāds ražo auto ka būtu iemesls pēkšņi lobēt autoražotājus un autotirgotājus ??? Mašķiet ka visādā ziņā būtu jāveicina tas lai pie mums pēc iespejas mazāk pirktu lietas kas netiek uz vietas saražotas !!! Līdz ar to uzskatu ka valstij dºīzāk būtu jāveicina darba devēju (privāti ar domu nevis VU) ļaut darbiniekiem izmantot uzņēmuma transportu kur vien vajag. JO uzņēmēji jau ar nav zābaki un tāpat neļaus nepamatoti nodzīt savus auto. KĀDĒĻ mēs čakarējam lieki savu eksporta/importa attiecību ???? Vai tiešām ir kāds kurš domā ka kopsummā tas valstij ir izdevīgi ??? Jeb te atkal spiežas pa visām malām ārā kompetences un domāšanas trūkums ?!?!?