Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

brmbrmm rakstīja:

anonimikis rakstīja: tādas grafiskas shēmas ir priekš lameriem. normāli pietiek ar CMDB

Kolēģis uztaisīja HP SD CMDB vizualizāciju perlā, visiem prieks un uzskatāmi servisu modeļi.

Man jau nu arī gribas redzēt kura CMDB ir tik laba ka ar to vien var iztikt.

P.S. Man gan vēl vien problēma - par maksas variantiem var aizmirst saknē.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Seene tev kā ar IT sfēru saistītam nav gadienā padomā kāds labs FOSS rīks ar ko varētu smuki "sashēmot" tādu lietu kā serverus un softu kas uz tiem virsū. Tuvu tam ko gribēju atradu Java piedāvatajos "tree view", tipa ir ērti pierakstīt visu, bet vizualizācija nav tā pati izcilākā, ja gribetu kādam ar to saimniecību nesaistītam aprādīt kas un kā. Cits variants ir zīmēt shēmas iekš Visio (jeb manā gadījumā Dia), bet tas šķiet ir vēl laikietilpīgāks process ja vēlos aprakstīt to kas ir ienācis prātā.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Seene rakstīja: Nu smīkņātāji... Kā paliek ar sazvērestības teorijām?

rus.tvnet.lv/...

"магнатов интересуют в первую очередь объекты инфраструктуры — дороги, порты, аэропорты — и возможности их передачи в концессию"

A pričom sazvērestības teorijas. No biznesa viedokļa ir tikai normāli ka tam kuram ir nauda vēļas iguldīt tur kur ir iespēja nopelnīt. Kur vēl citur var pelnīt neatkarīgi no pasaules ekonomikas stāvokļa ?!?!?

P.S. Ja runāt par sazvērēstības teorijām, tad principā tiek izteikti minējumi par to ka Rotšildiem praktiski "pieder" ASV, jo tiek izteikti minējumi par to ka jamiem rokas "sniedzas" praktiski visās lielākajās ASV monetārajās institūcijās.

Tēma: 7vietīgs auto,lietots,kuru?

HIPPY rakstīja: Jā nekas labāks frančiem par pagājušā gadsimta sākuma CHANEL Nr 5 laikam nav izdevies

Kā tur tas visai populārais teiciens bija, ļaujiet auto taisīt vāciešiem, vīnu vai ēdienu francūžiem un dizainu itāļiem. Un NEJAUCIET lietu kārtību !

Tēma: 7vietīgs auto,lietots,kuru?

Sretsked rakstīja: Varbūt cilvēks grib nopirkt mašīnu, nevis priekšmetu ar ko *******, Nortel ?

Nu nez nav jau tas Renaulc tik sūdīgs - tas mans paziņa cletnieks kādu laiku ar tādu braukāja, bet nu jams no pazīstama paņēma ar zināmu kaisu sarakstu (pārsvarā par piekari un iespējams aºī par atgāzēm) - nu tad novēršana aizņēma labu laiku jo ar detaļu pieejamību kā sapratu tad nebija pārāk saldi. Tobiš ja gadās sākumā sūc uz kociņa - var taisīt, bet nervus un laiku jams apēdīs.

Tēma: Sētnieki!

uupis rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Un vispār principā sniegs ir valsts īpašums...

… Un kāpēc vēl jo projām nav aplikts ar nodokli????…

Ja apliks, tad visi aizies un pateiks ka tās baltās kakas nevienam nevajaga un tadēļ lai savāc atpakaļ. Ja tas nies cauri tad atradīs veidu kā piesipties pie tā "prece" (sniegs) ir nekvalitatīva, vai sipdjuks ar šķūri sabojāja "preci" utml.

Tēma: 7vietīgs auto,lietots,kuru?

Yetti rakstīja: nu nez vai... motors šim zem grīdas un eļļas, sveču maiņa varētu būt visai "jautrs" pasākums...

No tāda viedokļa protams - vismaz vecajam motors zem priekšas benķiem - tipa sēdi salonā un remontējies -nav laukā jāsalst.

P.S. Ja nu tā godīgi tad nekā sarežgītāka kā Celica GT4 apkalpošanu es neesmu redzējis - man pašām jaucot tādu ārā viss kas izkrita no rokām līdz zemei nemaz nenonāca, pat uzgriezņi - tur ir tiešām tik maz brīvas vietas, ka lai kaut kam pie motora tiktu klāt.

Tēma: 7vietīgs auto,lietots,kuru?

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: ...tad Previa ( gan jaunā, kas cenu kategorijā var arī neitilpst) ir baigi OK. ...

čomam bija pirmā Previa, braukšana/ērtība jau dikti forša... tik lai apkopi veiktu, nepieciešama vismaz 10 gadīga sieviešu ārsta pieredze, tb ne katrā servisā viņam ķersies klāt...

Jā tāds sviests ir manīts, lai gan principiāli vienīgā problēma ir tāda (tieši tāpat kā jebkurai TOYO) ka grūtāk dabūt rezerves daļas, jo tehniski jau jamā nav neko sarežģītāka par VW iecienītajiem izstrādājumiem ko labo uz katra stūra un pi Vasjas garažā.

Tēma: 7vietīgs auto,lietots,kuru?

Ak jā domāta bija šitā - 2.paaudze:

www.ss.lv/...

Ja ņem agrāku modeli 1.paaudzi , tad jāņem vērā ka jamās nāk ar dibenpiedziņu, vai AWD.

Tēma: 7vietīgs auto,lietots,kuru?

Ja ir aktuāli reizēm vadāt a ļa reģipsi un negribas pilnizmēra busu, tad Previa ( gan jaunā, kas cenu kategorijā var arī neitilpst) ir baigi OK. Esmu pats ari pavadījis garāku gabalu (Rīga -Tallina) pakaļbenķī - ir ciešami, tikai kājas nevar izdomāt kur piestutēt. Vietas mantām gan tu nav sevišķi daudz ja kurina visi 7 !!!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Vispār es ceru ka šitā ir tikai neveiksmīga likuma intrepretācija, nevis būtiska laža likumā :

www.diena.lv/...

Tēma: Džipveidīgie

O jā es gan Q nesmu mocījis bet AWD Celica - mmm - foooorši, tik degvielu maita rij ka nepiebarot.

Tēma: Sētnieki!

nakuj cīnīties ?!?!? tev tur baigās kupenas ka autoss nevar no tām ārā tikt ?!?!? Pagājšziem es izklaidējos taš kupenas ar savu avensi šķūrējot un stāvot uz jamām. Gadījās tikai redzēt pasvaigu Subaºu STI karājamies uz tādas - skuj viņ zin kā bija tur sapresējis sev to kaudzi apakšā.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Seene rakstīja:

...

Ne velti pat vācieši jau ir aptvēruši, ka progresīvais nodoklis mūsdienās ļoti ceļ labklājību... Tikai ne pašiem, bet šveiciešiem...

Jā tur tiešām bija tāda lieta, un kamēr nebūs tā ka visas valstis ir ar puslīdz vienadiem nodokļiem un likumdošānu cilvēki ies pa mazākās pretstības ceļu.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Tehniski šādā situācijā tu nomaksāsi nodokļos apmēram 23,5 % no peļņas. Uz ātru roku bez īpašas domāšanas es ja nav baigie tālejošie mērķi izņemtu pusi dividendēs un otru pusi atpakaļ uzņēmumā. Tas protams pie nosacījuma, ka man vai arī uzņēmumam tas piķis nav vajadzīgs kā ēst un tad samaksāt valstij sanāks kur ~ 20%. Tālāk protams ir jautājums kur šo izņemto daļu likt, varbūt ir pat jēga depozītā, bet nu tas jāskatas pašiem no risku, peļņas utml iespējām.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

NU bet tas tak ir tikai normāli, pēc līdzīga principa visi lauksaimnieki maksā PVNu, tipa ja neielien zem 10kLs "peļņas" tad atskaita - bļin vairs neatceros ko tieši - moš PVNu uz VID. A tā visi ieguldījumi saimniecībā, tipa kūts celtniecība, traktori, aprīkojums, benža/dīzels utml. - viss rēķinas ārā !!! Te faktiski sanāk tas pats, ja ņem piķi ārā, tad samaksā valstij. Un neba nu tagad visi raus 85K dividenžu ārā, noteikti izrēķinās efektīvo summu, vai arī ....

Tēma: Džipveidīgie

Un jā pēc tās sranās kaisīšanas IMO sāka slīdēt daudz labāk !!! No rīta kamēr nebija kaisīts pat uz bruģa nebija tādas spolēšanas kā pēcpusdiena uz asfalta ar sniega "šļuru". Attiecīgi arī mierā stājās sliktāk

Tēma: Džipveidīgie

Mja es savukārt "nožēlošu" savus grēkus - pa Rīgas centru atļāvos braukt lielākajai daļai garām. Centrā tikai viens pī izdomāja ka es jau droši lēnu čūnčinu un ielīda man priekšā uz sliedēm no gandrīz miera stājas - vot tad gan bija ļedj ar savi 50 km/h nolikt bezmaz pa mēmajiem.

Cits pī laikam pieradis pie tā ka visi velkas izlīda no mazāk svarīga ceļa ārā ar visai nekomfortablu distanci - bet nu bremzējās labi iespringuma liela nebija, tik tas ka grrrr....

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Sretsked rakstīja: Seene te dikti iebilda pret to nodokli dividendēm.

Nu, nopelna uzņēmums 100 000 Ls. Tas ir, peļņa, no kuras jāmaksā nodoklis 15 %. Paliek 85 000 Ls. Ja uzņēmums nolemj to investēt attīstībā, noguldīt rezervē depozītā ...paliek visi 85 000 Ls.

Ja idomā kādus 20 000 izmaksāt dividendēs, tas taču ir pilnīgi loģiski,ka no tā ietur 10% kā ienākuma nodokli, kopējā summa 25%.

Apmēram tā. Pēc loģikas- DŅ maksā 26%, kāpēc DD būtu 15 ?? Tādos gadījumos sākas shēmošanas...

Seene, bet es jau neko nesaprotu

Nesapratu - tad ja izmaksā 20 K dividendes un no tā ietur 10% - tad kā kopā sanāk 25% "nodokļos" ?!?!?!?

Man kaut kā sanāķ kopā tikai 17% !!!!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Da labi šodien ar Šļesera tiršana Domburšovā bija varen "spēcīga". Kā man patika pļutkšķēšana par NĪ biznesa veicināšanu piesaistot krievu uzņēmējus ar uzturēšanās atļaujām utml. Tas zābaks tak nefilmē ka velk tajos pašos sūdos kuros jau vienreiz iebraucām. NU NAH mums vajag te vēl Maskavas līmeņa NĪ cenas ?!?!? Tāpat jau tirstami asinis dabūsim atsrādāt NĪ savārītās ziepes, pāºmaksātos kredītus utml.

P.S. Par šītādām tupām idejām būtu jāpiešķier ierocis ar vienu lodi ... smadzeņu vēdināšanas nolūkiem !!!

Tēma: Džipveidīgie

Da jopcik ko ta jūs grib - liela daļa brauc ar vissezonas riepām, daļa ar ne tām sviegākajām.

Bet nu tiešām liela daļa brauc kā bremzes, nevar ne no krusta uzsākt ne arī sabremzēties normāli. Vairākas reizes izmantoju iespēju no Mārupes izlavīties pa lauku "mazceliņiem".

Bet ko es galīgi neiebraucu - kādas skujas pēc šodien pa dienu tika kaisītas ielas Rīgas centrā ????

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Kaksis rakstīja:

Nav jau tie ierēdņi tik vainīgi, vismaz ierindas. Visu nosaka priekšniecība (valdība, saeima). Un ja tur strādās lohi, tad arī ierēdniecībā būs tādi paši lohi.

Dīvaini saki ka ierēdniecība ir lohi, bet joporjām velies par to maksāt - I am PUZZLED !!!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Patiesība man šķiet ka vislabākais Latvijas valstij būtu bijis, ja ierēdņu armija, izņemot tiesībsargājošas iestādes, armiju, tiesu, ietu gaaaaaaaaarāāāāāāā bezalgas atvaļinājumā un nafig neko neaiztiktu.

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

anonimikis rakstīja: NĪ spekulāciju burbuli varēja diezgan pamatīgi piežmiegt tikai nodrošinot atbilstošu nodokļu iekasēšanu par darījumiem.

Vispirms jau vajadzēja noteikt, ka bankas hipotekāro kredītu var izsniegt ne lielākā apmērā, kā Zemesgrāmatā reģistrētā darījuma summa. Ja grib, var dot arī vairāk, bet kā parastu patēriņa kredītu bez ķīlas. Un hipotēku arī drīkst uzlikt par summu, kas nepārsniedz Zemesgrāmatā reģistrētā darījuma summu. tas būtu tā atdzesējis tirgu, ka pilnībā pietiktu, lai neiebrauktu sūdos.

Par vēlu draugs !!! Tagad ir jādomā vai ar ielu slaucīšanu un grāvju rakšanu mēs varam/nevaram "izcelt" tos "sūdus" un nenoslīkt !!!

Tēma: Aptauja krīzes laikos ...

Seene rakstīja:

Banku lobijs, iznīcinot parādnieku pēdējās maksātspējas paliekas? Interesanta versija...

noupe - ir aizdoma ka tu skaties no sava uzņēmēja viedokļa ka nav saaistīts ar NĪ, man savukārt šķiet (un tādēļ tā rakstīju) ka ir pāºāk daudz "ievēruši savu degunu" NĪ durvīs, un ar tiem te tagad mēģina auklēties !!! Nezinu cik JL pirksts cik varbūt TP garie nagi, bet IMO runa ir tieši par to lai NĪ darboņus pēc iespējas mazāk aiztiktu.

Varbūt kļūdos, tādēļ ja ir kādi argumenti kas kapitāli šādu domu apgāž - PLZ padalās.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti