msh rakstīja:
Sarkana disene kaut kādai amūrikāņu kastei pakaļā sīkums? Nu tev varbūt sīkums bet sēņotājam gandrīz avārija
NU hmm kādu gadu dzīvoju pa Ameriku - nesajutos neērti vai kā apdalīts ka man pagriezienus rādīja sarkanus. Nekuj līst pakaļā priekšējam ja nevar apjēgt kas priekšā notiek.
msh rakstīja:
P.N. Kāpēc tu pa ceļa malām rullē? Es braucu pa ceļu
Vecīt tev ir veicies, man ziemā 1 x pašam (un tikai tas ka kaut kas likās aizdomīgi ar iemītajām pēdām uz ceļa lika samazināt ātrumu un līdz ar to nenoķert asas sajūtas, un tā nebūt nebija ceļa mala), un citreiz manai ex-draudzenei braucot ar velo beidzās ar diezgan pasmagu galvas traumu. UN vēļ ir bijušas situācijas, bet taš nebija tik bīstamas, cik vienkārši lika kārtējo reizi pie sevis nodomāt - idioti.
Un var daºīt IMo aºī tā ka tas krāsainasi gabarīts kļūst par pagriezienu, un gabarīt lampiņu "iegriež" pamatlukturī !!!
Pastāsti sīkāk kas par auto, vai iemet bildi uz līdzīgu auto, lai var saprast kāda tev tā probza. Varbūt vinekāºsi ir jāizdara tā kā prasa likuma burts un jāaizmirst jebkāda jebļa uz priekšdienām !!!
P.S. tikt vaļā no dzleteniem gabarītiem parasti nav sevišķi liela problēma, jo tur nāk papildus stikls kas to gaismu "krāso". Un pagrieziena lukturis šķiet ka varēja būt aºi bampera sānu daļā !!!
P.P.S. Kas ar tevi Sēne smadzenes uz ceļa nestrādā, ka čīksti par bīstamību ?!?!? šitie ir natuºāli sīkumi pret visādām ceļu malās pamestām piekabēm bez gaismām un aizd=stiem atstarotājiem ... kā aºī "tumšīem" ļautiņīem.
Kaksis rakstīja: Beidzot patiesība:
www.financenet.lv/...
Zini tā nav gluži patiesība, tā ir vidējā homo "sapinies" loģika un Šķēles k-gs tāpat ka vis TP cītīgi gatavojas vēlēšnām. Līdz ar ko man jo tālāk jo vairāk rodas vēlme parūpeties par to lai TP ir tālāk no Saeimas un valdības.
Laucinieks rakstīja: tb, ir apdrošināšanas kompānijas, kas pat par atļautajām 0.49 promilēm avārijas izraisītājam pieprasa segt visus izdevumus.
Es gan teiktu ka ja cilvēks visu ir darījis likuma robežās tad apdir$inātājus jāsūta slaidi d=st. Pretējā gadījumā to savu OCTA sistēmu jamie varēs tiešām dºīz iesālīt un paši "apēst" !!!
Sretsked rakstīja:
Man arī bija zvans, protams. Protams, no paša sākuma bija skaidrs,ka kaut kas tur nav riktīgi, nezināju, kas tieši. Bija doma aiziet un palūkoties, jo no paziņām neviens neko nezināja. Un re,pēkšņi viss skaidrs
Žēl gan,ka neaizgāju, saslimu ar kaut kādu kakla triperi, gribējās šos patiranizēt.
Gribi aiziet, ir iespēja šôdien 12:00 pie Radisson SAS administrācijas 


Pirmais rakstīja:
man domāt vaidzētu būt otrādāk.... ja ja es esmu ceļojis, tad man tādu tuftu iesmērēt vajadzētu būt grūti
vai arī ja es vēl šogad neesmu braucis, tad kakraz gribu pirkt no viņiem to "pakalpojumu"
Es domāju ka atslēga šôreiz bija tā ka tās aptaujas vidū ir iepīts jautājums par to cik apmēram izmaksāja jūsu patreizējasi ceļojums. Tā kā īpašī neiedziļinoties arī atbildēju uz šô jautājumu - domāju ka tas ir bija viens nobūtiskiem faktoriem "balvas iegūšanai".
Sretsked rakstīja:
Man patik iet neceļos
WALA, ieliec savu bildi, varbūt varam ar iet. Tev kleita ir ?
Nav man kleitas, un arī špiļku nav, tā kā vienīgi ja pats par bābieti iesi. Bet ja tev nav špiļku, vai aºī pareizo zābacinu, tad es nemaz neiešu ar tevi
Pirmais rakstīja:
a tev zapadlo iet tautās ar deksteru?
Deksteru jau nevar ņemt līdzi vēļ aizies neceļos. 

Bet tu Pirmais gan tāda solīda ar tevi gan varētu
Spriežot pēc visa atkal dzīvē nācies sastapties ar lohatronu.
Tipa uzmācās man te k-kad Key Promotions kompānija ar jautājumiem par ceļošanu utml. telefoniski, un tā starp citu piebilda ka ir iespējams vinnēt kaut kādas balvas - VVZ kādas - neatceros.
Pēc laiciņa zvana tipa - piedalījāties tāda un tāda konkursā. Jā. NU tad apsveicam esat ieguvis balvu, tikai vēl nav zināms kādu, tipa pulkstenis, televizors un tur vēl kaut kādu figņu sauca. Jāierodas Radisson SAS kur tikšot veikta izloze.
Mazliet pabrauzēju internetu - intresantas lietas par šo kompāniju atradu DELFos, bet nu ja kādam nav slinkums pats var izlasīt.
Un ja nafig nav ko daºīt un vēlaties iegūt kādu jaunu pieredzi par to kā cilvēķus čakarē laipni lūgti rītdien ierasties Radisson SAS pie amdinistrācijas un paklausīties ko tur kadri teiks - un varbūt arī kaut ko vinnēsit.
P.S. cita starpā diezgan savdabīgs pasākums, ka obligati jāierodas ar savu otru pusīti. 
modena rakstīja: ģēnijs.... gandrīz svētais sanāca..
fishki.net/...
Īstenībā - zābaks, [paskatoties bildītē - kasjaku vairāk kā vajag - šļipses vietā kaklauts "po zhenskomu" utt. - tobish tikai pilnīgs zābaks vai aklais nepamananīs.
Mja un šis ar mazliet rēcīgi:
www.pikabu.ru/... 
Ehh, nav gan īstā sadaļa - bet incanti ar ko Top Gera vadītāji (šoreiz 1 noviņīem) vēl nodarbojas:
www.pikabu.ru/... 
turbopiile rakstīja:
WALA rakstīja:
Pie šitāda skaidrojuma es brīnos kā neviens nav aizdomājies līdz tam ka tie 20% ekonomijas rodas no tā ka tie vieni kā meitenes un tie otri kā puikas dara TO, un rada 20% "jaunas" degvielas.
nē .. tas skaidrojums bija mana interpretācija, skatoties uz "grafisko attēlu"
www.fuelmax.lv/...
Cita starpā man patīk apgalvojumi ka sadarbojas ar National Space Agency un Ministry of Defense ( ja pareizi saprotu tad tās abas, ja ir eksistējošas lietas, tad nav ne mazākā sakara ar ASV valdību) utt.
turbopiile rakstīja:
TDIOTS rakstīja: Nu nau šamiem miera :www.autonet.lv/...
esmu ļoti netehnisks cilveks, un redzu foršu ekonomijas pamatojumu - benzīna sarkanās un zaļās bumbiņas (varbūt molekulas ) sakārtojas kā puikas un meitenes pa pārīšiem smukā kolonā un līdz ar to terējas par 20 % mazāk.. afigenna zinātniski
Pie šitāda skaidrojuma es brīnos kā neviens nav aizdomājies līdz tam ka tie 20% ekonomijas rodas no tā ka tie vieni kā meitenes un tie otri kā puikas dara TO, un rada 20% "jaunas" degvielas. 

Mja mans ar piekrist ka tie O2 benķi ir bišķ pa cietu arī priekš manis, kur Rīga - Madona 1. paaudzes Avensī var izturēt bez pieturām, tur O2 ir jāmeklē kā kājas izlocīt pusceļā ( P.S. vainīga tikai un vienīgi mana miesasbūve - bet nu sajūtas paliek sajūtas)
tas tipa tagad prikols, ka visi kam nav slinkums šo vēl un vēl... un vēl, un vēl pārkopēs ?!?!?
OK paldies par info, vienīgais mani izbrīna tas ka pie teorētiski 3 x "niknākas" gaismas tā tomēr nespiež acīs !?!?!? I am puzzled 
Nu nez man šķiet ka xenons neko diži vairāk neizgaismo to bildi, vienkārši padara to kontrastaināku.
Centis_Nuudele rakstīja: Optimālais risinājums - jauni lukturi.
Kā smejies tas nebūt nav lēti 
Dark_Side rakstīja:
Yetti rakstīja: P.S. apskaties uz oriģinālajiem diskiem platumu un uz esošajiem... es ziemā liktu paredzēto izmēru...
diemžēl man tur nekas naf rakstīts... un par savu mašiņu arī forunos neko nerāda - kādam jābūt oriģinālajam diskam un kur tādu dabūt... vo ir chakarēju piekari ar neorginaliem
Neesmu vēļ redzējis lieto disku kam nebūtu rakstīts !!! Tikai visi uzraksti parasti atrodas diska iekšējā malā uz spieķiem vai taml. Tiesa ir orģinālie TOYO lietie, kam mēdz arī uz ārmalas būt uzrakstīts, bet tas nu ta - kaut kādām pavecām Celicām.
Ņemot vērā to ka Toyotai parasti ir vismaz 10% rezerve detaļu izturībai - un ja tev nav tā ka vismaz 1 x gada maini visas piekares daļas (tiesa ar ķīnīzeru aftermarket 1 x gadā mainīt ir norma pie jebkādiem ripuļiem
) - tavi diski ir OK !!!
Dark_Side rakstīja:
WALA rakstīja:
2) tātad patreiz tev ir disks = 16" + riepas borta augstums 50% no riepas platuma, kurš tev patreiz ir 205 mm.
Tatad pārejot uz milimetriem - 16 *25.4+205*0.5 = 508.9 ( kas ir riteņa rādiuss)
Nē - (16*25.4 + 205*0.5*2)/2 = R
Jā mana kļūda un tev taisnība 