Kārtot: Augošā secībā

Tēma: megalohatrons

Jo tālāk jo jautrāķ, tik vienu nesaprotu, kādēļ "ausainīši" izspēlē k-kādu loteriju amīšu dolāros. Nu un tad vēļ tā Nēģerijas pieminēšana + Latvju apalpojoš Afrikas reģionālais birojs. Nez par cik stulbiem tie āksti cilvēkus uzskata ?!?!?

P.S. Vienīgais iespējams šis joks uzlabos tulkošanas robotu darbību ar laiku.

Te nu tas ir :

NO DESK OF Vice President

INTERNATIONAL PROMOTIONS / PRIZE AWARDS

DEPARTMENT AUSTRALIAN INTERNATIONAL

Totalizatori LOTERIJAS CORPORATION.

15TH SEPTEMBER, 2009.

Dārgais Lucky Winner,

Mēs esam priecīgi Jūs informēt par rezultātu tieši noslēgts Jaunā gada gada vērš Austrālijas cashout Lottery Progamme.

Cyber loterija vērš veica no nepilnīgu sarakstu 21.000.000 e-pasta adreses, fiziskām un sadarboties organizācijas izvēlas pēc nejaušības principa ar modernu automātisko izlases datoru Balsis

meklēt internetā.

Programma sponsorē Austrālijas valdību, lai veicinātu izmantot interneta pakalpojumus, zinātnisko, akadēmisko un antropoloģisko pētījumu

jo īpaši attiecībā uz mazāk attīstītu kontinentu kā Āfrika.

Jūsu e-pasta adrese bija viens 5.000 e-pasta adreses, kas parādījās kategorijā (B) kā uzvarētājs ar šādu winning information:

WINNING INFORMĀCIJA

Sērijas nr: 05/763638/IPD

Winning no: 11 13 26 34 44 48

Biļešu nav :275-189-657-23-05

Sērijas nr :8756-05.

Jums, kā arī citiem uzvarētājiem šajā kategorijā ir tāpēc, lai saņemtu naudas balvu US $ 200,000.00 (divi simti tūkstoši ASV dolāros) katru

no kopējās izmaksas.

Jūsu balvas piešķiršana ir bijusi apdrošināta, jūsu e-pasta adresi un tiks pārskaitīta Jums pēc tikšanās mūsu prasībām, ar likumu noteiktās saistības, pārbaudēm, apstiprinājumi un apmierinošu ziņojumus.

Savu uzvaras vēlēšanu fails numurus ietilpst mūsu Āfrikas reģionālā biroja, Jums ir tādēļ vērsti sazināties ar mūsu reģionālo biroju Nigērija par apstrādi un pārsūtīšanu Jūsu ieguva balvu jums.

Atcerēties citēt Jūsu atsauces / laimēt informāciju visu korespondenci. Jums ir glabāt visu loterijas uzvarētāju informācija prom no sabiedrības, jo īpaši savu atsauces un biļešu numurus.

Tas ir svarīgi, jo gadījumā, dubultas prasības netiks pieņemts.

Lūdzu, ievērojiet: jūs šo padomu nosūtīt savas pretenzijas Agent Helen Hopewell caur viņas konfidenciālu e-pasta adresi zemāk

apstrādi savas pretenzijas:

PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA:

1. Pilns vārds ...

2. Valstspiederība ...

3. Contact Address ...

4.. Tālruņa numurs ....

5. Marital Status ...

6. Nodarbošanās ...

7. Vecums ....

8. Dzimums ...

9. Dienas uzvarētāju paziņošanas ...

10. Amount uzvarēja ...

Kāds kas jaunāki par 17 gadiem un locekļu affiliate aģentūras automātiski nav atļauts piedalīties šajā programmā.

Atbildi uz viņas konfidenciālu e-pasta konts: mrs.helenhopewell@gmail.com

Apsveicu vēlreiz no mūsu darbiniekiem.

Yours in Service.

Kundze Veronica Oniel.

Vice President.

Austrālijas cashout Lottery Inc

Tēma: Ko darīt?

R1 ir tā vieta kuru būtu jāapmeklē tiem kam lepni lietie diski - viņi prot ar tiem apieties Riepas visticamāk tur gan nebūs par pašu labāko cenu, bet domāju neapmierinātus klientus neatradīsi.

BTW arī salabot apskādētusieplaisājušus lietos viņi pratīs salabot !!!

Runājot par konkrēto kjautājumu:

1) kā jau te teica M+S derēs vairāk tādiem rajoniem kur ir sniegs un tur kur regulāri kaisīti ceļi, ziemenes būs pārsvarā labas visur izņemot pliku ledu. Un šipus jāliek tādiem kadriem kā es kas mēdz pa LV doties ~ 200 km rādiusā prom no Rīgās un vēl tālāk. (Tiesa ja ar finansējumu ceļiem būs kā būs, tad var gadīties ka visi būs "laimīgāķi" ar šipenēm izņemot tos kas āºpus Rīgas ne soli) Pleskavas šoseja vismaz pāris reizes gadā ir mani nosacīti pārsteigusi ar ledu, bet nu es aºī braucu ar dzelkšņiem, un īpašu problēmu nav.

2) tātad patreiz tev ir disks = 16" + riepas borta augstums 50% no riepas platuma, kurš tev patreiz ir 205 mm.

Tatad pārejot uz milimetriem - 16 *25.4+205*0.5 = 508.9 ( kas ir riteņa rādiuss)

3) cik atmiņā stāv vienai lielai daļai toyotu bija n * 100, Corollai škiet bija 4*100 ( Avensim 5*100) , ja viet tā nav Verso, tad jamajai jau nāķ nākamais attāļums starp skrūvēm , kas šķiet bija 114,3 vai kaut ka tā

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

msh rakstīja:

WALA rakstīja:

P

Shit happens, es ar esmu bijis spiests izvēlēties grāvi kad pie apdzīšanas sāka mētāt pēcpusi - pretī nāk kravinieks, aizmugurē kravinieks ...

Kā var apdzenot sākt pakaļu nēsāt? Lisaki vai pakaļas bezpiedziņa?

Ne jau pats, bet apdzenot kravinieku pa sniega putru, kad mēgināju atgriezties savā joslā - pakaļa aizgāja taisni pa "iemīto" sliedi. Tas ar priekšas bezpiedziņu Carina E un normālām M+S riepām. Kā jau teicu dibens stipri pa vieglu lielai daļai priekšpiedziņas koyotu. Līdzīgi esmu izpildījies ar Avensi uz lauku ceļa. Tiko kā iekrauj astē kaut vienu cilvēkrumpi - tādas problēmas vairs neparādas.

Celicai kas novākojās lietus laikā uz Siguldas šosejas - tai gan bija paplikas riepas. Bet aºī viens no faktoriem bija arī tiešī dibengala svars - uzpeldēja pa risām.

Tēma: Problēmas ar lukturiem

P.S. zinu ka ir kantori kas piedāvā pulēšanu - bet darīšānas ar viņiem nav bijusi.

Tēma: Problēmas ar lukturiem

var pulēt tos "stiklus", vienīgi ir skaidri jāzina ar ko jo tas ir plastikāta izstrādājums. Ar kārtīgu stiklu būtu vienkāršāk. Diemžēl nezinu no kā tiek gatavotas tās iekšējas lēcas un cik sarežģīti ir ar tām tikt galā - lai gan tās itkā tomēr tiek pasargātas pret ārējo iedarbību ar to ārējo "stiklu".

Tēma: Bremžu problēma

pozitīvais paliek pozitīvais - teksti ar tadi baigi pozitīvie

Tēma: Problēmas ar lukturiem

pienāk laiks kad xenons pārstāja spoži spīdēt - mēdz būt divas nelaimes - gāze kas veic šo spīdēšānas funkciju nolietojas, vai aºī paši lukturi ("stikli") sāk zaudēt savu gaismas caurlaidību. PIrmais ir biežāk - otes mazliet retāk.

Tēma: Bremžu problēma

Mja Kaksi un ko vēl japāņiem jānomaina komplektā ???

Vienīgais ko pēc manām domām japāņiem ir jāmaina komplektā ir servisu, kurš nerubījot fišku tev pusi mašīnas nomaina beztolkā.

Pozitīvais - vot tu gan esi kadrs, bremžu sistēma, kamēr tā nav pārvērtusies elektroniska(tipa drive by wire) ir ļoti viegli servisojama un apkopjama - tur vispār nav nekā tāda ko pats nevar izdarīt !!! K-gan aºī elektroniskā sistema - nekas tāds pārdabisks nav.

Tēma: megalohatrons

sarashkins rakstīja: Un tad vēl nobeigumā: "Жертва мошенничества надеется, что при помощи ip-адресов, телефонных номеров и счетов Western Union мошенников удастся легко найти."

Ja teikt godīgi - tad ņemot vērā viņu lielo apetīti - viņi ir stipri neuzmanīgi, tā kā iespējams tas ir, tikai vai būs ieguldīto līdzekļu/laika vērts ?!?!?

Tēma: Anekdote ... :)

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja: www.pardodbiznesu.lv/...

Cilvēks būtu labāk vispirms iemācījies latviešu valodas gramatiku un pareizrakstību, nevis sapņojis par miljonu biznesiem ar nulles riskiem

Tu vienkārši neizproti lietu stāvokli, vinš taču iepsējams apgalvo, ka viņam tas ir bezriska darījums, nekur nav teikts ka tāds tas būs arī investoram. UN par 100% peļņū tieši tas pats.

Tēma: Caravelle un Transporter

dies vien zin, atkarībā no izlaiduma gada, varētu būt ka Caravelai bija labāks salons.

Tēma: Transporter problēma ar bremzēm

Bet nu ja bremžu pedāļis jaunc - iesaku arī sākt ar vakuuma sistēmas sakārtošanu sāķot ar jaunas trubiņas iegādi (kaut vai kads nopietnāķs hidraulikas serviss tika ar to galā) un tad jau manīsi kā tev tas galvenais cilindrīts uzvedas.

Tēma: Transporter problēma ar bremzēm

Seene rakstīja:

Jā, bet vakuums nemainās pedāļa vairākkārtējas spaidīšanas rezultātā.

Hmm, nevaru gluži piekrist, jo ja autos nedarbojas ( tipa bremžu pastipreklis vispār nestrādā) - bremzes ar sāķumā "iet līdz gºīdai", uzpumpē jau paliek cietāks utt. Kad motors strādā - viss čiki - pedālis strādā kā vajag. Pamēģini kaut pats uz sava auto !!!

Bet tas ka pedālis tipa ciets, bet lēnām kºit iekšā, tur gan IMO tev ir pilnīga taisnība - tā jau ir bremžu sistēmas ne vakuuma probza.

Tēma: Transporter problēma ar bremzēm

Seene rakstīja:

Es teiktu, ka tev ir divas vai trīs problēmas uzreiz - gaiss sistēmā un remontējams galvenais cilindrs. Mainīga pedāļa "cietība" pēc vairākkārtējas uzpumpēšanas būs novēršāma ar atgaisošanu. Lēnā ieslīdēšana ar galvenā cilindra remontu. Un pie visa vēl klāt - slikti strādājošs vakuumpastiptrinātājs, kas jauc galvu.

+1

vakuuma neesamība vai daļēja esamība ir tas "cietais pedālis"

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Kaksis rakstīja:

Pēc neliela trieciena pa mazauto aizmuguri, aizmugurē sēdošais mēnesi gulēja ar kakla traumu, tādā pašā avārijā semjorkinā aizmugurē sēdošais izkāpa un iedeva vainīgajam bietē.

Tas tā, no kolēģu pieredzes.

Protams ka tā var gadīties, tāpat kā varēja slikti beigties tam 2 Golpam, kurš acīmredzot labi apzinoties situācijas bezcerību to savu dampi ierāva grāvī, kamēr Mersists nepaspēja, vai arī domāja ka liekie bleķi paglābs.

Shit happens, es ar esmu bijis spiests izvēlēties grāvi kad pie apdzīšanas sāka mētāt pēcpusi - pretī nāk kravinieks, aizmugurē kravinieks ... pie kam paveicās "grāvi" sameklēju tādā vietā kur mierīgi laideni caur grāvi pļavā iekšā - tik apakšas plastmasas bišk apskrāpēju. KOpš tās reizes rūpējos lai auto pakaļgals ir pēc iespējas noslogots, jo tadus fokusus ar savām tukšām TOYO ne pirmo reizi izbaudu. Esmu aºī vilcis astē cienai Celicai kas novākojās šī paša iemesla dēļ.

Teiksim Yarim šī problēma nepiemīt, tiesa ar standarta riepām pa Baltijas ceļiem virs 150km/h - nav patīkami braukt.

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Kaksis rakstīja:

Piedod, spečuk, bet vai STI ir yaris klasē un vai E klase ir 7-tās sērijas klasē?

Tas tikai bija piemērs par tavu nejaunu bet lielu auto izturību ( par taviem +10 cm priekšā) !!! Ja paņem vecu 3 Golpu un iesipj purnā Volvo 940 - tad golpā ir 2+ līķi, bet Volvo arī ne mazāk kā 1 aºī tādas avarijas ir bijušas tepat LV. Tajā pat laika ja Golpa 3 vietā būtu svaigs mazauto - visticamāk dzīvi būtu palikuši visi. Gan Volvo vadītājs, gan arī tie kas bija GOlpa priekšas benķos. Vienkārši tas golps priekšlaicīgi sadalījās, un līdz ar to norāva Volvo visu vadītāja pusi kopā ar vadītāju.

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

msh rakstīja:

Būmerļimuzīns būtu tik sūdīgi aprīkots? Es pat esmu redzējis B3 A80 ar opciju "papildus stieņi durvīs"

Atsevišķos gadījumos (bet tas jau runa par pavisam vecajiem E32, E36 utml.) vispar varēja tikai pabrīnīties par konstrukciju, šķiet to gadu 5-series, priekšu nonest vaºēja kā sū, ja pareizā vietā sānos trāpīja, pat ātrumu nekādu lielo nevajdzēja.

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Yetti rakstīja:

WALA rakstīja: Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

nu Tu zvezdanul... E klasii sajauci ar A un subārs vismaz, Tribeca bija...

Nē runa par Impreza STI vs MB Eklassi !!!

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Pāris gadus atpakaļ kad k-kads idioc Subārists iedeva purnā MB E klasei - šķiet ka eklases šoferīc bija pagalam !!! Kamēr no tā mmudiļas grāvī pamkušais Golf 2 bija ticis cauri ar izbīli !!!

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Kaksis rakstīja: Kaut vai dēļ tiem liekajiem desmitiem dzīvības centimetru.

Redzi ja tu vari uzturēt to auto - tad ir OK, ja nevari - tad aizmirsti, Ja brauksi ar liselīniem tad tie tai liekie 10 cm dzīvībai neko nedos, jo nolikt to pletīzeri škēršām un iesipt pa stabu nabūs liela māksla, un tad tā tava veselā priekša bšū "četrkājainim zem astes", jo redz tam lūznim vēl neviens nebija aizdomājies šānos ielikt speciālus tērauda stieņus, kas palīdz sānu krash gadījumā !!!

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Kaksis rakstīja:

Yetti rakstīja: tu aizmirsi sarēķināt cik maksā sveces un filtrii....

yaris pie dīlera, 750 pie vasjas... uz apkopi

Ugums, un taad mēs redzam dazadus brīnumbērnus ar 750iL, vai S klasse - bet liselīniem, un piekari kura bez pa brugi vienkārši nav spējīga klusi un baudāmi pārvietoties utml.

Real driving pleasure !!!

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Kaksis rakstīja: Lietots bmw ir labāks par jaunu jari, škodu, alfu u.t.t. jau defaultā.

Tam, kurš netic - nopērc jari un nopērc jarisa vērtībā lietotu 750iL.

Jā noteikti labāks, ja vien esi gatavs tā virzienā mest piķi ( un daudz), vai arī pats jebīties ar remontiem.

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

BTW arī bija iespēja pabraukt pāris dienas ar Yaris jauno modeli, vēl tad kad jams tikai gadu kā bija pārdošanā - ir OK auto, tikai protams tās plastmasas ir tādas -nekādas, un tas speedo konoles vidū - jāpierod - citāk acis var samežģīt. Tas kas man ļoti konkrētajā auto neaptika bija tā automātiskā kārba ( robotizēta mehānika) - grūti ar tādu pa pilsētu normāli braukt - tik tāda pensionāra cienīga čunčināšana sanāk, ja negrib no pasažieriem visas pusdienas "dabūt ārā". Vēlāk pamēgināju ar tādu pat kārbu Auris - tas bija vēl sūdīgāks. Tā kā lai nu ko, bet robotizetu mehāniku šiem auto neņemiet - kaka.

Tēma: Yaris 2006 vai Fabia New

Naj uat ikai BMW - diezgan daudziem auto kuriem viss ir elektro, un iekšā pilns faršs. Bija te fokuss kad Mercim sāka čakarēties benķim muguras daļa utt. Vēl gan neesmu redzējis sevišķi ka Lexusam būtu tādas stulbas problēmas, bet nu gan jau aºī tam ir kādi gļuki.

Luxus klases autosiem sanāk būt tādiem kā "pirmatklājējiem" visādu fufeļu (kas tipa uzlabo mašīnas m/ faktoru) izmēģināšanā - tad nu te arī ir rezultāts.

Tēma: elektriķis

Ar paneļa apgaismojumu pats mierīgi vari tikt galā IMO - tas speedo elemtāri nāk visiem auto nost. Un automātiskās gaismas ar īstenībā nekas pārdabisks nav.

Bet ja gribi elektriķi vari mēģīnāt Carsound.lv -- cilvēks kas audio aparatūru uzstāda ir labs amata meistars, un tā kā darba jamam ar audio pēdējā laikā nav kalniem, domāju labprāt arī šīs lietas sakārtotu.

Pieredze tiesa tajā servisā vairāk ir ar visādiem Celicas elektrības "jokiem", bet nu tavas vajadzības ar nav nekādas sarežģītās.

P.S. Tiesa tas serviss patreiz pārvākšanās procesā - tā kā moš kādu nedēļu nogaidi un tad vērsies pie viniem, šajā laikā diemžēl viniem tur diezgan nervozs tas pasākums.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti