Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Kāpēc tik lēti auto?

Nez šīto joku nevar k-kā ar Interpola/Eiropola palīdzību novest līdz "simpātiskām" beigām ?!?!? tipa feiks money transfers utml. ????

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

M77 rakstīja:

Kadetam priekšējie bremžu diski (Brembo markas) GrosAuto pirms kādiem 5-6 gadiem maksāja kaut kādus 12 Ls, abi, oficiāli ar čeku.

GrosAuto cenas var neņemt par pilnu - tas noteikti nav labākās tirgū, vai arī prece nav tā izcilākā, ja cena ir "pa lēto" !!!

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

Ļoti intresanti spriedelējumi - ja vīrietim pieder auto tas nenozīmē ka viņs smādē velo vai sab. transu. atkarībā no dzīves vietas protams. Un šādā situacijā personīgais auto nekust un nenotiek detaļu nolietošanās !!! Un runas par to ka kā darba auto ņemt šrotu - hmm, firmai prestižs nav svarīgs ?!?!? Dažām firmām ir svarīgi pat tas lai auto regulāri būtu tīrs, ne tikai labā kārtībā !!!

Tēma: Kompensācija par nobrauktiem km

Hmm, ja darbienieks tiešām izmanto auto darba vajadzībām, tad ir tikai normāli ka tiek apmaksāts benzīns + amortizācija. Un jebkurā gadījumā šāda situācija nelielam darba devējam šajos ekonomiskajos apstākļos ir izdevīgāka par līzētu auto. Protams atkarīgs no darbības sfēras utml. lietām, tā lai nesanāk ka risks - salūzis darbinieka auto- pamatīgi sačakarē biznesu !!! Bet nu domāju ka šajos laikos tie kas spēj savā biznesā savilkt "galus kopā" zina kā un ko daºīt.

Tēma: Kartingu stūrētāji no iAuto

NU tad vakar sabūts Kandavā un no sirds iemēģināta minētā trase. Rezultāti - personīgi skatoties neapmierinoši, jo gan kvalifikācijā, gan arī pēcāk īrējot kartus sasniegti krietni labāķi rezultāti kā sacīkstē. Bet tas tā.

Trase tā gan ir riktīgi intersanta, un karti šķiet jaudīgākie kas mums ir iekš LV ( starp īres kartiem), gribu vēl

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

Šodien Jūrmalene tād intersanta gāziena laikā bija, tipa braucu taisni, bet autoss uz grāvi iet, vai arī pagriežu stūri -autoss iet taisni, un vēl spolē ar priekšu. Skuj viņu zin kas tu ar to asfaltu, kā tuvāk Rīgai pat ar visu gazienu tas asfalts šķiet ka paspēj notecēt, nu vismaz nebija 1+ cm ūdens kārta.

Ak par ko es te ... jā par driftošanu - kam tādas palatākas riepas un mazāks svars uz 100 km/h mierīgi jau varēja sākt vākties. Un valšus ar droši pa kruto varēja zīmēt ....

Tēma: Mainu SUV pret busu vai minivenu

jugasvilli - ja tu pērc pilnīgi jaunu busu - ir pouhj kāds ir motora tilpums, tad kad tu pērc lietotu - ir vērts sākt skatīties. Kaut aºī tas atkarīgs no tā cik tajā busā mēdz iekraut.

Ja man jāska godīgi - man arī 2,5 Trafiks likās gliemezis, lai aºī rāviens no vietas ir labs. Vairāk par 120 km/h nerodas vēlme braukt - ļoti švaki uznem ātrumu.

P.S. nezinu ko jūs tur regulāri ar tām karbām darat, bet tiem 2 Trafikiem kas mums darbā bija kārbām nebija absolūti nekādas vainas, tiesa tie bija pasažieru versijas, kurās tika pārmaiņus vadāta gan salīdzinoši neliela svara krava, gan pasažieri.

Tēma: Mainu SUV pret busu vai minivenu

Bet tam Traficam utml. ar prasās 2,5 litri - lai mazāks iespringums braucot.

Tēma: Mainu SUV pret busu vai minivenu

Trafiam viena stulba nelaime - ventilatora režīmu (tipa apgrieziena) regulātors ātri safišās un priekš tās detaļas maksā da X. Ja pazīstams elekriķis IMO viegli novērst, bet citādi var gadīties ka vents skrien tika tajos režījumos kuros neviens viņu nelieto - pašā ātrākajā režījumā. Subjektīvi tas pats Trafiks Opel ādā (aka Vivaro) škiet bišk sakarīgāks. Garā bāze vispār ļoti iepatikās.

Tēma: NSNF 178tā sāpe lauztā sirsiņā ;)

vai šôdien Klizmai un Vārai vaºa dienas

tfu atvainojiet, Vizmai un Klārai.

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Pirmais rakstīja: būs taču labi dīdžeji

iedomājies, ka esi nopircis biļeti uz pasākumu

Uz vietas jātaisa slēgtais pasākums, sēta rinķī, Policija apsargā un pie ieejas iekasē vēl pa 5Ls :

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Centis_Nuudele rakstīja:

Pirmais rakstīja: nupat atkal aizskaitīju 195 latus

p.n.

es vinnēšu to mersi!

Tu esi uzmests, jo es jau pirmdien izpirku visu tirāžu.

Nepaveicās, tev, tā bija tikai 1dienas tirāža - vienkārši tajā dienā ar roku vairāk ne biļešu sazīmēt ne pa telefonu parunāt.

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

nju kā tad iet (ap)pisness ??? Būs vērc braukt ievērtēt ??? Jeb ir kāda tuvāķa vieta Rīgā kur varēs paskatīties uz biznesmeņa jauno valsts apmaksāto "biroju" ar visu ēdināšanu bonusā ?!?!?

Tēma: Kāpēc tik lēti auto?

Ja gribas lētus auto - tos ir iespejams atrast, tikai vēlam izvēlēties to marku kuru daudzmaz labi pazīsti ( no tehniskā viedokļa). Bet cerēt ka labi piedāvājumi būš steriem - mazliet naivi

Reizēm UK vietējos sludinājumos ( piem. gumtree.com apmēºam kā ss.lv) var atrast autosus ar mums vajadzīgo stūri, par simpātisku cenu. Tiesa pajauni auto par labu cenu gadās reti, jo tiem ātri uzliek ķepu tirgoņi. Pa reizei Šveicē esmu redzējis kādu labu piedāvājumu. Bija reiz Corolla TSport ar nokautu motoru par labu cenu (motoru pie mums pa ~ 700 - 900 Ls pilnā komplektā varēja dabūt labu labo) utml. Ir varianti, bet nu tikai ne ar šitiem pārgudrajiem strādāju tur tagad dzīvoju citur - auto nav vajadzīgs vairs. Maksā uz priekšu n% ja gribi redzēt ... bla,bla.

Normāli neviens netraucē pa UK braukt ar savu kreisās stūres auto, un iemesla pamest jamo k-kur Itālijā, Vācijā vai kaut kur tikpat stulbā vietā nav ne mazāko, ižnemot gadījumus ja pilsonim no UK pieder dāča Francijā, Spānijā vai taml. un tad nav prikola vazāties ar savu UK autosu uz turieni vai ar to auto pretējā virzienā ( taču arī tas neizklausas reāli jo nomest auto uz pusgadu sētmalē ir liekas izmaksas, lētāk paņemt nomas auto).

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Redzkur tāc pat uzmetiens:

www.ss.lv/...

Kaut kādu sūdīgu Greta Wall China vai k-ko tamlīdzīgu mēgina iesmērēt kā LC

Tēma: Anekdote ... :)

Рассказывает игрок в пейнтбол:

- ...Тут у меня кончаются патроны, я достаю кисточку - и в рукопашную!

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Maija_Eskuella rakstīja:

Tev nopietni tas interesē? Sver viņa precīzi - 5 Ls no Tava maciņa, necik vairāk!

Aga - Westernu Unions

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Pirmais rakstīja:

Maija_Eskuella rakstīja:

WALA rakstīja: Un uz biļetēm attiecīgi jānodrukā loterijas biļetes numurs LOHS000001 ... LOHS101013.

Šito vajag attīstīt NSNF pulciņā - varētu būt pieprasījums

Lohs#1 ir aizņemts numurs

Tas tikai nozīmē to ka šī biļete būs īpaši vērtīga

Kā ir Pirmais - tev pa īpašo lohu cenu - 50 Ls ( pa lēto )

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Un uz biļetēm attiecīgi jānodrukā loterijas biļetes numurs LOHS000001 ... LOHS101013.

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

KLau nav kādam tipogrāfija "pie dibena" moš jāatver loterijas biļešu drukātava ar attiecīgu tirgošanu lētticīgiem "deguniem".

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Jātaisa akcija braucam uz pludmali skatīties lohus

Vienīgais ka lai atškir kuri skatītāji un kuri lohi ?!??!

Tēma: Mercedes Benz S 500 loterija (s500.lv)

Intersanta ideja krīzes laikam, tikai nedaudz neprātīga - kam (ar galvu domājošam) šajos laikos MB vajadzīgs. ir labākas lietas un vietas kurās naudu iztērēt, nu ja nu vienīgi kāds ir izcils veiksminieks. Bet kā labi zinam pret veiksmi arī ir "zāls" kā pazīšanās un zināms daudzums naudas.

Tēma: UK ar Latvijas vadītāja apliecību

Ak jā un policija tur ir n-reiz saprotošāka par mūsējo. Ja būsi apstājies ne gluži pēc noteikumiem ( bet netraucējot satiksmi un neveidojot k-ko bīstamu) - pieiesi atvianosies pateiksi normāļu iemeslu kādēļ tik stulbi esi noliecies - nu palūgs tev pārparkoties un sodu neuzliks. Utml. TUr pārsvarā policisti rūpējas par kārtību, nevis mēģinapastāvīgi noslaukt 5-ti.

Tēma: UK ar Latvijas vadītāja apliecību

Da labi, ja macho uz ceļiem netēlosi, un auto normālā kārtībā neviena tu tur nafig neesi vajadzīgs.Nobraukāsi zināmu laiku ar savām tiešībām, ja sūdus neievārīsi, tad varēsi apmainīt savas pret vietējām tiesībām un miers.

Tēma: Chrysler 300m motora kapitālais remonts.

BTW tagad vismaz kādus 2 Krislerus 300M var atrast ar dzinēja defektiem.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti