Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Pirmais - no pieredzes pateikšu ka koyotam 2.0 motora vieta 2.2 neieliksi ta pa vienkāršo !!! Būs jāmaina praktiski visa provodka, ECU. un dies vien zin vēl kas. Automāta tādas pat motors vs manuāli slēdzamu kasti - arī neies kopā bez iejaukšanas elektronikā un tas viss maksā !!!

Bet par bremzēm - jā lūk tas gan ir iespējams, jo nu kas kas bet tām mašīnām ir daudz savstrapēji saderīgu detaļu arī ārpus konkrētā modeļa robežām - tik mļin jāmeklē, jo tie nolāpītie detaļu kodi var atsķirties pat vienādām detaļām.

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

recluse rakstīja: Ew WALA, gadījumā nav kāds daļas no vecā 4AGE?

Nē diemžēl šāds motors vēļ nav bijis manās rokās.

Bet vispār pa brīdim kaut kādi pārdošanas sludekļi bija iekš celicaclub.lv parādījušies pa šo tēmu, tiesa nezinu vai tas ko tev vajag.

P.S. Ja ir kas īpaši deficīts ko tu nevari atrast, no kluba viens pastavīgi tagad šāncē iekš UK - moš no turienes var kaut ko atvilkt ( mēs paši pa reizei atvelk kādu UK/JDM Celicu daļām, bet nu 4A-GE nāca uz Gen4 Celicām, kas īsti nav mūsu interešu lokā ( nav LV daudz palikušas.)

P.P.S. Vēl jau protams tad rodas jautājums arī par to kuras paaudzes 4A-GE tevi intersē, jo mēdz jau būt līdz pat 20v ( kā viņu tur - silvertop laikam apsaukāja)

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Pirmais rakstīja:

ir bijusi viena ibļa ar hondu.... priekšējais gultnis kui derēja pēc visiem kodiem....kad samērīja veco, tad tas izrādījās pašas biezākāskomplektācijas gultnis....kāds bija nomainījis priekšējo piekari....

NU ja kāds zināja ko dara, tad protams visādus brīnumus var sataisīt arī Koyotam. Bet nu tur toč ir diezgan labi jāzina ko dara, citāk auzas.

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Uhh, nē laikam tomēr vairāk nebūs infas, 5S-FE ( tas ir 2,2 litru motors bija US Celicām) un tas ir mazliet atšķirīgs.

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Nu ņem par labu.

Diemžēl konkrētajam auto nekādu manuāļu man nav, un motoram ar šķiet ka nav nekas aizķēries .... ja nu vienīgi uz US Celicām tāds motors nāca, tad gan man moš ir kāda infa.

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Nez tas 5... numurs atkla neko neizsaka.

Teorētiski VIN vajdzetu šākties ar JT vai ko tamlīdzīgu, jo cik zinu tas Camry nekad eiropā nav likc, tā ka pirmais burc visticamāķ ka būš J iekš VINa, bet nu nākamais var aºī nebūt T, ja nu gadienā ir citā japānas daļa fabrīķis bijis.

Bet nu pēc koda "SV21L-UEMDKW" jau var daudz info atrast par konkºeto auto !!!!

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Škiet ka šis vajadzētu būt par tavu auto:

toyota.japancats.ru/...

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Gatins rakstīja:

Ir velviens Nr. Type SV21L - UEMDKW

O šis būs modeļa/komplektācijas numurs - no ši jau kaut ko var mēģināt izlobīt !!! Mirklīti - palūrēšu !!!

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Pirmais rakstīja:

pa šito laiku tam lūznim sen ir uzlikta vismaz puse detaļu,kas neatbilst

Baidos ka tu pat iedomāties nespēj kāda jobļa ir ar lielāko daļu dteaļu nomaiņu TOYOtam, ja vien maiņas nav 1:1 ar tādu pašu detaļu/motoru. Tas tev nav golps.

Tai pašai Celica Gen5 ( kuras nu jau man ir "vairumā") katram tirgum ir nelielas atsķirības + atškirības pa gadiem, kaut ražoja jamo tikai kādas 4 gadus ar kapeikām. ECU vien tam auto ir kādi vismaz 10 dažādi.

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Gatins rakstīja:

....paldies par atsauksmi...

izpētiju visu auto, nekur to kodu neatradu, vienīgie cipari kas varētu būt atbilstoši motora kodam bija uz siksnas aizsargvāka uzlīme ar kombināciju F3S-V52 zem svītras bija 160 F/E 10 uz 16....

Hmm, parasti aºī uz tā vāka ir, vai aºī vēlāk parādījāš aºī varinati ka ir uz vārstu vāka saskatāms no priekšpusēs normāliem lieliem burtiem/cipariem.

Bet vot šīs burtciparu kombenes ko tu iedevi - man neko neizsaka, un pa katalogiem ar neko pat līdzīgu neatrodu.

Tas 160F/E Vēļ kārbas kodu kaut kur atgādina, bet nu aºī dīvaini.

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

ALternatīvs varinats ir iedot auto identifikācijas numuru, tipa VIN, vai modeļa kodu. Tad no tiem pašiem japancats.ru var izlobīt kas tam lācītim vēderā !!!

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Un vēl ja vien kāds vēl nav piedūris savu līko roku tam motoram un noslīpējis jau galvu, tad tavam motoram vārsti neķer virzuļus, pat tad ja trūkst sisksna !!!

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Dark_Side rakstīja: ir www.tolmets.lv

Tu laikam biezji kaut ko tur nodod ja šis ir tavs mīļākais URL.

P.S. Atšķirībā no daudziem citiem - man patīk veci "lūžņi" tipa kā hobijs.

Tēma: Toyota Camry 2,0 XLI 1987 gads

Ar šô konkºēto neko neesmu izbaudījis, bet šô to ar toyota esmu darījis. Nezinu ka konkrētajam modelim, bet pārsvarā visiem TOYo bencīna modeļiem no vismaz 90-ta gada siksna kalpo 100\'000. t.i. tas ir oficiālais maiņās intervāls OEM siksnai.

Kas tev tur par motora kodu jamajam ir 3S-GE vai 3S-FE ??? vai varbūt k-kās vēl cits ???

šô to var palobīt ārā no šejienes:

toyota.japancats.ru/...

Par pašu siksnu, vari aizsperties pie kāda lielāka rez. daļu tirgoņa un uzprasīties ar konkrēto jautājumu pa tiešo - vajadzēs auto gadu, motora tilpumu/kodu un iespejams vēl šo to, bet katalogā noteikti atradīs. Ja neatrod konkrētajam auto modelim, tad paņem jebkuru citu TOYO modeli no tiem gadiem ar atbilstošo motoru ( tipa lai kods sakrīt, tev gan visdrīzāk ir 3S-FE IMO), un tad paņem no tā.

NU ja kas vēl - jautā meģināšu atbildēt izejot no pieredzes ar Carina E, Avensi un Celicām.

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Kaksis rakstīja:

Tu vari mācīties runāt cik gribi, bet ja tavs pauris ir tukšs, tad nekas cits par sliktu šoferi, traktoru skrūvētāju vai kūdras racēju tu nebūsi.

Nekuj uztirst traktoristiem, jo mūsdienu traktori tev nav spainis soļaras, kuvalda un kalniņš no kā noripojot iedarbināt to lūzni. Lai brauktu ar traktoru un vēl piedevām ar to pelnītu naudu ir jābūt gan zināšanām gan arī sajēgai par to ko dari. Jā protams lai ar traķi valkātu piekabi - tur toč nav liela māksla, tikai tik cik kādam "neuzjāties" virsū un robos štepselēt ,ja nu gadījies tāc kam nav automāta.

Tēma: Gribētos zinātāju viedokli!

Da labi ar tevi Seene, domā ko gribi, bet 300+ platums riepām nav nekas paranormāls vai ekstrēms. Un tas cik sver tava kaste uz riteņiem ir stipri nebūtiski jo tai nemaz normāli 300-tā izmēra riteņus arkās nevarēs iebāzt. Tādēļ reāli šeit var būt runa tikai par "superkāru" vai arī džipaku, ja 300+ platums ir norma.

Tēma: Gribētos zinātāju viedokli!

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja: Platākas riepas tikai uzlabo stabilitāti. Vakar izgāzu ar 325-tā platuma riepām, auto vienkārši līmējās pie ceļa. Jebkurā ātrumā un līkumā.

Vēl varēji pierakstīt "un uz jebkura seguma". Kamēr asfalts sauss, vari tēlot šosejas karali, bet akvaplanēšana sākas jau rasā

Ko tu pīpē, kāda akvaplanēšana ar riepām kurām ir labs protektors ?!?!?! OK ja ar saviem 90km/h iesipj nopietnā pelķē - tad iespējams jā, taču ar atkaºīgs no tā kāds ir auto svars - džipakam tas i "Nāsing-spešals".

Moš džeks vispar ierēca, un tas ir uz 2+ tonnīga džipaka MUD vai M+S riepas - tur vispār par akvaplenēšanu nevar runāt pie mūsu ātrumiem.

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Deksi - zini liela daļa mehu ar visu savu izglītību ir tukšas vietas !!! Bet protams ir bariņš cilvēķu kam rokas no pareizās vietas aug, un atškirībā no pārējiem sadarbojas ar smadzeņu podu. Tas tā just novēºojums no malas, tā kā pazīstami cilviņi pavisam nesen pārņēma autoservisu.

Tēma: Kartingu stūrētāji no iAuto

Uhh, es bij domājis ar Celica klubu kopā startēt, bet kaut kā neesmu guvis lielu atsaucību biedru vidū - tā kā labpºāt vismaz šajos terniņbraucienos "pamērītos", ja tādi būs.

Kandavā kartodromā vēl neesmu bijis, bet nu ļoooooooti gribu tur pabraukt ar kartu.

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Sretsked rakstīja:

Nu nu, stāsti, kuri tad ir LABĀKI , ja jau bbs ir vāji. Un ar ko labāki? Ekonomē degvielu ?

Vieni no vislabākajiem nāca no Krieviem - VILS, taisīja kaltos diskus. Tagad skuj viņu zina kā tos puišus sauc, un vai jorpojām tas ir tas pats "kolektīvs" - bija k-kad links uz vinu izstrādājumiem, bet nevaru atrast. Tiesa pamtā jamo izmēri man likas nesniedzas virs 16" un platumi ar nez vai ir kas lielāks par 7, nu ja nu vienīgi uz specpasūtījumu.

P.S. vienīgais te visādas anekdotes stāsta par to ka tie diski kas uz LV nonākot esmot brāķētie vai kā tamlīdzīgi un tipa nav taisni !!! Patz neesmu jūzājis tādēļ info lietot "et jor ovn risk" !!!.

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

ValdisM rakstīja:

vai tad.

Es jau riepu platumu nepalielinu, es to pašu riepu uzlieku uz platāka diska.

Pats tak apagalvoji ka riepas centrs sanāk pabīdās uz vienu pusi (lai arī nebūtiski) uz jaunajiem diskiem - es ar šo matemātiku nenodarbojos, tā kā visa atbildība uz tevi pašu.

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

Ak jā ja patreiz pa risām auto iet normāli visticamāk tagad tas vairāk pa tām staigās.

Un vienīgais mīnuss paltākiem diskiem - lielākā daļa no tiem ir smagāka par orģinālajiem - tātad nedaudz lielāka slodze uz vibrāciju slāpējošiem elementiem. Nekas traks tas nav un visticamāk nemaz nepamanīsi.

Tēma: 7J diski pieļaujamo 6J disku vietā.

ValdisM rakstīja:

cap rakstīja: ja liec platākus diskus, liec arī platākas riepas, uz tā 7J diska 195 riepa izskatīsies vnk tizli (šķūningiski), trust me...

nebiju par šo iedomājies, 7J disks sanāk ir 178mm plats, riepa ir 195, kas tur tizls?

NU domāju ka tiešām izskatīsies ne pārāk labi, bet nu uzliksi tad jau manīsi patīk/nepatīk. Bet friču "šķūnings" tas tomēr nebūs - kad "miza" izteikti šaurāka par disku.

Tēma: Perku busu/kabluku ar TA, lidz 450 LVL

ŠKiet ka par šo cenu tagad var paņemt vienīgi 2 durvju "sporta kupejas", tādas kas ir apdauzītas. Es vienu tādu (Celica Gen5 ) pa 350 Ls paņēmu, bet nu protams uzreiz dabūju nomainīt sistās detaļas ( kas ja man nebūtu donora būtu savi ~ 200 Ls) + generators atteicās ( + ~ 30 Ls) + termostats izskatās ka būs jamaina un arī radiators, ja grib visu pa smuko.

Tēma: TOYOTA remonti, servisi, r.daļas u.t.t.

tfu bļin uzrakstīju tā itkā samag poha būtu.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti