prime rakstīja:
nedomaaju vis, ka parmest sturi otraa puse ir tik izdeviigi un vienkarshi
Tas atkarīgs no auto !!! Mums klubā viens no Japānas paņēma Celica GT4 1998/99 gada (6 paaudze). No noškiltas 1.8 litru Celicas paņēma "stūres pārnešanas komplektu" un visu ko nu tur vajag.
Lietuvā pie džekiem kas jau ne vienu vien auto kvalitatīvi ir pārtaisījuši.
Kopējā cena vēl nav zināma, bet būs daudz lētāk nekā nopirkt līdzvērtīgu auto Eiropā ar pareizo stūri ( jamie maksā sākot no 15' kEUR par visai apšaubāmiem eksemplāriem). Tehniski tam visam vajadzētu pat sanākt cenā par auto stāvoklī "odziņa" ar vēl visiem orģināliem tūninga elementiem ap to pašu cenu. Bet nu džekam nauda ir tā kā iespējams pie tā neapstāsies.
Ir cerība ka šogad šī te baltā parādīsies uz mūsu ceļiem ar visai izskatīgu meituku pie ruļļiem. ![]()















