Kārtot: Augošā secībā

Tēma: TOYOTA remonti, servisi, r.daļas u.t.t.

prime rakstīja:

nedomaaju vis, ka parmest sturi otraa puse ir tik izdeviigi un vienkarshi

Tas atkarīgs no auto !!! Mums klubā viens no Japānas paņēma Celica GT4 1998/99 gada (6 paaudze). No noškiltas 1.8 litru Celicas paņēma "stūres pārnešanas komplektu" un visu ko nu tur vajag.

Lietuvā pie džekiem kas jau ne vienu vien auto kvalitatīvi ir pārtaisījuši.

Kopējā cena vēl nav zināma, bet būs daudz lētāk nekā nopirkt līdzvērtīgu auto Eiropā ar pareizo stūri ( jamie maksā sākot no 15' kEUR par visai apšaubāmiem eksemplāriem). Tehniski tam visam vajadzētu pat sanākt cenā par auto stāvoklī "odziņa" ar vēl visiem orģināliem tūninga elementiem ap to pašu cenu. Bet nu džekam nauda ir tā kā iespējams pie tā neapstāsies.

Ir cerība ka šogad šī te baltā parādīsies uz mūsu ceļiem ar visai izskatīgu meituku pie ruļļiem.

Tēma: megalohatrons

Pirmais rakstīja: sposors

Atkarīgs no tā kā jamajam ir izdevīgāk, Toyota pārstāvis Blatijas valstīs uz "ķepas" nevienam nedod.

Par SO līdz ar to ir vērts organizeties tad, ja tas grāmatvedības (1 x gadā) un citu lietu (statūti utml) sakārtošanas pasākums atmaksājas vai vismaz sevi nosedz.

Tēma: megalohatrons

Pirmais rakstīja:

kas? mums vajadzēs "dažādu automarku mīlētāju koorporāciju NSNF" tomēr reģistrēt kā autoklubu

Hmm, a jums piedāvā izvietot reklāmas ???

Tēma: megalohatrons

Hyundai klubs - reāļi eksistējošs un arī attiecīgi reģīstrēts SO, kopš pagājušā gada beigam ja nekļūdos.

Visiem klubiem ir biedra naudas, tā kā atliek tikai jautājums par šô naudas izlietojumu un bonusiem no šī kluba.

P.S. Es pats esmu Celicaclub valdes loceklis, tiesa mēs vēl pagaidām neesam sataisījušīe par oficiālu SO, jo līdz šīm mēs nevienu neintersējām, šogad gan sāka parādīties vēlme reklamēties mūsu lapā utml. Un tā kā jmie gatavi maksāt skaidru naudu par savu reklāmu acīmredzot aºī mums būs šis ceļš jāiet.

P.P.S. Izskatās ka Toyota Co. ir devusi k-kādu rīkojumu izmantot šādus "mārketinga kanālus" tipa autoklubi.

Tēma: TOYOTA remonti, servisi, r.daļas u.t.t.

Shiiri - šķiet ka tie tomēr nebija "trekno gadu" Subāri, man tāda infa, ka jamie paņēma Subaºus no Japānas un pārmeta stūri otrā pusē, tā kā peļņa jebkurā gadījumā būtu OK ( pat pie demokrātiskām cenām) , ja vien tie lūžņi nestāvetu uz vietas !!!

Var jau protams būt ka ar kantori esmu kļūdījies, bet ...

Tēma: TOYOTA remonti, servisi, r.daļas u.t.t.

P.S. Vispār Carsound.lv ir kļuvis par tādu kā Celicaclub.lv ierasto servisošanās vietu nu jau. Ir atrasti sakarīgi mehāniķi, un kas nav mazāk būtiski - jamie jau ir "ielauzušies" Toyotās, tiesa pārsvarā gan tās ir Celicas.

Tēma: TOYOTA remonti, servisi, r.daļas u.t.t.

Bet nu tā kā motors ir diezgan universāls un ir minimāli mainīts, tad tehniski vieta kur pievienot bija. Vienīgi otru galu gan nācās pārnest tādu kāds nu jams ir uz 7A-FE dzinēja.

Tagad braucu un priecājos cik kluss atkal kļuvis mans auto.

Paldies Carsound.lv (protams man tur ir pazīšanās + arī izjauktā Gen6 Celica tur stāv) kas izveica šo eksperimentu. Tagad bus ilglaicīgi testi šim jokam, arī pa Norvēģiju - un ta jau kaut kur pieredzes sadaļā ierakstīšos ar ko tas viss beigsies.

Tēma: TOYOTA remonti, servisi, r.daļas u.t.t.

NU tad tā jau kāud laiku esmu atkal pabraucis un nonācis pie nākamās probzas ar savu Avensi - stūres pastūža sūknis palika arvien skaļāks. Pirms pāris dienām piebraucu pie Amserv lai uzmet aci. Servisa cilvēks kas ar tadu pat autosu brauc novēºtēja un teica ka nekas cits neatliek kā mainīt nost, jo pats jau esot pamēģinājis lietotos, un no tiem (vairākiem) salikt vienu - rezultāts ir, bet uz ļoti īsu brīdi.

Un protams vēl vairāk man iepriecināja cena par jaunu šādu mezglu - 400 Ls. :0

Un skarbākais tas, ka cik esmu skatījies šāds sūknis nāk tikai Avenšiem ar 4A-FE motoru, un šis ( ka viņu) nav jaucams (un nav arī rezerves daļu pēc kataloga) prestatā visiem tiem kas nāk uz citiem TOYOTA motoriem t.sk arī 4A-FE ( bet nu tiem kas no Japānas nāk un ar DENSO elektroniku)

Te nu jāsaka neliela atkāpe - pirms kāda mēneša nopirku sasistu Gen6 Celicu arī detaļām. Lielāko daļu summas samksāja čoms, kurš sev līdz ar to paņēma visu ko viņam vajadzēs lai Gen6 GT4 Celicu no Japānas piemērotu mūsu CSDD prasībām. ( Ta teikt stūres "pārnešanas" komplekts.+++.

Man palika motors un šādas tādas citas daļas.

Nu tad izdomāju kādēļ gan nepamēģināt uzlikt šo sūkni no tas Celicas ar 7A-FE motoru, jo cik pēc katalogiem, tad šis bija stipri līdzīgs ar tiem kas nāk arī Gen5 Celicām, Corollām utml. uz 4A-FE motora. Protams uzreiz jau bija skaidrs ka galvenā atšķirība ir vāsrtā kas regulē pastiprinātāja spiedienu. Manam auto tas ir elktromagnētisks, kamēr Celicām utml. ko nu es tur esmu redzējis - uz vakuumu, pa tiešo no motora vakuuma sistēmas.

Tēma: megalohatrons

VDL rakstīja: cits megalhotrons - www.tribine.lv/...

NU šis tomēr pa savam nav gluži lohatrons - tā tomēr ir innovatīva reklāmas - un konkrētam personāžam arī naudaas pelnīšanas - ideja.

Izpildījums ir tāds - nekāds, bet doma kā tāda ir laba, un pēc būtības daudz neatšķiras no reklāmas izvietošanas draugos.lv

Tēma: Auto nogādāšana ar treileri uz Vāciju

Pirmais rakstīja: vācijā nopizģīt veikalā paiku ir vieglāk kā latvijā

Pļe šitās idejas - par domu vien vajadzētu bietē iedot

P.N.

Jau pieriebies skatīties uz apskrūvētiem auto ( man pat fimpji ventiļus apskrūvēja, kas izskatījas mazliet krutāki par parastajiem - tipa laikam pa daudz spīdīgi bija ka iekrita acīs), dzirdēt par apfenderētiem paziņu dzīvokļiem utml.

Tēma: Anekdote ... :)

Mja - tur nau ko brīnīties - tas izskatas pēc tieš tādā pat onlain tulkotāja, ka es te tos SPAM letterus par vinneto piķi ieposteju kaut kur.

Tēma: Anekdote ... :)

da tak kuiņa par disku, bet par riepas cenām -tas ir pīīi. Ja brauc ar tādu mašīnu, kādas riepas par 40 Ls gabalā. Tur normāli riepas maskā savus 100 Ls/gab. Tas es uz sava koyota varu likt riepas pa 40 Ls ( kaut arī lieku tādas kas ar palielām atlaidēm zem 60 ls nepalien - bet nu tad arī lietainā laikā nav jāvelkas uz 60km/h !!!)

Tēma: megalohatrons

Oi jopcik es tikko ar vinnēju:

++++++++++++++++++++++++++++++

From: luckydrop2009@centrum.cz

To: unlisted-recipients : ;

Subject: Jūsu E-pasts uzvarēja 750,000 mārciņas !!!!!!! Apsveicam

Date: Fri, 05 Jun 2009 03:57:24 +0200 (04:57 EEST)

GOVERNMENT ACCREDITED LICENSED!!!

BRITISH ONLINE INTERNATIONAL LOTTERY

IS REGISTERED UNDER THE DATA PROTECTION ACT OF;

Uzvarot PAZIŅOŠANA

Mēs laimīgi apsveikt / paziņot Jums izdarīt (# 497) Apvienotās Karalistes

National Lottery; tiešsaistes totalizatori International programma 2009 interneta lietotāji.

Jūsu e-pasta adrese pievienots biļetes numurs: 498573, kas

pēc tam uzvarēja jūs loterijā in 3 kategorijas I. atbilst 5 plus

bonus.your e-pasta ietilpst mūsu jūras maksājumu center.you ir

atpirkt Jūsu laimējis naudas £ 750000 no maksājumu centra.

Jūs esat tādēļ tika apstiprināts pieprasīt kopējo summu £ 750000 (septiņiem

simti & Fifty Thousand sterliņu mārciņas). Jūsu uzvarēja naudas nav

kreditēti uz bankas darījuma konta drošības līdz nodota jums.

Pieprasīt Jūsu uzvarētāju, jūs padomu sazināties aģents zem pa

e-pastu, lai pēc iespējas ātrāk nodot naudu you.Do nav aizmirsis

ietver jūsu biļešu skaits kamēr rakstiski.

Fiduciārā BANK PĀRMĒRĪGA JŪRAS PRASĪBA UNIT

Sterling BANK NIGĒRIJA PLC

MR.MARTIN COOLMAN

TEL: +234-806-672-6842

E-pasts: infosterlingbnk@aol.com

NB: Vai ne atbildi uz us.Direct jūsu atbildē uz atpakaļ uz banku, ātru samaksu.

Pagājušajā gadā uzvarētāji no dažādām valstīm, kas piedalījās klāt piešķiršanas centrs šeit Londonā.

Ar cieņu,

Mr John Moore

Online koordinators UK National Lottery

+++++++++++++++

Tēma: TEHNISKĀ APSKATE REIZ DIVOS GADOS, KO TAUTA PAR TO SAK

Manis pēc mierīgi var uzto paºiet, tāpat taisu savu auto tam lai tas normāli darbotos, nevis lia 1 x gadā izietu apskati.

Tēma: Nedeg papildus stopiķis

P.S. ieprieš rakstitais nekādā gadījumā nav nopēlums CP, vai Policijai. Tas tagad reāli sāk izskatīties pēc kārtīga darba.

Nu ne jau tā ka iepriekš nebūtu strādājuši (bet biežāk jamos redzēju ārpus DObeles), bet tagad vienkārši ir kļuvuši daudz pamanāmāki tieši pilsētā.

Tēma: Nedeg papildus stopiķis

Baslix rakstīja:

Redzi, Dobelē uz Baznīcas un Brīvības krusta tādi kārtīgie policistiņi ir

Nu ne jau garāmgājējs māja, bet gan draugs, ar kuru kopīgi pirms tam apbrīnojām stopiķa uzvedību

Āa nu ta starp citu tas tikai dižķibeles iespaidā, agrāk tik centīgi pa Dobeli jamie neņēmās. Bet nu citiem tā teikt zināšanai - jamie diezgan asprātīgas vietas mēdz izvēlēties, gan paņemt pie apdz. vietas robežas uz ātrumu, gan pie dziesmas par jostam utml. Kopš degvielu ir apgraizījuši šamiem, pa pilsētu kārtību ievieš.

Tēma: Anekdote ... :)

modena rakstīja: podstava......

fishki.net/...

fishki.net/...

Aj nu c'mon - tas tak Nāsing-spešāls.

Tāda kuiņa pa visu pasauli notiekās. Tā teikt kur tikt nauda apgrozās, tur kāds dupsi pagrozīt vienmēº atradīsies.

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

Kaksis rakstīja:

Mūsdienās, kad par kapeikām ir pieejams makrofleks, svina tehnoloģija ir ne tikai arhaisms, bet arī kaitniecība apkaºtējais videi.

Svina tehnoloģija nav nedz arhaisms nedz arī vairak kaitīga videi kā tavu autosa riteņu nobalansēšana !!! Tā vienkārši ir tehnooģija kas tiek atzīta par autentisku tā laika auto restaurēšanai.

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

modena - ne viss Air Baltic ir tik saldi kā gribētos. Taču tas ka lidojumi ir caurmērā kļuvuši pieejamāki - jā tā ir. Bet tas kas man nepatīk - ir tā naudiņa kas no valsts aizgāja pašā lidostā itkā robežkontroles uzlabošanai - makten aizdomīga summa IMO tam ka tur ne sevišķi kas mainījās !!!

Tēma: Pērku Virpu metāla apstrādei

Da labi modena - ne nu tajā lidostā viss tik labi nekā ( kopā futbolu spēlēju ar cilvēkiem kas kadreiz tur strādāja, un viens joprojām tur strādā kompānijā kurai pašai pat lidmašīna reiz piederēja, bet tagad faktiski jamie kā tūrfirma strādā).

Un vēl tie sviestainie plāni par Latvijas Frankfurti utt. Tirst jams toč māk, bet kaut kur jau arī jābūt mēra sajūtai par to kādas pasakas tautai ir stāstāmas. Īsti neredzu kur un ko vienā no bagatākajām ministērijā konkºētais purns būtu sakārtojis.

Tēma: labais sludeklis :)

cap rakstīja:

Lai brauktu pa Rīgas guļamrajonu pagalmiem X5 &tml ir vispareizākā izvēle (lai retāk mainīt bukses, šaras u.c.fublas). a maisi jāved ar pikapiem, nevis TLC.

Man gan škiet ka guļamrajonu offroadam pilnīgi pietiekami ar Avensi vai Corollu. Cik es ar jamo pa LV ceļiem neesmu lidinājies - pilnīgi OK turas piekare. Ar orģīnaldaļām k-kur 100'000 + km bez lielas iespringšanas un godīgas braukšanas.

Tēma: labais sludeklis :)

modena rakstīja:

japcar rakstīja: Rekur labais drijums tiek piedavaats:

www.ss.lv/...

Firma ar 2LC un Avensi operativaja lizite. 7000 ls + turpini maksat lziiti

divi auto.... LC un Avensis

Tas štrunc, bet kuram gan vajag celtniecības firmu ar TLC un Avensi bagāžā šajos laikos !!!

Tēma: Bampera remonts - kur Rīgā vislabāk.

japcar vispār jau par to ka salīmēt var pa 10 Ls - nebūtu nekāds brīnums, jautājums ir tikai par materiālu izvēli !!!

Es pats te tagad eksperimentēju ar SIA RLM - tiesa gan jaunu bumperu izveidē. Mazliet gan veči ar laikiem mani ir piečakarējuši ( attiecībā pret sākumā solītajiem !!!) bet citādi izskatās ka lietas kvalitatīvi taisa.

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

msh rakstīja:

Tā bija 1995. gada karīna. Tā kā tur bija šokolādei nopuvuši kontakti, man tos tomēr izdevās salodēt. Ja nebūtu izdevies, tad būtu šrotā piemeklēts kāds līdzvērtīgs normāls boša ģeņgeris. Un jā, tas pats Liro teica ka var jaunu ģeņģeri pa 120 ls dabūt.

Pierīgā varbūt kādi vecie civiki palikuši,liepājā astoņdesmitajos ražotos kantainos vairs manīt nevar.

Hmm intersanti, droši vien tā ir UK saliktā Carina. Tādu gan nav nacies sastapties, vai aºī ja ir - tad laikam neesmu iedziļinājies.

Bet jā tā ir, tad nav brīnums - UK auto tas ir kaut kas "nepārspējams". Pat Toyota un Honda tos čūrātājus nespēj izmācīt strādāt kā pieklājas !!!

Tēma: Kur un par cik var novērst rūsu arkās?

P.S. Msh - ja nezināji, tad aftermarket ģēneratorus koyotam var nopirkt no dažādiem ražotājiem, un Audi tāpat, un jaunc ģenerators nemaksā tos 250 Ls.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti