Kārtot: Augošā secībā

Tēma: TA nokauj bembja motoru

msh rakstīja: Par degvielas kartēm neiet runa un tās oktānskaitlis neietekmē

Tu mani te mēģini piečakarēt, jeb tiešām domā ka ir kaut kāda atšķirīga karte katram oktānskaitlim un tad vēl kaut kādiem citiem "režījumiem" ?!?!?

Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.

msh rakstīja: Interesanti, tie rīgas nariki spertu maģi kas vizuāli izskatītos pēc trešās žigas radio ar piecām pogām?

narikiem hopuj viņi reizēm neredz tālāk par savu degungalu.

Tēma: TA nokauj bembja motoru

msh rakstīja:

WALA rakstīja: BTW vienu daļu japāņu benzīnauto auto ļoti labi var "nočipot" ielejot 100-to bencīnu.

Ne nekas klāt jāliek ne jāmokās, nepatīk ielej atkal 95-to un brauc p "lēto".

Kāds vēl čips, kompim ir divas aizdedzes kartes, vājākā zemākam oktānskaitlim, agresīvākā augstākam un ar to arī viss ir izteikts...

A tu starp rindiņām ar māki lasīt !!!

BTW pa lielam ECU ir krietni vien vairāk tā saukto "karšu" nekā tu šeit esi minējis !!!

Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.

Īsāk sakot jāiegādājas pipargāze un labs "rādāmkoks" laužņa izskatā, ar to pirmo "sķaudam" visādiem priaderiem sejā, un ar to otro "rādam" kur tādām padibenēm ir vieta. Doma pamēram skaidra.

Ozz, klau a kas notiek cilvēkam, ja uz tā ķermeņa daļām uzpūš kādu gāzi kas smagi dzesē, līdz pat sasalšanai ??? Moš var neamputēt uzreiz "knaģus", bet vienkārši parūpēties par to lai pacients bez nopietnas operācijas šīs ekstremitates nav spējīgs lietot, ja vispār ???

Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.

BTW ideālā gadījumā vajadzetu lai to kaut ko iepūšot, vai iešļircinot jamajam būtu reāli neaptīkami, bet ja ieņem dozu teiksim stundas laika, tad arī koka mētelītis uzprasās.

Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.

anonimikis rakstīja: jāņem vērā tas, ka tie nariki likumīgas metodes nesaprot. no tā izejot arī jārīkojas.

Kurš te ar medicīnu bija uz tu - moš ir kaut kas kas tiem mudjikiem izraisītu ne pa jokam lomkas ???? Kopš bračka pa galvu dabūja un tika aptīrīts man ar tāda slēpta vēlme ied=st dvēselē kādām tādam.

Tēma: Bremžu šķidruma maiņa, kā to darīt soli pa solim

Maija_Eskuella rakstīja:

Tavs kanāls? www.youtube.com/...

Nope - nav mans, bet izveidošanas brīdī bija pietiekami unikāls worldwide.

Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.

Pirmais rakstīja:

pirms tam ir jāpiesien pie kājas šņore lai nepārpeld uz otru krastu un nenotinās

kuj tu Daugavā k-kur aizpeldēsi ar drēbēm, tikai labs peldētājs vai ronis to var izdarīt. Vasarā peldamlaikā gan - tur ir daudziem šances

Tēma: Infiniti FX

Mja zinu to ka jams no A līdz Z bija elektronisks, to ka jamam nebija pārak viegli piemest iztrūkstošos pagriezienus utml. bez kā pie mums jams nesertificējas. Un to ka sākumā veči importējot jamiem diezgan prasti to visu taisīja.

A ļa dibengaitas lukturos iesper pavarotņikus, un zem bumpera iznesa tos mazos lukturīšus - vienā pusē dibengaitas gaism un otra migliniex. Pēcak jau sāka zolīdāk iestrādāt iekš bumpera.

Tēma: Bremžu šķidruma maiņa, kā to darīt soli pa solim

anonimikis rakstīja: kaut kas līdzīgs vwfanam ?

nope, nekāda sakara ar mašīnām un fanošanu A-La no V-(ārda) Uz-(vārda).

Vienkārši sepciāls burtu salikums lai pēc iespējams mazāk līdzīgo. Citāk kombinācija kas citādākā viedā ietver manu ID bija reizem jau aizņemta līdz aš 88 numurētajam pārstāvim.

Vienīgais jutos nepatīkami pārsteigts pēc gadiem uzzinot ka vēl kāds izmanto šādu nic + arī par to ka kaut kādā valodā arī eksistē šāds vārds, tik skuj viņu zin ko tas nozīmē.

Tēma: Bremžu šķidruma maiņa, kā to darīt soli pa solim

Sretsked rakstīja: No tad ir WALA ?? 'Waļi ot sjuda' ??

Kas tev tie par Vaļiem no turienes ???

W - ALA

Tēma: TA nokauj bembja motoru

BTW vienu daļu japāņu benzīnauto auto ļoti labi var "nočipot" ielejot 100-to bencīnu.

Ne nekas klāt jāliek ne jāmokās, nepatīk ielej atkal 95-to un brauc p "lēto".

Tēma: TA nokauj bembja motoru

Kaksis rakstīja: Ja ir tāda iespēja, paskataties kādreiz dragreisa motorus. Tur ne tādas vien "neiespējamas" lietas var redzēt. Pat standarta benzīna motoru, kuram max. apgriezieni ir pacelti x2 no stock.

Ja jau par šito sāki "praktiķi" davaj sper ārā, cik tad ir tiem dragsteriem, funnycar vai stock tie agpriezieni, un cik tad ir to motoriem "standarta" apgriezienu.

Nez vispār zini kas jamiem blokus ražo ???

Un ar ko tos aparātus darbina ???

Tēma: TA nokauj bembja motoru

Kaksis rakstīja: Nu ko lai saka - speciālisti teorētiķi.

Un tu būtu .... tas praktiķis ?!?!? :lol:

Tēma: TA nokauj bembja motoru

Ai nē kolibri tomēr ir nīkulis salīdzinot ar jebkuru auto "apgriezieniem", tikai k-kādi 1200 "apg"./min. max.

Tēma: TA nokauj bembja motoru

uupis rakstīja:

WALA rakstīja: Nu beidz vecīt - vdrug tur pa kruto - papildus impulsu ģenerators un tā. Tad jau tas vairs nav šķūnings tad tā ir reāla lieta.

Nu jā jā – eļļošanas sistēma advancētā, kura spēj nodrošināt nevainojamu rezultātu pat pie pāpadsmit apgriezieniem...

Dzinējs kurš saucas kolibri. :

Cik jamajam tur bija to spārnu "apgriezienu minūtē" ??? Nezin kāds ???

Tēma: TA nokauj bembja motoru

uupis rakstīja: Un skaties – motors tas pats - kārba tā pati. Pat apgriezini ar visu putniņu tie paši, bet spidometrā 250 km/h...

Esmu redzējis tādējādi šķūnētus katlus.

Nu beidz vecīt - vdrug tur pa kruto - papildus impulsu ģenerators un tā. Tad jau tas vairs nav šķūnings tad tā ir reāla lieta.

Tēma: TA nokauj bembja motoru

Seene rakstīja:

Kaksis rakstīja:

Pārāk liela grieze esot slikti. Tā man teica. Kaut ko tur samazinot, jaudu laikam.

Tieši griezes moments, nevis jauda ir tas, kas tiek noteikts transmisijas elementu limitos. Un faktori, kas ierobežo griezes momenta palielināšanu ir spēja to novadīt līdz riteņiem un vajadzība pēc dinamikas.

Jap,

un Kaksi tiešā veidā grieze nekādi nesamazina jaudu un otrādi, tikai tas ka reālajā dzīvē tu abus nevari vienlaicīgi pacelt, da i pa lielam tas ir diezgan bezjēdzīgi.

Grieze ir ļoti svarīga kravas auto utml., jo tā ir tā lieta ka auto ļauj vieglāk izkustēties no vietas utml.

Jauda (Zs) savukārt ir tā lieta kas ļauj auto "ātrāk skriet".

BET tas viss ir nosacīti - tas ir vienkārši tas kā musdienās būvē auto patērētājam vidējam !!!!

Tēma: TA nokauj bembja motoru

Seene rakstīja:

Šādā gadījumā gluži vienkārši motors pirms tam ir bijis par švaku, lai augstākajā pārnesumā spētu sasniegt savus max apgriezienus.

+1

ja vien nav bijis tā ka cilvēks tur to motoru jau līdz tam ir redlainā griezis ar pēdējo pārnesumu.

Tēma: TA nokauj bembja motoru

Kaksis rakstīja:

WALA rakstīja:

uupis rakstīja: Atkal kosmiskās tehnolôgījas.

GRIEZE tas ir tāds pintiņš?

Jap tu vismaz zini

Es tik nevaru joprojām iebraukt kādēļ viņas mēra ņūtonmetros.

Pārāk liela grieze esot slikti. Tā man teica. Kaut ko tur samazinot, jaudu laikam.

Nē vienkārši ja Grieze pārāk liela - aerdinamiskā pretestība ļoti palielinās, līdz ar ko vajag platākus un stiprāķus spārnus .. un ta jkau tā vairs nebūs grieze bet jau kāds lielāks putns.

Tēma: TA nokauj bembja motoru

uupis rakstīja: Atkal kosmiskās tehnolôgījas.

GRIEZE tas ir tāds pintiņš?

Jap tu vismaz zini

Es tik nevaru joprojām iebraukt kādēļ viņas mēra ņūtonmetros.

Tēma: TA nokauj bembja motoru

Kaksis rakstīja: Nu tad izskaidrojiet man kā auto, kuram stock ir 200 km/h pēc šķūņa (tikai motora) iet uz 250 km/h. Dīzelis, kārba tā pati.

KLau bet tu vispār atšķir jēdzienu ātrums no jēdziena JAUDA un Zs. Un vēl jau ir GRIEZE un Nm.

Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.

Kaksis rakstīja: Tāpēc vajag likt signalizāciju ar liesmu metēju. Lai ******* aizdedzina tos zagļus. Tikai mums tā likumdošana tāda, ka pats vien būsi vainīgs, ja zaglis atmetīs kedas.

Kā tur to jauko radiokatīvo vielu sauca, kas no āpurses cilvēkam nespēj kaitēt, bet no iekšpuses salīdzinoši ātri piebeidz ???? Tādu pie mums nakuj neatkodīs, a tev tiesa nepatīkami, bet mazais ļaunais prieciņš par to ka zaglis pekas atmetīs.

Tēma: Laikam nopietna KRĪZE.

edijz, ka tik nav tā ka bumpers aiziet prim tīri dēļ tā lai vieglāk tikt pie motortelpas klāt.

Tēma: Bremžu šķidruma maiņa, kā to darīt soli pa solim

Kindzulis rakstīja:

Dorisa rakstīja:

Kindzulis rakstīja: Kolenval- tas ir Pirmais...vish vnk zin

Raspredvals....dļa podģeržaņija razgovora.

Dlja podderzjki- es jamo personazju labaak gan atceros kaa Kolenvalu bet tas taa...

Starter Rotor Generator...i Karobka peredach

+1

Un arī Kolenvals=Crankshaft=kloķvārpsta

Raspredvals = Camshaft=sadales vārpsta

Lasītākie raksti

Jaunie raksti