Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 448 >

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Paldies, tikai man tas NAV vajadzīgs ... iešu labāk "ierīt" medu tieši tagad 02:04 "no rīta" , par godu savai "diētai" :D

Tēma: Automātiskā kārba

Gana daudz ražotāju kuriem jālej līdz tek pa uzpildamo caurumu ārā, ir (man liekas MB) kam noliešanas korķis ir arī uzpildei, un tur tāda viltīga "trubiņa", caur kuru pilda līdz ar līst atpakal ārā, tik nu lai to eļļu nolietu tad tas specifiskais "jox" viss ir speciāli jāizrauj ārā un tad maina uz jaunu ... Tip šādi :

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Es neuzticos "ārstiem" kuri stāsta bīstamas mulķības kā Dr. Bergs ! Vara savienojumus tikai strikti ierobežotās devās, ja vien mērķis nav panākt "lai mulķi un idioti nevairojas" ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Te tā ieskatam par to kas un kāpēc ar varu ir labi un/vai slikti: www.medicalnewstoday.com/articles/copper-toxicity

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Mani nesatrauc ne kas no tevis minētā, mani "satrauc" pavisam nekritiska attieksme pret YT video. Normāli ir ja tu esi konkrēto "autoru" pacients, vai ja gribi izmēģināt to kas tiek piedāvāts - aizvelc savu pakaļu pie fizioterapeita vismaz izrunāt par to kas un kā un kādam nolūkam tiek darīts. Ja to nedari - piedod, bet neesi sevišķi saprātīgs indivīds. Un ja man patiesi vajadzēs kaut ko uzaudzēt vai uztrennēt, tad mazākais ar ko es konsultēšos, būs konkrēta sporta veida treneris, jo viņam ir vismaz kaut kāda nojauta par to par ko runā, pretstatā tev Volx ! P.S. un tikko ar "vienu ausi klausoties" tavu Dr. Bergu dzirdu tādu stirpi muļķīgu (UN POTENCIĀLI NĀVĒJOŠU) ieteikumu uzņemt vairāk vara (Cu - Copper): Ja rodas netcība manis teiktajak - skatīt ~ 16:00 no tā ~ 1 stundu garā "Live" palaga: www.youtube.com/watch?v=C99sgi_Vx_M Tad tikpat labi var ieteikt kādam "pamēģināt" lietot uzturā dzīvsudrabu un svinu ... VARA kaut kādus savienojumus kategoriski NEDRĪKST LIETOT UZTURĀ BEZ ārsta rekomendācijas un izpratnes par to ka ar to dara !!!!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

NU ja, nu ja visu ko kāds uz sevīm izprovē ir labi, tas nekas ka objektīvos pētījumos nepieciešama vismaz kaut kāda fokusgrupa ar noteiktiem parmateriem, lai rezultāts būtu kaut kā jēdzīgi vērtējams. Pie kam pats Dr. Bergs noteikti saprot vairāk par to kā un kam sekot kontekstā ar viņa paša pacientiem, taču tu nekritiski "tirgo" šo info pa labi un kreisi, kaut pēc būtības tā ir tikai viņa prakses reklāma un nekas vairāk. JO par keto ir uztājušies visādu profesiju pārstāvji, ieskaitot pat rakstniekus, un tie uzstāšanās teksti sākas apmēram : Iedomājaties, ka "lieta X", jūs spētu atbrīvot no "pasaules problēmas Y" tik kaut kā tās medicīniski korektas statistikas un korelāciju kaut kā grūti izdabūt no šiem "reklāmistiem" ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Man tev vairs tikai viens jautājums - vai tu vispār paskaties kas apkārt notiek, jeb tev Bergs ir tagad Dieva vietā ???  Resursu "tavos pirkstu galos" ir vesels lērums, ja vien māki kritiski domāt un uzdot jautājumus.  Un ja tev pat pēc maniem iemestajiem linkiem nerodas vēlme par "pasākumu" uzzināt un padomāt kritiski stipri vairāk, tad piedod bet veiksmi tev tavā "sektā", un novēlu (un ceru), ka ilgtermiņā tava ticība tam ko dari tevi nonovedīs kapā ātrāk kā vajadzētu.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

"Sarunāsim", ka bez stulbībām, jo ja vien cilvis nav "dīvāna kartupelis", tad fiziski pastāvīgi ēst nav nemaz iespējams. UN "elementāri" mēs jau noskaidrojām cik lielu "fufeli" Dr. Bergs piedāvā tehniski veselam un bez liekā svara esošam cilvēkam, tādēļ to teoriju par ketoniem vari neturpināt attīstīt, tā kā lai būtu "ko dedzināt" tam visupirms tur ir jābūt, un ja tā tur nav - tauku, ko dedzināt, tad alternatīvi ( vai pat visupirms)  tiek ražots insulīns ogļhidrātu "dedzināšanai". Un tālāk man pat ar tevi negribas diskutēt, tā kā nespēj atrast, izlasīt un salikt "prātā" elementāras lietas. Paņem uz izlasi šo - varbūt beidzot sapratīsi par ko es runāju: www.diabetes.org.uk/guide-to-diabetes/managing-your-diabetes/ketones-and-diabetes

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Tu taču saproti ka Bergs nodarbojas ar cilvēkiem kam ir reālas (liekā svara un iespējams aŗi locītavu un muskuļu, kas vismaz formāli ir viņa licencētas prakses pamatnodarbošanās) problēmas, nevis ar "itkā veseliem" cilvēkiem ! Tāpat "mazliet" iepazīstot viņa teoriju var nonākt piemēram pie šādiem "pirmavotiem" par to no kurienes viņš ņēmis pārris idejas par badošanos un keto diētām:  intermountainhealthcare.org/news/2011/04/new-research-finds-routine-periodic-fasting-is-good-for-your-health-and-your-heart/ Taču šī raksta virsraksts ir stipri maldīgs, jo pētījums ir ļoti "virspusējs"( pa lielam pierāda ka kā koncepts ir darboties spējīgs un tikai) un bez ilgtermiņa seku izvērtēšanas utml.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Pētījumi/publikācijas medicīniskos, kolēģu caurskatītos žurnalos ir ? Ja nav, man tās viņa blēņas "dzīvajā" neinteresē, tā kā manas zināšanas nav pietiekams lai "dzīvajā" izvērtētu sniegtās info patiesumu, un atlasītu "graudus no pelavām".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Beidz dzīt sviestu, Bergs ir prasts mārketētājs un tu pēc būtības esi viņa "upuris", ar ko arī "apsveicu" !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Par to nesaprašanu - es tomēr, vienkāršoti - bet tomēr, teiktu ka tā kā reizi ir ēšana noteiktā laikā , jo citādi  tu kunģi sabeigsi mega ātri ar šo specifiskas badošanās metodi. Bet par to ka nemitīga rīšana nav labi par to jau neviens te neiebilst, iebilst pret metosi kā tādu, jo pirmkārt metode ir efektīva TIKAI uz dzīvniekiem/cilvēkiem ar LIEKO SVARU. Visiem pārējiem trūkst datu lai vispār izdarītu secinājumus, kaut vai par to ka metode minimums ir nekaitīga visiem citiem. Uz reliģijām jau nu vajadzētu vismazàk skatities, citādi tas "īsākais ceļš" uz jaunu sektu! Man kolēģis ir ebreju izcelsmes, ļoti labi zinu kā viņš mokās lai sabakansētu savu auglu/dārzeņu diētu, un tāpat kā bijušajam motosportistam ar traumām viņam ir nopietnas grūtības noturēt veselību līmenī, lai tas vai šis nesāpētu/nelauztu (bet nu jams ir arī vecāks par mani, 50+). Par cukura rīšanu - ja cilvēkam nav to "rezervju" no kā tā rava ketoze ver kait ko "pagrābt", kas notiek tad ? Vai tiešām tik grūti aptvert to ka ASV vai Kanāda un LV ir nesalīdzināmas, un ja vēl tu uz to skatītos kaut kādus procentuālos lielumos no tautas kopskaita - tu iespējams būtu tuvāk patiesībai, kaut joprojām jūdzēm tālu. Es esmu "iestrēdzis" pie fakta, ka tu nekritiski un neatbilstoši aicini uz dzīvesveidu, kurš vismaz 50% šejieniešu būs prasti kaitīgs ! Ar tāda veida diētu var "spēlēties" tie kuriem patiesi ir liekā svara problēma, taču kā jau pētijumā ko iemetu minēts - tas palīdz labi ja 10% cilvēku (iemesli gan atkal var būt ka daļa to diētu nemaz neievero, daļai tas ir kādas iedzimtas slimības rezultāts utml.) Un vēl viena lieta - kontekstā ar šāda tipa badošanos nav nekādas runas par vitamīniem t.i. pàrtikas piedevām!

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Te būs vēl drusku īsāk no cita avota, bet balstīts uz to pašu pētnieku darbu un atzinumiem: In addition to the question of intermittent fasting’s long-term effects in humans, the authors point to two other areas requiring further research. Studies are needed to determine whether this eating pattern is safe for people at a healthy weight, or who are younger or older, since most clinical research so far has been conducted on overweight and middle-aged adults. In addition, research is needed to identify safe, effective medications that mimic the effects of intermittent fasting without the need to substantially change eating habits.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Laikam nesaprati, ka tava metode ēst tikai noteiktā laikā tiek ļoti apšaubīta, bet ēst mēreni tā lai nebadotos un uzņemtu visas nepieciešamās barības vielas uzlabo veselību (tiem ar liekā svara problēmām) vismaz 8% gadījumu, sīkāk ļoti dzili pat nepētot  korelācijas. Tāpēc keto diētas ir mulķība, bet atbilstoša fiziskai slodzei ēšana - ir loti pa tēmu !

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Piedāvāju mazliet objektīvaku skatījumu uz lietām par ko runā Volx, un varbūt pat pašam Volx tas ļaus labāk izprast par ko pats runā: Intermittent fasting: the science of going without. by Roger Collier www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3680567/ Publikācijas orģināls atrodams - Canadian Medical Association Journal

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Tāds lūk eksperiments un pētījums saistībā ar fosilā kurināmā enerģijas ražošanas iekārtu uzlabojumiem padarot tās apmēram par 2% vēl efektīvākas: techxplore.com/news/2023-08-steam-condenser-coating-million-tons.html P.S. tas pats droši attiecināms uz kodolenerģētiku ...

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Toties Bergs un visādi keto diētu fani stāstīs "dzīvas pasakas"  par to cik vajadzīgi ir dažādi vitamīni ... vai atvainojiet, tie tak nav sertificēti, tās ir tikai "pārtikas piedevas" ... Skatos par Intermittent Fasting ir iekļuvis pat TEDx , taču lasi kur gribi visur skaidri un gaiši rakstīts, ka ēšanai noteiktā laikā IESPĒJAMS ir pozitīva ietekme uz indivīda veselību - un "juridiski" pat nav kur "piesieties" ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Izcils appisiens, kaut arī "interesanti" ka šīs lidmašīnas nav kritušas zemē biezā slānī: www.thedrive.com/news/supplier-caught-distributing-fake-parts-for-worlds-top-selling-jet-engine

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Šī gada "eko graudi" var gadīties ka būs derīgi tikai lopbarībai ... tik neveiksmīgi šogad visi saules un lietus apstākli sakrita ...

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tik atkal - problēma jau nav valūtā pašā, problēma ir cilvēku galvās, par to kā tā viņu ekonomika "strādā".

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Volx, vecīt mārketings tevi apčakarē kā "mazo ezi", kaut arī zināma taisnība tajā ko tu saki arī ir ( t.i. nav tā ka nebūtu tādu gadijumu kā tu apraksti) , jo ir tāda lietā kā "kombikorms" nu jeb pareizāk latviski - kombinētā lopbarība, kurā tiek samalts diezgan daudz kas kopā ar zemas kvalitātes graudiem, tajā skaitā iespējams ka zivis, kaut pats tādu joku neesmu ne redzējis, ne dzirdējis.  Gan ASV gan Latvijas realitāte ir tāda, ka tur kur graudkopība ir izdevīgākais no lauksaimniecības veidiem, tur kaujamlopus tur ļoti reti, un tur kur graudkopībai laikapstākļi un zeme ir nepateicīgāka, lopus tur, bet ļoti reti pastāvīgi kūtīs ( bet nu ir tādi kaujamlopu gadijumi, kad tomēr tur), tā kā "dabīgā pļaujmašīna" ir daudz vienkāršāks veids, nekā visu sienu, zaļbarību, graudus utml. piegādāt pa tiešo lopam pie purna. Pie kam varbūtība ka būs jātur tāds uz antibiotikām arī pastāv ... kaut gan no tā nav "aizsargātas" pat bioloģiskās saimniecības, un tas pēc būtības nav arī aizliegts ... ir tikai noteikti ierobežojumi.

Tēma: Kas ir koronavīruss Covid-19? Kādas pazīmes? Kā izsargāties? Tagad arī Latvijā

Galvenais jau tukši pamuldēt, kamēr pats "rij" tieši tos pašus mēslus tikai citā "konfekšpapīrā" biezā slānī un vēl mēģini šo dzīves veidu reklamēt. :D Pie kam tavs iespaids par "baro ar graudiem pa taisno kūtīs" ir maigi sakot ļoti aplams !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Tas ir ļoti, ļoti trivializēti, jo cēlonis problēmām nav naudas piedrukāšana, tas jau ir patizls "mēģinājums" sākotnējo problēmu "paslaucīt zem tepiķa". Tas protams strādā pie labas izpratnes par to kāpēc to vajag darīt, taču nestrādā visos citos gadījumos, un lielākoties strādā kā orģinàlās problēmas "palielināmais stikls", taču ja kāds ir akls tad arī caur lupu "orģinālo problēmu" neredzēs !

Tēma: Visādas sarunas par pasaules politiku

Mja kā jau politiķiem - daudz bezjēdzīgu un tukšu frāžu. Problēmu "sekas" lielākā daļa cilvēku spēj indetificēt ļoti viegli. Problēmas un problēmu cēloņus, jau iet stipri grūtāk, un kas parasti nepadodas gandrīz nevienam ir to visu reāli salabot praksē ... nevis vārdos ...

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Efektīvākas saules bateriju tehnoloģijas: scitechdaily.com/revolutionary-leap-in-solar-energy-researchers-crack-30-efficiency-threshold-with-perovskite-silicon-tandem-cells/

< 1 ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti