Kārtot: Augošā secībā
< 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 448 >

Tēma: Espace V

Nop, man nav nevienas kļūdas, izleca tikai par degmaisījuma sastāvu, bet tad ar bija baigi jāmin grīdā un jātrāpa ka jams "norīstas" ...

Tēma: Espace V

"automāts" vai manuālis ??? bet anyway es mēģinātu paklausīties ar "speciālo" stetaskopu kas notiek ar vai pie ātrumkārbas.

Tēma: Espace V

Eļļas sūknis - tas būtu maz ticams, jo tam izteiktākie simptomi ir vai tūlīt pēc starta kamēr eļļas spiediens vēl nav līmenī, vai gluži pretēji (padilušam) jau kad karsts. Un ko vêl bez ķēdes mainíšanas pārbaudijāt??? Kā ar rullīšiem, spriegotājiem utml. kā ar visādiem ar ekoloģiju saistītiem vārstiem, vai tiem datordiagnostika saka ka viss Ok ? Mazums tur teiksim EGR vārsts piemēram atvērtā stāvoklī vibrē ... Man uz 350+K Hondas jams laikam sācis sprūst un motors ir skaļāks + reizēm "uzberot " jams tā kā mazliet "aizrijas" ...

Tēma: Espace V

Nekas tur tāds traks no jamā nav izspiests, ir tikai tas ka visādi ekoloģijas sūdi traucē dīzelim strādāt ...

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Ar privātu vai nomas kravas auto atbilstoši savai kategorijai vari darīt ko gribi, tik ņem vērā, ka tev būs vajadzīga vinjete ! T.i. protams no juridiskā viedokļa vinjete vajadzīga uz galvenajiem (A+ skaitlis) un reģionālajiem autoceļiem (P + skaitlis), izņemot to krustojumus ar zemāku kategoriju ceļiem ! P.S. trešā autoceļu kategorija ir "vietējie autoceļi" kartēs apzīmē ar V + skaitli - a la V11 : lv.wikipedia.org/wiki/Autoce%C4%BC%C5%A1_V11

Tēma: iAuto čats - aktuālā dienas diskusija

Kā iet ar dažādu iekārtu/satelītu drošību kosmosā ( atbilde -čābīgi, un ja dikti grib var pietiekoši viegli kļūt par "lielu spēlētāju Zemes orbītā" ): www.theregister.com/2023/08/11/satellite_hacking_black_hat/?td=rt-9cp

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Kad grib kaut kur nokļūt tad ir tā darīts ar apmēram 1000 km "vienā" gabalā, vai tā vajag darīt - XZ - katram gan izturības robeža, gan visādi citādi faktori ir atsķirīgi ... teiksim tie kas  dienējuši - tiem vispār 36h pie stūres var būt tīrais sīkums, protams ar vecumu viss arī mainās, bet nu cilvēki ir ļoti dažādi ...

Tēma: Nissan Xtrail - bluetooth

Mmm, japānim ja vien tas nav Lexus analogs, bleķi paplāni un caurmērā viss ir viegli rezonējošs/grabošs, tāpēc IMO pilnīgi normāli ieteikumi ;)

Tēma: Transports un īsta ekoloģija.

Vestas jauno vēja turbīnu testi : www.offshorewind.biz/2023/08/14/vestas-offshore-wind-turbine-breaks-24-hour-production-record/

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Es esmu komunists ??? Jocīgs esi, jeb tev ar trāpīja "izglītības deficīts"  ? Jo nu izskatas ka tev tāpat kā Bradypus ir grūti izšķirt kas ir sociālisms, kuru vismaz daļēji es noteikti atbalstu ! Es lietošu gan vārdu demokrātija, jo tas neizslēdz to ka daži cilvēki ir muļķi vai arī tiešām komunisti , kuriem nevajadzētu vadīt lietas, un vēl mazāk valsti, taču tā nav tikai demokrātijai "unikāla nelaime" !

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Skaidrs viss ar tevi, komunismu vārdos vismaz "izliecies" ka negribi, taču par to ka kādam būs pašam jācïnas par savu "vietu zem saules" ar neuzskati par normālu ... nu tad padomā tā kārtīgi kādu tu to pasaules kārtību īsti gribi ! Jā Demokrātija paredz diezgan daudz varas "centralizēt" kas ir šībrīža LV realitāte, jā arī mērens sociālisms ... taču par savu vietu ir un būs jācínas ...

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Sorry nu mēs te konkrētu beztēmu esam izvērsuši, bet mēģināšu "īsi". Man smiekli nenāk, jo kolhozos bija ne tikai tie kurus sadzina, kaut gan laikā kad ko-lohu-hozi izjuka, lielai daļai jau sen vairs nekāda sakara ar "sadzīšanu" nebija. Un tajā laikā esmu gan ar senčiem uz tirgu braucis, gan visādi citādi "gimenes talkās" darbojies, ja strādāja tad varēja gan tā nopelnīt, gan arī pašos kolhozos, ja vien tajos bija kāds kurš spēja saprast cik vācu (jebkuras Vācijas) tehnika bija pārāka par CCCP tapušo. Un vairāk kā tikai daži ar to kolhozu tehniku iesāka, un sen jau brauc ar daudz modernāku tehniku, bet nu ir tādi kā sievas sencis, kuram daaaadz laika vajadzēja lai apjaustu realitāti ...  Par skolotājiem - ar prestižu bērnus nepabarosi, arī Zviedrijā reiz labi apmaksāti skolotāji, tad kad sāka īsināt finanses pārmetās uz savu privātu firmu komplektā ar pasniegšanu universitātē ( no mazpilsētas videnes/gimnāzijas uz Zviedru lielpilsētu ) Par skolām - jā par to "nezinu/kas notiek" - tā ir visiem, arī Mārupes ģimnāzijā "ir brīnumi" - taču jebkuras izmaiņas, arī labi pārdomātas ( taču šīs nav labi pārdomātas !) radīs gan apjukumu, gan arī pretestību. Problēmas sakne  - visi zināja ka būs izmaiņas, bet lielākā daļa par tām "negrib neko zināt". Tas ir tas pats kas mēģināt uzražot kādam programmatūru pat pēc pašiem labākajiem principiem, bet ja "atpakaļ-saiknes" no "klienta" nav - rezultāts būs "negaidīts", un visticamāk sliktākajā šī vārda nozīmē !

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

NU redzi tu atkal "čīksti" un piedāvā ķerties pie ieročiem, bet kā būtu ja modernāku "lāpstu" rokās paņemtu, un tad izdarītu to ko pirms tam nevarēji ??? Un jā tas nav nekas jauns ka kur 5 latvieši "tur 6 partijas", tas pats arī ar kaut kādu sadarbību starp lauksaimniekiem, kamēr bija kolhozi - tip tad varēja tauta kaut kā sadarboties, tagad pēkšņi nue neko vairs nevar izdaŗit saprātīgi kopā, katram savu arklu, katram savu kombainu utt. utjpr. Jā, jā zinam - es te par latvisko "utopiju" runāju. Msh - par skolām labāk jau nu mazāk dirs, pats esmu redzējis gana ne-Latvijas skolu, un man abi senči šajā sfērā strādāja un viens strādā joprojām, skaidrs ka pa visu LV ir nianses, bet galvenokārt problēma ir populācijas blīvums un skolotāju pieejamība, un es neesmu redzējis daudz skolotāju kas ar lielu entuziasmu pērsies prom no pilsētām lai ko darītu laukos, un tam ar kaut kādu valdības vai IZM darbu ir maz sakara, jo IZM kopā ar LZS (partiju)  labu laiku "sponsorēja" lauku skolas kuras sen bija jālikvidē, un tagad ir ar jaunām sporta zālēm un remontiem, bet pēc būtības nahren nevienam nav vajadzīgas, pat ja telpas pārdotu ... Un ja paintersēsies dziļāk par to savu Nīcas skolu, tad  problēma ir nevis "iznīcināšanā" vai "padarīt nepieejamu", bet acīmredzot trūkst kadru kas spētu pierādīt gan skolas varēšanu, gan to ka jums tur vajag kaut ko vairāk nekā tiek dots !!!  Nav vecīt vairs komunisms, kad ar "skolotāju norīkojumu" kaut ko varēja panākt, un pie mums notiek precīzi tas pats kas ASV pirms vairākām desmitgadēm, pilsētas skolas kļūst lielākas, bet lauki "izmirst", jo pieprasījums pēc darabspēka ir mazs !

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Problēma ir tā ka dzīves dārdzība Vācijā "spiež" uz pašiem vāciešiem, vismaz tajā segmentā, kur tauta ir darba ņēmēji. Attiecīgi nereti sanāk ka "vidējais" vācietis vairs nevar atļauties nopirkt pašā Vācijā ražotu auto. Bet tas ir tāds koks ar divienm galiem, jo vairāk vācieši pērk ķīniešu sūdus, jo vairāk cieš viņu pašu ekonomika ... un ja DE ekonomika varbūt man salīdzinoši vienaldzīga ( kaut protams ES kontekstā tā ļoti ietekmē arī mani), tad vāciešu izstrādatas preces tomēr man ļoti pietrūks, un viņu izstrādātie standarti "pat sūdu aizvadīšanai" ir vieni no labākajiem pasaulē !

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Ūdens, kāda pieredze, atsauksmes

Mja OK, kaut kādu statistiku puslīdz atradu par LPG, tas tiešām ir maziņš, tā ka moš arī ir ka mājsaimniecības "pie vada" notērē vairāk LNG ...

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Ūdens, kāda pieredze, atsauksmes

Nomiks, propāns un butāns ir naftas gāzes varianti, un IMO mājsaimniecībām kas nav "pie vada" izmanto to, tiešām ārpus industriālajiem objektiem dabasgāze tomēr izkonkurē LPG ???

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Ūdens, kāda pieredze, atsauksmes

Ja ir tad ir, bet lielākoties jau izmanto naftas gāzi.

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Ūdens, kāda pieredze, atsauksmes

Ērtību un loģikas ziņā stabili vislabākais, tik "politiski nepareizs"!

Tēma: Nissan Xtrail - bluetooth

Es nebij dājis citu, klasiski visiem maģiem ir visnaz kaut kas ievadam un vismaz izeja uz pastūzi ....

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Redz kā ir par izglītības sistēmu čīkst pārsvarā tie, kuri ir neapmierināti ar kaut ko, tie kam viss OK, tie pārāk daudz nekomentē, vai arī komentē konkrētas lietas kurās redz problēmas. Bet izglītības sistēma nav un nebūs ideāla, un pieejamība laukos diemžēl, bet samazināsies, un tas nav ne labi, ne arī slikti, tas atbilst realitātei kādā dzīvojam. Problēma ir tā ka sakarīgu skolotāju nepietiek, bet izglītībai kā tādai - nav pamata sūdzēties, ja arī tieši šobrīd uztaisīja idiotisku putru ar izglītības līmeņiem un dažus skolēnus ar savu nespēšanu laicīgi izdomāt par pamat vs padzilinātu līmeņu vērtēšanu reāli izčakarēja, bet tas ir pārejoši un neko nepadaka par sniegtajām zināšanām. Pie kam mans dēls ir stipri zinošāks par ekonomiku nekā es jebkad esmu bijis, vai būšu, un tas ir liels pluss !

Tēma: Siltumsūksnis Gaiss - Ūdens, kāda pieredze, atsauksmes

nav teikts ka profesionalitāte, varbūt ūdens sastāvs !

Tēma: Nissan Xtrail - bluetooth

Izvelkam magnitolu no paneļa (vai atrodam kādā manuālī) un apskatamies konkrēti kā saucas šis "elektroniskais devaiss"(varbūt pat var atrast orģinālo ražotāju) , un ievadam precīzu magnetolas nosaukumu google + ko nu tur gribam izspiest, varu saderēt ka jautājums UK utml  forumos jau "apzelēts" līdz riebumam ! Bet ja google nepalīdz cari to info iemest arī te, nebūs ko darīt palūrēšu ko tas maģis spēj un kādi "porti" tam ir pakaļpusē, jo parasti tur ir varianti ...

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Redzi vecīt ja tu izvilktu savu pēcpusi tālāk par Palangu tad zinātu, ka šī problèm tikai LV un LT ir "jauna" (kaut pēc fakta jau vismaz 10+ gadu veca, uz tā paša sievas senča piemēra - piena lopkopis). Bet pasaulē tā ir vēl stipri senāka problēma, kurai cilvēki jau sen atraduši risinājumus ... vajag tikai pašam "iztaisnot rokas" uz izvilkt vienreiz to savu domāšanu "no pāķiem". Nesen tusējām ar vienu RTU mācībspēku ekonomistu kurš arī teica , tu vari mêģināt "laukiem" palīdzēt bez atlīdzības utml. taču ir kā tajā teicienā , var meiteni "izvilkt no laukiem" , taču laukus no meitenes izmest nav iespējams.... P.S.un par akcionāriem - kas tieši traucē tev būt kaut kā akcionāram, kas tieši traycè tiem mazakiem zemniekiem mesties pa 5 gabali kopā un kļūt vismaz "vidêjiem" ... risinājumi, ja tos kāds meklē eksistē, taču čīkstēt ir daudz, daudz vieglāk. P.P.S. un mans gadījums ar sievastēvu arí tāds, sieva ar viņu nesatiek ne acu galā, sievas brāļus ar jams ir nokaitinājis, tāpēc arī esam tur kur esam, nevis visi strādājam uz to lai būtu labums ģimenei (plašā nozímē). Unes varu salabot tikai viņa saplīsušo tehniku, bet ne domāšanu ....

Tēma: Atsauksmes par elektro auto uzlādi Latvijā

Man prieks ka spēj identificēt problēmu, bet nespēj saprast, ka maziem un vidējiem biznesiem vispār ir visgrūtākais "izdzīvošanas scenārijs" un "komplektā" daudz cilvēcisku "nelaimju", kā piemēram nereti visai vājas zināšanas par ekonomiku, investīcijām, grāmatvedību utml.  Man tāds ir sievastēvs, kuru ja laicīgi būtu uzķēruši kur un kā palīdzēt, tagad būtu konkrēti miljonāri. Pretstatā tam Tukumā ir mana tēva māsicai ģimene - tur viss iet tā kā tam jāiet  !  Tā ka to saukt par iznīcināšanu ir reāli nesaprast to kas notiek, jeb nu to ka "komunisms" ir beidzies ar visiem "labumiem un sliktumiem" un ja vien būtu gribējuši, tad palīdzība bija un ir pieejama, tikai nereti tiem "vājiniekiem" nav tādas īstas gribēšanas "dirsu plēst" dēļ naudas/labklājības ... jo visa taču itkā pietiek, un tad vēl var arī pačīkstēt...

Tēma: Vai apsildei izmantot granulu katlu? Plusi un mīnusi

Man tikai kamīna skurstenis iet pa iekšu, granu katlam sava "istaba" un skurstenis iet pa "mājas" ārsienu.

< 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 448 >

Lasītākie raksti

Jaunie raksti